Atakent Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Atakent Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Atakent, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Atakent olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Atakent İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Atakent ve antika satıcıları Atakent için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Atakent Antikacı

İstanbul, Atakent antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Atakent) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Atakent Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Atakent Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Atakent Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Atakent Takvim Alan Antikacı, Atakent Mangal Alan Antikacı, Atakent Bindallı Alan Antikacı, Atakent Müzik Seti Alan Antikacı, Atakent Kama Alan Antikacı, Atakent Kazan Alan Antikacı, Atakent Kristal Alan Antikacı, Atakent Kuran Alan Antikacı, Atakent Kupa Alan Antikacı, Atakent Ğügüm Alan Antikacı, Atakent Arma Alan Antikacı, Atakent Fıçı Alan Antikacı, Atakent El Yazması Kitap Alan Antikacı, Atakent Efemera Alan Antikacı, Atakent Hat Makası Alan Antikacı, Atakent Silke Alan Antikacı, Atakent Madalya Alan Antikacı.

Atakent Tarak Alan Antikacı, Atakent Harita Alan Antikacı, Atakent Kandil Alan Antikacı, Atakent Bez Alan Antikacı, Atakent Porselen Alan Antikacı, Atakent Müzik Aleti Alan Antikacı, Atakent Takı Kutusu Alan Antikacı, Atakent Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Atakent Resim Alan Antikacı, Atakent İpek Halı Alan Antikacı, Atakent Silah Alan Antikacı, Atakent Kilim Alan Antikacı, Atakent Plak Alan Antikacı, Atakent Kasetçalar Alan Antikacı, Atakent Zarf Alan Antikacı.

Atakent Komple Miras Evi Alan Antikacı, Atakent Yüzük Alan Antikacı, Atakent Portre Alan Antikacı, Atakent İran Halısı Alan Antikacı, Atakent Askeri Malzeme Alanalar, Atakent Baston Alan Antikacı, Atakent Bileklik Alan Antikacı, Atakent Sehpa Alan Antikacı, Atakent Kamçı Alan Antikacı, Atakent Hat Alan Antikacı, Atakent Oyma Alan Antikacı, Atakent Gümüşlük Alan Antikacı, Atakent El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Atakent Kılıç Alan Antikacı, Atakent Takı Alan Antikacı, Atakent Cep Saati Alan Antikacı, Atakent Dvd Alan Antikacı, Atakent Komple Eşya Alan Antikacı, Atakent Telefon Alan Antikacı, Atakent Pipo Alan Antikacı, Atakent Üç Etek Alan Antikacı, Atakent Bilezik Alan Antikacı, Atakent Bardak Alan Antikacı.

Atakent Tablo Alan Antikacı, Atakent 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atakent Sefer Tası Alan Antikacı, Atakent Dokuma Alan Antikacı, Atakent Kalem Alan Antikacı, Atakent Sürahi Alan Antikacı, Atakent Komple Kütüphane Alan Antikacı, Atakent Gümüş Alan Antikacı, Atakent Daktilo Alan Antikacı, Atakent Pul Alan Antikacı, Atakent Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Atakent Bıçak Alan Antikacı, Atakent Kol Saati Alan Antikacı, Atakent Makaralı Teyp Alan Antikacı, Atakent Rozet Alan Antikacı, Atakent Gelinlik Alan Antikacı, Atakent Çatal Alan Antikacı, Atakent Kıyafet Alan Antikacı, Atakent Duvar Saati Alan Antikacı, Atakent Fes Alan Antikacı, Atakent Küp Alan Antikacı, Atakent Saçma Alan Antikacı.

Atakent Hat Yazısı Alan Antikacı, Atakent Ağaç Alan Antikacı, Atakent Halı Alan Antikacı, Atakent Günlük Alan Antikacı, Atakent Yıldız Porselen Alan Antikacı, Atakent Masa Alan Antikacı, Atakent Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Atakent Kitap Alan Antikacı, Atakent Amfi Alan Antikacı, Atakent Albüm Alan Antikacı, Atakent Ahşap Alan Antikacı, Atakent Gondol Alan Antikacı, Atakent Çizgi Roman Alan Antikacı, Atakent Komple Mira Evi Boşaltanlar, Atakent Pusula Alan Antikacı, Atakent Gerdanlık Alan Antikacı, Atakent Cezve Alan Antikacı, Atakent Şerbetlik Alan Antikacı.

Atakent Tuval Alan Antikacı, Atakent Okka Alan Antikacı, Atakent Fincan Alan Antikacı, Atakent Cd Alan Antikacı, Atakent Cam Alan Antikacı, Atakent Çan Alan Antikacı, Atakent Hoparlör Alan Antikacı, Atakent Çiçek Alan Antikacı, Atakent Retro Eşya Alan Antikacı, Atakent Vazo Alan Antikacı, Atakent Koltuk Alan Antikacı, Atakent Şapka Alan Antikacı, Atakent Bakır Eşya Alan Antikacı, Atakent Kilit Alan Antikacı, Atakent Biblo Alan Antikacı, Atakent Saat Alan Antikacı, Atakent Matara Alan Antikacı, Atakent Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Atakent 33 Lük Plak Alan Antikacı, Atakent Nişan Alan Antikacı, Atakent Seramik Alan Antikacı, Atakent Minyatür Alan Antikacı, Atakent Kase Alan Antikacı, Atakent Tas Alan Antikacı, Atakent Kavanoz Alan Antikacı, Atakent 45 Lik Plak Alan Antikacı, Atakent Varaklı Halı Alan Antikacı.

Atakent El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Atakent Radyo Alan Antikacı, Atakent Çini Alan Antikacı, Atakent Mühür Alan Antikacı, Atakent Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Atakent Çaydanlık Alan Antikacı, Atakent Halhal Alan Antikacı, Atakent Tılsım Alan Antikacı, Atakent Sepet Alan Antikacı, Atakent Sandelye Alan Antikacı, Atakent Eski Oyuncak Alan Antikacı, Atakent Pikap Alan Antikacı, Atakent Roman Alan Antikacı, Atakent Tepsi Alan Antikacı, Atakent Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Atakent Forma Alan Antikacı, Atakent Avize Alan Antikacı, Atakent Sahan Alan Antikacı, Atakent Tırnak Ayna Alan Antikacı, Atakent Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Atakent Bronz Heykel Alan Antikacı, Atakent Şamdan Alan Antikacı.

Atakent Kartpostal Alan Antikacı, Atakent Hereke Halısı Alan Antikacı, Atakent Sini Alan Antikacı, Atakent Tüfek Alan Antikacı, Atakent Köstekli Saat Alan Antikacı, Atakent Varaklı Ayna Alan Antikacı, Atakent Taş Plak Alan Antikacı, Atakent Gravür Alan Antikacı, Atakent Kurşun Alan Antikacı, Atakent Gramafon Alan Antikacı, Atakent Cd Player Alan Antikacı, Atakent 78 Lik Plak Alan Antikacı, Atakent Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Atakent Kahve Takımı Alan Antikacı, Atakent Mobilya Alan Antikacı, Atakent Kapı Alan Antikacı, Atakent Kaşık Alan Antikacı, Atakent İbrik Alan Antikacı, Atakent Yağlı Boya Alan Antikacı, Atakent Tabanca Alan Antikacı, Atakent Ferman Alan Antikacı, Atakent Ebru Alan Antikacı, Atakent Tabak Alan Antikacı, Atakent Semaver Alan Antikacı, Atakent Kutu Alan Antikacı.

Atakent Kehribar Alan Antikacı, Atakent Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Atakent Bronz Alan Antikacı, Atakent Şişe Alan Antikacı, Atakent Madalya Nişan Alan Antikacı, Atakent Anahtar Alan Antikacı, Atakent Makine Alan Antikacı, Atakent Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Atakent Mekanik Alet Alan Antikacı, Atakent Kolye Alan Antikacı, Atakent Fotoğraf Alan Antikacı, Atakent Bünyan Halısı Alan Antikacı, Atakent Tesbih Alan Antikacı, Atakent El Dokuması Halı Alan Antikacı, Atakent Opalin Alan Antikacı, Atakent Taş Alan Antikacı, Atakent Metal Alan Antikacı, Atakent El Yazması Alan Antikacı, Atakent Terazi Alan Antikacı, Atakent Tokmak Alan Antikacı, Atakent Gaz Ocağı Alan Antikacı, Atakent Dirhem Alan Antikacı, Atakent El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.