Bağdat-Caddesi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bağdat-Caddesi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bağdat-Caddesi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bağdat-Caddesi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bağdat-Caddesi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bağdat-Caddesi ve antika satıcıları Bağdat-Caddesi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bağdat-Caddesi Antikacı

İstanbul, Bağdat-Caddesi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bağdat-Caddesi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bağdat-Caddesi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bağdat-Caddesi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bağdat-Caddesi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bağdat-Caddesi Takvim Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Mangal Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bindallı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Müzik Seti Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kama Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kazan Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kristal Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kuran Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kupa Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Ğügüm Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Arma Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Fıçı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Efemera Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Hat Makası Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Silke Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Madalya Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Tarak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Harita Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kandil Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bez Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Porselen Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Müzik Aleti Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Takı Kutusu Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Resim Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi İpek Halı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Silah Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kilim Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Plak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kasetçalar Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Zarf Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Yüzük Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Portre Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi İran Halısı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Askeri Malzeme Alanalar, Bağdat-Caddesi Baston Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bileklik Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sehpa Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kamçı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Hat Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Oyma Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gümüşlük Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kılıç Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Takı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Cep Saati Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Dvd Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Komple Eşya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Telefon Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Pipo Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Üç Etek Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bilezik Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bardak Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Tablo Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sefer Tası Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Dokuma Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kalem Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sürahi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gümüş Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Daktilo Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Pul Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bıçak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kol Saati Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Rozet Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gelinlik Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Çatal Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kıyafet Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Duvar Saati Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Fes Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Küp Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Saçma Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Hat Yazısı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Ağaç Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Halı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Günlük Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Masa Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kitap Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Amfi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Albüm Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Ahşap Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gondol Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Çizgi Roman Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bağdat-Caddesi Pusula Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gerdanlık Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Cezve Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Şerbetlik Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Tuval Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Okka Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Fincan Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Cd Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Cam Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Çan Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Hoparlör Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Çiçek Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Retro Eşya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Vazo Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Koltuk Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Şapka Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bakır Eşya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kilit Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Biblo Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Saat Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Matara Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Nişan Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Seramik Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Minyatür Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kase Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tas Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kavanoz Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Radyo Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Çini Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Mühür Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Çaydanlık Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Halhal Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tılsım Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sepet Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sandelye Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Pikap Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Roman Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tepsi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Forma Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Avize Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sahan Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bronz Heykel Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Şamdan Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Kartpostal Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Hereke Halısı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Sini Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tüfek Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Köstekli Saat Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Taş Plak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gravür Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kurşun Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gramafon Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Cd Player Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kahve Takımı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Mobilya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kapı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kaşık Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi İbrik Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Yağlı Boya Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tabanca Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Ferman Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Ebru Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tabak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Semaver Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kutu Alan Antikacı.

Bağdat-Caddesi Kehribar Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bronz Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Şişe Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Madalya Nişan Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Anahtar Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Makine Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Mekanik Alet Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Kolye Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Fotoğraf Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tesbih Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Opalin Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Taş Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Metal Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi El Yazması Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Terazi Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Tokmak Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi Dirhem Alan Antikacı, Bağdat-Caddesi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.