Aydınlı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aydınlı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aydınlı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aydınlı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aydınlı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aydınlı ve antika satıcıları Aydınlı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aydınlı Antikacı

İstanbul, Aydınlı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aydınlı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydınlı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aydınlı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aydınlı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aydınlı Takvim Alan Antikacı, Aydınlı Mangal Alan Antikacı, Aydınlı Bindallı Alan Antikacı, Aydınlı Müzik Seti Alan Antikacı, Aydınlı Kama Alan Antikacı, Aydınlı Kazan Alan Antikacı, Aydınlı Kristal Alan Antikacı, Aydınlı Kuran Alan Antikacı, Aydınlı Kupa Alan Antikacı, Aydınlı Ğügüm Alan Antikacı, Aydınlı Arma Alan Antikacı, Aydınlı Fıçı Alan Antikacı, Aydınlı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aydınlı Efemera Alan Antikacı, Aydınlı Hat Makası Alan Antikacı, Aydınlı Silke Alan Antikacı, Aydınlı Madalya Alan Antikacı.

Aydınlı Tarak Alan Antikacı, Aydınlı Harita Alan Antikacı, Aydınlı Kandil Alan Antikacı, Aydınlı Bez Alan Antikacı, Aydınlı Porselen Alan Antikacı, Aydınlı Müzik Aleti Alan Antikacı, Aydınlı Takı Kutusu Alan Antikacı, Aydınlı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aydınlı Resim Alan Antikacı, Aydınlı İpek Halı Alan Antikacı, Aydınlı Silah Alan Antikacı, Aydınlı Kilim Alan Antikacı, Aydınlı Plak Alan Antikacı, Aydınlı Kasetçalar Alan Antikacı, Aydınlı Zarf Alan Antikacı.

Aydınlı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aydınlı Yüzük Alan Antikacı, Aydınlı Portre Alan Antikacı, Aydınlı İran Halısı Alan Antikacı, Aydınlı Askeri Malzeme Alanalar, Aydınlı Baston Alan Antikacı, Aydınlı Bileklik Alan Antikacı, Aydınlı Sehpa Alan Antikacı, Aydınlı Kamçı Alan Antikacı, Aydınlı Hat Alan Antikacı, Aydınlı Oyma Alan Antikacı, Aydınlı Gümüşlük Alan Antikacı, Aydınlı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aydınlı Kılıç Alan Antikacı, Aydınlı Takı Alan Antikacı, Aydınlı Cep Saati Alan Antikacı, Aydınlı Dvd Alan Antikacı, Aydınlı Komple Eşya Alan Antikacı, Aydınlı Telefon Alan Antikacı, Aydınlı Pipo Alan Antikacı, Aydınlı Üç Etek Alan Antikacı, Aydınlı Bilezik Alan Antikacı, Aydınlı Bardak Alan Antikacı.

Aydınlı Tablo Alan Antikacı, Aydınlı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınlı Sefer Tası Alan Antikacı, Aydınlı Dokuma Alan Antikacı, Aydınlı Kalem Alan Antikacı, Aydınlı Sürahi Alan Antikacı, Aydınlı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aydınlı Gümüş Alan Antikacı, Aydınlı Daktilo Alan Antikacı, Aydınlı Pul Alan Antikacı, Aydınlı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aydınlı Bıçak Alan Antikacı, Aydınlı Kol Saati Alan Antikacı, Aydınlı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aydınlı Rozet Alan Antikacı, Aydınlı Gelinlik Alan Antikacı, Aydınlı Çatal Alan Antikacı, Aydınlı Kıyafet Alan Antikacı, Aydınlı Duvar Saati Alan Antikacı, Aydınlı Fes Alan Antikacı, Aydınlı Küp Alan Antikacı, Aydınlı Saçma Alan Antikacı.

Aydınlı Hat Yazısı Alan Antikacı, Aydınlı Ağaç Alan Antikacı, Aydınlı Halı Alan Antikacı, Aydınlı Günlük Alan Antikacı, Aydınlı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aydınlı Masa Alan Antikacı, Aydınlı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aydınlı Kitap Alan Antikacı, Aydınlı Amfi Alan Antikacı, Aydınlı Albüm Alan Antikacı, Aydınlı Ahşap Alan Antikacı, Aydınlı Gondol Alan Antikacı, Aydınlı Çizgi Roman Alan Antikacı, Aydınlı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aydınlı Pusula Alan Antikacı, Aydınlı Gerdanlık Alan Antikacı, Aydınlı Cezve Alan Antikacı, Aydınlı Şerbetlik Alan Antikacı.

Aydınlı Tuval Alan Antikacı, Aydınlı Okka Alan Antikacı, Aydınlı Fincan Alan Antikacı, Aydınlı Cd Alan Antikacı, Aydınlı Cam Alan Antikacı, Aydınlı Çan Alan Antikacı, Aydınlı Hoparlör Alan Antikacı, Aydınlı Çiçek Alan Antikacı, Aydınlı Retro Eşya Alan Antikacı, Aydınlı Vazo Alan Antikacı, Aydınlı Koltuk Alan Antikacı, Aydınlı Şapka Alan Antikacı, Aydınlı Bakır Eşya Alan Antikacı, Aydınlı Kilit Alan Antikacı, Aydınlı Biblo Alan Antikacı, Aydınlı Saat Alan Antikacı, Aydınlı Matara Alan Antikacı, Aydınlı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aydınlı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aydınlı Nişan Alan Antikacı, Aydınlı Seramik Alan Antikacı, Aydınlı Minyatür Alan Antikacı, Aydınlı Kase Alan Antikacı, Aydınlı Tas Alan Antikacı, Aydınlı Kavanoz Alan Antikacı, Aydınlı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınlı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aydınlı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aydınlı Radyo Alan Antikacı, Aydınlı Çini Alan Antikacı, Aydınlı Mühür Alan Antikacı, Aydınlı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aydınlı Çaydanlık Alan Antikacı, Aydınlı Halhal Alan Antikacı, Aydınlı Tılsım Alan Antikacı, Aydınlı Sepet Alan Antikacı, Aydınlı Sandelye Alan Antikacı, Aydınlı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aydınlı Pikap Alan Antikacı, Aydınlı Roman Alan Antikacı, Aydınlı Tepsi Alan Antikacı, Aydınlı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aydınlı Forma Alan Antikacı, Aydınlı Avize Alan Antikacı, Aydınlı Sahan Alan Antikacı, Aydınlı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aydınlı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aydınlı Bronz Heykel Alan Antikacı, Aydınlı Şamdan Alan Antikacı.

Aydınlı Kartpostal Alan Antikacı, Aydınlı Hereke Halısı Alan Antikacı, Aydınlı Sini Alan Antikacı, Aydınlı Tüfek Alan Antikacı, Aydınlı Köstekli Saat Alan Antikacı, Aydınlı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aydınlı Taş Plak Alan Antikacı, Aydınlı Gravür Alan Antikacı, Aydınlı Kurşun Alan Antikacı, Aydınlı Gramafon Alan Antikacı, Aydınlı Cd Player Alan Antikacı, Aydınlı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınlı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aydınlı Kahve Takımı Alan Antikacı, Aydınlı Mobilya Alan Antikacı, Aydınlı Kapı Alan Antikacı, Aydınlı Kaşık Alan Antikacı, Aydınlı İbrik Alan Antikacı, Aydınlı Yağlı Boya Alan Antikacı, Aydınlı Tabanca Alan Antikacı, Aydınlı Ferman Alan Antikacı, Aydınlı Ebru Alan Antikacı, Aydınlı Tabak Alan Antikacı, Aydınlı Semaver Alan Antikacı, Aydınlı Kutu Alan Antikacı.

Aydınlı Kehribar Alan Antikacı, Aydınlı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aydınlı Bronz Alan Antikacı, Aydınlı Şişe Alan Antikacı, Aydınlı Madalya Nişan Alan Antikacı, Aydınlı Anahtar Alan Antikacı, Aydınlı Makine Alan Antikacı, Aydınlı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aydınlı Mekanik Alet Alan Antikacı, Aydınlı Kolye Alan Antikacı, Aydınlı Fotoğraf Alan Antikacı, Aydınlı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aydınlı Tesbih Alan Antikacı, Aydınlı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aydınlı Opalin Alan Antikacı, Aydınlı Taş Alan Antikacı, Aydınlı Metal Alan Antikacı, Aydınlı El Yazması Alan Antikacı, Aydınlı Terazi Alan Antikacı, Aydınlı Tokmak Alan Antikacı, Aydınlı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aydınlı Dirhem Alan Antikacı, Aydınlı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.