İncirliova antikacılar, İncirliova antika alanlar, İncirliova antika eşya alanlar, İncirliova antika eşyalar, İncirliova eski alım satım, İncirliova antika koleksiyoncuları, İncirliova antika eşya alıcıları, İncirliova antika şirketleri, İncirliova antika firması, İncirliova antika şirketi, İncirliova antika firmaları, İncirliova antika eşya şirketleri, İncirliova antika eşya firması, İncirliova antika eşya şirketi, İncirliova antika eşya firmaları, İncirliova müzayede şirketi, İncirliova eski alanlar, İncirliova eski eşya alanlar, İncirliova antika alan yerler, İncirliova antika eşya alan yerler, İncirliova eski alan yerler, İncirliova eski eşya alan yerler, İncirliova antika pazarı, İncirliova antika alım satım, İncirliova antika alıcıları, İncirliova antika satıcıları, İncirliova antika eşya satıcıları, İncirliova eski eşya alıcıları, İncirliova eski eşya satıcıları, İncirliova antika fiyatları, İncirliova antika eşya fiyatları, İncirliova eski fiyatları, İncirliova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın İncirliova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İncirliova antika eşya alanlar ve İncirliova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İncirliova antika eşya şirketimiz, İncirliova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İncirliova Antika Alanlar

İncirliova antika alanlar ve İncirliova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İncirliova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İncirliova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İncirliova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İncirliova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İncirliova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İncirliova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İncirliova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İncirliova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İncirliova antika eşya alanlar ve İncirliova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İncirliova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İncirliova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İncirliova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İncirliova antika eşya alanların tercih ettiği, İncirliova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İncirliova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İncirliova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İncirliova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İncirliova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İncirliova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İncirliova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İncirliova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İncirliova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İncirliova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İncirliova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İncirliova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İncirliova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İncirliova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İncirliova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İncirliova antikacılar, İncirliova antika eşyalar, İncirliova eski eşyalar, İncirliova antika şirketleri, İncirliova antika firması, İncirliova müzayede şirketi,İncirliova el yazması alanlar, İncirliova Kuran’ı kerim alanlar, İncirliova hat yazı alanlar, İncirliova obje alanlar, İncirliova gümüş alanlar, İncirliova turalı gümüş alanlar, İncirliova karaf alanlar, vazo alanlar, İncirliova jardinyer alanlar, İncirliova resim alanlar, İncirliova modern resim alanlar, İncirliova aplik alanlar, İncirliova bahü alanlar, İncirliova bavul alanlar, İncirliova çanak alanlar, İncirliova çömlek alanlar, İncirliova bakır alanlar, baston alanlar, İncirliova biskiü alanlar, İncirliova billur alanlar, İncirliova cam alanlar, İncirliova kristal alanlar, İncirliova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İncirliova bandırma halısı alanlar, İncirliova ceviz yemek odası alanlar, İncirliova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İncirliova ceviz sandalye alanlar, İncirliova cümbüş alanlar, İncirliova constantin oble alanlar, İncirliova cam obje alanlar, İncirliova beykoz alanlar.

İncirliova bohem alanlar, İncirliova çeşmi bülbül alanlar, İncirliova çeşme taşı alanlar, İncirliova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İncirliova arnevu alanlar, art deko alanlar, İncirliova deko alanlar, İncirliova ayna alanlar, İncirliova asma avize alanlar, İncirliova aznavur gümüş alanlar, İncirliova aznavur alanlar, İncirliova bafon alanlar, İncirliova ayvazozki alanlar, İncirliova dolap alanlar, İncirliova divit alanlar, İncirliova biblo alanlar, İncirliova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İncirliova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İncirliova dekopaj işi alanlar, İncirliova dual alanlar, İncirliova dual pikap alanlar.

İncirliova dümen alanlar, İncirliova gemici dümeni alanlar, İncirliova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İncirliova derbent halı alanlar, İncirliova eviye alanlar, İncirliova ev halısı alanlar, İncirliova elbiselik alanlar, İncirliova elbise alanlar, İncirliova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İncirliova el işi alanlar, İncirliova el işi halı alanlar, İncirliova el işi alanlar, İncirliova el işi kilim alanlar, İncirliova çan alanlar, İncirliova kilise çanı alanlar, İncirliova gemici çanı alanlar, İncirliova çarık alanlar, İncirliova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İncirliova ferforje alanlar, İncirliova fistan alanlar, İncirliova Osmanlı fistan alanlar, İncirliova portmanto alanlar, İncirliova eski saat alanlar, İncirliova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İncirliova bronz heykel alanlar, İncirliova bronz sütün alanlar, İncirliova bronz avize alanlar, İncirliova bronz vazo alanlar, İncirliova bronz kutu alanlar, İncirliova bronz el işi alanlar.

İncirliova halı alanlar, İncirliova lamba alanlar, resim alanlar, İncirliova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İncirliova insan biblosu alanlar, İncirliova oryantel biblo alanlar, İncirliova kuş biblosu alanlar, İncirliova havlu alanlar, İncirliova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İncirliova turkısh antika alanlar, İncirliova Osmanlı eşyalar alanlar, İncirliova İstanbul resimleri alanlar, İncirliova altın varak sehpa alanlar, İncirliova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İncirliova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İncirliova bronz fener alanlar, İncirliova bünyen alanlar, İncirliova develi halı alanlar, İncirliova dürbün alanlar, İncirliova teleskop alanlar, İncirliova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İncirliova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İncirliova flama alanlar, İncirliova alem alanlar, İncirliova arabesk alanlar.

fincan alanlar, İncirliova eski fincan alanlar, İncirliova cam altı alanlar, İncirliova şamdan alanlar, İncirliova oryantel heykel alanlar, İncirliova gümüşlük alanlar, İncirliova hat yazı alanlar, İncirliova teship alanlar, hokka alanlar, İncirliova tophane alanlar, İncirliova goblen alanlar, İncirliova çin eski eşyalar alanlar, İncirliova Çanakkale alanlar, İncirliova Çanakkale vazo alanlar, İncirliova fil dişi heykel alanlar, İncirliova fil dişi baston alanlar, İncirliova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İncirliova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İncirliova duvar saati alanlar, İncirliova bez alanlar, buda heykel alanlar, İncirliova hamedan halı alanlar, İncirliova kılıç alanlar, İncirliova antika kılıç alanlar.

İncirliova antika araba alanlar, İncirliova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İncirliova antika eşyalar alanlar, İncirliova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İncirliova antika foto alanlar, İncirliova kehribar alanlar, İncirliova kehribar tesbih alanlar, İncirliova Kütahya alanlar, kınık alanlar, İncirliova seramik eşya alanlar, İncirliova kilit alanlar, İncirliova anahtar alanlar, İncirliova antika anahtar alanlar, İncirliova antika kilit alanlar, İncirliova josefin alanlar, kaşpo alanlar, İncirliova antika silah alanlar, İncirliova antika rahle alanlar, rahle alanlar, İncirliova lambader alanlar, İncirliova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İncirliova komidin alanlar, İncirliova kara kalem resim alanlar, İncirliova blue black alanlar, İncirliova mask alanlar, eski mask alanlar, İncirliova aşurelik alanlar.

İncirliova saleplik alanlar, bozalık alanlar, İncirliova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İncirliova gramofon alanlar, İncirliova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İncirliova güdüm alanlar, İncirliova tekke işi alanlar, İncirliova İznik alanlar, İncirliova pusula alanlar, İncirliova gemi pusulası alanlar, İncirliova periyor saat alanlar, İncirliova mangal alanlar, İncirliova eski mangal alanlar, İncirliova Şam işi alanlar, İncirliova Süleymaniye işi alanlar, İncirliova takunya alanlar, İncirliova gümüş takunya alanlar, İncirliova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İncirliova seccade alanlar, İncirliova eski seccade alanlar, İncirliova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İncirliova tablo alanlar.

İncirliova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İncirliova abajur alanlar, İncirliova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İncirliova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İncirliova madalya alanlar, İncirliova eşya alanlar, İncirliova ferman alanlar, İncirliova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İncirliova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İncirliova bahça alanlar, İncirliova Osmanlı bohça alanlar, İncirliova bindallı alanlar, kaftan alanlar, İncirliova ampir alanlar, İncirliova chrıstofle alanlar, İncirliova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İncirliova şamdan alanlar, İncirliova çanta alanlar, İncirliova van işi savat alanlar, İncirliova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İncirliova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İncirliova hokka alanlar, İncirliova fransız mine alanlar, İncirliova teşhir vitrini alanlar, İncirliova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İncirliova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İncirliova kandil alanlar, İncirliova ebru alanlar, İncirliova mustafa düzgünman alanlar, İncirliova zigon alanlar, İncirliova zemzemlik alanlar, İncirliova mücevher kutusu alanlar, İncirliova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İncirliova sürahi alanlar, İncirliova Osmanlı sürahi alanlar, İncirliova antik mercan alanlar, İncirliova makta alanlar, teslim taşı alanlar, İncirliova antik sedef alanlar, İncirliova minyatür alanlar, İncirliova kabe örtüsü alanlar, İncirliova gülebdan alanlar, İncirliova mineli dürbün alanlar, İncirliova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İncirliova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İncirliova lali gue alanlar, İncirliova gece sürahisi alanlar, İncirliova meissen alanlar, İncirliova satsuma alanlar, İncirliova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İncirliova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İncirliova constantine alanlar, İncirliova anonim alanlar, İncirliova leyla gamsız alanlar, İncirliova ibrahim safi alanlar, İncirliova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İncirliova herend alanlar, İncirliova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İncirliova osmanlıca alanlar, İncirliova kitap alanlar, İncirliova kalle alanlar, ali kartal alanlar, İncirliova haydar besim aydar alanlar, İncirliova orhan peker alanlar, İncirliova sıtkı olçar alanlar, İncirliova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İncirliova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İncirliova rus gümüşü alanlar, İncirliova minyatür alanlar, İncirliova viyana heykel alanlar, İncirliova oryantal heykel alanlar, İncirliova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İncirliova merasim kılıcı alanlar.

İncirliova ahşap hilye alanlar, İncirliova hereke halı alanlar, kuka alanlar, İncirliova tesbih alanlar, İncirliova seyahat saati alanlar, İncirliova gravür alanlar, İncirliova degü alanlar, radio antika alanlar, İncirliova opalin alanlar, İncirliova radyo alanlar, İncirliova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İncirliova laledan alanlar, İncirliova karaf alanlar, İncirliova çerezlik alanlar, İncirliova sahleplik alanlar, İncirliova tutya alanlar, İncirliova likör takımı alanlar, İncirliova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İncirliova zarf alanlar, İncirliova nargile alanlar, İncirliova gülabdan alanlar, İncirliova ferman alanlar, İncirliova berat alanlar.

İncirliova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İncirliova şifa tası alanlar, İncirliova hokka takımı alanlar, İncirliova mangal alanlar, İncirliova barutluk alanlar, İncirliova tombak alanlar, İncirliova saray işi alanlar, İncirliova ağızlık alanlar, kemer alanlar, İncirliova hançer alanlar, İncirliova kılıç alanlar, İncirliova mühürler alanlar, İncirliova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İncirliova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İncirliova seccade alanlar, İncirliova sırmalı örtüler alanlar, İncirliova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.