Atışalanı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Atışalanı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Atışalanı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Atışalanı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Atışalanı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Atışalanı ve antika satıcıları Atışalanı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Atışalanı Antikacı

İstanbul, Atışalanı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Atışalanı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Atışalanı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Atışalanı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Atışalanı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Atışalanı Takvim Alan Antikacı, Atışalanı Mangal Alan Antikacı, Atışalanı Bindallı Alan Antikacı, Atışalanı Müzik Seti Alan Antikacı, Atışalanı Kama Alan Antikacı, Atışalanı Kazan Alan Antikacı, Atışalanı Kristal Alan Antikacı, Atışalanı Kuran Alan Antikacı, Atışalanı Kupa Alan Antikacı, Atışalanı Ğügüm Alan Antikacı, Atışalanı Arma Alan Antikacı, Atışalanı Fıçı Alan Antikacı, Atışalanı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Atışalanı Efemera Alan Antikacı, Atışalanı Hat Makası Alan Antikacı, Atışalanı Silke Alan Antikacı, Atışalanı Madalya Alan Antikacı.

Atışalanı Tarak Alan Antikacı, Atışalanı Harita Alan Antikacı, Atışalanı Kandil Alan Antikacı, Atışalanı Bez Alan Antikacı, Atışalanı Porselen Alan Antikacı, Atışalanı Müzik Aleti Alan Antikacı, Atışalanı Takı Kutusu Alan Antikacı, Atışalanı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Atışalanı Resim Alan Antikacı, Atışalanı İpek Halı Alan Antikacı, Atışalanı Silah Alan Antikacı, Atışalanı Kilim Alan Antikacı, Atışalanı Plak Alan Antikacı, Atışalanı Kasetçalar Alan Antikacı, Atışalanı Zarf Alan Antikacı.

Atışalanı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Atışalanı Yüzük Alan Antikacı, Atışalanı Portre Alan Antikacı, Atışalanı İran Halısı Alan Antikacı, Atışalanı Askeri Malzeme Alanalar, Atışalanı Baston Alan Antikacı, Atışalanı Bileklik Alan Antikacı, Atışalanı Sehpa Alan Antikacı, Atışalanı Kamçı Alan Antikacı, Atışalanı Hat Alan Antikacı, Atışalanı Oyma Alan Antikacı, Atışalanı Gümüşlük Alan Antikacı, Atışalanı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Atışalanı Kılıç Alan Antikacı, Atışalanı Takı Alan Antikacı, Atışalanı Cep Saati Alan Antikacı, Atışalanı Dvd Alan Antikacı, Atışalanı Komple Eşya Alan Antikacı, Atışalanı Telefon Alan Antikacı, Atışalanı Pipo Alan Antikacı, Atışalanı Üç Etek Alan Antikacı, Atışalanı Bilezik Alan Antikacı, Atışalanı Bardak Alan Antikacı.

Atışalanı Tablo Alan Antikacı, Atışalanı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atışalanı Sefer Tası Alan Antikacı, Atışalanı Dokuma Alan Antikacı, Atışalanı Kalem Alan Antikacı, Atışalanı Sürahi Alan Antikacı, Atışalanı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Atışalanı Gümüş Alan Antikacı, Atışalanı Daktilo Alan Antikacı, Atışalanı Pul Alan Antikacı, Atışalanı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Atışalanı Bıçak Alan Antikacı, Atışalanı Kol Saati Alan Antikacı, Atışalanı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Atışalanı Rozet Alan Antikacı, Atışalanı Gelinlik Alan Antikacı, Atışalanı Çatal Alan Antikacı, Atışalanı Kıyafet Alan Antikacı, Atışalanı Duvar Saati Alan Antikacı, Atışalanı Fes Alan Antikacı, Atışalanı Küp Alan Antikacı, Atışalanı Saçma Alan Antikacı.

Atışalanı Hat Yazısı Alan Antikacı, Atışalanı Ağaç Alan Antikacı, Atışalanı Halı Alan Antikacı, Atışalanı Günlük Alan Antikacı, Atışalanı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Atışalanı Masa Alan Antikacı, Atışalanı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Atışalanı Kitap Alan Antikacı, Atışalanı Amfi Alan Antikacı, Atışalanı Albüm Alan Antikacı, Atışalanı Ahşap Alan Antikacı, Atışalanı Gondol Alan Antikacı, Atışalanı Çizgi Roman Alan Antikacı, Atışalanı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Atışalanı Pusula Alan Antikacı, Atışalanı Gerdanlık Alan Antikacı, Atışalanı Cezve Alan Antikacı, Atışalanı Şerbetlik Alan Antikacı.

Atışalanı Tuval Alan Antikacı, Atışalanı Okka Alan Antikacı, Atışalanı Fincan Alan Antikacı, Atışalanı Cd Alan Antikacı, Atışalanı Cam Alan Antikacı, Atışalanı Çan Alan Antikacı, Atışalanı Hoparlör Alan Antikacı, Atışalanı Çiçek Alan Antikacı, Atışalanı Retro Eşya Alan Antikacı, Atışalanı Vazo Alan Antikacı, Atışalanı Koltuk Alan Antikacı, Atışalanı Şapka Alan Antikacı, Atışalanı Bakır Eşya Alan Antikacı, Atışalanı Kilit Alan Antikacı, Atışalanı Biblo Alan Antikacı, Atışalanı Saat Alan Antikacı, Atışalanı Matara Alan Antikacı, Atışalanı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Atışalanı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Atışalanı Nişan Alan Antikacı, Atışalanı Seramik Alan Antikacı, Atışalanı Minyatür Alan Antikacı, Atışalanı Kase Alan Antikacı, Atışalanı Tas Alan Antikacı, Atışalanı Kavanoz Alan Antikacı, Atışalanı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Atışalanı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Atışalanı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Atışalanı Radyo Alan Antikacı, Atışalanı Çini Alan Antikacı, Atışalanı Mühür Alan Antikacı, Atışalanı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Atışalanı Çaydanlık Alan Antikacı, Atışalanı Halhal Alan Antikacı, Atışalanı Tılsım Alan Antikacı, Atışalanı Sepet Alan Antikacı, Atışalanı Sandelye Alan Antikacı, Atışalanı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Atışalanı Pikap Alan Antikacı, Atışalanı Roman Alan Antikacı, Atışalanı Tepsi Alan Antikacı, Atışalanı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Atışalanı Forma Alan Antikacı, Atışalanı Avize Alan Antikacı, Atışalanı Sahan Alan Antikacı, Atışalanı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Atışalanı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Atışalanı Bronz Heykel Alan Antikacı, Atışalanı Şamdan Alan Antikacı.

Atışalanı Kartpostal Alan Antikacı, Atışalanı Hereke Halısı Alan Antikacı, Atışalanı Sini Alan Antikacı, Atışalanı Tüfek Alan Antikacı, Atışalanı Köstekli Saat Alan Antikacı, Atışalanı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Atışalanı Taş Plak Alan Antikacı, Atışalanı Gravür Alan Antikacı, Atışalanı Kurşun Alan Antikacı, Atışalanı Gramafon Alan Antikacı, Atışalanı Cd Player Alan Antikacı, Atışalanı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atışalanı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Atışalanı Kahve Takımı Alan Antikacı, Atışalanı Mobilya Alan Antikacı, Atışalanı Kapı Alan Antikacı, Atışalanı Kaşık Alan Antikacı, Atışalanı İbrik Alan Antikacı, Atışalanı Yağlı Boya Alan Antikacı, Atışalanı Tabanca Alan Antikacı, Atışalanı Ferman Alan Antikacı, Atışalanı Ebru Alan Antikacı, Atışalanı Tabak Alan Antikacı, Atışalanı Semaver Alan Antikacı, Atışalanı Kutu Alan Antikacı.

Atışalanı Kehribar Alan Antikacı, Atışalanı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Atışalanı Bronz Alan Antikacı, Atışalanı Şişe Alan Antikacı, Atışalanı Madalya Nişan Alan Antikacı, Atışalanı Anahtar Alan Antikacı, Atışalanı Makine Alan Antikacı, Atışalanı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Atışalanı Mekanik Alet Alan Antikacı, Atışalanı Kolye Alan Antikacı, Atışalanı Fotoğraf Alan Antikacı, Atışalanı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Atışalanı Tesbih Alan Antikacı, Atışalanı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Atışalanı Opalin Alan Antikacı, Atışalanı Taş Alan Antikacı, Atışalanı Metal Alan Antikacı, Atışalanı El Yazması Alan Antikacı, Atışalanı Terazi Alan Antikacı, Atışalanı Tokmak Alan Antikacı, Atışalanı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Atışalanı Dirhem Alan Antikacı, Atışalanı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.