Efeler antikacılar, Efeler antika alanlar, Efeler antika eşya alanlar, Efeler antika eşyalar, Efeler eski alım satım, Efeler antika koleksiyoncuları, Efeler antika eşya alıcıları, Efeler antika şirketleri, Efeler antika firması, Efeler antika şirketi, Efeler antika firmaları, Efeler antika eşya şirketleri, Efeler antika eşya firması, Efeler antika eşya şirketi, Efeler antika eşya firmaları, Efeler müzayede şirketi, Efeler eski alanlar, Efeler eski eşya alanlar, Efeler antika alan yerler, Efeler antika eşya alan yerler, Efeler eski alan yerler, Efeler eski eşya alan yerler, Efeler antika pazarı, Efeler antika alım satım, Efeler antika alıcıları, Efeler antika satıcıları, Efeler antika eşya satıcıları, Efeler eski eşya alıcıları, Efeler eski eşya satıcıları, Efeler antika fiyatları, Efeler antika eşya fiyatları, Efeler eski fiyatları, Efeler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Efeler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Efeler antika eşya alanlar ve Efeler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Efeler antika eşya şirketimiz, Efeler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Efeler Antika Alanlar

Efeler antika alanlar ve Efeler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Efeler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Efeler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Efeler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Efeler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Efeler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Efeler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Efeler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Efeler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Efeler antika eşya alanlar ve Efeler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Efeler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Efeler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Efeler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Efeler antika eşya alanların tercih ettiği, Efeler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Efeler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Efeler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Efeler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Efeler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Efeler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Efeler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Efeler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Efeler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Efeler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Efeler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Efeler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Efeler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Efeler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Efeler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Efeler antikacılar, Efeler antika eşyalar, Efeler eski eşyalar, Efeler antika şirketleri, Efeler antika firması, Efeler müzayede şirketi,Efeler el yazması alanlar, Efeler Kuran’ı kerim alanlar, Efeler hat yazı alanlar, Efeler obje alanlar, Efeler gümüş alanlar, Efeler turalı gümüş alanlar, Efeler karaf alanlar, vazo alanlar, Efeler jardinyer alanlar, Efeler resim alanlar, Efeler modern resim alanlar, Efeler aplik alanlar, Efeler bahü alanlar, Efeler bavul alanlar, Efeler çanak alanlar, Efeler çömlek alanlar, Efeler bakır alanlar, baston alanlar, Efeler biskiü alanlar, Efeler billur alanlar, Efeler cam alanlar, Efeler kristal alanlar, Efeler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Efeler bandırma halısı alanlar, Efeler ceviz yemek odası alanlar, Efeler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Efeler ceviz sandalye alanlar, Efeler cümbüş alanlar, Efeler constantin oble alanlar, Efeler cam obje alanlar, Efeler beykoz alanlar.

Efeler bohem alanlar, Efeler çeşmi bülbül alanlar, Efeler çeşme taşı alanlar, Efeler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Efeler arnevu alanlar, art deko alanlar, Efeler deko alanlar, Efeler ayna alanlar, Efeler asma avize alanlar, Efeler aznavur gümüş alanlar, Efeler aznavur alanlar, Efeler bafon alanlar, Efeler ayvazozki alanlar, Efeler dolap alanlar, Efeler divit alanlar, Efeler biblo alanlar, Efeler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Efeler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Efeler dekopaj işi alanlar, Efeler dual alanlar, Efeler dual pikap alanlar.

Efeler dümen alanlar, Efeler gemici dümeni alanlar, Efeler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Efeler derbent halı alanlar, Efeler eviye alanlar, Efeler ev halısı alanlar, Efeler elbiselik alanlar, Efeler elbise alanlar, Efeler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Efeler el işi alanlar, Efeler el işi halı alanlar, Efeler el işi alanlar, Efeler el işi kilim alanlar, Efeler çan alanlar, Efeler kilise çanı alanlar, Efeler gemici çanı alanlar, Efeler çarık alanlar, Efeler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Efeler ferforje alanlar, Efeler fistan alanlar, Efeler Osmanlı fistan alanlar, Efeler portmanto alanlar, Efeler eski saat alanlar, Efeler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Efeler bronz heykel alanlar, Efeler bronz sütün alanlar, Efeler bronz avize alanlar, Efeler bronz vazo alanlar, Efeler bronz kutu alanlar, Efeler bronz el işi alanlar.

Efeler halı alanlar, Efeler lamba alanlar, resim alanlar, Efeler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Efeler insan biblosu alanlar, Efeler oryantel biblo alanlar, Efeler kuş biblosu alanlar, Efeler havlu alanlar, Efeler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Efeler turkısh antika alanlar, Efeler Osmanlı eşyalar alanlar, Efeler İstanbul resimleri alanlar, Efeler altın varak sehpa alanlar, Efeler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Efeler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Efeler bronz fener alanlar, Efeler bünyen alanlar, Efeler develi halı alanlar, Efeler dürbün alanlar, Efeler teleskop alanlar, Efeler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Efeler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Efeler flama alanlar, Efeler alem alanlar, Efeler arabesk alanlar.

fincan alanlar, Efeler eski fincan alanlar, Efeler cam altı alanlar, Efeler şamdan alanlar, Efeler oryantel heykel alanlar, Efeler gümüşlük alanlar, Efeler hat yazı alanlar, Efeler teship alanlar, hokka alanlar, Efeler tophane alanlar, Efeler goblen alanlar, Efeler çin eski eşyalar alanlar, Efeler Çanakkale alanlar, Efeler Çanakkale vazo alanlar, Efeler fil dişi heykel alanlar, Efeler fil dişi baston alanlar, Efeler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Efeler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Efeler duvar saati alanlar, Efeler bez alanlar, buda heykel alanlar, Efeler hamedan halı alanlar, Efeler kılıç alanlar, Efeler antika kılıç alanlar.

Efeler antika araba alanlar, Efeler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Efeler antika eşyalar alanlar, Efeler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Efeler antika foto alanlar, Efeler kehribar alanlar, Efeler kehribar tesbih alanlar, Efeler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Efeler seramik eşya alanlar, Efeler kilit alanlar, Efeler anahtar alanlar, Efeler antika anahtar alanlar, Efeler antika kilit alanlar, Efeler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Efeler antika silah alanlar, Efeler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Efeler lambader alanlar, Efeler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Efeler komidin alanlar, Efeler kara kalem resim alanlar, Efeler blue black alanlar, Efeler mask alanlar, eski mask alanlar, Efeler aşurelik alanlar.

Efeler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Efeler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Efeler gramofon alanlar, Efeler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Efeler güdüm alanlar, Efeler tekke işi alanlar, Efeler İznik alanlar, Efeler pusula alanlar, Efeler gemi pusulası alanlar, Efeler periyor saat alanlar, Efeler mangal alanlar, Efeler eski mangal alanlar, Efeler Şam işi alanlar, Efeler Süleymaniye işi alanlar, Efeler takunya alanlar, Efeler gümüş takunya alanlar, Efeler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Efeler seccade alanlar, Efeler eski seccade alanlar, Efeler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Efeler tablo alanlar.

Efeler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Efeler abajur alanlar, Efeler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Efeler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Efeler madalya alanlar, Efeler eşya alanlar, Efeler ferman alanlar, Efeler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Efeler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Efeler bahça alanlar, Efeler Osmanlı bohça alanlar, Efeler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Efeler ampir alanlar, Efeler chrıstofle alanlar, Efeler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Efeler şamdan alanlar, Efeler çanta alanlar, Efeler van işi savat alanlar, Efeler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Efeler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Efeler hokka alanlar, Efeler fransız mine alanlar, Efeler teşhir vitrini alanlar, Efeler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Efeler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Efeler kandil alanlar, Efeler ebru alanlar, Efeler mustafa düzgünman alanlar, Efeler zigon alanlar, Efeler zemzemlik alanlar, Efeler mücevher kutusu alanlar, Efeler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Efeler sürahi alanlar, Efeler Osmanlı sürahi alanlar, Efeler antik mercan alanlar, Efeler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Efeler antik sedef alanlar, Efeler minyatür alanlar, Efeler kabe örtüsü alanlar, Efeler gülebdan alanlar, Efeler mineli dürbün alanlar, Efeler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Efeler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Efeler lali gue alanlar, Efeler gece sürahisi alanlar, Efeler meissen alanlar, Efeler satsuma alanlar, Efeler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Efeler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Efeler constantine alanlar, Efeler anonim alanlar, Efeler leyla gamsız alanlar, Efeler ibrahim safi alanlar, Efeler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Efeler herend alanlar, Efeler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Efeler osmanlıca alanlar, Efeler kitap alanlar, Efeler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Efeler haydar besim aydar alanlar, Efeler orhan peker alanlar, Efeler sıtkı olçar alanlar, Efeler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Efeler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Efeler rus gümüşü alanlar, Efeler minyatür alanlar, Efeler viyana heykel alanlar, Efeler oryantal heykel alanlar, Efeler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Efeler merasim kılıcı alanlar.

Efeler ahşap hilye alanlar, Efeler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Efeler tesbih alanlar, Efeler seyahat saati alanlar, Efeler gravür alanlar, Efeler degü alanlar, radio antika alanlar, Efeler opalin alanlar, Efeler radyo alanlar, Efeler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Efeler laledan alanlar, Efeler karaf alanlar, Efeler çerezlik alanlar, Efeler sahleplik alanlar, Efeler tutya alanlar, Efeler likör takımı alanlar, Efeler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Efeler zarf alanlar, Efeler nargile alanlar, Efeler gülabdan alanlar, Efeler ferman alanlar, Efeler berat alanlar.

Efeler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Efeler şifa tası alanlar, Efeler hokka takımı alanlar, Efeler mangal alanlar, Efeler barutluk alanlar, Efeler tombak alanlar, Efeler saray işi alanlar, Efeler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Efeler hançer alanlar, Efeler kılıç alanlar, Efeler mühürler alanlar, Efeler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Efeler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Efeler seccade alanlar, Efeler sırmalı örtüler alanlar, Efeler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.