Buharkent antikacılar, Buharkent antika alanlar, Buharkent antika eşya alanlar, Buharkent antika eşyalar, Buharkent eski alım satım, Buharkent antika koleksiyoncuları, Buharkent antika eşya alıcıları, Buharkent antika şirketleri, Buharkent antika firması, Buharkent antika şirketi, Buharkent antika firmaları, Buharkent antika eşya şirketleri, Buharkent antika eşya firması, Buharkent antika eşya şirketi, Buharkent antika eşya firmaları, Buharkent müzayede şirketi, Buharkent eski alanlar, Buharkent eski eşya alanlar, Buharkent antika alan yerler, Buharkent antika eşya alan yerler, Buharkent eski alan yerler, Buharkent eski eşya alan yerler, Buharkent antika pazarı, Buharkent antika alım satım, Buharkent antika alıcıları, Buharkent antika satıcıları, Buharkent antika eşya satıcıları, Buharkent eski eşya alıcıları, Buharkent eski eşya satıcıları, Buharkent antika fiyatları, Buharkent antika eşya fiyatları, Buharkent eski fiyatları, Buharkent eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Buharkent Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Buharkent antika eşya alanlar ve Buharkent antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Buharkent antika eşya şirketimiz, Buharkent antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Buharkent Antika Alanlar

Buharkent antika alanlar ve Buharkent antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Buharkent antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Buharkent antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Buharkent Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Buharkent antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Buharkent

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Buharkent antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Buharkent antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Buharkent Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Buharkent antika eşya alanlar ve Buharkent antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Buharkent antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Buharkent antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Buharkent Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Buharkent antika eşya alanların tercih ettiği, Buharkent bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Buharkent antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Buharkent antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Buharkent antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Buharkent Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Buharkent eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Buharkent eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Buharkent eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Buharkent eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Buharkent eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Buharkent Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Buharkent bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Buharkent antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Buharkent bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Buharkent antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Buharkent antikacılar, Buharkent antika eşyalar, Buharkent eski eşyalar, Buharkent antika şirketleri, Buharkent antika firması, Buharkent müzayede şirketi,Buharkent el yazması alanlar, Buharkent Kuran’ı kerim alanlar, Buharkent hat yazı alanlar, Buharkent obje alanlar, Buharkent gümüş alanlar, Buharkent turalı gümüş alanlar, Buharkent karaf alanlar, vazo alanlar, Buharkent jardinyer alanlar, Buharkent resim alanlar, Buharkent modern resim alanlar, Buharkent aplik alanlar, Buharkent bahü alanlar, Buharkent bavul alanlar, Buharkent çanak alanlar, Buharkent çömlek alanlar, Buharkent bakır alanlar, baston alanlar, Buharkent biskiü alanlar, Buharkent billur alanlar, Buharkent cam alanlar, Buharkent kristal alanlar, Buharkent bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Buharkent bandırma halısı alanlar, Buharkent ceviz yemek odası alanlar, Buharkent ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Buharkent ceviz sandalye alanlar, Buharkent cümbüş alanlar, Buharkent constantin oble alanlar, Buharkent cam obje alanlar, Buharkent beykoz alanlar.

Buharkent bohem alanlar, Buharkent çeşmi bülbül alanlar, Buharkent çeşme taşı alanlar, Buharkent çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Buharkent arnevu alanlar, art deko alanlar, Buharkent deko alanlar, Buharkent ayna alanlar, Buharkent asma avize alanlar, Buharkent aznavur gümüş alanlar, Buharkent aznavur alanlar, Buharkent bafon alanlar, Buharkent ayvazozki alanlar, Buharkent dolap alanlar, Buharkent divit alanlar, Buharkent biblo alanlar, Buharkent dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Buharkent daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Buharkent dekopaj işi alanlar, Buharkent dual alanlar, Buharkent dual pikap alanlar.

Buharkent dümen alanlar, Buharkent gemici dümeni alanlar, Buharkent gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Buharkent derbent halı alanlar, Buharkent eviye alanlar, Buharkent ev halısı alanlar, Buharkent elbiselik alanlar, Buharkent elbise alanlar, Buharkent paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Buharkent el işi alanlar, Buharkent el işi halı alanlar, Buharkent el işi alanlar, Buharkent el işi kilim alanlar, Buharkent çan alanlar, Buharkent kilise çanı alanlar, Buharkent gemici çanı alanlar, Buharkent çarık alanlar, Buharkent Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Buharkent ferforje alanlar, Buharkent fistan alanlar, Buharkent Osmanlı fistan alanlar, Buharkent portmanto alanlar, Buharkent eski saat alanlar, Buharkent frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Buharkent bronz heykel alanlar, Buharkent bronz sütün alanlar, Buharkent bronz avize alanlar, Buharkent bronz vazo alanlar, Buharkent bronz kutu alanlar, Buharkent bronz el işi alanlar.

Buharkent halı alanlar, Buharkent lamba alanlar, resim alanlar, Buharkent parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Buharkent insan biblosu alanlar, Buharkent oryantel biblo alanlar, Buharkent kuş biblosu alanlar, Buharkent havlu alanlar, Buharkent mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Buharkent turkısh antika alanlar, Buharkent Osmanlı eşyalar alanlar, Buharkent İstanbul resimleri alanlar, Buharkent altın varak sehpa alanlar, Buharkent altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Buharkent afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Buharkent bronz fener alanlar, Buharkent bünyen alanlar, Buharkent develi halı alanlar, Buharkent dürbün alanlar, Buharkent teleskop alanlar, Buharkent sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Buharkent çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Buharkent flama alanlar, Buharkent alem alanlar, Buharkent arabesk alanlar.

fincan alanlar, Buharkent eski fincan alanlar, Buharkent cam altı alanlar, Buharkent şamdan alanlar, Buharkent oryantel heykel alanlar, Buharkent gümüşlük alanlar, Buharkent hat yazı alanlar, Buharkent teship alanlar, hokka alanlar, Buharkent tophane alanlar, Buharkent goblen alanlar, Buharkent çin eski eşyalar alanlar, Buharkent Çanakkale alanlar, Buharkent Çanakkale vazo alanlar, Buharkent fil dişi heykel alanlar, Buharkent fil dişi baston alanlar, Buharkent fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Buharkent fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Buharkent duvar saati alanlar, Buharkent bez alanlar, buda heykel alanlar, Buharkent hamedan halı alanlar, Buharkent kılıç alanlar, Buharkent antika kılıç alanlar.

Buharkent antika araba alanlar, Buharkent antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Buharkent antika eşyalar alanlar, Buharkent kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Buharkent antika foto alanlar, Buharkent kehribar alanlar, Buharkent kehribar tesbih alanlar, Buharkent Kütahya alanlar, kınık alanlar, Buharkent seramik eşya alanlar, Buharkent kilit alanlar, Buharkent anahtar alanlar, Buharkent antika anahtar alanlar, Buharkent antika kilit alanlar, Buharkent josefin alanlar, kaşpo alanlar, Buharkent antika silah alanlar, Buharkent antika rahle alanlar, rahle alanlar, Buharkent lambader alanlar, Buharkent minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Buharkent komidin alanlar, Buharkent kara kalem resim alanlar, Buharkent blue black alanlar, Buharkent mask alanlar, eski mask alanlar, Buharkent aşurelik alanlar.

Buharkent saleplik alanlar, bozalık alanlar, Buharkent antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Buharkent gramofon alanlar, Buharkent mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Buharkent güdüm alanlar, Buharkent tekke işi alanlar, Buharkent İznik alanlar, Buharkent pusula alanlar, Buharkent gemi pusulası alanlar, Buharkent periyor saat alanlar, Buharkent mangal alanlar, Buharkent eski mangal alanlar, Buharkent Şam işi alanlar, Buharkent Süleymaniye işi alanlar, Buharkent takunya alanlar, Buharkent gümüş takunya alanlar, Buharkent Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Buharkent seccade alanlar, Buharkent eski seccade alanlar, Buharkent Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Buharkent tablo alanlar.

Buharkent antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Buharkent abajur alanlar, Buharkent sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Buharkent antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Buharkent madalya alanlar, Buharkent eşya alanlar, Buharkent ferman alanlar, Buharkent berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Buharkent jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Buharkent bahça alanlar, Buharkent Osmanlı bohça alanlar, Buharkent bindallı alanlar, kaftan alanlar, Buharkent ampir alanlar, Buharkent chrıstofle alanlar, Buharkent ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Buharkent şamdan alanlar, Buharkent çanta alanlar, Buharkent van işi savat alanlar, Buharkent tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Buharkent Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Buharkent hokka alanlar, Buharkent fransız mine alanlar, Buharkent teşhir vitrini alanlar, Buharkent buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Buharkent keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Buharkent kandil alanlar, Buharkent ebru alanlar, Buharkent mustafa düzgünman alanlar, Buharkent zigon alanlar, Buharkent zemzemlik alanlar, Buharkent mücevher kutusu alanlar, Buharkent dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Buharkent sürahi alanlar, Buharkent Osmanlı sürahi alanlar, Buharkent antik mercan alanlar, Buharkent makta alanlar, teslim taşı alanlar, Buharkent antik sedef alanlar, Buharkent minyatür alanlar, Buharkent kabe örtüsü alanlar, Buharkent gülebdan alanlar, Buharkent mineli dürbün alanlar, Buharkent sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Buharkent şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Buharkent lali gue alanlar, Buharkent gece sürahisi alanlar, Buharkent meissen alanlar, Buharkent satsuma alanlar, Buharkent hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Buharkent macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Buharkent constantine alanlar, Buharkent anonim alanlar, Buharkent leyla gamsız alanlar, Buharkent ibrahim safi alanlar, Buharkent bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Buharkent herend alanlar, Buharkent nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Buharkent osmanlıca alanlar, Buharkent kitap alanlar, Buharkent kalle alanlar, ali kartal alanlar, Buharkent haydar besim aydar alanlar, Buharkent orhan peker alanlar, Buharkent sıtkı olçar alanlar, Buharkent Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Buharkent edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Buharkent rus gümüşü alanlar, Buharkent minyatür alanlar, Buharkent viyana heykel alanlar, Buharkent oryantal heykel alanlar, Buharkent f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Buharkent merasim kılıcı alanlar.

Buharkent ahşap hilye alanlar, Buharkent hereke halı alanlar, kuka alanlar, Buharkent tesbih alanlar, Buharkent seyahat saati alanlar, Buharkent gravür alanlar, Buharkent degü alanlar, radio antika alanlar, Buharkent opalin alanlar, Buharkent radyo alanlar, Buharkent kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Buharkent laledan alanlar, Buharkent karaf alanlar, Buharkent çerezlik alanlar, Buharkent sahleplik alanlar, Buharkent tutya alanlar, Buharkent likör takımı alanlar, Buharkent mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Buharkent zarf alanlar, Buharkent nargile alanlar, Buharkent gülabdan alanlar, Buharkent ferman alanlar, Buharkent berat alanlar.

Buharkent hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Buharkent şifa tası alanlar, Buharkent hokka takımı alanlar, Buharkent mangal alanlar, Buharkent barutluk alanlar, Buharkent tombak alanlar, Buharkent saray işi alanlar, Buharkent ağızlık alanlar, kemer alanlar, Buharkent hançer alanlar, Buharkent kılıç alanlar, Buharkent mühürler alanlar, Buharkent mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Buharkent Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Buharkent seccade alanlar, Buharkent sırmalı örtüler alanlar, Buharkent antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.