Atalar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Atalar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Atalar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Atalar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Atalar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Atalar ve antika satıcıları Atalar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Atalar Antikacı

İstanbul, Atalar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Atalar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Atalar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Atalar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Atalar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Atalar Takvim Alan Antikacı, Atalar Mangal Alan Antikacı, Atalar Bindallı Alan Antikacı, Atalar Müzik Seti Alan Antikacı, Atalar Kama Alan Antikacı, Atalar Kazan Alan Antikacı, Atalar Kristal Alan Antikacı, Atalar Kuran Alan Antikacı, Atalar Kupa Alan Antikacı, Atalar Ğügüm Alan Antikacı, Atalar Arma Alan Antikacı, Atalar Fıçı Alan Antikacı, Atalar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Atalar Efemera Alan Antikacı, Atalar Hat Makası Alan Antikacı, Atalar Silke Alan Antikacı, Atalar Madalya Alan Antikacı.

Atalar Tarak Alan Antikacı, Atalar Harita Alan Antikacı, Atalar Kandil Alan Antikacı, Atalar Bez Alan Antikacı, Atalar Porselen Alan Antikacı, Atalar Müzik Aleti Alan Antikacı, Atalar Takı Kutusu Alan Antikacı, Atalar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Atalar Resim Alan Antikacı, Atalar İpek Halı Alan Antikacı, Atalar Silah Alan Antikacı, Atalar Kilim Alan Antikacı, Atalar Plak Alan Antikacı, Atalar Kasetçalar Alan Antikacı, Atalar Zarf Alan Antikacı.

Atalar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Atalar Yüzük Alan Antikacı, Atalar Portre Alan Antikacı, Atalar İran Halısı Alan Antikacı, Atalar Askeri Malzeme Alanalar, Atalar Baston Alan Antikacı, Atalar Bileklik Alan Antikacı, Atalar Sehpa Alan Antikacı, Atalar Kamçı Alan Antikacı, Atalar Hat Alan Antikacı, Atalar Oyma Alan Antikacı, Atalar Gümüşlük Alan Antikacı, Atalar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Atalar Kılıç Alan Antikacı, Atalar Takı Alan Antikacı, Atalar Cep Saati Alan Antikacı, Atalar Dvd Alan Antikacı, Atalar Komple Eşya Alan Antikacı, Atalar Telefon Alan Antikacı, Atalar Pipo Alan Antikacı, Atalar Üç Etek Alan Antikacı, Atalar Bilezik Alan Antikacı, Atalar Bardak Alan Antikacı.

Atalar Tablo Alan Antikacı, Atalar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atalar Sefer Tası Alan Antikacı, Atalar Dokuma Alan Antikacı, Atalar Kalem Alan Antikacı, Atalar Sürahi Alan Antikacı, Atalar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Atalar Gümüş Alan Antikacı, Atalar Daktilo Alan Antikacı, Atalar Pul Alan Antikacı, Atalar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Atalar Bıçak Alan Antikacı, Atalar Kol Saati Alan Antikacı, Atalar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Atalar Rozet Alan Antikacı, Atalar Gelinlik Alan Antikacı, Atalar Çatal Alan Antikacı, Atalar Kıyafet Alan Antikacı, Atalar Duvar Saati Alan Antikacı, Atalar Fes Alan Antikacı, Atalar Küp Alan Antikacı, Atalar Saçma Alan Antikacı.

Atalar Hat Yazısı Alan Antikacı, Atalar Ağaç Alan Antikacı, Atalar Halı Alan Antikacı, Atalar Günlük Alan Antikacı, Atalar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Atalar Masa Alan Antikacı, Atalar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Atalar Kitap Alan Antikacı, Atalar Amfi Alan Antikacı, Atalar Albüm Alan Antikacı, Atalar Ahşap Alan Antikacı, Atalar Gondol Alan Antikacı, Atalar Çizgi Roman Alan Antikacı, Atalar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Atalar Pusula Alan Antikacı, Atalar Gerdanlık Alan Antikacı, Atalar Cezve Alan Antikacı, Atalar Şerbetlik Alan Antikacı.

Atalar Tuval Alan Antikacı, Atalar Okka Alan Antikacı, Atalar Fincan Alan Antikacı, Atalar Cd Alan Antikacı, Atalar Cam Alan Antikacı, Atalar Çan Alan Antikacı, Atalar Hoparlör Alan Antikacı, Atalar Çiçek Alan Antikacı, Atalar Retro Eşya Alan Antikacı, Atalar Vazo Alan Antikacı, Atalar Koltuk Alan Antikacı, Atalar Şapka Alan Antikacı, Atalar Bakır Eşya Alan Antikacı, Atalar Kilit Alan Antikacı, Atalar Biblo Alan Antikacı, Atalar Saat Alan Antikacı, Atalar Matara Alan Antikacı, Atalar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Atalar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Atalar Nişan Alan Antikacı, Atalar Seramik Alan Antikacı, Atalar Minyatür Alan Antikacı, Atalar Kase Alan Antikacı, Atalar Tas Alan Antikacı, Atalar Kavanoz Alan Antikacı, Atalar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Atalar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Atalar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Atalar Radyo Alan Antikacı, Atalar Çini Alan Antikacı, Atalar Mühür Alan Antikacı, Atalar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Atalar Çaydanlık Alan Antikacı, Atalar Halhal Alan Antikacı, Atalar Tılsım Alan Antikacı, Atalar Sepet Alan Antikacı, Atalar Sandelye Alan Antikacı, Atalar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Atalar Pikap Alan Antikacı, Atalar Roman Alan Antikacı, Atalar Tepsi Alan Antikacı, Atalar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Atalar Forma Alan Antikacı, Atalar Avize Alan Antikacı, Atalar Sahan Alan Antikacı, Atalar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Atalar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Atalar Bronz Heykel Alan Antikacı, Atalar Şamdan Alan Antikacı.

Atalar Kartpostal Alan Antikacı, Atalar Hereke Halısı Alan Antikacı, Atalar Sini Alan Antikacı, Atalar Tüfek Alan Antikacı, Atalar Köstekli Saat Alan Antikacı, Atalar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Atalar Taş Plak Alan Antikacı, Atalar Gravür Alan Antikacı, Atalar Kurşun Alan Antikacı, Atalar Gramafon Alan Antikacı, Atalar Cd Player Alan Antikacı, Atalar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atalar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Atalar Kahve Takımı Alan Antikacı, Atalar Mobilya Alan Antikacı, Atalar Kapı Alan Antikacı, Atalar Kaşık Alan Antikacı, Atalar İbrik Alan Antikacı, Atalar Yağlı Boya Alan Antikacı, Atalar Tabanca Alan Antikacı, Atalar Ferman Alan Antikacı, Atalar Ebru Alan Antikacı, Atalar Tabak Alan Antikacı, Atalar Semaver Alan Antikacı, Atalar Kutu Alan Antikacı.

Atalar Kehribar Alan Antikacı, Atalar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Atalar Bronz Alan Antikacı, Atalar Şişe Alan Antikacı, Atalar Madalya Nişan Alan Antikacı, Atalar Anahtar Alan Antikacı, Atalar Makine Alan Antikacı, Atalar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Atalar Mekanik Alet Alan Antikacı, Atalar Kolye Alan Antikacı, Atalar Fotoğraf Alan Antikacı, Atalar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Atalar Tesbih Alan Antikacı, Atalar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Atalar Opalin Alan Antikacı, Atalar Taş Alan Antikacı, Atalar Metal Alan Antikacı, Atalar El Yazması Alan Antikacı, Atalar Terazi Alan Antikacı, Atalar Tokmak Alan Antikacı, Atalar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Atalar Dirhem Alan Antikacı, Atalar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.