Atatürk Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Atatürk Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Atatürk, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Atatürk olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Atatürk İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Atatürk ve antika satıcıları Atatürk için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Atatürk Antikacı

İstanbul, Atatürk antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Atatürk) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Atatürk Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Atatürk Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Atatürk Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Atatürk Takvim Alan Antikacı, Atatürk Mangal Alan Antikacı, Atatürk Bindallı Alan Antikacı, Atatürk Müzik Seti Alan Antikacı, Atatürk Kama Alan Antikacı, Atatürk Kazan Alan Antikacı, Atatürk Kristal Alan Antikacı, Atatürk Kuran Alan Antikacı, Atatürk Kupa Alan Antikacı, Atatürk Ğügüm Alan Antikacı, Atatürk Arma Alan Antikacı, Atatürk Fıçı Alan Antikacı, Atatürk El Yazması Kitap Alan Antikacı, Atatürk Efemera Alan Antikacı, Atatürk Hat Makası Alan Antikacı, Atatürk Silke Alan Antikacı, Atatürk Madalya Alan Antikacı.

Atatürk Tarak Alan Antikacı, Atatürk Harita Alan Antikacı, Atatürk Kandil Alan Antikacı, Atatürk Bez Alan Antikacı, Atatürk Porselen Alan Antikacı, Atatürk Müzik Aleti Alan Antikacı, Atatürk Takı Kutusu Alan Antikacı, Atatürk Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Atatürk Resim Alan Antikacı, Atatürk İpek Halı Alan Antikacı, Atatürk Silah Alan Antikacı, Atatürk Kilim Alan Antikacı, Atatürk Plak Alan Antikacı, Atatürk Kasetçalar Alan Antikacı, Atatürk Zarf Alan Antikacı.

Atatürk Komple Miras Evi Alan Antikacı, Atatürk Yüzük Alan Antikacı, Atatürk Portre Alan Antikacı, Atatürk İran Halısı Alan Antikacı, Atatürk Askeri Malzeme Alanalar, Atatürk Baston Alan Antikacı, Atatürk Bileklik Alan Antikacı, Atatürk Sehpa Alan Antikacı, Atatürk Kamçı Alan Antikacı, Atatürk Hat Alan Antikacı, Atatürk Oyma Alan Antikacı, Atatürk Gümüşlük Alan Antikacı, Atatürk El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Atatürk Kılıç Alan Antikacı, Atatürk Takı Alan Antikacı, Atatürk Cep Saati Alan Antikacı, Atatürk Dvd Alan Antikacı, Atatürk Komple Eşya Alan Antikacı, Atatürk Telefon Alan Antikacı, Atatürk Pipo Alan Antikacı, Atatürk Üç Etek Alan Antikacı, Atatürk Bilezik Alan Antikacı, Atatürk Bardak Alan Antikacı.

Atatürk Tablo Alan Antikacı, Atatürk 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atatürk Sefer Tası Alan Antikacı, Atatürk Dokuma Alan Antikacı, Atatürk Kalem Alan Antikacı, Atatürk Sürahi Alan Antikacı, Atatürk Komple Kütüphane Alan Antikacı, Atatürk Gümüş Alan Antikacı, Atatürk Daktilo Alan Antikacı, Atatürk Pul Alan Antikacı, Atatürk Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Atatürk Bıçak Alan Antikacı, Atatürk Kol Saati Alan Antikacı, Atatürk Makaralı Teyp Alan Antikacı, Atatürk Rozet Alan Antikacı, Atatürk Gelinlik Alan Antikacı, Atatürk Çatal Alan Antikacı, Atatürk Kıyafet Alan Antikacı, Atatürk Duvar Saati Alan Antikacı, Atatürk Fes Alan Antikacı, Atatürk Küp Alan Antikacı, Atatürk Saçma Alan Antikacı.

Atatürk Hat Yazısı Alan Antikacı, Atatürk Ağaç Alan Antikacı, Atatürk Halı Alan Antikacı, Atatürk Günlük Alan Antikacı, Atatürk Yıldız Porselen Alan Antikacı, Atatürk Masa Alan Antikacı, Atatürk Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Atatürk Kitap Alan Antikacı, Atatürk Amfi Alan Antikacı, Atatürk Albüm Alan Antikacı, Atatürk Ahşap Alan Antikacı, Atatürk Gondol Alan Antikacı, Atatürk Çizgi Roman Alan Antikacı, Atatürk Komple Mira Evi Boşaltanlar, Atatürk Pusula Alan Antikacı, Atatürk Gerdanlık Alan Antikacı, Atatürk Cezve Alan Antikacı, Atatürk Şerbetlik Alan Antikacı.

Atatürk Tuval Alan Antikacı, Atatürk Okka Alan Antikacı, Atatürk Fincan Alan Antikacı, Atatürk Cd Alan Antikacı, Atatürk Cam Alan Antikacı, Atatürk Çan Alan Antikacı, Atatürk Hoparlör Alan Antikacı, Atatürk Çiçek Alan Antikacı, Atatürk Retro Eşya Alan Antikacı, Atatürk Vazo Alan Antikacı, Atatürk Koltuk Alan Antikacı, Atatürk Şapka Alan Antikacı, Atatürk Bakır Eşya Alan Antikacı, Atatürk Kilit Alan Antikacı, Atatürk Biblo Alan Antikacı, Atatürk Saat Alan Antikacı, Atatürk Matara Alan Antikacı, Atatürk Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Atatürk 33 Lük Plak Alan Antikacı, Atatürk Nişan Alan Antikacı, Atatürk Seramik Alan Antikacı, Atatürk Minyatür Alan Antikacı, Atatürk Kase Alan Antikacı, Atatürk Tas Alan Antikacı, Atatürk Kavanoz Alan Antikacı, Atatürk 45 Lik Plak Alan Antikacı, Atatürk Varaklı Halı Alan Antikacı.

Atatürk El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Atatürk Radyo Alan Antikacı, Atatürk Çini Alan Antikacı, Atatürk Mühür Alan Antikacı, Atatürk Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Atatürk Çaydanlık Alan Antikacı, Atatürk Halhal Alan Antikacı, Atatürk Tılsım Alan Antikacı, Atatürk Sepet Alan Antikacı, Atatürk Sandelye Alan Antikacı, Atatürk Eski Oyuncak Alan Antikacı, Atatürk Pikap Alan Antikacı, Atatürk Roman Alan Antikacı, Atatürk Tepsi Alan Antikacı, Atatürk Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Atatürk Forma Alan Antikacı, Atatürk Avize Alan Antikacı, Atatürk Sahan Alan Antikacı, Atatürk Tırnak Ayna Alan Antikacı, Atatürk Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Atatürk Bronz Heykel Alan Antikacı, Atatürk Şamdan Alan Antikacı.

Atatürk Kartpostal Alan Antikacı, Atatürk Hereke Halısı Alan Antikacı, Atatürk Sini Alan Antikacı, Atatürk Tüfek Alan Antikacı, Atatürk Köstekli Saat Alan Antikacı, Atatürk Varaklı Ayna Alan Antikacı, Atatürk Taş Plak Alan Antikacı, Atatürk Gravür Alan Antikacı, Atatürk Kurşun Alan Antikacı, Atatürk Gramafon Alan Antikacı, Atatürk Cd Player Alan Antikacı, Atatürk 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atatürk Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Atatürk Kahve Takımı Alan Antikacı, Atatürk Mobilya Alan Antikacı, Atatürk Kapı Alan Antikacı, Atatürk Kaşık Alan Antikacı, Atatürk İbrik Alan Antikacı, Atatürk Yağlı Boya Alan Antikacı, Atatürk Tabanca Alan Antikacı, Atatürk Ferman Alan Antikacı, Atatürk Ebru Alan Antikacı, Atatürk Tabak Alan Antikacı, Atatürk Semaver Alan Antikacı, Atatürk Kutu Alan Antikacı.

Atatürk Kehribar Alan Antikacı, Atatürk Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Atatürk Bronz Alan Antikacı, Atatürk Şişe Alan Antikacı, Atatürk Madalya Nişan Alan Antikacı, Atatürk Anahtar Alan Antikacı, Atatürk Makine Alan Antikacı, Atatürk Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Atatürk Mekanik Alet Alan Antikacı, Atatürk Kolye Alan Antikacı, Atatürk Fotoğraf Alan Antikacı, Atatürk Bünyan Halısı Alan Antikacı, Atatürk Tesbih Alan Antikacı, Atatürk El Dokuması Halı Alan Antikacı, Atatürk Opalin Alan Antikacı, Atatürk Taş Alan Antikacı, Atatürk Metal Alan Antikacı, Atatürk El Yazması Alan Antikacı, Atatürk Terazi Alan Antikacı, Atatürk Tokmak Alan Antikacı, Atatürk Gaz Ocağı Alan Antikacı, Atatürk Dirhem Alan Antikacı, Atatürk El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.