Avcılar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Avcılar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Avcılar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Avcılar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Avcılar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Avcılar ve antika satıcıları Avcılar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Avcılar Antikacı

İstanbul, Avcılar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Avcılar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Avcılar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Avcılar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Avcılar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Avcılar Takvim Alan Antikacı, Avcılar Mangal Alan Antikacı, Avcılar Bindallı Alan Antikacı, Avcılar Müzik Seti Alan Antikacı, Avcılar Kama Alan Antikacı, Avcılar Kazan Alan Antikacı, Avcılar Kristal Alan Antikacı, Avcılar Kuran Alan Antikacı, Avcılar Kupa Alan Antikacı, Avcılar Ğügüm Alan Antikacı, Avcılar Arma Alan Antikacı, Avcılar Fıçı Alan Antikacı, Avcılar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Avcılar Efemera Alan Antikacı, Avcılar Hat Makası Alan Antikacı, Avcılar Silke Alan Antikacı, Avcılar Madalya Alan Antikacı.

Avcılar Tarak Alan Antikacı, Avcılar Harita Alan Antikacı, Avcılar Kandil Alan Antikacı, Avcılar Bez Alan Antikacı, Avcılar Porselen Alan Antikacı, Avcılar Müzik Aleti Alan Antikacı, Avcılar Takı Kutusu Alan Antikacı, Avcılar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Avcılar Resim Alan Antikacı, Avcılar İpek Halı Alan Antikacı, Avcılar Silah Alan Antikacı, Avcılar Kilim Alan Antikacı, Avcılar Plak Alan Antikacı, Avcılar Kasetçalar Alan Antikacı, Avcılar Zarf Alan Antikacı.

Avcılar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Avcılar Yüzük Alan Antikacı, Avcılar Portre Alan Antikacı, Avcılar İran Halısı Alan Antikacı, Avcılar Askeri Malzeme Alanalar, Avcılar Baston Alan Antikacı, Avcılar Bileklik Alan Antikacı, Avcılar Sehpa Alan Antikacı, Avcılar Kamçı Alan Antikacı, Avcılar Hat Alan Antikacı, Avcılar Oyma Alan Antikacı, Avcılar Gümüşlük Alan Antikacı, Avcılar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Avcılar Kılıç Alan Antikacı, Avcılar Takı Alan Antikacı, Avcılar Cep Saati Alan Antikacı, Avcılar Dvd Alan Antikacı, Avcılar Komple Eşya Alan Antikacı, Avcılar Telefon Alan Antikacı, Avcılar Pipo Alan Antikacı, Avcılar Üç Etek Alan Antikacı, Avcılar Bilezik Alan Antikacı, Avcılar Bardak Alan Antikacı.

Avcılar Tablo Alan Antikacı, Avcılar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Avcılar Sefer Tası Alan Antikacı, Avcılar Dokuma Alan Antikacı, Avcılar Kalem Alan Antikacı, Avcılar Sürahi Alan Antikacı, Avcılar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Avcılar Gümüş Alan Antikacı, Avcılar Daktilo Alan Antikacı, Avcılar Pul Alan Antikacı, Avcılar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Avcılar Bıçak Alan Antikacı, Avcılar Kol Saati Alan Antikacı, Avcılar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Avcılar Rozet Alan Antikacı, Avcılar Gelinlik Alan Antikacı, Avcılar Çatal Alan Antikacı, Avcılar Kıyafet Alan Antikacı, Avcılar Duvar Saati Alan Antikacı, Avcılar Fes Alan Antikacı, Avcılar Küp Alan Antikacı, Avcılar Saçma Alan Antikacı.

Avcılar Hat Yazısı Alan Antikacı, Avcılar Ağaç Alan Antikacı, Avcılar Halı Alan Antikacı, Avcılar Günlük Alan Antikacı, Avcılar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Avcılar Masa Alan Antikacı, Avcılar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Avcılar Kitap Alan Antikacı, Avcılar Amfi Alan Antikacı, Avcılar Albüm Alan Antikacı, Avcılar Ahşap Alan Antikacı, Avcılar Gondol Alan Antikacı, Avcılar Çizgi Roman Alan Antikacı, Avcılar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Avcılar Pusula Alan Antikacı, Avcılar Gerdanlık Alan Antikacı, Avcılar Cezve Alan Antikacı, Avcılar Şerbetlik Alan Antikacı.

Avcılar Tuval Alan Antikacı, Avcılar Okka Alan Antikacı, Avcılar Fincan Alan Antikacı, Avcılar Cd Alan Antikacı, Avcılar Cam Alan Antikacı, Avcılar Çan Alan Antikacı, Avcılar Hoparlör Alan Antikacı, Avcılar Çiçek Alan Antikacı, Avcılar Retro Eşya Alan Antikacı, Avcılar Vazo Alan Antikacı, Avcılar Koltuk Alan Antikacı, Avcılar Şapka Alan Antikacı, Avcılar Bakır Eşya Alan Antikacı, Avcılar Kilit Alan Antikacı, Avcılar Biblo Alan Antikacı, Avcılar Saat Alan Antikacı, Avcılar Matara Alan Antikacı, Avcılar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Avcılar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Avcılar Nişan Alan Antikacı, Avcılar Seramik Alan Antikacı, Avcılar Minyatür Alan Antikacı, Avcılar Kase Alan Antikacı, Avcılar Tas Alan Antikacı, Avcılar Kavanoz Alan Antikacı, Avcılar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Avcılar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Avcılar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Avcılar Radyo Alan Antikacı, Avcılar Çini Alan Antikacı, Avcılar Mühür Alan Antikacı, Avcılar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Avcılar Çaydanlık Alan Antikacı, Avcılar Halhal Alan Antikacı, Avcılar Tılsım Alan Antikacı, Avcılar Sepet Alan Antikacı, Avcılar Sandelye Alan Antikacı, Avcılar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Avcılar Pikap Alan Antikacı, Avcılar Roman Alan Antikacı, Avcılar Tepsi Alan Antikacı, Avcılar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Avcılar Forma Alan Antikacı, Avcılar Avize Alan Antikacı, Avcılar Sahan Alan Antikacı, Avcılar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Avcılar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Avcılar Bronz Heykel Alan Antikacı, Avcılar Şamdan Alan Antikacı.

Avcılar Kartpostal Alan Antikacı, Avcılar Hereke Halısı Alan Antikacı, Avcılar Sini Alan Antikacı, Avcılar Tüfek Alan Antikacı, Avcılar Köstekli Saat Alan Antikacı, Avcılar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Avcılar Taş Plak Alan Antikacı, Avcılar Gravür Alan Antikacı, Avcılar Kurşun Alan Antikacı, Avcılar Gramafon Alan Antikacı, Avcılar Cd Player Alan Antikacı, Avcılar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Avcılar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Avcılar Kahve Takımı Alan Antikacı, Avcılar Mobilya Alan Antikacı, Avcılar Kapı Alan Antikacı, Avcılar Kaşık Alan Antikacı, Avcılar İbrik Alan Antikacı, Avcılar Yağlı Boya Alan Antikacı, Avcılar Tabanca Alan Antikacı, Avcılar Ferman Alan Antikacı, Avcılar Ebru Alan Antikacı, Avcılar Tabak Alan Antikacı, Avcılar Semaver Alan Antikacı, Avcılar Kutu Alan Antikacı.

Avcılar Kehribar Alan Antikacı, Avcılar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Avcılar Bronz Alan Antikacı, Avcılar Şişe Alan Antikacı, Avcılar Madalya Nişan Alan Antikacı, Avcılar Anahtar Alan Antikacı, Avcılar Makine Alan Antikacı, Avcılar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Avcılar Mekanik Alet Alan Antikacı, Avcılar Kolye Alan Antikacı, Avcılar Fotoğraf Alan Antikacı, Avcılar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Avcılar Tesbih Alan Antikacı, Avcılar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Avcılar Opalin Alan Antikacı, Avcılar Taş Alan Antikacı, Avcılar Metal Alan Antikacı, Avcılar El Yazması Alan Antikacı, Avcılar Terazi Alan Antikacı, Avcılar Tokmak Alan Antikacı, Avcılar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Avcılar Dirhem Alan Antikacı, Avcılar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.