Ayvansaray Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ayvansaray Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ayvansaray, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ayvansaray olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ayvansaray İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ayvansaray ve antika satıcıları Ayvansaray için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ayvansaray Antikacı

İstanbul, Ayvansaray antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ayvansaray) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ayvansaray Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ayvansaray Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ayvansaray Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ayvansaray Takvim Alan Antikacı, Ayvansaray Mangal Alan Antikacı, Ayvansaray Bindallı Alan Antikacı, Ayvansaray Müzik Seti Alan Antikacı, Ayvansaray Kama Alan Antikacı, Ayvansaray Kazan Alan Antikacı, Ayvansaray Kristal Alan Antikacı, Ayvansaray Kuran Alan Antikacı, Ayvansaray Kupa Alan Antikacı, Ayvansaray Ğügüm Alan Antikacı, Ayvansaray Arma Alan Antikacı, Ayvansaray Fıçı Alan Antikacı, Ayvansaray El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ayvansaray Efemera Alan Antikacı, Ayvansaray Hat Makası Alan Antikacı, Ayvansaray Silke Alan Antikacı, Ayvansaray Madalya Alan Antikacı.

Ayvansaray Tarak Alan Antikacı, Ayvansaray Harita Alan Antikacı, Ayvansaray Kandil Alan Antikacı, Ayvansaray Bez Alan Antikacı, Ayvansaray Porselen Alan Antikacı, Ayvansaray Müzik Aleti Alan Antikacı, Ayvansaray Takı Kutusu Alan Antikacı, Ayvansaray Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ayvansaray Resim Alan Antikacı, Ayvansaray İpek Halı Alan Antikacı, Ayvansaray Silah Alan Antikacı, Ayvansaray Kilim Alan Antikacı, Ayvansaray Plak Alan Antikacı, Ayvansaray Kasetçalar Alan Antikacı, Ayvansaray Zarf Alan Antikacı.

Ayvansaray Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ayvansaray Yüzük Alan Antikacı, Ayvansaray Portre Alan Antikacı, Ayvansaray İran Halısı Alan Antikacı, Ayvansaray Askeri Malzeme Alanalar, Ayvansaray Baston Alan Antikacı, Ayvansaray Bileklik Alan Antikacı, Ayvansaray Sehpa Alan Antikacı, Ayvansaray Kamçı Alan Antikacı, Ayvansaray Hat Alan Antikacı, Ayvansaray Oyma Alan Antikacı, Ayvansaray Gümüşlük Alan Antikacı, Ayvansaray El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ayvansaray Kılıç Alan Antikacı, Ayvansaray Takı Alan Antikacı, Ayvansaray Cep Saati Alan Antikacı, Ayvansaray Dvd Alan Antikacı, Ayvansaray Komple Eşya Alan Antikacı, Ayvansaray Telefon Alan Antikacı, Ayvansaray Pipo Alan Antikacı, Ayvansaray Üç Etek Alan Antikacı, Ayvansaray Bilezik Alan Antikacı, Ayvansaray Bardak Alan Antikacı.

Ayvansaray Tablo Alan Antikacı, Ayvansaray 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayvansaray Sefer Tası Alan Antikacı, Ayvansaray Dokuma Alan Antikacı, Ayvansaray Kalem Alan Antikacı, Ayvansaray Sürahi Alan Antikacı, Ayvansaray Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ayvansaray Gümüş Alan Antikacı, Ayvansaray Daktilo Alan Antikacı, Ayvansaray Pul Alan Antikacı, Ayvansaray Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ayvansaray Bıçak Alan Antikacı, Ayvansaray Kol Saati Alan Antikacı, Ayvansaray Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ayvansaray Rozet Alan Antikacı, Ayvansaray Gelinlik Alan Antikacı, Ayvansaray Çatal Alan Antikacı, Ayvansaray Kıyafet Alan Antikacı, Ayvansaray Duvar Saati Alan Antikacı, Ayvansaray Fes Alan Antikacı, Ayvansaray Küp Alan Antikacı, Ayvansaray Saçma Alan Antikacı.

Ayvansaray Hat Yazısı Alan Antikacı, Ayvansaray Ağaç Alan Antikacı, Ayvansaray Halı Alan Antikacı, Ayvansaray Günlük Alan Antikacı, Ayvansaray Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ayvansaray Masa Alan Antikacı, Ayvansaray Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ayvansaray Kitap Alan Antikacı, Ayvansaray Amfi Alan Antikacı, Ayvansaray Albüm Alan Antikacı, Ayvansaray Ahşap Alan Antikacı, Ayvansaray Gondol Alan Antikacı, Ayvansaray Çizgi Roman Alan Antikacı, Ayvansaray Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ayvansaray Pusula Alan Antikacı, Ayvansaray Gerdanlık Alan Antikacı, Ayvansaray Cezve Alan Antikacı, Ayvansaray Şerbetlik Alan Antikacı.

Ayvansaray Tuval Alan Antikacı, Ayvansaray Okka Alan Antikacı, Ayvansaray Fincan Alan Antikacı, Ayvansaray Cd Alan Antikacı, Ayvansaray Cam Alan Antikacı, Ayvansaray Çan Alan Antikacı, Ayvansaray Hoparlör Alan Antikacı, Ayvansaray Çiçek Alan Antikacı, Ayvansaray Retro Eşya Alan Antikacı, Ayvansaray Vazo Alan Antikacı, Ayvansaray Koltuk Alan Antikacı, Ayvansaray Şapka Alan Antikacı, Ayvansaray Bakır Eşya Alan Antikacı, Ayvansaray Kilit Alan Antikacı, Ayvansaray Biblo Alan Antikacı, Ayvansaray Saat Alan Antikacı, Ayvansaray Matara Alan Antikacı, Ayvansaray Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ayvansaray 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ayvansaray Nişan Alan Antikacı, Ayvansaray Seramik Alan Antikacı, Ayvansaray Minyatür Alan Antikacı, Ayvansaray Kase Alan Antikacı, Ayvansaray Tas Alan Antikacı, Ayvansaray Kavanoz Alan Antikacı, Ayvansaray 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ayvansaray Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ayvansaray El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ayvansaray Radyo Alan Antikacı, Ayvansaray Çini Alan Antikacı, Ayvansaray Mühür Alan Antikacı, Ayvansaray Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ayvansaray Çaydanlık Alan Antikacı, Ayvansaray Halhal Alan Antikacı, Ayvansaray Tılsım Alan Antikacı, Ayvansaray Sepet Alan Antikacı, Ayvansaray Sandelye Alan Antikacı, Ayvansaray Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ayvansaray Pikap Alan Antikacı, Ayvansaray Roman Alan Antikacı, Ayvansaray Tepsi Alan Antikacı, Ayvansaray Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ayvansaray Forma Alan Antikacı, Ayvansaray Avize Alan Antikacı, Ayvansaray Sahan Alan Antikacı, Ayvansaray Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ayvansaray Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ayvansaray Bronz Heykel Alan Antikacı, Ayvansaray Şamdan Alan Antikacı.

Ayvansaray Kartpostal Alan Antikacı, Ayvansaray Hereke Halısı Alan Antikacı, Ayvansaray Sini Alan Antikacı, Ayvansaray Tüfek Alan Antikacı, Ayvansaray Köstekli Saat Alan Antikacı, Ayvansaray Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ayvansaray Taş Plak Alan Antikacı, Ayvansaray Gravür Alan Antikacı, Ayvansaray Kurşun Alan Antikacı, Ayvansaray Gramafon Alan Antikacı, Ayvansaray Cd Player Alan Antikacı, Ayvansaray 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayvansaray Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ayvansaray Kahve Takımı Alan Antikacı, Ayvansaray Mobilya Alan Antikacı, Ayvansaray Kapı Alan Antikacı, Ayvansaray Kaşık Alan Antikacı, Ayvansaray İbrik Alan Antikacı, Ayvansaray Yağlı Boya Alan Antikacı, Ayvansaray Tabanca Alan Antikacı, Ayvansaray Ferman Alan Antikacı, Ayvansaray Ebru Alan Antikacı, Ayvansaray Tabak Alan Antikacı, Ayvansaray Semaver Alan Antikacı, Ayvansaray Kutu Alan Antikacı.

Ayvansaray Kehribar Alan Antikacı, Ayvansaray Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ayvansaray Bronz Alan Antikacı, Ayvansaray Şişe Alan Antikacı, Ayvansaray Madalya Nişan Alan Antikacı, Ayvansaray Anahtar Alan Antikacı, Ayvansaray Makine Alan Antikacı, Ayvansaray Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ayvansaray Mekanik Alet Alan Antikacı, Ayvansaray Kolye Alan Antikacı, Ayvansaray Fotoğraf Alan Antikacı, Ayvansaray Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ayvansaray Tesbih Alan Antikacı, Ayvansaray El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ayvansaray Opalin Alan Antikacı, Ayvansaray Taş Alan Antikacı, Ayvansaray Metal Alan Antikacı, Ayvansaray El Yazması Alan Antikacı, Ayvansaray Terazi Alan Antikacı, Ayvansaray Tokmak Alan Antikacı, Ayvansaray Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ayvansaray Dirhem Alan Antikacı, Ayvansaray El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.