Ayakapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ayakapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ayakapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ayakapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ayakapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ayakapı ve antika satıcıları Ayakapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ayakapı Antikacı

İstanbul, Ayakapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ayakapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ayakapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ayakapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ayakapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ayakapı Takvim Alan Antikacı, Ayakapı Mangal Alan Antikacı, Ayakapı Bindallı Alan Antikacı, Ayakapı Müzik Seti Alan Antikacı, Ayakapı Kama Alan Antikacı, Ayakapı Kazan Alan Antikacı, Ayakapı Kristal Alan Antikacı, Ayakapı Kuran Alan Antikacı, Ayakapı Kupa Alan Antikacı, Ayakapı Ğügüm Alan Antikacı, Ayakapı Arma Alan Antikacı, Ayakapı Fıçı Alan Antikacı, Ayakapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ayakapı Efemera Alan Antikacı, Ayakapı Hat Makası Alan Antikacı, Ayakapı Silke Alan Antikacı, Ayakapı Madalya Alan Antikacı.

Ayakapı Tarak Alan Antikacı, Ayakapı Harita Alan Antikacı, Ayakapı Kandil Alan Antikacı, Ayakapı Bez Alan Antikacı, Ayakapı Porselen Alan Antikacı, Ayakapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Ayakapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Ayakapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ayakapı Resim Alan Antikacı, Ayakapı İpek Halı Alan Antikacı, Ayakapı Silah Alan Antikacı, Ayakapı Kilim Alan Antikacı, Ayakapı Plak Alan Antikacı, Ayakapı Kasetçalar Alan Antikacı, Ayakapı Zarf Alan Antikacı.

Ayakapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ayakapı Yüzük Alan Antikacı, Ayakapı Portre Alan Antikacı, Ayakapı İran Halısı Alan Antikacı, Ayakapı Askeri Malzeme Alanalar, Ayakapı Baston Alan Antikacı, Ayakapı Bileklik Alan Antikacı, Ayakapı Sehpa Alan Antikacı, Ayakapı Kamçı Alan Antikacı, Ayakapı Hat Alan Antikacı, Ayakapı Oyma Alan Antikacı, Ayakapı Gümüşlük Alan Antikacı, Ayakapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ayakapı Kılıç Alan Antikacı, Ayakapı Takı Alan Antikacı, Ayakapı Cep Saati Alan Antikacı, Ayakapı Dvd Alan Antikacı, Ayakapı Komple Eşya Alan Antikacı, Ayakapı Telefon Alan Antikacı, Ayakapı Pipo Alan Antikacı, Ayakapı Üç Etek Alan Antikacı, Ayakapı Bilezik Alan Antikacı, Ayakapı Bardak Alan Antikacı.

Ayakapı Tablo Alan Antikacı, Ayakapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayakapı Sefer Tası Alan Antikacı, Ayakapı Dokuma Alan Antikacı, Ayakapı Kalem Alan Antikacı, Ayakapı Sürahi Alan Antikacı, Ayakapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ayakapı Gümüş Alan Antikacı, Ayakapı Daktilo Alan Antikacı, Ayakapı Pul Alan Antikacı, Ayakapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ayakapı Bıçak Alan Antikacı, Ayakapı Kol Saati Alan Antikacı, Ayakapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ayakapı Rozet Alan Antikacı, Ayakapı Gelinlik Alan Antikacı, Ayakapı Çatal Alan Antikacı, Ayakapı Kıyafet Alan Antikacı, Ayakapı Duvar Saati Alan Antikacı, Ayakapı Fes Alan Antikacı, Ayakapı Küp Alan Antikacı, Ayakapı Saçma Alan Antikacı.

Ayakapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Ayakapı Ağaç Alan Antikacı, Ayakapı Halı Alan Antikacı, Ayakapı Günlük Alan Antikacı, Ayakapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ayakapı Masa Alan Antikacı, Ayakapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ayakapı Kitap Alan Antikacı, Ayakapı Amfi Alan Antikacı, Ayakapı Albüm Alan Antikacı, Ayakapı Ahşap Alan Antikacı, Ayakapı Gondol Alan Antikacı, Ayakapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Ayakapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ayakapı Pusula Alan Antikacı, Ayakapı Gerdanlık Alan Antikacı, Ayakapı Cezve Alan Antikacı, Ayakapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Ayakapı Tuval Alan Antikacı, Ayakapı Okka Alan Antikacı, Ayakapı Fincan Alan Antikacı, Ayakapı Cd Alan Antikacı, Ayakapı Cam Alan Antikacı, Ayakapı Çan Alan Antikacı, Ayakapı Hoparlör Alan Antikacı, Ayakapı Çiçek Alan Antikacı, Ayakapı Retro Eşya Alan Antikacı, Ayakapı Vazo Alan Antikacı, Ayakapı Koltuk Alan Antikacı, Ayakapı Şapka Alan Antikacı, Ayakapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Ayakapı Kilit Alan Antikacı, Ayakapı Biblo Alan Antikacı, Ayakapı Saat Alan Antikacı, Ayakapı Matara Alan Antikacı, Ayakapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ayakapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ayakapı Nişan Alan Antikacı, Ayakapı Seramik Alan Antikacı, Ayakapı Minyatür Alan Antikacı, Ayakapı Kase Alan Antikacı, Ayakapı Tas Alan Antikacı, Ayakapı Kavanoz Alan Antikacı, Ayakapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ayakapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ayakapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ayakapı Radyo Alan Antikacı, Ayakapı Çini Alan Antikacı, Ayakapı Mühür Alan Antikacı, Ayakapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ayakapı Çaydanlık Alan Antikacı, Ayakapı Halhal Alan Antikacı, Ayakapı Tılsım Alan Antikacı, Ayakapı Sepet Alan Antikacı, Ayakapı Sandelye Alan Antikacı, Ayakapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ayakapı Pikap Alan Antikacı, Ayakapı Roman Alan Antikacı, Ayakapı Tepsi Alan Antikacı, Ayakapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ayakapı Forma Alan Antikacı, Ayakapı Avize Alan Antikacı, Ayakapı Sahan Alan Antikacı, Ayakapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ayakapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ayakapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Ayakapı Şamdan Alan Antikacı.

Ayakapı Kartpostal Alan Antikacı, Ayakapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Ayakapı Sini Alan Antikacı, Ayakapı Tüfek Alan Antikacı, Ayakapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Ayakapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ayakapı Taş Plak Alan Antikacı, Ayakapı Gravür Alan Antikacı, Ayakapı Kurşun Alan Antikacı, Ayakapı Gramafon Alan Antikacı, Ayakapı Cd Player Alan Antikacı, Ayakapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ayakapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ayakapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Ayakapı Mobilya Alan Antikacı, Ayakapı Kapı Alan Antikacı, Ayakapı Kaşık Alan Antikacı, Ayakapı İbrik Alan Antikacı, Ayakapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Ayakapı Tabanca Alan Antikacı, Ayakapı Ferman Alan Antikacı, Ayakapı Ebru Alan Antikacı, Ayakapı Tabak Alan Antikacı, Ayakapı Semaver Alan Antikacı, Ayakapı Kutu Alan Antikacı.

Ayakapı Kehribar Alan Antikacı, Ayakapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ayakapı Bronz Alan Antikacı, Ayakapı Şişe Alan Antikacı, Ayakapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Ayakapı Anahtar Alan Antikacı, Ayakapı Makine Alan Antikacı, Ayakapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ayakapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Ayakapı Kolye Alan Antikacı, Ayakapı Fotoğraf Alan Antikacı, Ayakapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ayakapı Tesbih Alan Antikacı, Ayakapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ayakapı Opalin Alan Antikacı, Ayakapı Taş Alan Antikacı, Ayakapı Metal Alan Antikacı, Ayakapı El Yazması Alan Antikacı, Ayakapı Terazi Alan Antikacı, Ayakapı Tokmak Alan Antikacı, Ayakapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ayakapı Dirhem Alan Antikacı, Ayakapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.