Germencik antikacılar, Germencik antika alanlar, Germencik antika eşya alanlar, Germencik antika eşyalar, Germencik eski alım satım, Germencik antika koleksiyoncuları, Germencik antika eşya alıcıları, Germencik antika şirketleri, Germencik antika firması, Germencik antika şirketi, Germencik antika firmaları, Germencik antika eşya şirketleri, Germencik antika eşya firması, Germencik antika eşya şirketi, Germencik antika eşya firmaları, Germencik müzayede şirketi, Germencik eski alanlar, Germencik eski eşya alanlar, Germencik antika alan yerler, Germencik antika eşya alan yerler, Germencik eski alan yerler, Germencik eski eşya alan yerler, Germencik antika pazarı, Germencik antika alım satım, Germencik antika alıcıları, Germencik antika satıcıları, Germencik antika eşya satıcıları, Germencik eski eşya alıcıları, Germencik eski eşya satıcıları, Germencik antika fiyatları, Germencik antika eşya fiyatları, Germencik eski fiyatları, Germencik eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Germencik Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Germencik antika eşya alanlar ve Germencik antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Germencik antika eşya şirketimiz, Germencik antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Germencik Antika Alanlar

Germencik antika alanlar ve Germencik antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Germencik antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Germencik antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Germencik Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Germencik antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Germencik

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Germencik antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Germencik antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Germencik Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Germencik antika eşya alanlar ve Germencik antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Germencik antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Germencik antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Germencik Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Germencik antika eşya alanların tercih ettiği, Germencik bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Germencik antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Germencik antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Germencik antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Germencik Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Germencik eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Germencik eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Germencik eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Germencik eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Germencik eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Germencik Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Germencik bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Germencik antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Germencik bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Germencik antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Germencik antikacılar, Germencik antika eşyalar, Germencik eski eşyalar, Germencik antika şirketleri, Germencik antika firması, Germencik müzayede şirketi,Germencik el yazması alanlar, Germencik Kuran’ı kerim alanlar, Germencik hat yazı alanlar, Germencik obje alanlar, Germencik gümüş alanlar, Germencik turalı gümüş alanlar, Germencik karaf alanlar, vazo alanlar, Germencik jardinyer alanlar, Germencik resim alanlar, Germencik modern resim alanlar, Germencik aplik alanlar, Germencik bahü alanlar, Germencik bavul alanlar, Germencik çanak alanlar, Germencik çömlek alanlar, Germencik bakır alanlar, baston alanlar, Germencik biskiü alanlar, Germencik billur alanlar, Germencik cam alanlar, Germencik kristal alanlar, Germencik bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Germencik bandırma halısı alanlar, Germencik ceviz yemek odası alanlar, Germencik ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Germencik ceviz sandalye alanlar, Germencik cümbüş alanlar, Germencik constantin oble alanlar, Germencik cam obje alanlar, Germencik beykoz alanlar.

Germencik bohem alanlar, Germencik çeşmi bülbül alanlar, Germencik çeşme taşı alanlar, Germencik çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Germencik arnevu alanlar, art deko alanlar, Germencik deko alanlar, Germencik ayna alanlar, Germencik asma avize alanlar, Germencik aznavur gümüş alanlar, Germencik aznavur alanlar, Germencik bafon alanlar, Germencik ayvazozki alanlar, Germencik dolap alanlar, Germencik divit alanlar, Germencik biblo alanlar, Germencik dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Germencik daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Germencik dekopaj işi alanlar, Germencik dual alanlar, Germencik dual pikap alanlar.

Germencik dümen alanlar, Germencik gemici dümeni alanlar, Germencik gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Germencik derbent halı alanlar, Germencik eviye alanlar, Germencik ev halısı alanlar, Germencik elbiselik alanlar, Germencik elbise alanlar, Germencik paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Germencik el işi alanlar, Germencik el işi halı alanlar, Germencik el işi alanlar, Germencik el işi kilim alanlar, Germencik çan alanlar, Germencik kilise çanı alanlar, Germencik gemici çanı alanlar, Germencik çarık alanlar, Germencik Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Germencik ferforje alanlar, Germencik fistan alanlar, Germencik Osmanlı fistan alanlar, Germencik portmanto alanlar, Germencik eski saat alanlar, Germencik frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Germencik bronz heykel alanlar, Germencik bronz sütün alanlar, Germencik bronz avize alanlar, Germencik bronz vazo alanlar, Germencik bronz kutu alanlar, Germencik bronz el işi alanlar.

Germencik halı alanlar, Germencik lamba alanlar, resim alanlar, Germencik parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Germencik insan biblosu alanlar, Germencik oryantel biblo alanlar, Germencik kuş biblosu alanlar, Germencik havlu alanlar, Germencik mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Germencik turkısh antika alanlar, Germencik Osmanlı eşyalar alanlar, Germencik İstanbul resimleri alanlar, Germencik altın varak sehpa alanlar, Germencik altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Germencik afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Germencik bronz fener alanlar, Germencik bünyen alanlar, Germencik develi halı alanlar, Germencik dürbün alanlar, Germencik teleskop alanlar, Germencik sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Germencik çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Germencik flama alanlar, Germencik alem alanlar, Germencik arabesk alanlar.

fincan alanlar, Germencik eski fincan alanlar, Germencik cam altı alanlar, Germencik şamdan alanlar, Germencik oryantel heykel alanlar, Germencik gümüşlük alanlar, Germencik hat yazı alanlar, Germencik teship alanlar, hokka alanlar, Germencik tophane alanlar, Germencik goblen alanlar, Germencik çin eski eşyalar alanlar, Germencik Çanakkale alanlar, Germencik Çanakkale vazo alanlar, Germencik fil dişi heykel alanlar, Germencik fil dişi baston alanlar, Germencik fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Germencik fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Germencik duvar saati alanlar, Germencik bez alanlar, buda heykel alanlar, Germencik hamedan halı alanlar, Germencik kılıç alanlar, Germencik antika kılıç alanlar.

Germencik antika araba alanlar, Germencik antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Germencik antika eşyalar alanlar, Germencik kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Germencik antika foto alanlar, Germencik kehribar alanlar, Germencik kehribar tesbih alanlar, Germencik Kütahya alanlar, kınık alanlar, Germencik seramik eşya alanlar, Germencik kilit alanlar, Germencik anahtar alanlar, Germencik antika anahtar alanlar, Germencik antika kilit alanlar, Germencik josefin alanlar, kaşpo alanlar, Germencik antika silah alanlar, Germencik antika rahle alanlar, rahle alanlar, Germencik lambader alanlar, Germencik minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Germencik komidin alanlar, Germencik kara kalem resim alanlar, Germencik blue black alanlar, Germencik mask alanlar, eski mask alanlar, Germencik aşurelik alanlar.

Germencik saleplik alanlar, bozalık alanlar, Germencik antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Germencik gramofon alanlar, Germencik mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Germencik güdüm alanlar, Germencik tekke işi alanlar, Germencik İznik alanlar, Germencik pusula alanlar, Germencik gemi pusulası alanlar, Germencik periyor saat alanlar, Germencik mangal alanlar, Germencik eski mangal alanlar, Germencik Şam işi alanlar, Germencik Süleymaniye işi alanlar, Germencik takunya alanlar, Germencik gümüş takunya alanlar, Germencik Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Germencik seccade alanlar, Germencik eski seccade alanlar, Germencik Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Germencik tablo alanlar.

Germencik antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Germencik abajur alanlar, Germencik sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Germencik antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Germencik madalya alanlar, Germencik eşya alanlar, Germencik ferman alanlar, Germencik berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Germencik jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Germencik bahça alanlar, Germencik Osmanlı bohça alanlar, Germencik bindallı alanlar, kaftan alanlar, Germencik ampir alanlar, Germencik chrıstofle alanlar, Germencik ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Germencik şamdan alanlar, Germencik çanta alanlar, Germencik van işi savat alanlar, Germencik tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Germencik Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Germencik hokka alanlar, Germencik fransız mine alanlar, Germencik teşhir vitrini alanlar, Germencik buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Germencik keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Germencik kandil alanlar, Germencik ebru alanlar, Germencik mustafa düzgünman alanlar, Germencik zigon alanlar, Germencik zemzemlik alanlar, Germencik mücevher kutusu alanlar, Germencik dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Germencik sürahi alanlar, Germencik Osmanlı sürahi alanlar, Germencik antik mercan alanlar, Germencik makta alanlar, teslim taşı alanlar, Germencik antik sedef alanlar, Germencik minyatür alanlar, Germencik kabe örtüsü alanlar, Germencik gülebdan alanlar, Germencik mineli dürbün alanlar, Germencik sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Germencik şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Germencik lali gue alanlar, Germencik gece sürahisi alanlar, Germencik meissen alanlar, Germencik satsuma alanlar, Germencik hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Germencik macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Germencik constantine alanlar, Germencik anonim alanlar, Germencik leyla gamsız alanlar, Germencik ibrahim safi alanlar, Germencik bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Germencik herend alanlar, Germencik nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Germencik osmanlıca alanlar, Germencik kitap alanlar, Germencik kalle alanlar, ali kartal alanlar, Germencik haydar besim aydar alanlar, Germencik orhan peker alanlar, Germencik sıtkı olçar alanlar, Germencik Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Germencik edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Germencik rus gümüşü alanlar, Germencik minyatür alanlar, Germencik viyana heykel alanlar, Germencik oryantal heykel alanlar, Germencik f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Germencik merasim kılıcı alanlar.

Germencik ahşap hilye alanlar, Germencik hereke halı alanlar, kuka alanlar, Germencik tesbih alanlar, Germencik seyahat saati alanlar, Germencik gravür alanlar, Germencik degü alanlar, radio antika alanlar, Germencik opalin alanlar, Germencik radyo alanlar, Germencik kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Germencik laledan alanlar, Germencik karaf alanlar, Germencik çerezlik alanlar, Germencik sahleplik alanlar, Germencik tutya alanlar, Germencik likör takımı alanlar, Germencik mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Germencik zarf alanlar, Germencik nargile alanlar, Germencik gülabdan alanlar, Germencik ferman alanlar, Germencik berat alanlar.

Germencik hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Germencik şifa tası alanlar, Germencik hokka takımı alanlar, Germencik mangal alanlar, Germencik barutluk alanlar, Germencik tombak alanlar, Germencik saray işi alanlar, Germencik ağızlık alanlar, kemer alanlar, Germencik hançer alanlar, Germencik kılıç alanlar, Germencik mühürler alanlar, Germencik mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Germencik Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Germencik seccade alanlar, Germencik sırmalı örtüler alanlar, Germencik antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.