Avcıkoru Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Avcıkoru Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Avcıkoru, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Avcıkoru olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Avcıkoru İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Avcıkoru ve antika satıcıları Avcıkoru için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Avcıkoru Antikacı

İstanbul, Avcıkoru antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Avcıkoru) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Avcıkoru Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Avcıkoru Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Avcıkoru Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Avcıkoru Takvim Alan Antikacı, Avcıkoru Mangal Alan Antikacı, Avcıkoru Bindallı Alan Antikacı, Avcıkoru Müzik Seti Alan Antikacı, Avcıkoru Kama Alan Antikacı, Avcıkoru Kazan Alan Antikacı, Avcıkoru Kristal Alan Antikacı, Avcıkoru Kuran Alan Antikacı, Avcıkoru Kupa Alan Antikacı, Avcıkoru Ğügüm Alan Antikacı, Avcıkoru Arma Alan Antikacı, Avcıkoru Fıçı Alan Antikacı, Avcıkoru El Yazması Kitap Alan Antikacı, Avcıkoru Efemera Alan Antikacı, Avcıkoru Hat Makası Alan Antikacı, Avcıkoru Silke Alan Antikacı, Avcıkoru Madalya Alan Antikacı.

Avcıkoru Tarak Alan Antikacı, Avcıkoru Harita Alan Antikacı, Avcıkoru Kandil Alan Antikacı, Avcıkoru Bez Alan Antikacı, Avcıkoru Porselen Alan Antikacı, Avcıkoru Müzik Aleti Alan Antikacı, Avcıkoru Takı Kutusu Alan Antikacı, Avcıkoru Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Avcıkoru Resim Alan Antikacı, Avcıkoru İpek Halı Alan Antikacı, Avcıkoru Silah Alan Antikacı, Avcıkoru Kilim Alan Antikacı, Avcıkoru Plak Alan Antikacı, Avcıkoru Kasetçalar Alan Antikacı, Avcıkoru Zarf Alan Antikacı.

Avcıkoru Komple Miras Evi Alan Antikacı, Avcıkoru Yüzük Alan Antikacı, Avcıkoru Portre Alan Antikacı, Avcıkoru İran Halısı Alan Antikacı, Avcıkoru Askeri Malzeme Alanalar, Avcıkoru Baston Alan Antikacı, Avcıkoru Bileklik Alan Antikacı, Avcıkoru Sehpa Alan Antikacı, Avcıkoru Kamçı Alan Antikacı, Avcıkoru Hat Alan Antikacı, Avcıkoru Oyma Alan Antikacı, Avcıkoru Gümüşlük Alan Antikacı, Avcıkoru El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Avcıkoru Kılıç Alan Antikacı, Avcıkoru Takı Alan Antikacı, Avcıkoru Cep Saati Alan Antikacı, Avcıkoru Dvd Alan Antikacı, Avcıkoru Komple Eşya Alan Antikacı, Avcıkoru Telefon Alan Antikacı, Avcıkoru Pipo Alan Antikacı, Avcıkoru Üç Etek Alan Antikacı, Avcıkoru Bilezik Alan Antikacı, Avcıkoru Bardak Alan Antikacı.

Avcıkoru Tablo Alan Antikacı, Avcıkoru 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Avcıkoru Sefer Tası Alan Antikacı, Avcıkoru Dokuma Alan Antikacı, Avcıkoru Kalem Alan Antikacı, Avcıkoru Sürahi Alan Antikacı, Avcıkoru Komple Kütüphane Alan Antikacı, Avcıkoru Gümüş Alan Antikacı, Avcıkoru Daktilo Alan Antikacı, Avcıkoru Pul Alan Antikacı, Avcıkoru Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Avcıkoru Bıçak Alan Antikacı, Avcıkoru Kol Saati Alan Antikacı, Avcıkoru Makaralı Teyp Alan Antikacı, Avcıkoru Rozet Alan Antikacı, Avcıkoru Gelinlik Alan Antikacı, Avcıkoru Çatal Alan Antikacı, Avcıkoru Kıyafet Alan Antikacı, Avcıkoru Duvar Saati Alan Antikacı, Avcıkoru Fes Alan Antikacı, Avcıkoru Küp Alan Antikacı, Avcıkoru Saçma Alan Antikacı.

Avcıkoru Hat Yazısı Alan Antikacı, Avcıkoru Ağaç Alan Antikacı, Avcıkoru Halı Alan Antikacı, Avcıkoru Günlük Alan Antikacı, Avcıkoru Yıldız Porselen Alan Antikacı, Avcıkoru Masa Alan Antikacı, Avcıkoru Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Avcıkoru Kitap Alan Antikacı, Avcıkoru Amfi Alan Antikacı, Avcıkoru Albüm Alan Antikacı, Avcıkoru Ahşap Alan Antikacı, Avcıkoru Gondol Alan Antikacı, Avcıkoru Çizgi Roman Alan Antikacı, Avcıkoru Komple Mira Evi Boşaltanlar, Avcıkoru Pusula Alan Antikacı, Avcıkoru Gerdanlık Alan Antikacı, Avcıkoru Cezve Alan Antikacı, Avcıkoru Şerbetlik Alan Antikacı.

Avcıkoru Tuval Alan Antikacı, Avcıkoru Okka Alan Antikacı, Avcıkoru Fincan Alan Antikacı, Avcıkoru Cd Alan Antikacı, Avcıkoru Cam Alan Antikacı, Avcıkoru Çan Alan Antikacı, Avcıkoru Hoparlör Alan Antikacı, Avcıkoru Çiçek Alan Antikacı, Avcıkoru Retro Eşya Alan Antikacı, Avcıkoru Vazo Alan Antikacı, Avcıkoru Koltuk Alan Antikacı, Avcıkoru Şapka Alan Antikacı, Avcıkoru Bakır Eşya Alan Antikacı, Avcıkoru Kilit Alan Antikacı, Avcıkoru Biblo Alan Antikacı, Avcıkoru Saat Alan Antikacı, Avcıkoru Matara Alan Antikacı, Avcıkoru Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Avcıkoru 33 Lük Plak Alan Antikacı, Avcıkoru Nişan Alan Antikacı, Avcıkoru Seramik Alan Antikacı, Avcıkoru Minyatür Alan Antikacı, Avcıkoru Kase Alan Antikacı, Avcıkoru Tas Alan Antikacı, Avcıkoru Kavanoz Alan Antikacı, Avcıkoru 45 Lik Plak Alan Antikacı, Avcıkoru Varaklı Halı Alan Antikacı.

Avcıkoru El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Avcıkoru Radyo Alan Antikacı, Avcıkoru Çini Alan Antikacı, Avcıkoru Mühür Alan Antikacı, Avcıkoru Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Avcıkoru Çaydanlık Alan Antikacı, Avcıkoru Halhal Alan Antikacı, Avcıkoru Tılsım Alan Antikacı, Avcıkoru Sepet Alan Antikacı, Avcıkoru Sandelye Alan Antikacı, Avcıkoru Eski Oyuncak Alan Antikacı, Avcıkoru Pikap Alan Antikacı, Avcıkoru Roman Alan Antikacı, Avcıkoru Tepsi Alan Antikacı, Avcıkoru Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Avcıkoru Forma Alan Antikacı, Avcıkoru Avize Alan Antikacı, Avcıkoru Sahan Alan Antikacı, Avcıkoru Tırnak Ayna Alan Antikacı, Avcıkoru Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Avcıkoru Bronz Heykel Alan Antikacı, Avcıkoru Şamdan Alan Antikacı.

Avcıkoru Kartpostal Alan Antikacı, Avcıkoru Hereke Halısı Alan Antikacı, Avcıkoru Sini Alan Antikacı, Avcıkoru Tüfek Alan Antikacı, Avcıkoru Köstekli Saat Alan Antikacı, Avcıkoru Varaklı Ayna Alan Antikacı, Avcıkoru Taş Plak Alan Antikacı, Avcıkoru Gravür Alan Antikacı, Avcıkoru Kurşun Alan Antikacı, Avcıkoru Gramafon Alan Antikacı, Avcıkoru Cd Player Alan Antikacı, Avcıkoru 78 Lik Plak Alan Antikacı, Avcıkoru Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Avcıkoru Kahve Takımı Alan Antikacı, Avcıkoru Mobilya Alan Antikacı, Avcıkoru Kapı Alan Antikacı, Avcıkoru Kaşık Alan Antikacı, Avcıkoru İbrik Alan Antikacı, Avcıkoru Yağlı Boya Alan Antikacı, Avcıkoru Tabanca Alan Antikacı, Avcıkoru Ferman Alan Antikacı, Avcıkoru Ebru Alan Antikacı, Avcıkoru Tabak Alan Antikacı, Avcıkoru Semaver Alan Antikacı, Avcıkoru Kutu Alan Antikacı.

Avcıkoru Kehribar Alan Antikacı, Avcıkoru Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Avcıkoru Bronz Alan Antikacı, Avcıkoru Şişe Alan Antikacı, Avcıkoru Madalya Nişan Alan Antikacı, Avcıkoru Anahtar Alan Antikacı, Avcıkoru Makine Alan Antikacı, Avcıkoru Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Avcıkoru Mekanik Alet Alan Antikacı, Avcıkoru Kolye Alan Antikacı, Avcıkoru Fotoğraf Alan Antikacı, Avcıkoru Bünyan Halısı Alan Antikacı, Avcıkoru Tesbih Alan Antikacı, Avcıkoru El Dokuması Halı Alan Antikacı, Avcıkoru Opalin Alan Antikacı, Avcıkoru Taş Alan Antikacı, Avcıkoru Metal Alan Antikacı, Avcıkoru El Yazması Alan Antikacı, Avcıkoru Terazi Alan Antikacı, Avcıkoru Tokmak Alan Antikacı, Avcıkoru Gaz Ocağı Alan Antikacı, Avcıkoru Dirhem Alan Antikacı, Avcıkoru El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.