Aziz-Mahmut-Hüdayi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aziz-Mahmut-Hüdayi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aziz-Mahmut-Hüdayi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aziz-Mahmut-Hüdayi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aziz-Mahmut-Hüdayi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aziz-Mahmut-Hüdayi ve antika satıcıları Aziz-Mahmut-Hüdayi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aziz-Mahmut-Hüdayi Antikacı

İstanbul, Aziz-Mahmut-Hüdayi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aziz-Mahmut-Hüdayi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aziz-Mahmut-Hüdayi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aziz-Mahmut-Hüdayi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aziz-Mahmut-Hüdayi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Takvim Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Mangal Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bindallı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Müzik Seti Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kama Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kazan Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kristal Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kuran Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kupa Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Ğügüm Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Arma Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Fıçı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Efemera Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Hat Makası Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Silke Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Madalya Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Tarak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Harita Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kandil Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bez Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Porselen Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Müzik Aleti Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Takı Kutusu Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Resim Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi İpek Halı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Silah Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kilim Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Plak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kasetçalar Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Zarf Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Yüzük Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Portre Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi İran Halısı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Askeri Malzeme Alanalar, Aziz-Mahmut-Hüdayi Baston Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bileklik Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sehpa Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kamçı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Hat Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Oyma Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gümüşlük Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kılıç Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Takı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Cep Saati Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Dvd Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Komple Eşya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Telefon Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Pipo Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Üç Etek Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bilezik Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bardak Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Tablo Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sefer Tası Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Dokuma Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kalem Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sürahi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gümüş Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Daktilo Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Pul Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bıçak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kol Saati Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Rozet Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gelinlik Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Çatal Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kıyafet Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Duvar Saati Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Fes Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Küp Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Saçma Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Hat Yazısı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Ağaç Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Halı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Günlük Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Masa Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kitap Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Amfi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Albüm Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Ahşap Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gondol Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Çizgi Roman Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aziz-Mahmut-Hüdayi Pusula Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gerdanlık Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Cezve Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Şerbetlik Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Tuval Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Okka Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Fincan Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Cd Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Cam Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Çan Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Hoparlör Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Çiçek Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Retro Eşya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Vazo Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Koltuk Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Şapka Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bakır Eşya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kilit Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Biblo Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Saat Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Matara Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Nişan Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Seramik Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Minyatür Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kase Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tas Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kavanoz Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Radyo Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Çini Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Mühür Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Çaydanlık Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Halhal Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tılsım Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sepet Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sandelye Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Pikap Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Roman Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tepsi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Forma Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Avize Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sahan Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bronz Heykel Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Şamdan Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Kartpostal Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Hereke Halısı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Sini Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tüfek Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Köstekli Saat Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Taş Plak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gravür Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kurşun Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gramafon Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Cd Player Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kahve Takımı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Mobilya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kapı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kaşık Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi İbrik Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Yağlı Boya Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tabanca Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Ferman Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Ebru Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tabak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Semaver Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kutu Alan Antikacı.

Aziz-Mahmut-Hüdayi Kehribar Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bronz Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Şişe Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Madalya Nişan Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Anahtar Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Makine Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Mekanik Alet Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Kolye Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Fotoğraf Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tesbih Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Opalin Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Taş Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Metal Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi El Yazması Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Terazi Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Tokmak Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi Dirhem Alan Antikacı, Aziz-Mahmut-Hüdayi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.