Atikali Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Atikali Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Atikali, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Atikali olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Atikali İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Atikali ve antika satıcıları Atikali için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Atikali Antikacı

İstanbul, Atikali antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Atikali) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Atikali Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Atikali Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Atikali Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Atikali Takvim Alan Antikacı, Atikali Mangal Alan Antikacı, Atikali Bindallı Alan Antikacı, Atikali Müzik Seti Alan Antikacı, Atikali Kama Alan Antikacı, Atikali Kazan Alan Antikacı, Atikali Kristal Alan Antikacı, Atikali Kuran Alan Antikacı, Atikali Kupa Alan Antikacı, Atikali Ğügüm Alan Antikacı, Atikali Arma Alan Antikacı, Atikali Fıçı Alan Antikacı, Atikali El Yazması Kitap Alan Antikacı, Atikali Efemera Alan Antikacı, Atikali Hat Makası Alan Antikacı, Atikali Silke Alan Antikacı, Atikali Madalya Alan Antikacı.

Atikali Tarak Alan Antikacı, Atikali Harita Alan Antikacı, Atikali Kandil Alan Antikacı, Atikali Bez Alan Antikacı, Atikali Porselen Alan Antikacı, Atikali Müzik Aleti Alan Antikacı, Atikali Takı Kutusu Alan Antikacı, Atikali Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Atikali Resim Alan Antikacı, Atikali İpek Halı Alan Antikacı, Atikali Silah Alan Antikacı, Atikali Kilim Alan Antikacı, Atikali Plak Alan Antikacı, Atikali Kasetçalar Alan Antikacı, Atikali Zarf Alan Antikacı.

Atikali Komple Miras Evi Alan Antikacı, Atikali Yüzük Alan Antikacı, Atikali Portre Alan Antikacı, Atikali İran Halısı Alan Antikacı, Atikali Askeri Malzeme Alanalar, Atikali Baston Alan Antikacı, Atikali Bileklik Alan Antikacı, Atikali Sehpa Alan Antikacı, Atikali Kamçı Alan Antikacı, Atikali Hat Alan Antikacı, Atikali Oyma Alan Antikacı, Atikali Gümüşlük Alan Antikacı, Atikali El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Atikali Kılıç Alan Antikacı, Atikali Takı Alan Antikacı, Atikali Cep Saati Alan Antikacı, Atikali Dvd Alan Antikacı, Atikali Komple Eşya Alan Antikacı, Atikali Telefon Alan Antikacı, Atikali Pipo Alan Antikacı, Atikali Üç Etek Alan Antikacı, Atikali Bilezik Alan Antikacı, Atikali Bardak Alan Antikacı.

Atikali Tablo Alan Antikacı, Atikali 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atikali Sefer Tası Alan Antikacı, Atikali Dokuma Alan Antikacı, Atikali Kalem Alan Antikacı, Atikali Sürahi Alan Antikacı, Atikali Komple Kütüphane Alan Antikacı, Atikali Gümüş Alan Antikacı, Atikali Daktilo Alan Antikacı, Atikali Pul Alan Antikacı, Atikali Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Atikali Bıçak Alan Antikacı, Atikali Kol Saati Alan Antikacı, Atikali Makaralı Teyp Alan Antikacı, Atikali Rozet Alan Antikacı, Atikali Gelinlik Alan Antikacı, Atikali Çatal Alan Antikacı, Atikali Kıyafet Alan Antikacı, Atikali Duvar Saati Alan Antikacı, Atikali Fes Alan Antikacı, Atikali Küp Alan Antikacı, Atikali Saçma Alan Antikacı.

Atikali Hat Yazısı Alan Antikacı, Atikali Ağaç Alan Antikacı, Atikali Halı Alan Antikacı, Atikali Günlük Alan Antikacı, Atikali Yıldız Porselen Alan Antikacı, Atikali Masa Alan Antikacı, Atikali Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Atikali Kitap Alan Antikacı, Atikali Amfi Alan Antikacı, Atikali Albüm Alan Antikacı, Atikali Ahşap Alan Antikacı, Atikali Gondol Alan Antikacı, Atikali Çizgi Roman Alan Antikacı, Atikali Komple Mira Evi Boşaltanlar, Atikali Pusula Alan Antikacı, Atikali Gerdanlık Alan Antikacı, Atikali Cezve Alan Antikacı, Atikali Şerbetlik Alan Antikacı.

Atikali Tuval Alan Antikacı, Atikali Okka Alan Antikacı, Atikali Fincan Alan Antikacı, Atikali Cd Alan Antikacı, Atikali Cam Alan Antikacı, Atikali Çan Alan Antikacı, Atikali Hoparlör Alan Antikacı, Atikali Çiçek Alan Antikacı, Atikali Retro Eşya Alan Antikacı, Atikali Vazo Alan Antikacı, Atikali Koltuk Alan Antikacı, Atikali Şapka Alan Antikacı, Atikali Bakır Eşya Alan Antikacı, Atikali Kilit Alan Antikacı, Atikali Biblo Alan Antikacı, Atikali Saat Alan Antikacı, Atikali Matara Alan Antikacı, Atikali Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Atikali 33 Lük Plak Alan Antikacı, Atikali Nişan Alan Antikacı, Atikali Seramik Alan Antikacı, Atikali Minyatür Alan Antikacı, Atikali Kase Alan Antikacı, Atikali Tas Alan Antikacı, Atikali Kavanoz Alan Antikacı, Atikali 45 Lik Plak Alan Antikacı, Atikali Varaklı Halı Alan Antikacı.

Atikali El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Atikali Radyo Alan Antikacı, Atikali Çini Alan Antikacı, Atikali Mühür Alan Antikacı, Atikali Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Atikali Çaydanlık Alan Antikacı, Atikali Halhal Alan Antikacı, Atikali Tılsım Alan Antikacı, Atikali Sepet Alan Antikacı, Atikali Sandelye Alan Antikacı, Atikali Eski Oyuncak Alan Antikacı, Atikali Pikap Alan Antikacı, Atikali Roman Alan Antikacı, Atikali Tepsi Alan Antikacı, Atikali Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Atikali Forma Alan Antikacı, Atikali Avize Alan Antikacı, Atikali Sahan Alan Antikacı, Atikali Tırnak Ayna Alan Antikacı, Atikali Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Atikali Bronz Heykel Alan Antikacı, Atikali Şamdan Alan Antikacı.

Atikali Kartpostal Alan Antikacı, Atikali Hereke Halısı Alan Antikacı, Atikali Sini Alan Antikacı, Atikali Tüfek Alan Antikacı, Atikali Köstekli Saat Alan Antikacı, Atikali Varaklı Ayna Alan Antikacı, Atikali Taş Plak Alan Antikacı, Atikali Gravür Alan Antikacı, Atikali Kurşun Alan Antikacı, Atikali Gramafon Alan Antikacı, Atikali Cd Player Alan Antikacı, Atikali 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atikali Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Atikali Kahve Takımı Alan Antikacı, Atikali Mobilya Alan Antikacı, Atikali Kapı Alan Antikacı, Atikali Kaşık Alan Antikacı, Atikali İbrik Alan Antikacı, Atikali Yağlı Boya Alan Antikacı, Atikali Tabanca Alan Antikacı, Atikali Ferman Alan Antikacı, Atikali Ebru Alan Antikacı, Atikali Tabak Alan Antikacı, Atikali Semaver Alan Antikacı, Atikali Kutu Alan Antikacı.

Atikali Kehribar Alan Antikacı, Atikali Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Atikali Bronz Alan Antikacı, Atikali Şişe Alan Antikacı, Atikali Madalya Nişan Alan Antikacı, Atikali Anahtar Alan Antikacı, Atikali Makine Alan Antikacı, Atikali Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Atikali Mekanik Alet Alan Antikacı, Atikali Kolye Alan Antikacı, Atikali Fotoğraf Alan Antikacı, Atikali Bünyan Halısı Alan Antikacı, Atikali Tesbih Alan Antikacı, Atikali El Dokuması Halı Alan Antikacı, Atikali Opalin Alan Antikacı, Atikali Taş Alan Antikacı, Atikali Metal Alan Antikacı, Atikali El Yazması Alan Antikacı, Atikali Terazi Alan Antikacı, Atikali Tokmak Alan Antikacı, Atikali Gaz Ocağı Alan Antikacı, Atikali Dirhem Alan Antikacı, Atikali El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.