Ayaspaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ayaspaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ayaspaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ayaspaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ayaspaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ayaspaşa ve antika satıcıları Ayaspaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ayaspaşa Antikacı

İstanbul, Ayaspaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ayaspaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ayaspaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ayaspaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ayaspaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ayaspaşa Takvim Alan Antikacı, Ayaspaşa Mangal Alan Antikacı, Ayaspaşa Bindallı Alan Antikacı, Ayaspaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Ayaspaşa Kama Alan Antikacı, Ayaspaşa Kazan Alan Antikacı, Ayaspaşa Kristal Alan Antikacı, Ayaspaşa Kuran Alan Antikacı, Ayaspaşa Kupa Alan Antikacı, Ayaspaşa Ğügüm Alan Antikacı, Ayaspaşa Arma Alan Antikacı, Ayaspaşa Fıçı Alan Antikacı, Ayaspaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ayaspaşa Efemera Alan Antikacı, Ayaspaşa Hat Makası Alan Antikacı, Ayaspaşa Silke Alan Antikacı, Ayaspaşa Madalya Alan Antikacı.

Ayaspaşa Tarak Alan Antikacı, Ayaspaşa Harita Alan Antikacı, Ayaspaşa Kandil Alan Antikacı, Ayaspaşa Bez Alan Antikacı, Ayaspaşa Porselen Alan Antikacı, Ayaspaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Ayaspaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Ayaspaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ayaspaşa Resim Alan Antikacı, Ayaspaşa İpek Halı Alan Antikacı, Ayaspaşa Silah Alan Antikacı, Ayaspaşa Kilim Alan Antikacı, Ayaspaşa Plak Alan Antikacı, Ayaspaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Ayaspaşa Zarf Alan Antikacı.

Ayaspaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ayaspaşa Yüzük Alan Antikacı, Ayaspaşa Portre Alan Antikacı, Ayaspaşa İran Halısı Alan Antikacı, Ayaspaşa Askeri Malzeme Alanalar, Ayaspaşa Baston Alan Antikacı, Ayaspaşa Bileklik Alan Antikacı, Ayaspaşa Sehpa Alan Antikacı, Ayaspaşa Kamçı Alan Antikacı, Ayaspaşa Hat Alan Antikacı, Ayaspaşa Oyma Alan Antikacı, Ayaspaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Ayaspaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ayaspaşa Kılıç Alan Antikacı, Ayaspaşa Takı Alan Antikacı, Ayaspaşa Cep Saati Alan Antikacı, Ayaspaşa Dvd Alan Antikacı, Ayaspaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Ayaspaşa Telefon Alan Antikacı, Ayaspaşa Pipo Alan Antikacı, Ayaspaşa Üç Etek Alan Antikacı, Ayaspaşa Bilezik Alan Antikacı, Ayaspaşa Bardak Alan Antikacı.

Ayaspaşa Tablo Alan Antikacı, Ayaspaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayaspaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Ayaspaşa Dokuma Alan Antikacı, Ayaspaşa Kalem Alan Antikacı, Ayaspaşa Sürahi Alan Antikacı, Ayaspaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ayaspaşa Gümüş Alan Antikacı, Ayaspaşa Daktilo Alan Antikacı, Ayaspaşa Pul Alan Antikacı, Ayaspaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ayaspaşa Bıçak Alan Antikacı, Ayaspaşa Kol Saati Alan Antikacı, Ayaspaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ayaspaşa Rozet Alan Antikacı, Ayaspaşa Gelinlik Alan Antikacı, Ayaspaşa Çatal Alan Antikacı, Ayaspaşa Kıyafet Alan Antikacı, Ayaspaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Ayaspaşa Fes Alan Antikacı, Ayaspaşa Küp Alan Antikacı, Ayaspaşa Saçma Alan Antikacı.

Ayaspaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Ayaspaşa Ağaç Alan Antikacı, Ayaspaşa Halı Alan Antikacı, Ayaspaşa Günlük Alan Antikacı, Ayaspaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ayaspaşa Masa Alan Antikacı, Ayaspaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ayaspaşa Kitap Alan Antikacı, Ayaspaşa Amfi Alan Antikacı, Ayaspaşa Albüm Alan Antikacı, Ayaspaşa Ahşap Alan Antikacı, Ayaspaşa Gondol Alan Antikacı, Ayaspaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Ayaspaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ayaspaşa Pusula Alan Antikacı, Ayaspaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Ayaspaşa Cezve Alan Antikacı, Ayaspaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Ayaspaşa Tuval Alan Antikacı, Ayaspaşa Okka Alan Antikacı, Ayaspaşa Fincan Alan Antikacı, Ayaspaşa Cd Alan Antikacı, Ayaspaşa Cam Alan Antikacı, Ayaspaşa Çan Alan Antikacı, Ayaspaşa Hoparlör Alan Antikacı, Ayaspaşa Çiçek Alan Antikacı, Ayaspaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Ayaspaşa Vazo Alan Antikacı, Ayaspaşa Koltuk Alan Antikacı, Ayaspaşa Şapka Alan Antikacı, Ayaspaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Ayaspaşa Kilit Alan Antikacı, Ayaspaşa Biblo Alan Antikacı, Ayaspaşa Saat Alan Antikacı, Ayaspaşa Matara Alan Antikacı, Ayaspaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ayaspaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ayaspaşa Nişan Alan Antikacı, Ayaspaşa Seramik Alan Antikacı, Ayaspaşa Minyatür Alan Antikacı, Ayaspaşa Kase Alan Antikacı, Ayaspaşa Tas Alan Antikacı, Ayaspaşa Kavanoz Alan Antikacı, Ayaspaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ayaspaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ayaspaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ayaspaşa Radyo Alan Antikacı, Ayaspaşa Çini Alan Antikacı, Ayaspaşa Mühür Alan Antikacı, Ayaspaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ayaspaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Ayaspaşa Halhal Alan Antikacı, Ayaspaşa Tılsım Alan Antikacı, Ayaspaşa Sepet Alan Antikacı, Ayaspaşa Sandelye Alan Antikacı, Ayaspaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ayaspaşa Pikap Alan Antikacı, Ayaspaşa Roman Alan Antikacı, Ayaspaşa Tepsi Alan Antikacı, Ayaspaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ayaspaşa Forma Alan Antikacı, Ayaspaşa Avize Alan Antikacı, Ayaspaşa Sahan Alan Antikacı, Ayaspaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ayaspaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ayaspaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Ayaspaşa Şamdan Alan Antikacı.

Ayaspaşa Kartpostal Alan Antikacı, Ayaspaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Ayaspaşa Sini Alan Antikacı, Ayaspaşa Tüfek Alan Antikacı, Ayaspaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Ayaspaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ayaspaşa Taş Plak Alan Antikacı, Ayaspaşa Gravür Alan Antikacı, Ayaspaşa Kurşun Alan Antikacı, Ayaspaşa Gramafon Alan Antikacı, Ayaspaşa Cd Player Alan Antikacı, Ayaspaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayaspaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ayaspaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Ayaspaşa Mobilya Alan Antikacı, Ayaspaşa Kapı Alan Antikacı, Ayaspaşa Kaşık Alan Antikacı, Ayaspaşa İbrik Alan Antikacı, Ayaspaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Ayaspaşa Tabanca Alan Antikacı, Ayaspaşa Ferman Alan Antikacı, Ayaspaşa Ebru Alan Antikacı, Ayaspaşa Tabak Alan Antikacı, Ayaspaşa Semaver Alan Antikacı, Ayaspaşa Kutu Alan Antikacı.

Ayaspaşa Kehribar Alan Antikacı, Ayaspaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ayaspaşa Bronz Alan Antikacı, Ayaspaşa Şişe Alan Antikacı, Ayaspaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Ayaspaşa Anahtar Alan Antikacı, Ayaspaşa Makine Alan Antikacı, Ayaspaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ayaspaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Ayaspaşa Kolye Alan Antikacı, Ayaspaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Ayaspaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ayaspaşa Tesbih Alan Antikacı, Ayaspaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ayaspaşa Opalin Alan Antikacı, Ayaspaşa Taş Alan Antikacı, Ayaspaşa Metal Alan Antikacı, Ayaspaşa El Yazması Alan Antikacı, Ayaspaşa Terazi Alan Antikacı, Ayaspaşa Tokmak Alan Antikacı, Ayaspaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ayaspaşa Dirhem Alan Antikacı, Ayaspaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.