Ayazma Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ayazma Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ayazma, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ayazma olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ayazma İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ayazma ve antika satıcıları Ayazma için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ayazma Antikacı

İstanbul, Ayazma antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ayazma) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ayazma Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ayazma Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ayazma Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ayazma Takvim Alan Antikacı, Ayazma Mangal Alan Antikacı, Ayazma Bindallı Alan Antikacı, Ayazma Müzik Seti Alan Antikacı, Ayazma Kama Alan Antikacı, Ayazma Kazan Alan Antikacı, Ayazma Kristal Alan Antikacı, Ayazma Kuran Alan Antikacı, Ayazma Kupa Alan Antikacı, Ayazma Ğügüm Alan Antikacı, Ayazma Arma Alan Antikacı, Ayazma Fıçı Alan Antikacı, Ayazma El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ayazma Efemera Alan Antikacı, Ayazma Hat Makası Alan Antikacı, Ayazma Silke Alan Antikacı, Ayazma Madalya Alan Antikacı.

Ayazma Tarak Alan Antikacı, Ayazma Harita Alan Antikacı, Ayazma Kandil Alan Antikacı, Ayazma Bez Alan Antikacı, Ayazma Porselen Alan Antikacı, Ayazma Müzik Aleti Alan Antikacı, Ayazma Takı Kutusu Alan Antikacı, Ayazma Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ayazma Resim Alan Antikacı, Ayazma İpek Halı Alan Antikacı, Ayazma Silah Alan Antikacı, Ayazma Kilim Alan Antikacı, Ayazma Plak Alan Antikacı, Ayazma Kasetçalar Alan Antikacı, Ayazma Zarf Alan Antikacı.

Ayazma Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ayazma Yüzük Alan Antikacı, Ayazma Portre Alan Antikacı, Ayazma İran Halısı Alan Antikacı, Ayazma Askeri Malzeme Alanalar, Ayazma Baston Alan Antikacı, Ayazma Bileklik Alan Antikacı, Ayazma Sehpa Alan Antikacı, Ayazma Kamçı Alan Antikacı, Ayazma Hat Alan Antikacı, Ayazma Oyma Alan Antikacı, Ayazma Gümüşlük Alan Antikacı, Ayazma El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ayazma Kılıç Alan Antikacı, Ayazma Takı Alan Antikacı, Ayazma Cep Saati Alan Antikacı, Ayazma Dvd Alan Antikacı, Ayazma Komple Eşya Alan Antikacı, Ayazma Telefon Alan Antikacı, Ayazma Pipo Alan Antikacı, Ayazma Üç Etek Alan Antikacı, Ayazma Bilezik Alan Antikacı, Ayazma Bardak Alan Antikacı.

Ayazma Tablo Alan Antikacı, Ayazma 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayazma Sefer Tası Alan Antikacı, Ayazma Dokuma Alan Antikacı, Ayazma Kalem Alan Antikacı, Ayazma Sürahi Alan Antikacı, Ayazma Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ayazma Gümüş Alan Antikacı, Ayazma Daktilo Alan Antikacı, Ayazma Pul Alan Antikacı, Ayazma Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ayazma Bıçak Alan Antikacı, Ayazma Kol Saati Alan Antikacı, Ayazma Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ayazma Rozet Alan Antikacı, Ayazma Gelinlik Alan Antikacı, Ayazma Çatal Alan Antikacı, Ayazma Kıyafet Alan Antikacı, Ayazma Duvar Saati Alan Antikacı, Ayazma Fes Alan Antikacı, Ayazma Küp Alan Antikacı, Ayazma Saçma Alan Antikacı.

Ayazma Hat Yazısı Alan Antikacı, Ayazma Ağaç Alan Antikacı, Ayazma Halı Alan Antikacı, Ayazma Günlük Alan Antikacı, Ayazma Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ayazma Masa Alan Antikacı, Ayazma Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ayazma Kitap Alan Antikacı, Ayazma Amfi Alan Antikacı, Ayazma Albüm Alan Antikacı, Ayazma Ahşap Alan Antikacı, Ayazma Gondol Alan Antikacı, Ayazma Çizgi Roman Alan Antikacı, Ayazma Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ayazma Pusula Alan Antikacı, Ayazma Gerdanlık Alan Antikacı, Ayazma Cezve Alan Antikacı, Ayazma Şerbetlik Alan Antikacı.

Ayazma Tuval Alan Antikacı, Ayazma Okka Alan Antikacı, Ayazma Fincan Alan Antikacı, Ayazma Cd Alan Antikacı, Ayazma Cam Alan Antikacı, Ayazma Çan Alan Antikacı, Ayazma Hoparlör Alan Antikacı, Ayazma Çiçek Alan Antikacı, Ayazma Retro Eşya Alan Antikacı, Ayazma Vazo Alan Antikacı, Ayazma Koltuk Alan Antikacı, Ayazma Şapka Alan Antikacı, Ayazma Bakır Eşya Alan Antikacı, Ayazma Kilit Alan Antikacı, Ayazma Biblo Alan Antikacı, Ayazma Saat Alan Antikacı, Ayazma Matara Alan Antikacı, Ayazma Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ayazma 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ayazma Nişan Alan Antikacı, Ayazma Seramik Alan Antikacı, Ayazma Minyatür Alan Antikacı, Ayazma Kase Alan Antikacı, Ayazma Tas Alan Antikacı, Ayazma Kavanoz Alan Antikacı, Ayazma 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ayazma Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ayazma El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ayazma Radyo Alan Antikacı, Ayazma Çini Alan Antikacı, Ayazma Mühür Alan Antikacı, Ayazma Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ayazma Çaydanlık Alan Antikacı, Ayazma Halhal Alan Antikacı, Ayazma Tılsım Alan Antikacı, Ayazma Sepet Alan Antikacı, Ayazma Sandelye Alan Antikacı, Ayazma Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ayazma Pikap Alan Antikacı, Ayazma Roman Alan Antikacı, Ayazma Tepsi Alan Antikacı, Ayazma Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ayazma Forma Alan Antikacı, Ayazma Avize Alan Antikacı, Ayazma Sahan Alan Antikacı, Ayazma Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ayazma Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ayazma Bronz Heykel Alan Antikacı, Ayazma Şamdan Alan Antikacı.

Ayazma Kartpostal Alan Antikacı, Ayazma Hereke Halısı Alan Antikacı, Ayazma Sini Alan Antikacı, Ayazma Tüfek Alan Antikacı, Ayazma Köstekli Saat Alan Antikacı, Ayazma Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ayazma Taş Plak Alan Antikacı, Ayazma Gravür Alan Antikacı, Ayazma Kurşun Alan Antikacı, Ayazma Gramafon Alan Antikacı, Ayazma Cd Player Alan Antikacı, Ayazma 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayazma Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ayazma Kahve Takımı Alan Antikacı, Ayazma Mobilya Alan Antikacı, Ayazma Kapı Alan Antikacı, Ayazma Kaşık Alan Antikacı, Ayazma İbrik Alan Antikacı, Ayazma Yağlı Boya Alan Antikacı, Ayazma Tabanca Alan Antikacı, Ayazma Ferman Alan Antikacı, Ayazma Ebru Alan Antikacı, Ayazma Tabak Alan Antikacı, Ayazma Semaver Alan Antikacı, Ayazma Kutu Alan Antikacı.

Ayazma Kehribar Alan Antikacı, Ayazma Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ayazma Bronz Alan Antikacı, Ayazma Şişe Alan Antikacı, Ayazma Madalya Nişan Alan Antikacı, Ayazma Anahtar Alan Antikacı, Ayazma Makine Alan Antikacı, Ayazma Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ayazma Mekanik Alet Alan Antikacı, Ayazma Kolye Alan Antikacı, Ayazma Fotoğraf Alan Antikacı, Ayazma Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ayazma Tesbih Alan Antikacı, Ayazma El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ayazma Opalin Alan Antikacı, Ayazma Taş Alan Antikacı, Ayazma Metal Alan Antikacı, Ayazma El Yazması Alan Antikacı, Ayazma Terazi Alan Antikacı, Ayazma Tokmak Alan Antikacı, Ayazma Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ayazma Dirhem Alan Antikacı, Ayazma El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.