Aydınlar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aydınlar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aydınlar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aydınlar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aydınlar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aydınlar ve antika satıcıları Aydınlar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aydınlar Antikacı

İstanbul, Aydınlar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aydınlar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydınlar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aydınlar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aydınlar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aydınlar Takvim Alan Antikacı, Aydınlar Mangal Alan Antikacı, Aydınlar Bindallı Alan Antikacı, Aydınlar Müzik Seti Alan Antikacı, Aydınlar Kama Alan Antikacı, Aydınlar Kazan Alan Antikacı, Aydınlar Kristal Alan Antikacı, Aydınlar Kuran Alan Antikacı, Aydınlar Kupa Alan Antikacı, Aydınlar Ğügüm Alan Antikacı, Aydınlar Arma Alan Antikacı, Aydınlar Fıçı Alan Antikacı, Aydınlar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aydınlar Efemera Alan Antikacı, Aydınlar Hat Makası Alan Antikacı, Aydınlar Silke Alan Antikacı, Aydınlar Madalya Alan Antikacı.

Aydınlar Tarak Alan Antikacı, Aydınlar Harita Alan Antikacı, Aydınlar Kandil Alan Antikacı, Aydınlar Bez Alan Antikacı, Aydınlar Porselen Alan Antikacı, Aydınlar Müzik Aleti Alan Antikacı, Aydınlar Takı Kutusu Alan Antikacı, Aydınlar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aydınlar Resim Alan Antikacı, Aydınlar İpek Halı Alan Antikacı, Aydınlar Silah Alan Antikacı, Aydınlar Kilim Alan Antikacı, Aydınlar Plak Alan Antikacı, Aydınlar Kasetçalar Alan Antikacı, Aydınlar Zarf Alan Antikacı.

Aydınlar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aydınlar Yüzük Alan Antikacı, Aydınlar Portre Alan Antikacı, Aydınlar İran Halısı Alan Antikacı, Aydınlar Askeri Malzeme Alanalar, Aydınlar Baston Alan Antikacı, Aydınlar Bileklik Alan Antikacı, Aydınlar Sehpa Alan Antikacı, Aydınlar Kamçı Alan Antikacı, Aydınlar Hat Alan Antikacı, Aydınlar Oyma Alan Antikacı, Aydınlar Gümüşlük Alan Antikacı, Aydınlar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aydınlar Kılıç Alan Antikacı, Aydınlar Takı Alan Antikacı, Aydınlar Cep Saati Alan Antikacı, Aydınlar Dvd Alan Antikacı, Aydınlar Komple Eşya Alan Antikacı, Aydınlar Telefon Alan Antikacı, Aydınlar Pipo Alan Antikacı, Aydınlar Üç Etek Alan Antikacı, Aydınlar Bilezik Alan Antikacı, Aydınlar Bardak Alan Antikacı.

Aydınlar Tablo Alan Antikacı, Aydınlar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınlar Sefer Tası Alan Antikacı, Aydınlar Dokuma Alan Antikacı, Aydınlar Kalem Alan Antikacı, Aydınlar Sürahi Alan Antikacı, Aydınlar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aydınlar Gümüş Alan Antikacı, Aydınlar Daktilo Alan Antikacı, Aydınlar Pul Alan Antikacı, Aydınlar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aydınlar Bıçak Alan Antikacı, Aydınlar Kol Saati Alan Antikacı, Aydınlar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aydınlar Rozet Alan Antikacı, Aydınlar Gelinlik Alan Antikacı, Aydınlar Çatal Alan Antikacı, Aydınlar Kıyafet Alan Antikacı, Aydınlar Duvar Saati Alan Antikacı, Aydınlar Fes Alan Antikacı, Aydınlar Küp Alan Antikacı, Aydınlar Saçma Alan Antikacı.

Aydınlar Hat Yazısı Alan Antikacı, Aydınlar Ağaç Alan Antikacı, Aydınlar Halı Alan Antikacı, Aydınlar Günlük Alan Antikacı, Aydınlar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aydınlar Masa Alan Antikacı, Aydınlar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aydınlar Kitap Alan Antikacı, Aydınlar Amfi Alan Antikacı, Aydınlar Albüm Alan Antikacı, Aydınlar Ahşap Alan Antikacı, Aydınlar Gondol Alan Antikacı, Aydınlar Çizgi Roman Alan Antikacı, Aydınlar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aydınlar Pusula Alan Antikacı, Aydınlar Gerdanlık Alan Antikacı, Aydınlar Cezve Alan Antikacı, Aydınlar Şerbetlik Alan Antikacı.

Aydınlar Tuval Alan Antikacı, Aydınlar Okka Alan Antikacı, Aydınlar Fincan Alan Antikacı, Aydınlar Cd Alan Antikacı, Aydınlar Cam Alan Antikacı, Aydınlar Çan Alan Antikacı, Aydınlar Hoparlör Alan Antikacı, Aydınlar Çiçek Alan Antikacı, Aydınlar Retro Eşya Alan Antikacı, Aydınlar Vazo Alan Antikacı, Aydınlar Koltuk Alan Antikacı, Aydınlar Şapka Alan Antikacı, Aydınlar Bakır Eşya Alan Antikacı, Aydınlar Kilit Alan Antikacı, Aydınlar Biblo Alan Antikacı, Aydınlar Saat Alan Antikacı, Aydınlar Matara Alan Antikacı, Aydınlar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aydınlar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aydınlar Nişan Alan Antikacı, Aydınlar Seramik Alan Antikacı, Aydınlar Minyatür Alan Antikacı, Aydınlar Kase Alan Antikacı, Aydınlar Tas Alan Antikacı, Aydınlar Kavanoz Alan Antikacı, Aydınlar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınlar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aydınlar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aydınlar Radyo Alan Antikacı, Aydınlar Çini Alan Antikacı, Aydınlar Mühür Alan Antikacı, Aydınlar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aydınlar Çaydanlık Alan Antikacı, Aydınlar Halhal Alan Antikacı, Aydınlar Tılsım Alan Antikacı, Aydınlar Sepet Alan Antikacı, Aydınlar Sandelye Alan Antikacı, Aydınlar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aydınlar Pikap Alan Antikacı, Aydınlar Roman Alan Antikacı, Aydınlar Tepsi Alan Antikacı, Aydınlar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aydınlar Forma Alan Antikacı, Aydınlar Avize Alan Antikacı, Aydınlar Sahan Alan Antikacı, Aydınlar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aydınlar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aydınlar Bronz Heykel Alan Antikacı, Aydınlar Şamdan Alan Antikacı.

Aydınlar Kartpostal Alan Antikacı, Aydınlar Hereke Halısı Alan Antikacı, Aydınlar Sini Alan Antikacı, Aydınlar Tüfek Alan Antikacı, Aydınlar Köstekli Saat Alan Antikacı, Aydınlar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aydınlar Taş Plak Alan Antikacı, Aydınlar Gravür Alan Antikacı, Aydınlar Kurşun Alan Antikacı, Aydınlar Gramafon Alan Antikacı, Aydınlar Cd Player Alan Antikacı, Aydınlar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınlar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aydınlar Kahve Takımı Alan Antikacı, Aydınlar Mobilya Alan Antikacı, Aydınlar Kapı Alan Antikacı, Aydınlar Kaşık Alan Antikacı, Aydınlar İbrik Alan Antikacı, Aydınlar Yağlı Boya Alan Antikacı, Aydınlar Tabanca Alan Antikacı, Aydınlar Ferman Alan Antikacı, Aydınlar Ebru Alan Antikacı, Aydınlar Tabak Alan Antikacı, Aydınlar Semaver Alan Antikacı, Aydınlar Kutu Alan Antikacı.

Aydınlar Kehribar Alan Antikacı, Aydınlar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aydınlar Bronz Alan Antikacı, Aydınlar Şişe Alan Antikacı, Aydınlar Madalya Nişan Alan Antikacı, Aydınlar Anahtar Alan Antikacı, Aydınlar Makine Alan Antikacı, Aydınlar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aydınlar Mekanik Alet Alan Antikacı, Aydınlar Kolye Alan Antikacı, Aydınlar Fotoğraf Alan Antikacı, Aydınlar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aydınlar Tesbih Alan Antikacı, Aydınlar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aydınlar Opalin Alan Antikacı, Aydınlar Taş Alan Antikacı, Aydınlar Metal Alan Antikacı, Aydınlar El Yazması Alan Antikacı, Aydınlar Terazi Alan Antikacı, Aydınlar Tokmak Alan Antikacı, Aydınlar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aydınlar Dirhem Alan Antikacı, Aydınlar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.