Ayrılıkçeşme Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ayrılıkçeşme Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ayrılıkçeşme, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ayrılıkçeşme olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ayrılıkçeşme İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ayrılıkçeşme ve antika satıcıları Ayrılıkçeşme için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ayrılıkçeşme Antikacı

İstanbul, Ayrılıkçeşme antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ayrılıkçeşme) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ayrılıkçeşme Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ayrılıkçeşme Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ayrılıkçeşme Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ayrılıkçeşme Takvim Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Mangal Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bindallı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Müzik Seti Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kama Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kazan Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kristal Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kuran Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kupa Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Ğügüm Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Arma Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Fıçı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Efemera Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Hat Makası Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Silke Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Madalya Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Tarak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Harita Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kandil Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bez Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Porselen Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Müzik Aleti Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Takı Kutusu Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Resim Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme İpek Halı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Silah Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kilim Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Plak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kasetçalar Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Zarf Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Yüzük Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Portre Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme İran Halısı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Askeri Malzeme Alanalar, Ayrılıkçeşme Baston Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bileklik Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sehpa Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kamçı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Hat Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Oyma Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gümüşlük Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kılıç Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Takı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Cep Saati Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Dvd Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Komple Eşya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Telefon Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Pipo Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Üç Etek Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bilezik Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bardak Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Tablo Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sefer Tası Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Dokuma Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kalem Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sürahi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gümüş Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Daktilo Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Pul Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bıçak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kol Saati Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Rozet Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gelinlik Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Çatal Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kıyafet Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Duvar Saati Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Fes Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Küp Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Saçma Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Hat Yazısı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Ağaç Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Halı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Günlük Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Masa Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kitap Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Amfi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Albüm Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Ahşap Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gondol Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Çizgi Roman Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ayrılıkçeşme Pusula Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gerdanlık Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Cezve Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Şerbetlik Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Tuval Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Okka Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Fincan Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Cd Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Cam Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Çan Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Hoparlör Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Çiçek Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Retro Eşya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Vazo Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Koltuk Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Şapka Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bakır Eşya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kilit Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Biblo Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Saat Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Matara Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Nişan Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Seramik Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Minyatür Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kase Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tas Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kavanoz Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Radyo Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Çini Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Mühür Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Çaydanlık Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Halhal Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tılsım Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sepet Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sandelye Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Pikap Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Roman Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tepsi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Forma Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Avize Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sahan Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bronz Heykel Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Şamdan Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Kartpostal Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Hereke Halısı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Sini Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tüfek Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Köstekli Saat Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Taş Plak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gravür Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kurşun Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gramafon Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Cd Player Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kahve Takımı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Mobilya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kapı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kaşık Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme İbrik Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Yağlı Boya Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tabanca Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Ferman Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Ebru Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tabak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Semaver Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kutu Alan Antikacı.

Ayrılıkçeşme Kehribar Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bronz Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Şişe Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Madalya Nişan Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Anahtar Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Makine Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Mekanik Alet Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Kolye Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Fotoğraf Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tesbih Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Opalin Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Taş Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Metal Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme El Yazması Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Terazi Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Tokmak Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme Dirhem Alan Antikacı, Ayrılıkçeşme El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.