Koçarlı antikacılar, Koçarlı antika alanlar, Koçarlı antika eşya alanlar, Koçarlı antika eşyalar, Koçarlı eski alım satım, Koçarlı antika koleksiyoncuları, Koçarlı antika eşya alıcıları, Koçarlı antika şirketleri, Koçarlı antika firması, Koçarlı antika şirketi, Koçarlı antika firmaları, Koçarlı antika eşya şirketleri, Koçarlı antika eşya firması, Koçarlı antika eşya şirketi, Koçarlı antika eşya firmaları, Koçarlı müzayede şirketi, Koçarlı eski alanlar, Koçarlı eski eşya alanlar, Koçarlı antika alan yerler, Koçarlı antika eşya alan yerler, Koçarlı eski alan yerler, Koçarlı eski eşya alan yerler, Koçarlı antika pazarı, Koçarlı antika alım satım, Koçarlı antika alıcıları, Koçarlı antika satıcıları, Koçarlı antika eşya satıcıları, Koçarlı eski eşya alıcıları, Koçarlı eski eşya satıcıları, Koçarlı antika fiyatları, Koçarlı antika eşya fiyatları, Koçarlı eski fiyatları, Koçarlı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Koçarlı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Koçarlı antika eşya alanlar ve Koçarlı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Koçarlı antika eşya şirketimiz, Koçarlı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Koçarlı Antika Alanlar

Koçarlı antika alanlar ve Koçarlı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Koçarlı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Koçarlı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Koçarlı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Koçarlı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Koçarlı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Koçarlı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Koçarlı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Koçarlı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Koçarlı antika eşya alanlar ve Koçarlı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Koçarlı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Koçarlı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Koçarlı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Koçarlı antika eşya alanların tercih ettiği, Koçarlı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Koçarlı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Koçarlı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Koçarlı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Koçarlı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Koçarlı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Koçarlı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Koçarlı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Koçarlı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Koçarlı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Koçarlı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Koçarlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Koçarlı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Koçarlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Koçarlı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Koçarlı antikacılar, Koçarlı antika eşyalar, Koçarlı eski eşyalar, Koçarlı antika şirketleri, Koçarlı antika firması, Koçarlı müzayede şirketi,Koçarlı el yazması alanlar, Koçarlı Kuran’ı kerim alanlar, Koçarlı hat yazı alanlar, Koçarlı obje alanlar, Koçarlı gümüş alanlar, Koçarlı turalı gümüş alanlar, Koçarlı karaf alanlar, vazo alanlar, Koçarlı jardinyer alanlar, Koçarlı resim alanlar, Koçarlı modern resim alanlar, Koçarlı aplik alanlar, Koçarlı bahü alanlar, Koçarlı bavul alanlar, Koçarlı çanak alanlar, Koçarlı çömlek alanlar, Koçarlı bakır alanlar, baston alanlar, Koçarlı biskiü alanlar, Koçarlı billur alanlar, Koçarlı cam alanlar, Koçarlı kristal alanlar, Koçarlı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Koçarlı bandırma halısı alanlar, Koçarlı ceviz yemek odası alanlar, Koçarlı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Koçarlı ceviz sandalye alanlar, Koçarlı cümbüş alanlar, Koçarlı constantin oble alanlar, Koçarlı cam obje alanlar, Koçarlı beykoz alanlar.

Koçarlı bohem alanlar, Koçarlı çeşmi bülbül alanlar, Koçarlı çeşme taşı alanlar, Koçarlı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Koçarlı arnevu alanlar, art deko alanlar, Koçarlı deko alanlar, Koçarlı ayna alanlar, Koçarlı asma avize alanlar, Koçarlı aznavur gümüş alanlar, Koçarlı aznavur alanlar, Koçarlı bafon alanlar, Koçarlı ayvazozki alanlar, Koçarlı dolap alanlar, Koçarlı divit alanlar, Koçarlı biblo alanlar, Koçarlı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Koçarlı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Koçarlı dekopaj işi alanlar, Koçarlı dual alanlar, Koçarlı dual pikap alanlar.

Koçarlı dümen alanlar, Koçarlı gemici dümeni alanlar, Koçarlı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Koçarlı derbent halı alanlar, Koçarlı eviye alanlar, Koçarlı ev halısı alanlar, Koçarlı elbiselik alanlar, Koçarlı elbise alanlar, Koçarlı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Koçarlı el işi alanlar, Koçarlı el işi halı alanlar, Koçarlı el işi alanlar, Koçarlı el işi kilim alanlar, Koçarlı çan alanlar, Koçarlı kilise çanı alanlar, Koçarlı gemici çanı alanlar, Koçarlı çarık alanlar, Koçarlı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Koçarlı ferforje alanlar, Koçarlı fistan alanlar, Koçarlı Osmanlı fistan alanlar, Koçarlı portmanto alanlar, Koçarlı eski saat alanlar, Koçarlı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Koçarlı bronz heykel alanlar, Koçarlı bronz sütün alanlar, Koçarlı bronz avize alanlar, Koçarlı bronz vazo alanlar, Koçarlı bronz kutu alanlar, Koçarlı bronz el işi alanlar.

Koçarlı halı alanlar, Koçarlı lamba alanlar, resim alanlar, Koçarlı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Koçarlı insan biblosu alanlar, Koçarlı oryantel biblo alanlar, Koçarlı kuş biblosu alanlar, Koçarlı havlu alanlar, Koçarlı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Koçarlı turkısh antika alanlar, Koçarlı Osmanlı eşyalar alanlar, Koçarlı İstanbul resimleri alanlar, Koçarlı altın varak sehpa alanlar, Koçarlı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Koçarlı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Koçarlı bronz fener alanlar, Koçarlı bünyen alanlar, Koçarlı develi halı alanlar, Koçarlı dürbün alanlar, Koçarlı teleskop alanlar, Koçarlı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Koçarlı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Koçarlı flama alanlar, Koçarlı alem alanlar, Koçarlı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Koçarlı eski fincan alanlar, Koçarlı cam altı alanlar, Koçarlı şamdan alanlar, Koçarlı oryantel heykel alanlar, Koçarlı gümüşlük alanlar, Koçarlı hat yazı alanlar, Koçarlı teship alanlar, hokka alanlar, Koçarlı tophane alanlar, Koçarlı goblen alanlar, Koçarlı çin eski eşyalar alanlar, Koçarlı Çanakkale alanlar, Koçarlı Çanakkale vazo alanlar, Koçarlı fil dişi heykel alanlar, Koçarlı fil dişi baston alanlar, Koçarlı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Koçarlı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Koçarlı duvar saati alanlar, Koçarlı bez alanlar, buda heykel alanlar, Koçarlı hamedan halı alanlar, Koçarlı kılıç alanlar, Koçarlı antika kılıç alanlar.

Koçarlı antika araba alanlar, Koçarlı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Koçarlı antika eşyalar alanlar, Koçarlı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Koçarlı antika foto alanlar, Koçarlı kehribar alanlar, Koçarlı kehribar tesbih alanlar, Koçarlı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Koçarlı seramik eşya alanlar, Koçarlı kilit alanlar, Koçarlı anahtar alanlar, Koçarlı antika anahtar alanlar, Koçarlı antika kilit alanlar, Koçarlı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Koçarlı antika silah alanlar, Koçarlı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Koçarlı lambader alanlar, Koçarlı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Koçarlı komidin alanlar, Koçarlı kara kalem resim alanlar, Koçarlı blue black alanlar, Koçarlı mask alanlar, eski mask alanlar, Koçarlı aşurelik alanlar.

Koçarlı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Koçarlı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Koçarlı gramofon alanlar, Koçarlı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Koçarlı güdüm alanlar, Koçarlı tekke işi alanlar, Koçarlı İznik alanlar, Koçarlı pusula alanlar, Koçarlı gemi pusulası alanlar, Koçarlı periyor saat alanlar, Koçarlı mangal alanlar, Koçarlı eski mangal alanlar, Koçarlı Şam işi alanlar, Koçarlı Süleymaniye işi alanlar, Koçarlı takunya alanlar, Koçarlı gümüş takunya alanlar, Koçarlı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Koçarlı seccade alanlar, Koçarlı eski seccade alanlar, Koçarlı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Koçarlı tablo alanlar.

Koçarlı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Koçarlı abajur alanlar, Koçarlı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Koçarlı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Koçarlı madalya alanlar, Koçarlı eşya alanlar, Koçarlı ferman alanlar, Koçarlı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Koçarlı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Koçarlı bahça alanlar, Koçarlı Osmanlı bohça alanlar, Koçarlı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Koçarlı ampir alanlar, Koçarlı chrıstofle alanlar, Koçarlı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Koçarlı şamdan alanlar, Koçarlı çanta alanlar, Koçarlı van işi savat alanlar, Koçarlı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Koçarlı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Koçarlı hokka alanlar, Koçarlı fransız mine alanlar, Koçarlı teşhir vitrini alanlar, Koçarlı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Koçarlı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Koçarlı kandil alanlar, Koçarlı ebru alanlar, Koçarlı mustafa düzgünman alanlar, Koçarlı zigon alanlar, Koçarlı zemzemlik alanlar, Koçarlı mücevher kutusu alanlar, Koçarlı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Koçarlı sürahi alanlar, Koçarlı Osmanlı sürahi alanlar, Koçarlı antik mercan alanlar, Koçarlı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Koçarlı antik sedef alanlar, Koçarlı minyatür alanlar, Koçarlı kabe örtüsü alanlar, Koçarlı gülebdan alanlar, Koçarlı mineli dürbün alanlar, Koçarlı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Koçarlı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Koçarlı lali gue alanlar, Koçarlı gece sürahisi alanlar, Koçarlı meissen alanlar, Koçarlı satsuma alanlar, Koçarlı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Koçarlı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Koçarlı constantine alanlar, Koçarlı anonim alanlar, Koçarlı leyla gamsız alanlar, Koçarlı ibrahim safi alanlar, Koçarlı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Koçarlı herend alanlar, Koçarlı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Koçarlı osmanlıca alanlar, Koçarlı kitap alanlar, Koçarlı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Koçarlı haydar besim aydar alanlar, Koçarlı orhan peker alanlar, Koçarlı sıtkı olçar alanlar, Koçarlı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Koçarlı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Koçarlı rus gümüşü alanlar, Koçarlı minyatür alanlar, Koçarlı viyana heykel alanlar, Koçarlı oryantal heykel alanlar, Koçarlı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Koçarlı merasim kılıcı alanlar.

Koçarlı ahşap hilye alanlar, Koçarlı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Koçarlı tesbih alanlar, Koçarlı seyahat saati alanlar, Koçarlı gravür alanlar, Koçarlı degü alanlar, radio antika alanlar, Koçarlı opalin alanlar, Koçarlı radyo alanlar, Koçarlı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Koçarlı laledan alanlar, Koçarlı karaf alanlar, Koçarlı çerezlik alanlar, Koçarlı sahleplik alanlar, Koçarlı tutya alanlar, Koçarlı likör takımı alanlar, Koçarlı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Koçarlı zarf alanlar, Koçarlı nargile alanlar, Koçarlı gülabdan alanlar, Koçarlı ferman alanlar, Koçarlı berat alanlar.

Koçarlı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Koçarlı şifa tası alanlar, Koçarlı hokka takımı alanlar, Koçarlı mangal alanlar, Koçarlı barutluk alanlar, Koçarlı tombak alanlar, Koçarlı saray işi alanlar, Koçarlı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Koçarlı hançer alanlar, Koçarlı kılıç alanlar, Koçarlı mühürler alanlar, Koçarlı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Koçarlı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Koçarlı seccade alanlar, Koçarlı sırmalı örtüler alanlar, Koçarlı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.