Bağcılar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bağcılar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bağcılar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bağcılar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bağcılar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bağcılar ve antika satıcıları Bağcılar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bağcılar Antikacı

İstanbul, Bağcılar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bağcılar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bağcılar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bağcılar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bağcılar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bağcılar Takvim Alan Antikacı, Bağcılar Mangal Alan Antikacı, Bağcılar Bindallı Alan Antikacı, Bağcılar Müzik Seti Alan Antikacı, Bağcılar Kama Alan Antikacı, Bağcılar Kazan Alan Antikacı, Bağcılar Kristal Alan Antikacı, Bağcılar Kuran Alan Antikacı, Bağcılar Kupa Alan Antikacı, Bağcılar Ğügüm Alan Antikacı, Bağcılar Arma Alan Antikacı, Bağcılar Fıçı Alan Antikacı, Bağcılar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bağcılar Efemera Alan Antikacı, Bağcılar Hat Makası Alan Antikacı, Bağcılar Silke Alan Antikacı, Bağcılar Madalya Alan Antikacı.

Bağcılar Tarak Alan Antikacı, Bağcılar Harita Alan Antikacı, Bağcılar Kandil Alan Antikacı, Bağcılar Bez Alan Antikacı, Bağcılar Porselen Alan Antikacı, Bağcılar Müzik Aleti Alan Antikacı, Bağcılar Takı Kutusu Alan Antikacı, Bağcılar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bağcılar Resim Alan Antikacı, Bağcılar İpek Halı Alan Antikacı, Bağcılar Silah Alan Antikacı, Bağcılar Kilim Alan Antikacı, Bağcılar Plak Alan Antikacı, Bağcılar Kasetçalar Alan Antikacı, Bağcılar Zarf Alan Antikacı.

Bağcılar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bağcılar Yüzük Alan Antikacı, Bağcılar Portre Alan Antikacı, Bağcılar İran Halısı Alan Antikacı, Bağcılar Askeri Malzeme Alanalar, Bağcılar Baston Alan Antikacı, Bağcılar Bileklik Alan Antikacı, Bağcılar Sehpa Alan Antikacı, Bağcılar Kamçı Alan Antikacı, Bağcılar Hat Alan Antikacı, Bağcılar Oyma Alan Antikacı, Bağcılar Gümüşlük Alan Antikacı, Bağcılar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bağcılar Kılıç Alan Antikacı, Bağcılar Takı Alan Antikacı, Bağcılar Cep Saati Alan Antikacı, Bağcılar Dvd Alan Antikacı, Bağcılar Komple Eşya Alan Antikacı, Bağcılar Telefon Alan Antikacı, Bağcılar Pipo Alan Antikacı, Bağcılar Üç Etek Alan Antikacı, Bağcılar Bilezik Alan Antikacı, Bağcılar Bardak Alan Antikacı.

Bağcılar Tablo Alan Antikacı, Bağcılar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağcılar Sefer Tası Alan Antikacı, Bağcılar Dokuma Alan Antikacı, Bağcılar Kalem Alan Antikacı, Bağcılar Sürahi Alan Antikacı, Bağcılar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bağcılar Gümüş Alan Antikacı, Bağcılar Daktilo Alan Antikacı, Bağcılar Pul Alan Antikacı, Bağcılar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bağcılar Bıçak Alan Antikacı, Bağcılar Kol Saati Alan Antikacı, Bağcılar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bağcılar Rozet Alan Antikacı, Bağcılar Gelinlik Alan Antikacı, Bağcılar Çatal Alan Antikacı, Bağcılar Kıyafet Alan Antikacı, Bağcılar Duvar Saati Alan Antikacı, Bağcılar Fes Alan Antikacı, Bağcılar Küp Alan Antikacı, Bağcılar Saçma Alan Antikacı.

Bağcılar Hat Yazısı Alan Antikacı, Bağcılar Ağaç Alan Antikacı, Bağcılar Halı Alan Antikacı, Bağcılar Günlük Alan Antikacı, Bağcılar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bağcılar Masa Alan Antikacı, Bağcılar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bağcılar Kitap Alan Antikacı, Bağcılar Amfi Alan Antikacı, Bağcılar Albüm Alan Antikacı, Bağcılar Ahşap Alan Antikacı, Bağcılar Gondol Alan Antikacı, Bağcılar Çizgi Roman Alan Antikacı, Bağcılar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bağcılar Pusula Alan Antikacı, Bağcılar Gerdanlık Alan Antikacı, Bağcılar Cezve Alan Antikacı, Bağcılar Şerbetlik Alan Antikacı.

Bağcılar Tuval Alan Antikacı, Bağcılar Okka Alan Antikacı, Bağcılar Fincan Alan Antikacı, Bağcılar Cd Alan Antikacı, Bağcılar Cam Alan Antikacı, Bağcılar Çan Alan Antikacı, Bağcılar Hoparlör Alan Antikacı, Bağcılar Çiçek Alan Antikacı, Bağcılar Retro Eşya Alan Antikacı, Bağcılar Vazo Alan Antikacı, Bağcılar Koltuk Alan Antikacı, Bağcılar Şapka Alan Antikacı, Bağcılar Bakır Eşya Alan Antikacı, Bağcılar Kilit Alan Antikacı, Bağcılar Biblo Alan Antikacı, Bağcılar Saat Alan Antikacı, Bağcılar Matara Alan Antikacı, Bağcılar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bağcılar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bağcılar Nişan Alan Antikacı, Bağcılar Seramik Alan Antikacı, Bağcılar Minyatür Alan Antikacı, Bağcılar Kase Alan Antikacı, Bağcılar Tas Alan Antikacı, Bağcılar Kavanoz Alan Antikacı, Bağcılar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bağcılar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bağcılar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bağcılar Radyo Alan Antikacı, Bağcılar Çini Alan Antikacı, Bağcılar Mühür Alan Antikacı, Bağcılar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bağcılar Çaydanlık Alan Antikacı, Bağcılar Halhal Alan Antikacı, Bağcılar Tılsım Alan Antikacı, Bağcılar Sepet Alan Antikacı, Bağcılar Sandelye Alan Antikacı, Bağcılar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bağcılar Pikap Alan Antikacı, Bağcılar Roman Alan Antikacı, Bağcılar Tepsi Alan Antikacı, Bağcılar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bağcılar Forma Alan Antikacı, Bağcılar Avize Alan Antikacı, Bağcılar Sahan Alan Antikacı, Bağcılar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bağcılar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bağcılar Bronz Heykel Alan Antikacı, Bağcılar Şamdan Alan Antikacı.

Bağcılar Kartpostal Alan Antikacı, Bağcılar Hereke Halısı Alan Antikacı, Bağcılar Sini Alan Antikacı, Bağcılar Tüfek Alan Antikacı, Bağcılar Köstekli Saat Alan Antikacı, Bağcılar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bağcılar Taş Plak Alan Antikacı, Bağcılar Gravür Alan Antikacı, Bağcılar Kurşun Alan Antikacı, Bağcılar Gramafon Alan Antikacı, Bağcılar Cd Player Alan Antikacı, Bağcılar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağcılar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bağcılar Kahve Takımı Alan Antikacı, Bağcılar Mobilya Alan Antikacı, Bağcılar Kapı Alan Antikacı, Bağcılar Kaşık Alan Antikacı, Bağcılar İbrik Alan Antikacı, Bağcılar Yağlı Boya Alan Antikacı, Bağcılar Tabanca Alan Antikacı, Bağcılar Ferman Alan Antikacı, Bağcılar Ebru Alan Antikacı, Bağcılar Tabak Alan Antikacı, Bağcılar Semaver Alan Antikacı, Bağcılar Kutu Alan Antikacı.

Bağcılar Kehribar Alan Antikacı, Bağcılar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bağcılar Bronz Alan Antikacı, Bağcılar Şişe Alan Antikacı, Bağcılar Madalya Nişan Alan Antikacı, Bağcılar Anahtar Alan Antikacı, Bağcılar Makine Alan Antikacı, Bağcılar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bağcılar Mekanik Alet Alan Antikacı, Bağcılar Kolye Alan Antikacı, Bağcılar Fotoğraf Alan Antikacı, Bağcılar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bağcılar Tesbih Alan Antikacı, Bağcılar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bağcılar Opalin Alan Antikacı, Bağcılar Taş Alan Antikacı, Bağcılar Metal Alan Antikacı, Bağcılar El Yazması Alan Antikacı, Bağcılar Terazi Alan Antikacı, Bağcılar Tokmak Alan Antikacı, Bağcılar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bağcılar Dirhem Alan Antikacı, Bağcılar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.