Kuşadası antikacılar, Kuşadası antika alanlar, Kuşadası antika eşya alanlar, Kuşadası antika eşyalar, Kuşadası eski alım satım, Kuşadası antika koleksiyoncuları, Kuşadası antika eşya alıcıları, Kuşadası antika şirketleri, Kuşadası antika firması, Kuşadası antika şirketi, Kuşadası antika firmaları, Kuşadası antika eşya şirketleri, Kuşadası antika eşya firması, Kuşadası antika eşya şirketi, Kuşadası antika eşya firmaları, Kuşadası müzayede şirketi, Kuşadası eski alanlar, Kuşadası eski eşya alanlar, Kuşadası antika alan yerler, Kuşadası antika eşya alan yerler, Kuşadası eski alan yerler, Kuşadası eski eşya alan yerler, Kuşadası antika pazarı, Kuşadası antika alım satım, Kuşadası antika alıcıları, Kuşadası antika satıcıları, Kuşadası antika eşya satıcıları, Kuşadası eski eşya alıcıları, Kuşadası eski eşya satıcıları, Kuşadası antika fiyatları, Kuşadası antika eşya fiyatları, Kuşadası eski fiyatları, Kuşadası eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Kuşadası Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kuşadası antika eşya alanlar ve Kuşadası antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kuşadası antika eşya şirketimiz, Kuşadası antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kuşadası Antika Alanlar

Kuşadası antika alanlar ve Kuşadası antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kuşadası antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kuşadası antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kuşadası Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kuşadası antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kuşadası

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kuşadası antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kuşadası antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kuşadası Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kuşadası antika eşya alanlar ve Kuşadası antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kuşadası antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kuşadası antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kuşadası Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kuşadası antika eşya alanların tercih ettiği, Kuşadası bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kuşadası antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kuşadası antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kuşadası antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kuşadası Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kuşadası eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kuşadası eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kuşadası eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kuşadası eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kuşadası eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kuşadası Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kuşadası bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kuşadası antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kuşadası bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kuşadası antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kuşadası antikacılar, Kuşadası antika eşyalar, Kuşadası eski eşyalar, Kuşadası antika şirketleri, Kuşadası antika firması, Kuşadası müzayede şirketi,Kuşadası el yazması alanlar, Kuşadası Kuran’ı kerim alanlar, Kuşadası hat yazı alanlar, Kuşadası obje alanlar, Kuşadası gümüş alanlar, Kuşadası turalı gümüş alanlar, Kuşadası karaf alanlar, vazo alanlar, Kuşadası jardinyer alanlar, Kuşadası resim alanlar, Kuşadası modern resim alanlar, Kuşadası aplik alanlar, Kuşadası bahü alanlar, Kuşadası bavul alanlar, Kuşadası çanak alanlar, Kuşadası çömlek alanlar, Kuşadası bakır alanlar, baston alanlar, Kuşadası biskiü alanlar, Kuşadası billur alanlar, Kuşadası cam alanlar, Kuşadası kristal alanlar, Kuşadası bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kuşadası bandırma halısı alanlar, Kuşadası ceviz yemek odası alanlar, Kuşadası ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kuşadası ceviz sandalye alanlar, Kuşadası cümbüş alanlar, Kuşadası constantin oble alanlar, Kuşadası cam obje alanlar, Kuşadası beykoz alanlar.

Kuşadası bohem alanlar, Kuşadası çeşmi bülbül alanlar, Kuşadası çeşme taşı alanlar, Kuşadası çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kuşadası arnevu alanlar, art deko alanlar, Kuşadası deko alanlar, Kuşadası ayna alanlar, Kuşadası asma avize alanlar, Kuşadası aznavur gümüş alanlar, Kuşadası aznavur alanlar, Kuşadası bafon alanlar, Kuşadası ayvazozki alanlar, Kuşadası dolap alanlar, Kuşadası divit alanlar, Kuşadası biblo alanlar, Kuşadası dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kuşadası daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kuşadası dekopaj işi alanlar, Kuşadası dual alanlar, Kuşadası dual pikap alanlar.

Kuşadası dümen alanlar, Kuşadası gemici dümeni alanlar, Kuşadası gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kuşadası derbent halı alanlar, Kuşadası eviye alanlar, Kuşadası ev halısı alanlar, Kuşadası elbiselik alanlar, Kuşadası elbise alanlar, Kuşadası paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kuşadası el işi alanlar, Kuşadası el işi halı alanlar, Kuşadası el işi alanlar, Kuşadası el işi kilim alanlar, Kuşadası çan alanlar, Kuşadası kilise çanı alanlar, Kuşadası gemici çanı alanlar, Kuşadası çarık alanlar, Kuşadası Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kuşadası ferforje alanlar, Kuşadası fistan alanlar, Kuşadası Osmanlı fistan alanlar, Kuşadası portmanto alanlar, Kuşadası eski saat alanlar, Kuşadası frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kuşadası bronz heykel alanlar, Kuşadası bronz sütün alanlar, Kuşadası bronz avize alanlar, Kuşadası bronz vazo alanlar, Kuşadası bronz kutu alanlar, Kuşadası bronz el işi alanlar.

Kuşadası halı alanlar, Kuşadası lamba alanlar, resim alanlar, Kuşadası parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kuşadası insan biblosu alanlar, Kuşadası oryantel biblo alanlar, Kuşadası kuş biblosu alanlar, Kuşadası havlu alanlar, Kuşadası mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kuşadası turkısh antika alanlar, Kuşadası Osmanlı eşyalar alanlar, Kuşadası İstanbul resimleri alanlar, Kuşadası altın varak sehpa alanlar, Kuşadası altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kuşadası afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kuşadası bronz fener alanlar, Kuşadası bünyen alanlar, Kuşadası develi halı alanlar, Kuşadası dürbün alanlar, Kuşadası teleskop alanlar, Kuşadası sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kuşadası çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kuşadası flama alanlar, Kuşadası alem alanlar, Kuşadası arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kuşadası eski fincan alanlar, Kuşadası cam altı alanlar, Kuşadası şamdan alanlar, Kuşadası oryantel heykel alanlar, Kuşadası gümüşlük alanlar, Kuşadası hat yazı alanlar, Kuşadası teship alanlar, hokka alanlar, Kuşadası tophane alanlar, Kuşadası goblen alanlar, Kuşadası çin eski eşyalar alanlar, Kuşadası Çanakkale alanlar, Kuşadası Çanakkale vazo alanlar, Kuşadası fil dişi heykel alanlar, Kuşadası fil dişi baston alanlar, Kuşadası fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kuşadası fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kuşadası duvar saati alanlar, Kuşadası bez alanlar, buda heykel alanlar, Kuşadası hamedan halı alanlar, Kuşadası kılıç alanlar, Kuşadası antika kılıç alanlar.

Kuşadası antika araba alanlar, Kuşadası antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kuşadası antika eşyalar alanlar, Kuşadası kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kuşadası antika foto alanlar, Kuşadası kehribar alanlar, Kuşadası kehribar tesbih alanlar, Kuşadası Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kuşadası seramik eşya alanlar, Kuşadası kilit alanlar, Kuşadası anahtar alanlar, Kuşadası antika anahtar alanlar, Kuşadası antika kilit alanlar, Kuşadası josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kuşadası antika silah alanlar, Kuşadası antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kuşadası lambader alanlar, Kuşadası minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kuşadası komidin alanlar, Kuşadası kara kalem resim alanlar, Kuşadası blue black alanlar, Kuşadası mask alanlar, eski mask alanlar, Kuşadası aşurelik alanlar.

Kuşadası saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kuşadası antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kuşadası gramofon alanlar, Kuşadası mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kuşadası güdüm alanlar, Kuşadası tekke işi alanlar, Kuşadası İznik alanlar, Kuşadası pusula alanlar, Kuşadası gemi pusulası alanlar, Kuşadası periyor saat alanlar, Kuşadası mangal alanlar, Kuşadası eski mangal alanlar, Kuşadası Şam işi alanlar, Kuşadası Süleymaniye işi alanlar, Kuşadası takunya alanlar, Kuşadası gümüş takunya alanlar, Kuşadası Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kuşadası seccade alanlar, Kuşadası eski seccade alanlar, Kuşadası Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kuşadası tablo alanlar.

Kuşadası antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kuşadası abajur alanlar, Kuşadası sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kuşadası antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kuşadası madalya alanlar, Kuşadası eşya alanlar, Kuşadası ferman alanlar, Kuşadası berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kuşadası jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kuşadası bahça alanlar, Kuşadası Osmanlı bohça alanlar, Kuşadası bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kuşadası ampir alanlar, Kuşadası chrıstofle alanlar, Kuşadası ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kuşadası şamdan alanlar, Kuşadası çanta alanlar, Kuşadası van işi savat alanlar, Kuşadası tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kuşadası Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kuşadası hokka alanlar, Kuşadası fransız mine alanlar, Kuşadası teşhir vitrini alanlar, Kuşadası buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kuşadası keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kuşadası kandil alanlar, Kuşadası ebru alanlar, Kuşadası mustafa düzgünman alanlar, Kuşadası zigon alanlar, Kuşadası zemzemlik alanlar, Kuşadası mücevher kutusu alanlar, Kuşadası dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kuşadası sürahi alanlar, Kuşadası Osmanlı sürahi alanlar, Kuşadası antik mercan alanlar, Kuşadası makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kuşadası antik sedef alanlar, Kuşadası minyatür alanlar, Kuşadası kabe örtüsü alanlar, Kuşadası gülebdan alanlar, Kuşadası mineli dürbün alanlar, Kuşadası sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kuşadası şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kuşadası lali gue alanlar, Kuşadası gece sürahisi alanlar, Kuşadası meissen alanlar, Kuşadası satsuma alanlar, Kuşadası hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kuşadası macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kuşadası constantine alanlar, Kuşadası anonim alanlar, Kuşadası leyla gamsız alanlar, Kuşadası ibrahim safi alanlar, Kuşadası bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kuşadası herend alanlar, Kuşadası nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kuşadası osmanlıca alanlar, Kuşadası kitap alanlar, Kuşadası kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kuşadası haydar besim aydar alanlar, Kuşadası orhan peker alanlar, Kuşadası sıtkı olçar alanlar, Kuşadası Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kuşadası edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kuşadası rus gümüşü alanlar, Kuşadası minyatür alanlar, Kuşadası viyana heykel alanlar, Kuşadası oryantal heykel alanlar, Kuşadası f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kuşadası merasim kılıcı alanlar.

Kuşadası ahşap hilye alanlar, Kuşadası hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kuşadası tesbih alanlar, Kuşadası seyahat saati alanlar, Kuşadası gravür alanlar, Kuşadası degü alanlar, radio antika alanlar, Kuşadası opalin alanlar, Kuşadası radyo alanlar, Kuşadası kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kuşadası laledan alanlar, Kuşadası karaf alanlar, Kuşadası çerezlik alanlar, Kuşadası sahleplik alanlar, Kuşadası tutya alanlar, Kuşadası likör takımı alanlar, Kuşadası mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kuşadası zarf alanlar, Kuşadası nargile alanlar, Kuşadası gülabdan alanlar, Kuşadası ferman alanlar, Kuşadası berat alanlar.

Kuşadası hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kuşadası şifa tası alanlar, Kuşadası hokka takımı alanlar, Kuşadası mangal alanlar, Kuşadası barutluk alanlar, Kuşadası tombak alanlar, Kuşadası saray işi alanlar, Kuşadası ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kuşadası hançer alanlar, Kuşadası kılıç alanlar, Kuşadası mühürler alanlar, Kuşadası mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kuşadası Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kuşadası seccade alanlar, Kuşadası sırmalı örtüler alanlar, Kuşadası antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.