Ateştuğla Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ateştuğla Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ateştuğla, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ateştuğla olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ateştuğla İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ateştuğla ve antika satıcıları Ateştuğla için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ateştuğla Antikacı

İstanbul, Ateştuğla antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ateştuğla) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ateştuğla Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ateştuğla Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ateştuğla Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ateştuğla Takvim Alan Antikacı, Ateştuğla Mangal Alan Antikacı, Ateştuğla Bindallı Alan Antikacı, Ateştuğla Müzik Seti Alan Antikacı, Ateştuğla Kama Alan Antikacı, Ateştuğla Kazan Alan Antikacı, Ateştuğla Kristal Alan Antikacı, Ateştuğla Kuran Alan Antikacı, Ateştuğla Kupa Alan Antikacı, Ateştuğla Ğügüm Alan Antikacı, Ateştuğla Arma Alan Antikacı, Ateştuğla Fıçı Alan Antikacı, Ateştuğla El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ateştuğla Efemera Alan Antikacı, Ateştuğla Hat Makası Alan Antikacı, Ateştuğla Silke Alan Antikacı, Ateştuğla Madalya Alan Antikacı.

Ateştuğla Tarak Alan Antikacı, Ateştuğla Harita Alan Antikacı, Ateştuğla Kandil Alan Antikacı, Ateştuğla Bez Alan Antikacı, Ateştuğla Porselen Alan Antikacı, Ateştuğla Müzik Aleti Alan Antikacı, Ateştuğla Takı Kutusu Alan Antikacı, Ateştuğla Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ateştuğla Resim Alan Antikacı, Ateştuğla İpek Halı Alan Antikacı, Ateştuğla Silah Alan Antikacı, Ateştuğla Kilim Alan Antikacı, Ateştuğla Plak Alan Antikacı, Ateştuğla Kasetçalar Alan Antikacı, Ateştuğla Zarf Alan Antikacı.

Ateştuğla Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ateştuğla Yüzük Alan Antikacı, Ateştuğla Portre Alan Antikacı, Ateştuğla İran Halısı Alan Antikacı, Ateştuğla Askeri Malzeme Alanalar, Ateştuğla Baston Alan Antikacı, Ateştuğla Bileklik Alan Antikacı, Ateştuğla Sehpa Alan Antikacı, Ateştuğla Kamçı Alan Antikacı, Ateştuğla Hat Alan Antikacı, Ateştuğla Oyma Alan Antikacı, Ateştuğla Gümüşlük Alan Antikacı, Ateştuğla El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ateştuğla Kılıç Alan Antikacı, Ateştuğla Takı Alan Antikacı, Ateştuğla Cep Saati Alan Antikacı, Ateştuğla Dvd Alan Antikacı, Ateştuğla Komple Eşya Alan Antikacı, Ateştuğla Telefon Alan Antikacı, Ateştuğla Pipo Alan Antikacı, Ateştuğla Üç Etek Alan Antikacı, Ateştuğla Bilezik Alan Antikacı, Ateştuğla Bardak Alan Antikacı.

Ateştuğla Tablo Alan Antikacı, Ateştuğla 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ateştuğla Sefer Tası Alan Antikacı, Ateştuğla Dokuma Alan Antikacı, Ateştuğla Kalem Alan Antikacı, Ateştuğla Sürahi Alan Antikacı, Ateştuğla Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ateştuğla Gümüş Alan Antikacı, Ateştuğla Daktilo Alan Antikacı, Ateştuğla Pul Alan Antikacı, Ateştuğla Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ateştuğla Bıçak Alan Antikacı, Ateştuğla Kol Saati Alan Antikacı, Ateştuğla Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ateştuğla Rozet Alan Antikacı, Ateştuğla Gelinlik Alan Antikacı, Ateştuğla Çatal Alan Antikacı, Ateştuğla Kıyafet Alan Antikacı, Ateştuğla Duvar Saati Alan Antikacı, Ateştuğla Fes Alan Antikacı, Ateştuğla Küp Alan Antikacı, Ateştuğla Saçma Alan Antikacı.

Ateştuğla Hat Yazısı Alan Antikacı, Ateştuğla Ağaç Alan Antikacı, Ateştuğla Halı Alan Antikacı, Ateştuğla Günlük Alan Antikacı, Ateştuğla Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ateştuğla Masa Alan Antikacı, Ateştuğla Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ateştuğla Kitap Alan Antikacı, Ateştuğla Amfi Alan Antikacı, Ateştuğla Albüm Alan Antikacı, Ateştuğla Ahşap Alan Antikacı, Ateştuğla Gondol Alan Antikacı, Ateştuğla Çizgi Roman Alan Antikacı, Ateştuğla Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ateştuğla Pusula Alan Antikacı, Ateştuğla Gerdanlık Alan Antikacı, Ateştuğla Cezve Alan Antikacı, Ateştuğla Şerbetlik Alan Antikacı.

Ateştuğla Tuval Alan Antikacı, Ateştuğla Okka Alan Antikacı, Ateştuğla Fincan Alan Antikacı, Ateştuğla Cd Alan Antikacı, Ateştuğla Cam Alan Antikacı, Ateştuğla Çan Alan Antikacı, Ateştuğla Hoparlör Alan Antikacı, Ateştuğla Çiçek Alan Antikacı, Ateştuğla Retro Eşya Alan Antikacı, Ateştuğla Vazo Alan Antikacı, Ateştuğla Koltuk Alan Antikacı, Ateştuğla Şapka Alan Antikacı, Ateştuğla Bakır Eşya Alan Antikacı, Ateştuğla Kilit Alan Antikacı, Ateştuğla Biblo Alan Antikacı, Ateştuğla Saat Alan Antikacı, Ateştuğla Matara Alan Antikacı, Ateştuğla Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ateştuğla 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ateştuğla Nişan Alan Antikacı, Ateştuğla Seramik Alan Antikacı, Ateştuğla Minyatür Alan Antikacı, Ateştuğla Kase Alan Antikacı, Ateştuğla Tas Alan Antikacı, Ateştuğla Kavanoz Alan Antikacı, Ateştuğla 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ateştuğla Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ateştuğla El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ateştuğla Radyo Alan Antikacı, Ateştuğla Çini Alan Antikacı, Ateştuğla Mühür Alan Antikacı, Ateştuğla Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ateştuğla Çaydanlık Alan Antikacı, Ateştuğla Halhal Alan Antikacı, Ateştuğla Tılsım Alan Antikacı, Ateştuğla Sepet Alan Antikacı, Ateştuğla Sandelye Alan Antikacı, Ateştuğla Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ateştuğla Pikap Alan Antikacı, Ateştuğla Roman Alan Antikacı, Ateştuğla Tepsi Alan Antikacı, Ateştuğla Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ateştuğla Forma Alan Antikacı, Ateştuğla Avize Alan Antikacı, Ateştuğla Sahan Alan Antikacı, Ateştuğla Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ateştuğla Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ateştuğla Bronz Heykel Alan Antikacı, Ateştuğla Şamdan Alan Antikacı.

Ateştuğla Kartpostal Alan Antikacı, Ateştuğla Hereke Halısı Alan Antikacı, Ateştuğla Sini Alan Antikacı, Ateştuğla Tüfek Alan Antikacı, Ateştuğla Köstekli Saat Alan Antikacı, Ateştuğla Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ateştuğla Taş Plak Alan Antikacı, Ateştuğla Gravür Alan Antikacı, Ateştuğla Kurşun Alan Antikacı, Ateştuğla Gramafon Alan Antikacı, Ateştuğla Cd Player Alan Antikacı, Ateştuğla 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ateştuğla Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ateştuğla Kahve Takımı Alan Antikacı, Ateştuğla Mobilya Alan Antikacı, Ateştuğla Kapı Alan Antikacı, Ateştuğla Kaşık Alan Antikacı, Ateştuğla İbrik Alan Antikacı, Ateştuğla Yağlı Boya Alan Antikacı, Ateştuğla Tabanca Alan Antikacı, Ateştuğla Ferman Alan Antikacı, Ateştuğla Ebru Alan Antikacı, Ateştuğla Tabak Alan Antikacı, Ateştuğla Semaver Alan Antikacı, Ateştuğla Kutu Alan Antikacı.

Ateştuğla Kehribar Alan Antikacı, Ateştuğla Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ateştuğla Bronz Alan Antikacı, Ateştuğla Şişe Alan Antikacı, Ateştuğla Madalya Nişan Alan Antikacı, Ateştuğla Anahtar Alan Antikacı, Ateştuğla Makine Alan Antikacı, Ateştuğla Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ateştuğla Mekanik Alet Alan Antikacı, Ateştuğla Kolye Alan Antikacı, Ateştuğla Fotoğraf Alan Antikacı, Ateştuğla Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ateştuğla Tesbih Alan Antikacı, Ateştuğla El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ateştuğla Opalin Alan Antikacı, Ateştuğla Taş Alan Antikacı, Ateştuğla Metal Alan Antikacı, Ateştuğla El Yazması Alan Antikacı, Ateştuğla Terazi Alan Antikacı, Ateştuğla Tokmak Alan Antikacı, Ateştuğla Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ateştuğla Dirhem Alan Antikacı, Ateştuğla El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.