Bağlar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bağlar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bağlar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bağlar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bağlar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bağlar ve antika satıcıları Bağlar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bağlar Antikacı

İstanbul, Bağlar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bağlar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bağlar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bağlar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bağlar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bağlar Takvim Alan Antikacı, Bağlar Mangal Alan Antikacı, Bağlar Bindallı Alan Antikacı, Bağlar Müzik Seti Alan Antikacı, Bağlar Kama Alan Antikacı, Bağlar Kazan Alan Antikacı, Bağlar Kristal Alan Antikacı, Bağlar Kuran Alan Antikacı, Bağlar Kupa Alan Antikacı, Bağlar Ğügüm Alan Antikacı, Bağlar Arma Alan Antikacı, Bağlar Fıçı Alan Antikacı, Bağlar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bağlar Efemera Alan Antikacı, Bağlar Hat Makası Alan Antikacı, Bağlar Silke Alan Antikacı, Bağlar Madalya Alan Antikacı.

Bağlar Tarak Alan Antikacı, Bağlar Harita Alan Antikacı, Bağlar Kandil Alan Antikacı, Bağlar Bez Alan Antikacı, Bağlar Porselen Alan Antikacı, Bağlar Müzik Aleti Alan Antikacı, Bağlar Takı Kutusu Alan Antikacı, Bağlar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bağlar Resim Alan Antikacı, Bağlar İpek Halı Alan Antikacı, Bağlar Silah Alan Antikacı, Bağlar Kilim Alan Antikacı, Bağlar Plak Alan Antikacı, Bağlar Kasetçalar Alan Antikacı, Bağlar Zarf Alan Antikacı.

Bağlar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bağlar Yüzük Alan Antikacı, Bağlar Portre Alan Antikacı, Bağlar İran Halısı Alan Antikacı, Bağlar Askeri Malzeme Alanalar, Bağlar Baston Alan Antikacı, Bağlar Bileklik Alan Antikacı, Bağlar Sehpa Alan Antikacı, Bağlar Kamçı Alan Antikacı, Bağlar Hat Alan Antikacı, Bağlar Oyma Alan Antikacı, Bağlar Gümüşlük Alan Antikacı, Bağlar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bağlar Kılıç Alan Antikacı, Bağlar Takı Alan Antikacı, Bağlar Cep Saati Alan Antikacı, Bağlar Dvd Alan Antikacı, Bağlar Komple Eşya Alan Antikacı, Bağlar Telefon Alan Antikacı, Bağlar Pipo Alan Antikacı, Bağlar Üç Etek Alan Antikacı, Bağlar Bilezik Alan Antikacı, Bağlar Bardak Alan Antikacı.

Bağlar Tablo Alan Antikacı, Bağlar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağlar Sefer Tası Alan Antikacı, Bağlar Dokuma Alan Antikacı, Bağlar Kalem Alan Antikacı, Bağlar Sürahi Alan Antikacı, Bağlar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bağlar Gümüş Alan Antikacı, Bağlar Daktilo Alan Antikacı, Bağlar Pul Alan Antikacı, Bağlar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bağlar Bıçak Alan Antikacı, Bağlar Kol Saati Alan Antikacı, Bağlar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bağlar Rozet Alan Antikacı, Bağlar Çatal Alan Antikacı, Bağlar Kıyafet Alan Antikacı, Bağlar Duvar Saati Alan Antikacı, Bağlar Fes Alan Antikacı, Bağlar Küp Alan Antikacı, Bağlar Saçma Alan Antikacı.

Bağlar Hat Yazısı Alan Antikacı, Bağlar Ağaç Alan Antikacı, Bağlar Halı Alan Antikacı, Bağlar Günlük Alan Antikacı, Bağlar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bağlar Masa Alan Antikacı, Bağlar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bağlar Kitap Alan Antikacı, Bağlar Amfi Alan Antikacı, Bağlar Albüm Alan Antikacı, Bağlar Ahşap Alan Antikacı, Bağlar Gondol Alan Antikacı, Bağlar Çizgi Roman Alan Antikacı, Bağlar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bağlar Pusula Alan Antikacı, Bağlar Gerdanlık Alan Antikacı, Bağlar Cezve Alan Antikacı, Bağlar Şerbetlik Alan Antikacı.

Bağlar Tuval Alan Antikacı, Bağlar Okka Alan Antikacı, Bağlar Fincan Alan Antikacı, Bağlar Cd Alan Antikacı, Bağlar Cam Alan Antikacı, Bağlar Çan Alan Antikacı, Bağlar Hoparlör Alan Antikacı, Bağlar Çiçek Alan Antikacı, Bağlar Retro Eşya Alan Antikacı, Bağlar Vazo Alan Antikacı, Bağlar Koltuk Alan Antikacı, Bağlar Şapka Alan Antikacı, Bağlar Bakır Eşya Alan Antikacı, Bağlar Kilit Alan Antikacı, Bağlar Biblo Alan Antikacı, Bağlar Saat Alan Antikacı, Bağlar Matara Alan Antikacı, Bağlar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bağlar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bağlar Nişan Alan Antikacı, Bağlar Seramik Alan Antikacı, Bağlar Minyatür Alan Antikacı, Bağlar Kase Alan Antikacı, Bağlar Tas Alan Antikacı, Bağlar Kavanoz Alan Antikacı, Bağlar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bağlar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bağlar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bağlar Radyo Alan Antikacı, Bağlar Çini Alan Antikacı, Bağlar Mühür Alan Antikacı, Bağlar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bağlar Çaydanlık Alan Antikacı, Bağlar Halhal Alan Antikacı, Bağlar Tılsım Alan Antikacı, Bağlar Sepet Alan Antikacı, Bağlar Sandelye Alan Antikacı, Bağlar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bağlar Pikap Alan Antikacı, Bağlar Roman Alan Antikacı, Bağlar Tepsi Alan Antikacı, Bağlar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bağlar Forma Alan Antikacı, Bağlar Avize Alan Antikacı, Bağlar Sahan Alan Antikacı, Bağlar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bağlar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bağlar Bronz Heykel Alan Antikacı, Bağlar Şamdan Alan Antikacı.

Bağlar Kartpostal Alan Antikacı, Bağlar Hereke Halısı Alan Antikacı, Bağlar Sini Alan Antikacı, Bağlar Tüfek Alan Antikacı, Bağlar Köstekli Saat Alan Antikacı, Bağlar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bağlar Taş Plak Alan Antikacı, Bağlar Gravür Alan Antikacı, Bağlar Kurşun Alan Antikacı, Bağlar Gramafon Alan Antikacı, Bağlar Cd Player Alan Antikacı, Bağlar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağlar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bağlar Kahve Takımı Alan Antikacı, Bağlar Mobilya Alan Antikacı, Bağlar Kapı Alan Antikacı, Bağlar Kaşık Alan Antikacı, Bağlar İbrik Alan Antikacı, Bağlar Yağlı Boya Alan Antikacı, Bağlar Tabanca Alan Antikacı, Bağlar Ferman Alan Antikacı, Bağlar Ebru Alan Antikacı, Bağlar Tabak Alan Antikacı, Bağlar Semaver Alan Antikacı, Bağlar Kutu Alan Antikacı.

Bağlar Kehribar Alan Antikacı, Bağlar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bağlar Bronz Alan Antikacı, Bağlar Şişe Alan Antikacı, Bağlar Madalya Nişan Alan Antikacı, Bağlar Anahtar Alan Antikacı, Bağlar Makine Alan Antikacı, Bağlar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bağlar Mekanik Alet Alan Antikacı, Bağlar Kolye Alan Antikacı, Bağlar Fotoğraf Alan Antikacı, Bağlar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bağlar Tesbih Alan Antikacı, Bağlar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bağlar Opalin Alan Antikacı, Bağlar Taş Alan Antikacı, Bağlar Metal Alan Antikacı, Bağlar El Yazması Alan Antikacı, Bağlar Terazi Alan Antikacı, Bağlar Tokmak Alan Antikacı, Bağlar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bağlar Dirhem Alan Antikacı, Bağlar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.