Nazilli antikacılar, Nazilli antika alanlar, Nazilli antika eşya alanlar, Nazilli antika eşyalar, Nazilli eski alım satım, Nazilli antika koleksiyoncuları, Nazilli antika eşya alıcıları, Nazilli antika şirketleri, Nazilli antika firması, Nazilli antika şirketi, Nazilli antika firmaları, Nazilli antika eşya şirketleri, Nazilli antika eşya firması, Nazilli antika eşya şirketi, Nazilli antika eşya firmaları, Nazilli müzayede şirketi, Nazilli eski alanlar, Nazilli eski eşya alanlar, Nazilli antika alan yerler, Nazilli antika eşya alan yerler, Nazilli eski alan yerler, Nazilli eski eşya alan yerler, Nazilli antika pazarı, Nazilli antika alım satım, Nazilli antika alıcıları, Nazilli antika satıcıları, Nazilli antika eşya satıcıları, Nazilli eski eşya alıcıları, Nazilli eski eşya satıcıları, Nazilli antika fiyatları, Nazilli antika eşya fiyatları, Nazilli eski fiyatları, Nazilli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Nazilli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Nazilli antika eşya alanlar ve Nazilli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Nazilli antika eşya şirketimiz, Nazilli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Nazilli Antika Alanlar

Nazilli antika alanlar ve Nazilli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Nazilli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Nazilli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Nazilli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Nazilli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Nazilli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Nazilli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Nazilli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Nazilli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Nazilli antika eşya alanlar ve Nazilli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Nazilli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Nazilli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Nazilli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Nazilli antika eşya alanların tercih ettiği, Nazilli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Nazilli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Nazilli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Nazilli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Nazilli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Nazilli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Nazilli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Nazilli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Nazilli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Nazilli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Nazilli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Nazilli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Nazilli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Nazilli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Nazilli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Nazilli antikacılar, Nazilli antika eşyalar, Nazilli eski eşyalar, Nazilli antika şirketleri, Nazilli antika firması, Nazilli müzayede şirketi,Nazilli el yazması alanlar, Nazilli Kuran’ı kerim alanlar, Nazilli hat yazı alanlar, Nazilli obje alanlar, Nazilli gümüş alanlar, Nazilli turalı gümüş alanlar, Nazilli karaf alanlar, vazo alanlar, Nazilli jardinyer alanlar, Nazilli resim alanlar, Nazilli modern resim alanlar, Nazilli aplik alanlar, Nazilli bahü alanlar, Nazilli bavul alanlar, Nazilli çanak alanlar, Nazilli çömlek alanlar, Nazilli bakır alanlar, baston alanlar, Nazilli biskiü alanlar, Nazilli billur alanlar, Nazilli cam alanlar, Nazilli kristal alanlar, Nazilli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Nazilli bandırma halısı alanlar, Nazilli ceviz yemek odası alanlar, Nazilli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Nazilli ceviz sandalye alanlar, Nazilli cümbüş alanlar, Nazilli constantin oble alanlar, Nazilli cam obje alanlar, Nazilli beykoz alanlar.

Nazilli bohem alanlar, Nazilli çeşmi bülbül alanlar, Nazilli çeşme taşı alanlar, Nazilli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Nazilli arnevu alanlar, art deko alanlar, Nazilli deko alanlar, Nazilli ayna alanlar, Nazilli asma avize alanlar, Nazilli aznavur gümüş alanlar, Nazilli aznavur alanlar, Nazilli bafon alanlar, Nazilli ayvazozki alanlar, Nazilli dolap alanlar, Nazilli divit alanlar, Nazilli biblo alanlar, Nazilli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Nazilli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Nazilli dekopaj işi alanlar, Nazilli dual alanlar, Nazilli dual pikap alanlar.

Nazilli dümen alanlar, Nazilli gemici dümeni alanlar, Nazilli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Nazilli derbent halı alanlar, Nazilli eviye alanlar, Nazilli ev halısı alanlar, Nazilli elbiselik alanlar, Nazilli elbise alanlar, Nazilli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Nazilli el işi alanlar, Nazilli el işi halı alanlar, Nazilli el işi alanlar, Nazilli el işi kilim alanlar, Nazilli çan alanlar, Nazilli kilise çanı alanlar, Nazilli gemici çanı alanlar, Nazilli çarık alanlar, Nazilli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Nazilli ferforje alanlar, Nazilli fistan alanlar, Nazilli Osmanlı fistan alanlar, Nazilli portmanto alanlar, Nazilli eski saat alanlar, Nazilli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Nazilli bronz heykel alanlar, Nazilli bronz sütün alanlar, Nazilli bronz avize alanlar, Nazilli bronz vazo alanlar, Nazilli bronz kutu alanlar, Nazilli bronz el işi alanlar.

Nazilli halı alanlar, Nazilli lamba alanlar, resim alanlar, Nazilli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Nazilli insan biblosu alanlar, Nazilli oryantel biblo alanlar, Nazilli kuş biblosu alanlar, Nazilli havlu alanlar, Nazilli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Nazilli turkısh antika alanlar, Nazilli Osmanlı eşyalar alanlar, Nazilli İstanbul resimleri alanlar, Nazilli altın varak sehpa alanlar, Nazilli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Nazilli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Nazilli bronz fener alanlar, Nazilli bünyen alanlar, Nazilli develi halı alanlar, Nazilli dürbün alanlar, Nazilli teleskop alanlar, Nazilli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Nazilli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Nazilli flama alanlar, Nazilli alem alanlar, Nazilli arabesk alanlar.

fincan alanlar, Nazilli eski fincan alanlar, Nazilli cam altı alanlar, Nazilli şamdan alanlar, Nazilli oryantel heykel alanlar, Nazilli gümüşlük alanlar, Nazilli hat yazı alanlar, Nazilli teship alanlar, hokka alanlar, Nazilli tophane alanlar, Nazilli goblen alanlar, Nazilli çin eski eşyalar alanlar, Nazilli Çanakkale alanlar, Nazilli Çanakkale vazo alanlar, Nazilli fil dişi heykel alanlar, Nazilli fil dişi baston alanlar, Nazilli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Nazilli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Nazilli duvar saati alanlar, Nazilli bez alanlar, buda heykel alanlar, Nazilli hamedan halı alanlar, Nazilli kılıç alanlar, Nazilli antika kılıç alanlar.

Nazilli antika araba alanlar, Nazilli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Nazilli antika eşyalar alanlar, Nazilli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Nazilli antika foto alanlar, Nazilli kehribar alanlar, Nazilli kehribar tesbih alanlar, Nazilli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Nazilli seramik eşya alanlar, Nazilli kilit alanlar, Nazilli anahtar alanlar, Nazilli antika anahtar alanlar, Nazilli antika kilit alanlar, Nazilli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Nazilli antika silah alanlar, Nazilli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Nazilli lambader alanlar, Nazilli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Nazilli komidin alanlar, Nazilli kara kalem resim alanlar, Nazilli blue black alanlar, Nazilli mask alanlar, eski mask alanlar, Nazilli aşurelik alanlar.

Nazilli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Nazilli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Nazilli gramofon alanlar, Nazilli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Nazilli güdüm alanlar, Nazilli tekke işi alanlar, Nazilli İznik alanlar, Nazilli pusula alanlar, Nazilli gemi pusulası alanlar, Nazilli periyor saat alanlar, Nazilli mangal alanlar, Nazilli eski mangal alanlar, Nazilli Şam işi alanlar, Nazilli Süleymaniye işi alanlar, Nazilli takunya alanlar, Nazilli gümüş takunya alanlar, Nazilli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Nazilli seccade alanlar, Nazilli eski seccade alanlar, Nazilli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Nazilli tablo alanlar.

Nazilli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Nazilli abajur alanlar, Nazilli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Nazilli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Nazilli madalya alanlar, Nazilli eşya alanlar, Nazilli ferman alanlar, Nazilli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Nazilli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Nazilli bahça alanlar, Nazilli Osmanlı bohça alanlar, Nazilli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Nazilli ampir alanlar, Nazilli chrıstofle alanlar, Nazilli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Nazilli şamdan alanlar, Nazilli çanta alanlar, Nazilli van işi savat alanlar, Nazilli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Nazilli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Nazilli hokka alanlar, Nazilli fransız mine alanlar, Nazilli teşhir vitrini alanlar, Nazilli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Nazilli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Nazilli kandil alanlar, Nazilli ebru alanlar, Nazilli mustafa düzgünman alanlar, Nazilli zigon alanlar, Nazilli zemzemlik alanlar, Nazilli mücevher kutusu alanlar, Nazilli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Nazilli sürahi alanlar, Nazilli Osmanlı sürahi alanlar, Nazilli antik mercan alanlar, Nazilli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Nazilli antik sedef alanlar, Nazilli minyatür alanlar, Nazilli kabe örtüsü alanlar, Nazilli gülebdan alanlar, Nazilli mineli dürbün alanlar, Nazilli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Nazilli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Nazilli lali gue alanlar, Nazilli gece sürahisi alanlar, Nazilli meissen alanlar, Nazilli satsuma alanlar, Nazilli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Nazilli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Nazilli constantine alanlar, Nazilli anonim alanlar, Nazilli leyla gamsız alanlar, Nazilli ibrahim safi alanlar, Nazilli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Nazilli herend alanlar, Nazilli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Nazilli osmanlıca alanlar, Nazilli kitap alanlar, Nazilli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Nazilli haydar besim aydar alanlar, Nazilli orhan peker alanlar, Nazilli sıtkı olçar alanlar, Nazilli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Nazilli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Nazilli rus gümüşü alanlar, Nazilli minyatür alanlar, Nazilli viyana heykel alanlar, Nazilli oryantal heykel alanlar, Nazilli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Nazilli merasim kılıcı alanlar.

Nazilli ahşap hilye alanlar, Nazilli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Nazilli tesbih alanlar, Nazilli seyahat saati alanlar, Nazilli gravür alanlar, Nazilli degü alanlar, radio antika alanlar, Nazilli opalin alanlar, Nazilli radyo alanlar, Nazilli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Nazilli laledan alanlar, Nazilli karaf alanlar, Nazilli çerezlik alanlar, Nazilli sahleplik alanlar, Nazilli tutya alanlar, Nazilli likör takımı alanlar, Nazilli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Nazilli zarf alanlar, Nazilli nargile alanlar, Nazilli gülabdan alanlar, Nazilli ferman alanlar, Nazilli berat alanlar.

Nazilli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Nazilli şifa tası alanlar, Nazilli hokka takımı alanlar, Nazilli mangal alanlar, Nazilli barutluk alanlar, Nazilli tombak alanlar, Nazilli saray işi alanlar, Nazilli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Nazilli hançer alanlar, Nazilli kılıç alanlar, Nazilli mühürler alanlar, Nazilli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Nazilli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Nazilli seccade alanlar, Nazilli sırmalı örtüler alanlar, Nazilli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.