Yenipazar antikacılar, Yenipazar antika alanlar, Yenipazar antika eşya alanlar, Yenipazar antika eşyalar, Yenipazar eski alım satım, Yenipazar antika koleksiyoncuları, Yenipazar antika eşya alıcıları, Yenipazar antika şirketleri, Yenipazar antika firması, Yenipazar antika şirketi, Yenipazar antika firmaları, Yenipazar antika eşya şirketleri, Yenipazar antika eşya firması, Yenipazar antika eşya şirketi, Yenipazar antika eşya firmaları, Yenipazar müzayede şirketi, Yenipazar eski alanlar, Yenipazar eski eşya alanlar, Yenipazar antika alan yerler, Yenipazar antika eşya alan yerler, Yenipazar eski alan yerler, Yenipazar eski eşya alan yerler, Yenipazar antika pazarı, Yenipazar antika alım satım, Yenipazar antika alıcıları, Yenipazar antika satıcıları, Yenipazar antika eşya satıcıları, Yenipazar eski eşya alıcıları, Yenipazar eski eşya satıcıları, Yenipazar antika fiyatları, Yenipazar antika eşya fiyatları, Yenipazar eski fiyatları, Yenipazar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Yenipazar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yenipazar antika eşya alanlar ve Yenipazar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yenipazar antika eşya şirketimiz, Yenipazar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yenipazar Antika Alanlar

Yenipazar antika alanlar ve Yenipazar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yenipazar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yenipazar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yenipazar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yenipazar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yenipazar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yenipazar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yenipazar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yenipazar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yenipazar antika eşya alanlar ve Yenipazar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yenipazar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yenipazar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yenipazar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yenipazar antika eşya alanların tercih ettiği, Yenipazar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yenipazar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yenipazar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yenipazar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yenipazar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yenipazar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yenipazar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yenipazar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yenipazar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yenipazar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yenipazar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yenipazar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yenipazar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yenipazar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yenipazar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yenipazar antikacılar, Yenipazar antika eşyalar, Yenipazar eski eşyalar, Yenipazar antika şirketleri, Yenipazar antika firması, Yenipazar müzayede şirketi,Yenipazar el yazması alanlar, Yenipazar Kuran’ı kerim alanlar, Yenipazar hat yazı alanlar, Yenipazar obje alanlar, Yenipazar gümüş alanlar, Yenipazar turalı gümüş alanlar, Yenipazar karaf alanlar, vazo alanlar, Yenipazar jardinyer alanlar, Yenipazar resim alanlar, Yenipazar modern resim alanlar, Yenipazar aplik alanlar, Yenipazar bahü alanlar, Yenipazar bavul alanlar, Yenipazar çanak alanlar, Yenipazar çömlek alanlar, Yenipazar bakır alanlar, baston alanlar, Yenipazar biskiü alanlar, Yenipazar billur alanlar, Yenipazar cam alanlar, Yenipazar kristal alanlar, Yenipazar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yenipazar bandırma halısı alanlar, Yenipazar ceviz yemek odası alanlar, Yenipazar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yenipazar ceviz sandalye alanlar, Yenipazar cümbüş alanlar, Yenipazar constantin oble alanlar, Yenipazar cam obje alanlar, Yenipazar beykoz alanlar.

Yenipazar bohem alanlar, Yenipazar çeşmi bülbül alanlar, Yenipazar çeşme taşı alanlar, Yenipazar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yenipazar arnevu alanlar, art deko alanlar, Yenipazar deko alanlar, Yenipazar ayna alanlar, Yenipazar asma avize alanlar, Yenipazar aznavur gümüş alanlar, Yenipazar aznavur alanlar, Yenipazar bafon alanlar, Yenipazar ayvazozki alanlar, Yenipazar dolap alanlar, Yenipazar divit alanlar, Yenipazar biblo alanlar, Yenipazar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yenipazar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yenipazar dekopaj işi alanlar, Yenipazar dual alanlar, Yenipazar dual pikap alanlar.

Yenipazar dümen alanlar, Yenipazar gemici dümeni alanlar, Yenipazar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yenipazar derbent halı alanlar, Yenipazar eviye alanlar, Yenipazar ev halısı alanlar, Yenipazar elbiselik alanlar, Yenipazar elbise alanlar, Yenipazar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yenipazar el işi alanlar, Yenipazar el işi halı alanlar, Yenipazar el işi alanlar, Yenipazar el işi kilim alanlar, Yenipazar çan alanlar, Yenipazar kilise çanı alanlar, Yenipazar gemici çanı alanlar, Yenipazar çarık alanlar, Yenipazar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yenipazar ferforje alanlar, Yenipazar fistan alanlar, Yenipazar Osmanlı fistan alanlar, Yenipazar portmanto alanlar, Yenipazar eski saat alanlar, Yenipazar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yenipazar bronz heykel alanlar, Yenipazar bronz sütün alanlar, Yenipazar bronz avize alanlar, Yenipazar bronz vazo alanlar, Yenipazar bronz kutu alanlar, Yenipazar bronz el işi alanlar.

Yenipazar halı alanlar, Yenipazar lamba alanlar, resim alanlar, Yenipazar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yenipazar insan biblosu alanlar, Yenipazar oryantel biblo alanlar, Yenipazar kuş biblosu alanlar, Yenipazar havlu alanlar, Yenipazar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yenipazar turkısh antika alanlar, Yenipazar Osmanlı eşyalar alanlar, Yenipazar İstanbul resimleri alanlar, Yenipazar altın varak sehpa alanlar, Yenipazar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yenipazar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yenipazar bronz fener alanlar, Yenipazar bünyen alanlar, Yenipazar develi halı alanlar, Yenipazar dürbün alanlar, Yenipazar teleskop alanlar, Yenipazar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yenipazar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yenipazar flama alanlar, Yenipazar alem alanlar, Yenipazar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Yenipazar eski fincan alanlar, Yenipazar cam altı alanlar, Yenipazar şamdan alanlar, Yenipazar oryantel heykel alanlar, Yenipazar gümüşlük alanlar, Yenipazar hat yazı alanlar, Yenipazar teship alanlar, hokka alanlar, Yenipazar tophane alanlar, Yenipazar goblen alanlar, Yenipazar çin eski eşyalar alanlar, Yenipazar Çanakkale alanlar, Yenipazar Çanakkale vazo alanlar, Yenipazar fil dişi heykel alanlar, Yenipazar fil dişi baston alanlar, Yenipazar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yenipazar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yenipazar duvar saati alanlar, Yenipazar bez alanlar, buda heykel alanlar, Yenipazar hamedan halı alanlar, Yenipazar kılıç alanlar, Yenipazar antika kılıç alanlar.

Yenipazar antika araba alanlar, Yenipazar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yenipazar antika eşyalar alanlar, Yenipazar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yenipazar antika foto alanlar, Yenipazar kehribar alanlar, Yenipazar kehribar tesbih alanlar, Yenipazar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yenipazar seramik eşya alanlar, Yenipazar kilit alanlar, Yenipazar anahtar alanlar, Yenipazar antika anahtar alanlar, Yenipazar antika kilit alanlar, Yenipazar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yenipazar antika silah alanlar, Yenipazar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yenipazar lambader alanlar, Yenipazar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yenipazar komidin alanlar, Yenipazar kara kalem resim alanlar, Yenipazar blue black alanlar, Yenipazar mask alanlar, eski mask alanlar, Yenipazar aşurelik alanlar.

Yenipazar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yenipazar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yenipazar gramofon alanlar, Yenipazar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yenipazar güdüm alanlar, Yenipazar tekke işi alanlar, Yenipazar İznik alanlar, Yenipazar pusula alanlar, Yenipazar gemi pusulası alanlar, Yenipazar periyor saat alanlar, Yenipazar mangal alanlar, Yenipazar eski mangal alanlar, Yenipazar Şam işi alanlar, Yenipazar Süleymaniye işi alanlar, Yenipazar takunya alanlar, Yenipazar gümüş takunya alanlar, Yenipazar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yenipazar seccade alanlar, Yenipazar eski seccade alanlar, Yenipazar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yenipazar tablo alanlar.

Yenipazar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yenipazar abajur alanlar, Yenipazar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yenipazar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yenipazar madalya alanlar, Yenipazar eşya alanlar, Yenipazar ferman alanlar, Yenipazar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yenipazar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yenipazar bahça alanlar, Yenipazar Osmanlı bohça alanlar, Yenipazar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yenipazar ampir alanlar, Yenipazar chrıstofle alanlar, Yenipazar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yenipazar şamdan alanlar, Yenipazar çanta alanlar, Yenipazar van işi savat alanlar, Yenipazar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yenipazar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yenipazar hokka alanlar, Yenipazar fransız mine alanlar, Yenipazar teşhir vitrini alanlar, Yenipazar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yenipazar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yenipazar kandil alanlar, Yenipazar ebru alanlar, Yenipazar mustafa düzgünman alanlar, Yenipazar zigon alanlar, Yenipazar zemzemlik alanlar, Yenipazar mücevher kutusu alanlar, Yenipazar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yenipazar sürahi alanlar, Yenipazar Osmanlı sürahi alanlar, Yenipazar antik mercan alanlar, Yenipazar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yenipazar antik sedef alanlar, Yenipazar minyatür alanlar, Yenipazar kabe örtüsü alanlar, Yenipazar gülebdan alanlar, Yenipazar mineli dürbün alanlar, Yenipazar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yenipazar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yenipazar lali gue alanlar, Yenipazar gece sürahisi alanlar, Yenipazar meissen alanlar, Yenipazar satsuma alanlar, Yenipazar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yenipazar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yenipazar constantine alanlar, Yenipazar anonim alanlar, Yenipazar leyla gamsız alanlar, Yenipazar ibrahim safi alanlar, Yenipazar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yenipazar herend alanlar, Yenipazar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yenipazar osmanlıca alanlar, Yenipazar kitap alanlar, Yenipazar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yenipazar haydar besim aydar alanlar, Yenipazar orhan peker alanlar, Yenipazar sıtkı olçar alanlar, Yenipazar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yenipazar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yenipazar rus gümüşü alanlar, Yenipazar minyatür alanlar, Yenipazar viyana heykel alanlar, Yenipazar oryantal heykel alanlar, Yenipazar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yenipazar merasim kılıcı alanlar.

Yenipazar ahşap hilye alanlar, Yenipazar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yenipazar tesbih alanlar, Yenipazar seyahat saati alanlar, Yenipazar gravür alanlar, Yenipazar degü alanlar, radio antika alanlar, Yenipazar opalin alanlar, Yenipazar radyo alanlar, Yenipazar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yenipazar laledan alanlar, Yenipazar karaf alanlar, Yenipazar çerezlik alanlar, Yenipazar sahleplik alanlar, Yenipazar tutya alanlar, Yenipazar likör takımı alanlar, Yenipazar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yenipazar zarf alanlar, Yenipazar nargile alanlar, Yenipazar gülabdan alanlar, Yenipazar ferman alanlar, Yenipazar berat alanlar.

Yenipazar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yenipazar şifa tası alanlar, Yenipazar hokka takımı alanlar, Yenipazar mangal alanlar, Yenipazar barutluk alanlar, Yenipazar tombak alanlar, Yenipazar saray işi alanlar, Yenipazar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yenipazar hançer alanlar, Yenipazar kılıç alanlar, Yenipazar mühürler alanlar, Yenipazar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yenipazar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yenipazar seccade alanlar, Yenipazar sırmalı örtüler alanlar, Yenipazar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.