Karacasu antikacılar, Karacasu antika alanlar, Karacasu antika eşya alanlar, Karacasu antika eşyalar, Karacasu eski alım satım, Karacasu antika koleksiyoncuları, Karacasu antika eşya alıcıları, Karacasu antika şirketleri, Karacasu antika firması, Karacasu antika şirketi, Karacasu antika firmaları, Karacasu antika eşya şirketleri, Karacasu antika eşya firması, Karacasu antika eşya şirketi, Karacasu antika eşya firmaları, Karacasu müzayede şirketi, Karacasu eski alanlar, Karacasu eski eşya alanlar, Karacasu antika alan yerler, Karacasu antika eşya alan yerler, Karacasu eski alan yerler, Karacasu eski eşya alan yerler, Karacasu antika pazarı, Karacasu antika alım satım, Karacasu antika alıcıları, Karacasu antika satıcıları, Karacasu antika eşya satıcıları, Karacasu eski eşya alıcıları, Karacasu eski eşya satıcıları, Karacasu antika fiyatları, Karacasu antika eşya fiyatları, Karacasu eski fiyatları, Karacasu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Karacasu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karacasu antika eşya alanlar ve Karacasu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karacasu antika eşya şirketimiz, Karacasu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karacasu Antika Alanlar

Karacasu antika alanlar ve Karacasu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karacasu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karacasu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karacasu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karacasu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karacasu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karacasu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karacasu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karacasu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karacasu antika eşya alanlar ve Karacasu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karacasu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karacasu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karacasu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karacasu antika eşya alanların tercih ettiği, Karacasu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karacasu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karacasu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karacasu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karacasu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karacasu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karacasu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karacasu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karacasu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karacasu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karacasu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karacasu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karacasu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karacasu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karacasu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karacasu antikacılar, Karacasu antika eşyalar, Karacasu eski eşyalar, Karacasu antika şirketleri, Karacasu antika firması, Karacasu müzayede şirketi,Karacasu el yazması alanlar, Karacasu Kuran’ı kerim alanlar, Karacasu hat yazı alanlar, Karacasu obje alanlar, Karacasu gümüş alanlar, Karacasu turalı gümüş alanlar, Karacasu karaf alanlar, vazo alanlar, Karacasu jardinyer alanlar, Karacasu resim alanlar, Karacasu modern resim alanlar, Karacasu aplik alanlar, Karacasu bahü alanlar, Karacasu bavul alanlar, Karacasu çanak alanlar, Karacasu çömlek alanlar, Karacasu bakır alanlar, baston alanlar, Karacasu biskiü alanlar, Karacasu billur alanlar, Karacasu cam alanlar, Karacasu kristal alanlar, Karacasu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karacasu bandırma halısı alanlar, Karacasu ceviz yemek odası alanlar, Karacasu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karacasu ceviz sandalye alanlar, Karacasu cümbüş alanlar, Karacasu constantin oble alanlar, Karacasu cam obje alanlar, Karacasu beykoz alanlar.

Karacasu bohem alanlar, Karacasu çeşmi bülbül alanlar, Karacasu çeşme taşı alanlar, Karacasu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karacasu arnevu alanlar, art deko alanlar, Karacasu deko alanlar, Karacasu ayna alanlar, Karacasu asma avize alanlar, Karacasu aznavur gümüş alanlar, Karacasu aznavur alanlar, Karacasu bafon alanlar, Karacasu ayvazozki alanlar, Karacasu dolap alanlar, Karacasu divit alanlar, Karacasu biblo alanlar, Karacasu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karacasu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karacasu dekopaj işi alanlar, Karacasu dual alanlar, Karacasu dual pikap alanlar.

Karacasu dümen alanlar, Karacasu gemici dümeni alanlar, Karacasu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karacasu derbent halı alanlar, Karacasu eviye alanlar, Karacasu ev halısı alanlar, Karacasu elbiselik alanlar, Karacasu elbise alanlar, Karacasu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karacasu el işi alanlar, Karacasu el işi halı alanlar, Karacasu el işi alanlar, Karacasu el işi kilim alanlar, Karacasu çan alanlar, Karacasu kilise çanı alanlar, Karacasu gemici çanı alanlar, Karacasu çarık alanlar, Karacasu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karacasu ferforje alanlar, Karacasu fistan alanlar, Karacasu Osmanlı fistan alanlar, Karacasu portmanto alanlar, Karacasu eski saat alanlar, Karacasu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karacasu bronz heykel alanlar, Karacasu bronz sütün alanlar, Karacasu bronz avize alanlar, Karacasu bronz vazo alanlar, Karacasu bronz kutu alanlar, Karacasu bronz el işi alanlar.

Karacasu halı alanlar, Karacasu lamba alanlar, resim alanlar, Karacasu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karacasu insan biblosu alanlar, Karacasu oryantel biblo alanlar, Karacasu kuş biblosu alanlar, Karacasu havlu alanlar, Karacasu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karacasu turkısh antika alanlar, Karacasu Osmanlı eşyalar alanlar, Karacasu İstanbul resimleri alanlar, Karacasu altın varak sehpa alanlar, Karacasu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karacasu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karacasu bronz fener alanlar, Karacasu bünyen alanlar, Karacasu develi halı alanlar, Karacasu dürbün alanlar, Karacasu teleskop alanlar, Karacasu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karacasu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karacasu flama alanlar, Karacasu alem alanlar, Karacasu arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karacasu eski fincan alanlar, Karacasu cam altı alanlar, Karacasu şamdan alanlar, Karacasu oryantel heykel alanlar, Karacasu gümüşlük alanlar, Karacasu hat yazı alanlar, Karacasu teship alanlar, hokka alanlar, Karacasu tophane alanlar, Karacasu goblen alanlar, Karacasu çin eski eşyalar alanlar, Karacasu Çanakkale alanlar, Karacasu Çanakkale vazo alanlar, Karacasu fil dişi heykel alanlar, Karacasu fil dişi baston alanlar, Karacasu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karacasu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karacasu duvar saati alanlar, Karacasu bez alanlar, buda heykel alanlar, Karacasu hamedan halı alanlar, Karacasu kılıç alanlar, Karacasu antika kılıç alanlar.

Karacasu antika araba alanlar, Karacasu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karacasu antika eşyalar alanlar, Karacasu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karacasu antika foto alanlar, Karacasu kehribar alanlar, Karacasu kehribar tesbih alanlar, Karacasu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karacasu seramik eşya alanlar, Karacasu kilit alanlar, Karacasu anahtar alanlar, Karacasu antika anahtar alanlar, Karacasu antika kilit alanlar, Karacasu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karacasu antika silah alanlar, Karacasu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karacasu lambader alanlar, Karacasu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karacasu komidin alanlar, Karacasu kara kalem resim alanlar, Karacasu blue black alanlar, Karacasu mask alanlar, eski mask alanlar, Karacasu aşurelik alanlar.

Karacasu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karacasu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karacasu gramofon alanlar, Karacasu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karacasu güdüm alanlar, Karacasu tekke işi alanlar, Karacasu İznik alanlar, Karacasu pusula alanlar, Karacasu gemi pusulası alanlar, Karacasu periyor saat alanlar, Karacasu mangal alanlar, Karacasu eski mangal alanlar, Karacasu Şam işi alanlar, Karacasu Süleymaniye işi alanlar, Karacasu takunya alanlar, Karacasu gümüş takunya alanlar, Karacasu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karacasu seccade alanlar, Karacasu eski seccade alanlar, Karacasu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karacasu tablo alanlar.

Karacasu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karacasu abajur alanlar, Karacasu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karacasu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karacasu madalya alanlar, Karacasu eşya alanlar, Karacasu ferman alanlar, Karacasu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karacasu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karacasu bahça alanlar, Karacasu Osmanlı bohça alanlar, Karacasu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karacasu ampir alanlar, Karacasu chrıstofle alanlar, Karacasu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karacasu şamdan alanlar, Karacasu çanta alanlar, Karacasu van işi savat alanlar, Karacasu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karacasu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karacasu hokka alanlar, Karacasu fransız mine alanlar, Karacasu teşhir vitrini alanlar, Karacasu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karacasu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karacasu kandil alanlar, Karacasu ebru alanlar, Karacasu mustafa düzgünman alanlar, Karacasu zigon alanlar, Karacasu zemzemlik alanlar, Karacasu mücevher kutusu alanlar, Karacasu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karacasu sürahi alanlar, Karacasu Osmanlı sürahi alanlar, Karacasu antik mercan alanlar, Karacasu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karacasu antik sedef alanlar, Karacasu minyatür alanlar, Karacasu kabe örtüsü alanlar, Karacasu gülebdan alanlar, Karacasu mineli dürbün alanlar, Karacasu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karacasu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karacasu lali gue alanlar, Karacasu gece sürahisi alanlar, Karacasu meissen alanlar, Karacasu satsuma alanlar, Karacasu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karacasu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karacasu constantine alanlar, Karacasu anonim alanlar, Karacasu leyla gamsız alanlar, Karacasu ibrahim safi alanlar, Karacasu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karacasu herend alanlar, Karacasu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karacasu osmanlıca alanlar, Karacasu kitap alanlar, Karacasu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karacasu haydar besim aydar alanlar, Karacasu orhan peker alanlar, Karacasu sıtkı olçar alanlar, Karacasu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karacasu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karacasu rus gümüşü alanlar, Karacasu minyatür alanlar, Karacasu viyana heykel alanlar, Karacasu oryantal heykel alanlar, Karacasu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karacasu merasim kılıcı alanlar.

Karacasu ahşap hilye alanlar, Karacasu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karacasu tesbih alanlar, Karacasu seyahat saati alanlar, Karacasu gravür alanlar, Karacasu degü alanlar, radio antika alanlar, Karacasu opalin alanlar, Karacasu radyo alanlar, Karacasu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karacasu laledan alanlar, Karacasu karaf alanlar, Karacasu çerezlik alanlar, Karacasu sahleplik alanlar, Karacasu tutya alanlar, Karacasu likör takımı alanlar, Karacasu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karacasu zarf alanlar, Karacasu nargile alanlar, Karacasu gülabdan alanlar, Karacasu ferman alanlar, Karacasu berat alanlar.

Karacasu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karacasu şifa tası alanlar, Karacasu hokka takımı alanlar, Karacasu mangal alanlar, Karacasu barutluk alanlar, Karacasu tombak alanlar, Karacasu saray işi alanlar, Karacasu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karacasu hançer alanlar, Karacasu kılıç alanlar, Karacasu mühürler alanlar, Karacasu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karacasu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karacasu seccade alanlar, Karacasu sırmalı örtüler alanlar, Karacasu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.