Aydınevler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aydınevler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aydınevler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aydınevler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aydınevler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aydınevler ve antika satıcıları Aydınevler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aydınevler Antikacı

İstanbul, Aydınevler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aydınevler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydınevler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aydınevler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aydınevler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aydınevler Takvim Alan Antikacı, Aydınevler Mangal Alan Antikacı, Aydınevler Bindallı Alan Antikacı, Aydınevler Müzik Seti Alan Antikacı, Aydınevler Kama Alan Antikacı, Aydınevler Kazan Alan Antikacı, Aydınevler Kristal Alan Antikacı, Aydınevler Kuran Alan Antikacı, Aydınevler Kupa Alan Antikacı, Aydınevler Ğügüm Alan Antikacı, Aydınevler Arma Alan Antikacı, Aydınevler Fıçı Alan Antikacı, Aydınevler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aydınevler Efemera Alan Antikacı, Aydınevler Hat Makası Alan Antikacı, Aydınevler Silke Alan Antikacı, Aydınevler Madalya Alan Antikacı.

Aydınevler Tarak Alan Antikacı, Aydınevler Harita Alan Antikacı, Aydınevler Kandil Alan Antikacı, Aydınevler Bez Alan Antikacı, Aydınevler Porselen Alan Antikacı, Aydınevler Müzik Aleti Alan Antikacı, Aydınevler Takı Kutusu Alan Antikacı, Aydınevler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aydınevler Resim Alan Antikacı, Aydınevler İpek Halı Alan Antikacı, Aydınevler Silah Alan Antikacı, Aydınevler Kilim Alan Antikacı, Aydınevler Plak Alan Antikacı, Aydınevler Kasetçalar Alan Antikacı, Aydınevler Zarf Alan Antikacı.

Aydınevler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aydınevler Yüzük Alan Antikacı, Aydınevler Portre Alan Antikacı, Aydınevler İran Halısı Alan Antikacı, Aydınevler Askeri Malzeme Alanalar, Aydınevler Baston Alan Antikacı, Aydınevler Bileklik Alan Antikacı, Aydınevler Sehpa Alan Antikacı, Aydınevler Kamçı Alan Antikacı, Aydınevler Hat Alan Antikacı, Aydınevler Oyma Alan Antikacı, Aydınevler Gümüşlük Alan Antikacı, Aydınevler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aydınevler Kılıç Alan Antikacı, Aydınevler Takı Alan Antikacı, Aydınevler Cep Saati Alan Antikacı, Aydınevler Dvd Alan Antikacı, Aydınevler Komple Eşya Alan Antikacı, Aydınevler Telefon Alan Antikacı, Aydınevler Pipo Alan Antikacı, Aydınevler Üç Etek Alan Antikacı, Aydınevler Bilezik Alan Antikacı, Aydınevler Bardak Alan Antikacı.

Aydınevler Tablo Alan Antikacı, Aydınevler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınevler Sefer Tası Alan Antikacı, Aydınevler Dokuma Alan Antikacı, Aydınevler Kalem Alan Antikacı, Aydınevler Sürahi Alan Antikacı, Aydınevler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aydınevler Gümüş Alan Antikacı, Aydınevler Daktilo Alan Antikacı, Aydınevler Pul Alan Antikacı, Aydınevler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aydınevler Bıçak Alan Antikacı, Aydınevler Kol Saati Alan Antikacı, Aydınevler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aydınevler Rozet Alan Antikacı, Aydınevler Gelinlik Alan Antikacı, Aydınevler Çatal Alan Antikacı, Aydınevler Kıyafet Alan Antikacı, Aydınevler Duvar Saati Alan Antikacı, Aydınevler Fes Alan Antikacı, Aydınevler Küp Alan Antikacı, Aydınevler Saçma Alan Antikacı.

Aydınevler Hat Yazısı Alan Antikacı, Aydınevler Ağaç Alan Antikacı, Aydınevler Halı Alan Antikacı, Aydınevler Günlük Alan Antikacı, Aydınevler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aydınevler Masa Alan Antikacı, Aydınevler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aydınevler Kitap Alan Antikacı, Aydınevler Amfi Alan Antikacı, Aydınevler Albüm Alan Antikacı, Aydınevler Ahşap Alan Antikacı, Aydınevler Gondol Alan Antikacı, Aydınevler Çizgi Roman Alan Antikacı, Aydınevler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aydınevler Pusula Alan Antikacı, Aydınevler Gerdanlık Alan Antikacı, Aydınevler Cezve Alan Antikacı, Aydınevler Şerbetlik Alan Antikacı.

Aydınevler Tuval Alan Antikacı, Aydınevler Okka Alan Antikacı, Aydınevler Fincan Alan Antikacı, Aydınevler Cd Alan Antikacı, Aydınevler Cam Alan Antikacı, Aydınevler Çan Alan Antikacı, Aydınevler Hoparlör Alan Antikacı, Aydınevler Çiçek Alan Antikacı, Aydınevler Retro Eşya Alan Antikacı, Aydınevler Vazo Alan Antikacı, Aydınevler Koltuk Alan Antikacı, Aydınevler Şapka Alan Antikacı, Aydınevler Bakır Eşya Alan Antikacı, Aydınevler Kilit Alan Antikacı, Aydınevler Biblo Alan Antikacı, Aydınevler Saat Alan Antikacı, Aydınevler Matara Alan Antikacı, Aydınevler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aydınevler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aydınevler Nişan Alan Antikacı, Aydınevler Seramik Alan Antikacı, Aydınevler Minyatür Alan Antikacı, Aydınevler Kase Alan Antikacı, Aydınevler Tas Alan Antikacı, Aydınevler Kavanoz Alan Antikacı, Aydınevler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınevler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aydınevler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aydınevler Radyo Alan Antikacı, Aydınevler Çini Alan Antikacı, Aydınevler Mühür Alan Antikacı, Aydınevler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aydınevler Çaydanlık Alan Antikacı, Aydınevler Halhal Alan Antikacı, Aydınevler Tılsım Alan Antikacı, Aydınevler Sepet Alan Antikacı, Aydınevler Sandelye Alan Antikacı, Aydınevler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aydınevler Pikap Alan Antikacı, Aydınevler Roman Alan Antikacı, Aydınevler Tepsi Alan Antikacı, Aydınevler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aydınevler Forma Alan Antikacı, Aydınevler Avize Alan Antikacı, Aydınevler Sahan Alan Antikacı, Aydınevler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aydınevler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aydınevler Bronz Heykel Alan Antikacı, Aydınevler Şamdan Alan Antikacı.

Aydınevler Kartpostal Alan Antikacı, Aydınevler Hereke Halısı Alan Antikacı, Aydınevler Sini Alan Antikacı, Aydınevler Tüfek Alan Antikacı, Aydınevler Köstekli Saat Alan Antikacı, Aydınevler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aydınevler Taş Plak Alan Antikacı, Aydınevler Gravür Alan Antikacı, Aydınevler Kurşun Alan Antikacı, Aydınevler Gramafon Alan Antikacı, Aydınevler Cd Player Alan Antikacı, Aydınevler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aydınevler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aydınevler Kahve Takımı Alan Antikacı, Aydınevler Mobilya Alan Antikacı, Aydınevler Kapı Alan Antikacı, Aydınevler Kaşık Alan Antikacı, Aydınevler İbrik Alan Antikacı, Aydınevler Yağlı Boya Alan Antikacı, Aydınevler Tabanca Alan Antikacı, Aydınevler Ferman Alan Antikacı, Aydınevler Ebru Alan Antikacı, Aydınevler Tabak Alan Antikacı, Aydınevler Semaver Alan Antikacı, Aydınevler Kutu Alan Antikacı.

Aydınevler Kehribar Alan Antikacı, Aydınevler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aydınevler Bronz Alan Antikacı, Aydınevler Şişe Alan Antikacı, Aydınevler Madalya Nişan Alan Antikacı, Aydınevler Anahtar Alan Antikacı, Aydınevler Makine Alan Antikacı, Aydınevler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aydınevler Mekanik Alet Alan Antikacı, Aydınevler Kolye Alan Antikacı, Aydınevler Fotoğraf Alan Antikacı, Aydınevler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aydınevler Tesbih Alan Antikacı, Aydınevler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aydınevler Opalin Alan Antikacı, Aydınevler Taş Alan Antikacı, Aydınevler Metal Alan Antikacı, Aydınevler El Yazması Alan Antikacı, Aydınevler Terazi Alan Antikacı, Aydınevler Tokmak Alan Antikacı, Aydınevler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aydınevler Dirhem Alan Antikacı, Aydınevler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.