Aydos Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aydos Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aydos, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aydos olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aydos İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aydos ve antika satıcıları Aydos için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aydos Antikacı

İstanbul, Aydos antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aydos) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydos Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aydos Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aydos Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aydos Takvim Alan Antikacı, Aydos Mangal Alan Antikacı, Aydos Bindallı Alan Antikacı, Aydos Müzik Seti Alan Antikacı, Aydos Kama Alan Antikacı, Aydos Kazan Alan Antikacı, Aydos Kristal Alan Antikacı, Aydos Kuran Alan Antikacı, Aydos Kupa Alan Antikacı, Aydos Ğügüm Alan Antikacı, Aydos Arma Alan Antikacı, Aydos Fıçı Alan Antikacı, Aydos El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aydos Efemera Alan Antikacı, Aydos Hat Makası Alan Antikacı, Aydos Silke Alan Antikacı, Aydos Madalya Alan Antikacı.

Aydos Tarak Alan Antikacı, Aydos Harita Alan Antikacı, Aydos Kandil Alan Antikacı, Aydos Bez Alan Antikacı, Aydos Porselen Alan Antikacı, Aydos Müzik Aleti Alan Antikacı, Aydos Takı Kutusu Alan Antikacı, Aydos Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aydos Resim Alan Antikacı, Aydos İpek Halı Alan Antikacı, Aydos Silah Alan Antikacı, Aydos Kilim Alan Antikacı, Aydos Plak Alan Antikacı, Aydos Kasetçalar Alan Antikacı, Aydos Zarf Alan Antikacı.

Aydos Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aydos Yüzük Alan Antikacı, Aydos Portre Alan Antikacı, Aydos İran Halısı Alan Antikacı, Aydos Askeri Malzeme Alanalar, Aydos Baston Alan Antikacı, Aydos Bileklik Alan Antikacı, Aydos Sehpa Alan Antikacı, Aydos Kamçı Alan Antikacı, Aydos Hat Alan Antikacı, Aydos Oyma Alan Antikacı, Aydos Gümüşlük Alan Antikacı, Aydos El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aydos Kılıç Alan Antikacı, Aydos Takı Alan Antikacı, Aydos Cep Saati Alan Antikacı, Aydos Dvd Alan Antikacı, Aydos Komple Eşya Alan Antikacı, Aydos Telefon Alan Antikacı, Aydos Pipo Alan Antikacı, Aydos Üç Etek Alan Antikacı, Aydos Bilezik Alan Antikacı, Aydos Bardak Alan Antikacı.

Aydos Tablo Alan Antikacı, Aydos 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydos Sefer Tası Alan Antikacı, Aydos Dokuma Alan Antikacı, Aydos Kalem Alan Antikacı, Aydos Sürahi Alan Antikacı, Aydos Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aydos Gümüş Alan Antikacı, Aydos Daktilo Alan Antikacı, Aydos Pul Alan Antikacı, Aydos Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aydos Bıçak Alan Antikacı, Aydos Kol Saati Alan Antikacı, Aydos Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aydos Rozet Alan Antikacı, Aydos Gelinlik Alan Antikacı, Aydos Çatal Alan Antikacı, Aydos Kıyafet Alan Antikacı, Aydos Duvar Saati Alan Antikacı, Aydos Fes Alan Antikacı, Aydos Küp Alan Antikacı, Aydos Saçma Alan Antikacı.

Aydos Hat Yazısı Alan Antikacı, Aydos Ağaç Alan Antikacı, Aydos Halı Alan Antikacı, Aydos Günlük Alan Antikacı, Aydos Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aydos Masa Alan Antikacı, Aydos Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aydos Kitap Alan Antikacı, Aydos Amfi Alan Antikacı, Aydos Albüm Alan Antikacı, Aydos Ahşap Alan Antikacı, Aydos Gondol Alan Antikacı, Aydos Çizgi Roman Alan Antikacı, Aydos Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aydos Pusula Alan Antikacı, Aydos Gerdanlık Alan Antikacı, Aydos Cezve Alan Antikacı, Aydos Şerbetlik Alan Antikacı.

Aydos Tuval Alan Antikacı, Aydos Okka Alan Antikacı, Aydos Fincan Alan Antikacı, Aydos Cd Alan Antikacı, Aydos Cam Alan Antikacı, Aydos Çan Alan Antikacı, Aydos Hoparlör Alan Antikacı, Aydos Çiçek Alan Antikacı, Aydos Retro Eşya Alan Antikacı, Aydos Vazo Alan Antikacı, Aydos Koltuk Alan Antikacı, Aydos Şapka Alan Antikacı, Aydos Bakır Eşya Alan Antikacı, Aydos Kilit Alan Antikacı, Aydos Biblo Alan Antikacı, Aydos Saat Alan Antikacı, Aydos Matara Alan Antikacı, Aydos Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aydos 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aydos Nişan Alan Antikacı, Aydos Seramik Alan Antikacı, Aydos Minyatür Alan Antikacı, Aydos Kase Alan Antikacı, Aydos Tas Alan Antikacı, Aydos Kavanoz Alan Antikacı, Aydos 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aydos Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aydos El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aydos Radyo Alan Antikacı, Aydos Çini Alan Antikacı, Aydos Mühür Alan Antikacı, Aydos Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aydos Çaydanlık Alan Antikacı, Aydos Halhal Alan Antikacı, Aydos Tılsım Alan Antikacı, Aydos Sepet Alan Antikacı, Aydos Sandelye Alan Antikacı, Aydos Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aydos Pikap Alan Antikacı, Aydos Roman Alan Antikacı, Aydos Tepsi Alan Antikacı, Aydos Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aydos Forma Alan Antikacı, Aydos Avize Alan Antikacı, Aydos Sahan Alan Antikacı, Aydos Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aydos Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aydos Bronz Heykel Alan Antikacı, Aydos Şamdan Alan Antikacı.

Aydos Kartpostal Alan Antikacı, Aydos Hereke Halısı Alan Antikacı, Aydos Sini Alan Antikacı, Aydos Tüfek Alan Antikacı, Aydos Köstekli Saat Alan Antikacı, Aydos Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aydos Taş Plak Alan Antikacı, Aydos Gravür Alan Antikacı, Aydos Kurşun Alan Antikacı, Aydos Gramafon Alan Antikacı, Aydos Cd Player Alan Antikacı, Aydos 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydos Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aydos Kahve Takımı Alan Antikacı, Aydos Mobilya Alan Antikacı, Aydos Kapı Alan Antikacı, Aydos Kaşık Alan Antikacı, Aydos İbrik Alan Antikacı, Aydos Yağlı Boya Alan Antikacı, Aydos Tabanca Alan Antikacı, Aydos Ferman Alan Antikacı, Aydos Ebru Alan Antikacı, Aydos Tabak Alan Antikacı, Aydos Semaver Alan Antikacı, Aydos Kutu Alan Antikacı.

Aydos Kehribar Alan Antikacı, Aydos Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aydos Bronz Alan Antikacı, Aydos Şişe Alan Antikacı, Aydos Madalya Nişan Alan Antikacı, Aydos Anahtar Alan Antikacı, Aydos Makine Alan Antikacı, Aydos Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aydos Mekanik Alet Alan Antikacı, Aydos Kolye Alan Antikacı, Aydos Fotoğraf Alan Antikacı, Aydos Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aydos Tesbih Alan Antikacı, Aydos El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aydos Opalin Alan Antikacı, Aydos Taş Alan Antikacı, Aydos Metal Alan Antikacı, Aydos El Yazması Alan Antikacı, Aydos Terazi Alan Antikacı, Aydos Tokmak Alan Antikacı, Aydos Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aydos Dirhem Alan Antikacı, Aydos El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.