Ayazağa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ayazağa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ayazağa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ayazağa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ayazağa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ayazağa ve antika satıcıları Ayazağa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ayazağa Antikacı

İstanbul, Ayazağa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ayazağa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ayazağa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ayazağa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ayazağa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ayazağa Takvim Alan Antikacı, Ayazağa Mangal Alan Antikacı, Ayazağa Bindallı Alan Antikacı, Ayazağa Müzik Seti Alan Antikacı, Ayazağa Kama Alan Antikacı, Ayazağa Kazan Alan Antikacı, Ayazağa Kristal Alan Antikacı, Ayazağa Kuran Alan Antikacı, Ayazağa Kupa Alan Antikacı, Ayazağa Ğügüm Alan Antikacı, Ayazağa Arma Alan Antikacı, Ayazağa Fıçı Alan Antikacı, Ayazağa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ayazağa Efemera Alan Antikacı, Ayazağa Hat Makası Alan Antikacı, Ayazağa Silke Alan Antikacı, Ayazağa Madalya Alan Antikacı.

Ayazağa Tarak Alan Antikacı, Ayazağa Harita Alan Antikacı, Ayazağa Kandil Alan Antikacı, Ayazağa Bez Alan Antikacı, Ayazağa Porselen Alan Antikacı, Ayazağa Müzik Aleti Alan Antikacı, Ayazağa Takı Kutusu Alan Antikacı, Ayazağa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ayazağa Resim Alan Antikacı, Ayazağa İpek Halı Alan Antikacı, Ayazağa Silah Alan Antikacı, Ayazağa Kilim Alan Antikacı, Ayazağa Plak Alan Antikacı, Ayazağa Kasetçalar Alan Antikacı, Ayazağa Zarf Alan Antikacı.

Ayazağa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ayazağa Yüzük Alan Antikacı, Ayazağa Portre Alan Antikacı, Ayazağa İran Halısı Alan Antikacı, Ayazağa Askeri Malzeme Alanalar, Ayazağa Baston Alan Antikacı, Ayazağa Bileklik Alan Antikacı, Ayazağa Sehpa Alan Antikacı, Ayazağa Kamçı Alan Antikacı, Ayazağa Hat Alan Antikacı, Ayazağa Oyma Alan Antikacı, Ayazağa Gümüşlük Alan Antikacı, Ayazağa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ayazağa Kılıç Alan Antikacı, Ayazağa Takı Alan Antikacı, Ayazağa Cep Saati Alan Antikacı, Ayazağa Dvd Alan Antikacı, Ayazağa Komple Eşya Alan Antikacı, Ayazağa Telefon Alan Antikacı, Ayazağa Pipo Alan Antikacı, Ayazağa Üç Etek Alan Antikacı, Ayazağa Bilezik Alan Antikacı, Ayazağa Bardak Alan Antikacı.

Ayazağa Tablo Alan Antikacı, Ayazağa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayazağa Sefer Tası Alan Antikacı, Ayazağa Dokuma Alan Antikacı, Ayazağa Kalem Alan Antikacı, Ayazağa Sürahi Alan Antikacı, Ayazağa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ayazağa Gümüş Alan Antikacı, Ayazağa Daktilo Alan Antikacı, Ayazağa Pul Alan Antikacı, Ayazağa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ayazağa Bıçak Alan Antikacı, Ayazağa Kol Saati Alan Antikacı, Ayazağa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ayazağa Rozet Alan Antikacı, Ayazağa Gelinlik Alan Antikacı, Ayazağa Çatal Alan Antikacı, Ayazağa Kıyafet Alan Antikacı, Ayazağa Duvar Saati Alan Antikacı, Ayazağa Fes Alan Antikacı, Ayazağa Küp Alan Antikacı, Ayazağa Saçma Alan Antikacı.

Ayazağa Hat Yazısı Alan Antikacı, Ayazağa Ağaç Alan Antikacı, Ayazağa Halı Alan Antikacı, Ayazağa Günlük Alan Antikacı, Ayazağa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ayazağa Masa Alan Antikacı, Ayazağa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ayazağa Kitap Alan Antikacı, Ayazağa Amfi Alan Antikacı, Ayazağa Albüm Alan Antikacı, Ayazağa Ahşap Alan Antikacı, Ayazağa Gondol Alan Antikacı, Ayazağa Çizgi Roman Alan Antikacı, Ayazağa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ayazağa Pusula Alan Antikacı, Ayazağa Gerdanlık Alan Antikacı, Ayazağa Cezve Alan Antikacı, Ayazağa Şerbetlik Alan Antikacı.

Ayazağa Tuval Alan Antikacı, Ayazağa Okka Alan Antikacı, Ayazağa Fincan Alan Antikacı, Ayazağa Cd Alan Antikacı, Ayazağa Cam Alan Antikacı, Ayazağa Çan Alan Antikacı, Ayazağa Hoparlör Alan Antikacı, Ayazağa Çiçek Alan Antikacı, Ayazağa Retro Eşya Alan Antikacı, Ayazağa Vazo Alan Antikacı, Ayazağa Koltuk Alan Antikacı, Ayazağa Şapka Alan Antikacı, Ayazağa Bakır Eşya Alan Antikacı, Ayazağa Kilit Alan Antikacı, Ayazağa Biblo Alan Antikacı, Ayazağa Saat Alan Antikacı, Ayazağa Matara Alan Antikacı, Ayazağa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ayazağa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ayazağa Nişan Alan Antikacı, Ayazağa Seramik Alan Antikacı, Ayazağa Minyatür Alan Antikacı, Ayazağa Kase Alan Antikacı, Ayazağa Tas Alan Antikacı, Ayazağa Kavanoz Alan Antikacı, Ayazağa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ayazağa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ayazağa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ayazağa Radyo Alan Antikacı, Ayazağa Çini Alan Antikacı, Ayazağa Mühür Alan Antikacı, Ayazağa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ayazağa Çaydanlık Alan Antikacı, Ayazağa Halhal Alan Antikacı, Ayazağa Tılsım Alan Antikacı, Ayazağa Sepet Alan Antikacı, Ayazağa Sandelye Alan Antikacı, Ayazağa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ayazağa Pikap Alan Antikacı, Ayazağa Roman Alan Antikacı, Ayazağa Tepsi Alan Antikacı, Ayazağa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ayazağa Forma Alan Antikacı, Ayazağa Avize Alan Antikacı, Ayazağa Sahan Alan Antikacı, Ayazağa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ayazağa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ayazağa Bronz Heykel Alan Antikacı, Ayazağa Şamdan Alan Antikacı.

Ayazağa Kartpostal Alan Antikacı, Ayazağa Hereke Halısı Alan Antikacı, Ayazağa Sini Alan Antikacı, Ayazağa Tüfek Alan Antikacı, Ayazağa Köstekli Saat Alan Antikacı, Ayazağa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ayazağa Taş Plak Alan Antikacı, Ayazağa Gravür Alan Antikacı, Ayazağa Kurşun Alan Antikacı, Ayazağa Gramafon Alan Antikacı, Ayazağa Cd Player Alan Antikacı, Ayazağa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayazağa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ayazağa Kahve Takımı Alan Antikacı, Ayazağa Mobilya Alan Antikacı, Ayazağa Kapı Alan Antikacı, Ayazağa Kaşık Alan Antikacı, Ayazağa İbrik Alan Antikacı, Ayazağa Yağlı Boya Alan Antikacı, Ayazağa Tabanca Alan Antikacı, Ayazağa Ferman Alan Antikacı, Ayazağa Ebru Alan Antikacı, Ayazağa Tabak Alan Antikacı, Ayazağa Semaver Alan Antikacı, Ayazağa Kutu Alan Antikacı.

Ayazağa Kehribar Alan Antikacı, Ayazağa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ayazağa Bronz Alan Antikacı, Ayazağa Şişe Alan Antikacı, Ayazağa Madalya Nişan Alan Antikacı, Ayazağa Anahtar Alan Antikacı, Ayazağa Makine Alan Antikacı, Ayazağa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ayazağa Mekanik Alet Alan Antikacı, Ayazağa Kolye Alan Antikacı, Ayazağa Fotoğraf Alan Antikacı, Ayazağa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ayazağa Tesbih Alan Antikacı, Ayazağa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ayazağa Opalin Alan Antikacı, Ayazağa Taş Alan Antikacı, Ayazağa Metal Alan Antikacı, Ayazağa El Yazması Alan Antikacı, Ayazağa Terazi Alan Antikacı, Ayazağa Tokmak Alan Antikacı, Ayazağa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ayazağa Dirhem Alan Antikacı, Ayazağa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.