Ataşehir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ataşehir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ataşehir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ataşehir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ataşehir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ataşehir ve antika satıcıları Ataşehir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ataşehir Antikacı

İstanbul, Ataşehir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ataşehir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ataşehir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ataşehir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ataşehir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ataşehir Takvim Alan Antikacı, Ataşehir Mangal Alan Antikacı, Ataşehir Bindallı Alan Antikacı, Ataşehir Müzik Seti Alan Antikacı, Ataşehir Kama Alan Antikacı, Ataşehir Kazan Alan Antikacı, Ataşehir Kristal Alan Antikacı, Ataşehir Kuran Alan Antikacı, Ataşehir Kupa Alan Antikacı, Ataşehir Ğügüm Alan Antikacı, Ataşehir Arma Alan Antikacı, Ataşehir Fıçı Alan Antikacı, Ataşehir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ataşehir Efemera Alan Antikacı, Ataşehir Hat Makası Alan Antikacı, Ataşehir Silke Alan Antikacı, Ataşehir Madalya Alan Antikacı.

Ataşehir Tarak Alan Antikacı, Ataşehir Harita Alan Antikacı, Ataşehir Kandil Alan Antikacı, Ataşehir Bez Alan Antikacı, Ataşehir Porselen Alan Antikacı, Ataşehir Müzik Aleti Alan Antikacı, Ataşehir Takı Kutusu Alan Antikacı, Ataşehir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ataşehir Resim Alan Antikacı, Ataşehir İpek Halı Alan Antikacı, Ataşehir Silah Alan Antikacı, Ataşehir Kilim Alan Antikacı, Ataşehir Plak Alan Antikacı, Ataşehir Kasetçalar Alan Antikacı, Ataşehir Zarf Alan Antikacı.

Ataşehir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ataşehir Yüzük Alan Antikacı, Ataşehir Portre Alan Antikacı, Ataşehir İran Halısı Alan Antikacı, Ataşehir Askeri Malzeme Alanalar, Ataşehir Baston Alan Antikacı, Ataşehir Bileklik Alan Antikacı, Ataşehir Sehpa Alan Antikacı, Ataşehir Kamçı Alan Antikacı, Ataşehir Hat Alan Antikacı, Ataşehir Oyma Alan Antikacı, Ataşehir Gümüşlük Alan Antikacı, Ataşehir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ataşehir Kılıç Alan Antikacı, Ataşehir Takı Alan Antikacı, Ataşehir Cep Saati Alan Antikacı, Ataşehir Dvd Alan Antikacı, Ataşehir Komple Eşya Alan Antikacı, Ataşehir Telefon Alan Antikacı, Ataşehir Pipo Alan Antikacı, Ataşehir Üç Etek Alan Antikacı, Ataşehir Bilezik Alan Antikacı, Ataşehir Bardak Alan Antikacı.

Ataşehir Tablo Alan Antikacı, Ataşehir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ataşehir Sefer Tası Alan Antikacı, Ataşehir Dokuma Alan Antikacı, Ataşehir Kalem Alan Antikacı, Ataşehir Sürahi Alan Antikacı, Ataşehir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ataşehir Gümüş Alan Antikacı, Ataşehir Daktilo Alan Antikacı, Ataşehir Pul Alan Antikacı, Ataşehir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ataşehir Bıçak Alan Antikacı, Ataşehir Kol Saati Alan Antikacı, Ataşehir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ataşehir Rozet Alan Antikacı, Ataşehir Gelinlik Alan Antikacı, Ataşehir Çatal Alan Antikacı, Ataşehir Kıyafet Alan Antikacı, Ataşehir Duvar Saati Alan Antikacı, Ataşehir Fes Alan Antikacı, Ataşehir Küp Alan Antikacı, Ataşehir Saçma Alan Antikacı.

Ataşehir Hat Yazısı Alan Antikacı, Ataşehir Ağaç Alan Antikacı, Ataşehir Halı Alan Antikacı, Ataşehir Günlük Alan Antikacı, Ataşehir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ataşehir Masa Alan Antikacı, Ataşehir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ataşehir Kitap Alan Antikacı, Ataşehir Amfi Alan Antikacı, Ataşehir Albüm Alan Antikacı, Ataşehir Ahşap Alan Antikacı, Ataşehir Gondol Alan Antikacı, Ataşehir Çizgi Roman Alan Antikacı, Ataşehir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ataşehir Pusula Alan Antikacı, Ataşehir Gerdanlık Alan Antikacı, Ataşehir Cezve Alan Antikacı, Ataşehir Şerbetlik Alan Antikacı.

Ataşehir Tuval Alan Antikacı, Ataşehir Okka Alan Antikacı, Ataşehir Fincan Alan Antikacı, Ataşehir Cd Alan Antikacı, Ataşehir Cam Alan Antikacı, Ataşehir Çan Alan Antikacı, Ataşehir Hoparlör Alan Antikacı, Ataşehir Çiçek Alan Antikacı, Ataşehir Retro Eşya Alan Antikacı, Ataşehir Vazo Alan Antikacı, Ataşehir Koltuk Alan Antikacı, Ataşehir Şapka Alan Antikacı, Ataşehir Bakır Eşya Alan Antikacı, Ataşehir Kilit Alan Antikacı, Ataşehir Biblo Alan Antikacı, Ataşehir Saat Alan Antikacı, Ataşehir Matara Alan Antikacı, Ataşehir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ataşehir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ataşehir Nişan Alan Antikacı, Ataşehir Seramik Alan Antikacı, Ataşehir Minyatür Alan Antikacı, Ataşehir Kase Alan Antikacı, Ataşehir Tas Alan Antikacı, Ataşehir Kavanoz Alan Antikacı, Ataşehir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ataşehir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ataşehir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ataşehir Radyo Alan Antikacı, Ataşehir Çini Alan Antikacı, Ataşehir Mühür Alan Antikacı, Ataşehir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ataşehir Çaydanlık Alan Antikacı, Ataşehir Halhal Alan Antikacı, Ataşehir Tılsım Alan Antikacı, Ataşehir Sepet Alan Antikacı, Ataşehir Sandelye Alan Antikacı, Ataşehir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ataşehir Pikap Alan Antikacı, Ataşehir Roman Alan Antikacı, Ataşehir Tepsi Alan Antikacı, Ataşehir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ataşehir Forma Alan Antikacı, Ataşehir Avize Alan Antikacı, Ataşehir Sahan Alan Antikacı, Ataşehir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ataşehir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ataşehir Bronz Heykel Alan Antikacı, Ataşehir Şamdan Alan Antikacı.

Ataşehir Kartpostal Alan Antikacı, Ataşehir Hereke Halısı Alan Antikacı, Ataşehir Sini Alan Antikacı, Ataşehir Tüfek Alan Antikacı, Ataşehir Köstekli Saat Alan Antikacı, Ataşehir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ataşehir Taş Plak Alan Antikacı, Ataşehir Gravür Alan Antikacı, Ataşehir Kurşun Alan Antikacı, Ataşehir Gramafon Alan Antikacı, Ataşehir Cd Player Alan Antikacı, Ataşehir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ataşehir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ataşehir Kahve Takımı Alan Antikacı, Ataşehir Mobilya Alan Antikacı, Ataşehir Kapı Alan Antikacı, Ataşehir Kaşık Alan Antikacı, Ataşehir İbrik Alan Antikacı, Ataşehir Yağlı Boya Alan Antikacı, Ataşehir Tabanca Alan Antikacı, Ataşehir Ferman Alan Antikacı, Ataşehir Ebru Alan Antikacı, Ataşehir Tabak Alan Antikacı, Ataşehir Semaver Alan Antikacı, Ataşehir Kutu Alan Antikacı.

Ataşehir Kehribar Alan Antikacı, Ataşehir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ataşehir Bronz Alan Antikacı, Ataşehir Şişe Alan Antikacı, Ataşehir Madalya Nişan Alan Antikacı, Ataşehir Anahtar Alan Antikacı, Ataşehir Makine Alan Antikacı, Ataşehir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ataşehir Mekanik Alet Alan Antikacı, Ataşehir Kolye Alan Antikacı, Ataşehir Fotoğraf Alan Antikacı, Ataşehir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ataşehir Tesbih Alan Antikacı, Ataşehir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ataşehir Opalin Alan Antikacı, Ataşehir Taş Alan Antikacı, Ataşehir Metal Alan Antikacı, Ataşehir El Yazması Alan Antikacı, Ataşehir Terazi Alan Antikacı, Ataşehir Tokmak Alan Antikacı, Ataşehir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ataşehir Dirhem Alan Antikacı, Ataşehir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.