Azapkapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Azapkapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Azapkapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Azapkapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Azapkapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Azapkapı ve antika satıcıları Azapkapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Azapkapı Antikacı

İstanbul, Azapkapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Azapkapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Azapkapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Azapkapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Azapkapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Azapkapı Takvim Alan Antikacı, Azapkapı Mangal Alan Antikacı, Azapkapı Bindallı Alan Antikacı, Azapkapı Müzik Seti Alan Antikacı, Azapkapı Kama Alan Antikacı, Azapkapı Kazan Alan Antikacı, Azapkapı Kristal Alan Antikacı, Azapkapı Kuran Alan Antikacı, Azapkapı Kupa Alan Antikacı, Azapkapı Ğügüm Alan Antikacı, Azapkapı Arma Alan Antikacı, Azapkapı Fıçı Alan Antikacı, Azapkapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Azapkapı Efemera Alan Antikacı, Azapkapı Hat Makası Alan Antikacı, Azapkapı Silke Alan Antikacı, Azapkapı Madalya Alan Antikacı.

Azapkapı Tarak Alan Antikacı, Azapkapı Harita Alan Antikacı, Azapkapı Kandil Alan Antikacı, Azapkapı Bez Alan Antikacı, Azapkapı Porselen Alan Antikacı, Azapkapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Azapkapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Azapkapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Azapkapı Resim Alan Antikacı, Azapkapı İpek Halı Alan Antikacı, Azapkapı Silah Alan Antikacı, Azapkapı Kilim Alan Antikacı, Azapkapı Plak Alan Antikacı, Azapkapı Kasetçalar Alan Antikacı, Azapkapı Zarf Alan Antikacı.

Azapkapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Azapkapı Yüzük Alan Antikacı, Azapkapı Portre Alan Antikacı, Azapkapı İran Halısı Alan Antikacı, Azapkapı Askeri Malzeme Alanalar, Azapkapı Baston Alan Antikacı, Azapkapı Bileklik Alan Antikacı, Azapkapı Sehpa Alan Antikacı, Azapkapı Kamçı Alan Antikacı, Azapkapı Hat Alan Antikacı, Azapkapı Oyma Alan Antikacı, Azapkapı Gümüşlük Alan Antikacı, Azapkapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Azapkapı Kılıç Alan Antikacı, Azapkapı Takı Alan Antikacı, Azapkapı Cep Saati Alan Antikacı, Azapkapı Dvd Alan Antikacı, Azapkapı Komple Eşya Alan Antikacı, Azapkapı Telefon Alan Antikacı, Azapkapı Pipo Alan Antikacı, Azapkapı Üç Etek Alan Antikacı, Azapkapı Bilezik Alan Antikacı, Azapkapı Bardak Alan Antikacı.

Azapkapı Tablo Alan Antikacı, Azapkapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Azapkapı Sefer Tası Alan Antikacı, Azapkapı Dokuma Alan Antikacı, Azapkapı Kalem Alan Antikacı, Azapkapı Sürahi Alan Antikacı, Azapkapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Azapkapı Gümüş Alan Antikacı, Azapkapı Daktilo Alan Antikacı, Azapkapı Pul Alan Antikacı, Azapkapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Azapkapı Bıçak Alan Antikacı, Azapkapı Kol Saati Alan Antikacı, Azapkapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Azapkapı Rozet Alan Antikacı, Azapkapı Gelinlik Alan Antikacı, Azapkapı Çatal Alan Antikacı, Azapkapı Kıyafet Alan Antikacı, Azapkapı Duvar Saati Alan Antikacı, Azapkapı Fes Alan Antikacı, Azapkapı Küp Alan Antikacı, Azapkapı Saçma Alan Antikacı.

Azapkapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Azapkapı Ağaç Alan Antikacı, Azapkapı Halı Alan Antikacı, Azapkapı Günlük Alan Antikacı, Azapkapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Azapkapı Masa Alan Antikacı, Azapkapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Azapkapı Kitap Alan Antikacı, Azapkapı Amfi Alan Antikacı, Azapkapı Albüm Alan Antikacı, Azapkapı Ahşap Alan Antikacı, Azapkapı Gondol Alan Antikacı, Azapkapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Azapkapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Azapkapı Pusula Alan Antikacı, Azapkapı Gerdanlık Alan Antikacı, Azapkapı Cezve Alan Antikacı, Azapkapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Azapkapı Tuval Alan Antikacı, Azapkapı Okka Alan Antikacı, Azapkapı Fincan Alan Antikacı, Azapkapı Cd Alan Antikacı, Azapkapı Cam Alan Antikacı, Azapkapı Çan Alan Antikacı, Azapkapı Hoparlör Alan Antikacı, Azapkapı Çiçek Alan Antikacı, Azapkapı Retro Eşya Alan Antikacı, Azapkapı Vazo Alan Antikacı, Azapkapı Koltuk Alan Antikacı, Azapkapı Şapka Alan Antikacı, Azapkapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Azapkapı Kilit Alan Antikacı, Azapkapı Biblo Alan Antikacı, Azapkapı Saat Alan Antikacı, Azapkapı Matara Alan Antikacı, Azapkapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Azapkapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Azapkapı Nişan Alan Antikacı, Azapkapı Seramik Alan Antikacı, Azapkapı Minyatür Alan Antikacı, Azapkapı Kase Alan Antikacı, Azapkapı Tas Alan Antikacı, Azapkapı Kavanoz Alan Antikacı, Azapkapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Azapkapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Azapkapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Azapkapı Radyo Alan Antikacı, Azapkapı Çini Alan Antikacı, Azapkapı Mühür Alan Antikacı, Azapkapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Azapkapı Çaydanlık Alan Antikacı, Azapkapı Halhal Alan Antikacı, Azapkapı Tılsım Alan Antikacı, Azapkapı Sepet Alan Antikacı, Azapkapı Sandelye Alan Antikacı, Azapkapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Azapkapı Pikap Alan Antikacı, Azapkapı Roman Alan Antikacı, Azapkapı Tepsi Alan Antikacı, Azapkapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Azapkapı Forma Alan Antikacı, Azapkapı Avize Alan Antikacı, Azapkapı Sahan Alan Antikacı, Azapkapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Azapkapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Azapkapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Azapkapı Şamdan Alan Antikacı.

Azapkapı Kartpostal Alan Antikacı, Azapkapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Azapkapı Sini Alan Antikacı, Azapkapı Tüfek Alan Antikacı, Azapkapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Azapkapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Azapkapı Taş Plak Alan Antikacı, Azapkapı Gravür Alan Antikacı, Azapkapı Kurşun Alan Antikacı, Azapkapı Gramafon Alan Antikacı, Azapkapı Cd Player Alan Antikacı, Azapkapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Azapkapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Azapkapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Azapkapı Mobilya Alan Antikacı, Azapkapı Kapı Alan Antikacı, Azapkapı Kaşık Alan Antikacı, Azapkapı İbrik Alan Antikacı, Azapkapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Azapkapı Tabanca Alan Antikacı, Azapkapı Ferman Alan Antikacı, Azapkapı Ebru Alan Antikacı, Azapkapı Tabak Alan Antikacı, Azapkapı Semaver Alan Antikacı, Azapkapı Kutu Alan Antikacı.

Azapkapı Kehribar Alan Antikacı, Azapkapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Azapkapı Bronz Alan Antikacı, Azapkapı Şişe Alan Antikacı, Azapkapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Azapkapı Anahtar Alan Antikacı, Azapkapı Makine Alan Antikacı, Azapkapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Azapkapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Azapkapı Kolye Alan Antikacı, Azapkapı Fotoğraf Alan Antikacı, Azapkapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Azapkapı Tesbih Alan Antikacı, Azapkapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Azapkapı Opalin Alan Antikacı, Azapkapı Taş Alan Antikacı, Azapkapı Metal Alan Antikacı, Azapkapı El Yazması Alan Antikacı, Azapkapı Terazi Alan Antikacı, Azapkapı Tokmak Alan Antikacı, Azapkapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Azapkapı Dirhem Alan Antikacı, Azapkapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.