Asmalımescit Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Asmalımescit Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Asmalımescit, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Asmalımescit olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Asmalımescit İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Asmalımescit ve antika satıcıları Asmalımescit için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Asmalımescit Antikacı

İstanbul, Asmalımescit antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Asmalımescit) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Asmalımescit Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Asmalımescit Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Asmalımescit Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Asmalımescit Takvim Alan Antikacı, Asmalımescit Mangal Alan Antikacı, Asmalımescit Bindallı Alan Antikacı, Asmalımescit Müzik Seti Alan Antikacı, Asmalımescit Kama Alan Antikacı, Asmalımescit Kazan Alan Antikacı, Asmalımescit Kristal Alan Antikacı, Asmalımescit Kuran Alan Antikacı, Asmalımescit Kupa Alan Antikacı, Asmalımescit Ğügüm Alan Antikacı, Asmalımescit Arma Alan Antikacı, Asmalımescit Fıçı Alan Antikacı, Asmalımescit El Yazması Kitap Alan Antikacı, Asmalımescit Efemera Alan Antikacı, Asmalımescit Hat Makası Alan Antikacı, Asmalımescit Silke Alan Antikacı, Asmalımescit Madalya Alan Antikacı.

Asmalımescit Tarak Alan Antikacı, Asmalımescit Harita Alan Antikacı, Asmalımescit Kandil Alan Antikacı, Asmalımescit Bez Alan Antikacı, Asmalımescit Porselen Alan Antikacı, Asmalımescit Müzik Aleti Alan Antikacı, Asmalımescit Takı Kutusu Alan Antikacı, Asmalımescit Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Asmalımescit Resim Alan Antikacı, Asmalımescit İpek Halı Alan Antikacı, Asmalımescit Silah Alan Antikacı, Asmalımescit Kilim Alan Antikacı, Asmalımescit Plak Alan Antikacı, Asmalımescit Kasetçalar Alan Antikacı, Asmalımescit Zarf Alan Antikacı.

Asmalımescit Komple Miras Evi Alan Antikacı, Asmalımescit Yüzük Alan Antikacı, Asmalımescit Portre Alan Antikacı, Asmalımescit İran Halısı Alan Antikacı, Asmalımescit Askeri Malzeme Alanalar, Asmalımescit Baston Alan Antikacı, Asmalımescit Bileklik Alan Antikacı, Asmalımescit Sehpa Alan Antikacı, Asmalımescit Kamçı Alan Antikacı, Asmalımescit Hat Alan Antikacı, Asmalımescit Oyma Alan Antikacı, Asmalımescit Gümüşlük Alan Antikacı, Asmalımescit El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Asmalımescit Kılıç Alan Antikacı, Asmalımescit Takı Alan Antikacı, Asmalımescit Cep Saati Alan Antikacı, Asmalımescit Dvd Alan Antikacı, Asmalımescit Komple Eşya Alan Antikacı, Asmalımescit Telefon Alan Antikacı, Asmalımescit Pipo Alan Antikacı, Asmalımescit Üç Etek Alan Antikacı, Asmalımescit Bilezik Alan Antikacı, Asmalımescit Bardak Alan Antikacı.

Asmalımescit Tablo Alan Antikacı, Asmalımescit 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Asmalımescit Sefer Tası Alan Antikacı, Asmalımescit Dokuma Alan Antikacı, Asmalımescit Kalem Alan Antikacı, Asmalımescit Sürahi Alan Antikacı, Asmalımescit Komple Kütüphane Alan Antikacı, Asmalımescit Gümüş Alan Antikacı, Asmalımescit Daktilo Alan Antikacı, Asmalımescit Pul Alan Antikacı, Asmalımescit Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Asmalımescit Bıçak Alan Antikacı, Asmalımescit Kol Saati Alan Antikacı, Asmalımescit Makaralı Teyp Alan Antikacı, Asmalımescit Rozet Alan Antikacı, Asmalımescit Gelinlik Alan Antikacı, Asmalımescit Çatal Alan Antikacı, Asmalımescit Kıyafet Alan Antikacı, Asmalımescit Duvar Saati Alan Antikacı, Asmalımescit Fes Alan Antikacı, Asmalımescit Küp Alan Antikacı, Asmalımescit Saçma Alan Antikacı.

Asmalımescit Hat Yazısı Alan Antikacı, Asmalımescit Ağaç Alan Antikacı, Asmalımescit Halı Alan Antikacı, Asmalımescit Günlük Alan Antikacı, Asmalımescit Yıldız Porselen Alan Antikacı, Asmalımescit Masa Alan Antikacı, Asmalımescit Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Asmalımescit Kitap Alan Antikacı, Asmalımescit Amfi Alan Antikacı, Asmalımescit Albüm Alan Antikacı, Asmalımescit Ahşap Alan Antikacı, Asmalımescit Gondol Alan Antikacı, Asmalımescit Çizgi Roman Alan Antikacı, Asmalımescit Komple Mira Evi Boşaltanlar, Asmalımescit Pusula Alan Antikacı, Asmalımescit Gerdanlık Alan Antikacı, Asmalımescit Cezve Alan Antikacı, Asmalımescit Şerbetlik Alan Antikacı.

Asmalımescit Tuval Alan Antikacı, Asmalımescit Okka Alan Antikacı, Asmalımescit Fincan Alan Antikacı, Asmalımescit Cd Alan Antikacı, Asmalımescit Cam Alan Antikacı, Asmalımescit Çan Alan Antikacı, Asmalımescit Hoparlör Alan Antikacı, Asmalımescit Çiçek Alan Antikacı, Asmalımescit Retro Eşya Alan Antikacı, Asmalımescit Vazo Alan Antikacı, Asmalımescit Koltuk Alan Antikacı, Asmalımescit Şapka Alan Antikacı, Asmalımescit Bakır Eşya Alan Antikacı, Asmalımescit Kilit Alan Antikacı, Asmalımescit Biblo Alan Antikacı, Asmalımescit Saat Alan Antikacı, Asmalımescit Matara Alan Antikacı, Asmalımescit Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Asmalımescit 33 Lük Plak Alan Antikacı, Asmalımescit Nişan Alan Antikacı, Asmalımescit Seramik Alan Antikacı, Asmalımescit Minyatür Alan Antikacı, Asmalımescit Kase Alan Antikacı, Asmalımescit Tas Alan Antikacı, Asmalımescit Kavanoz Alan Antikacı, Asmalımescit 45 Lik Plak Alan Antikacı, Asmalımescit Varaklı Halı Alan Antikacı.

Asmalımescit El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Asmalımescit Radyo Alan Antikacı, Asmalımescit Çini Alan Antikacı, Asmalımescit Mühür Alan Antikacı, Asmalımescit Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Asmalımescit Çaydanlık Alan Antikacı, Asmalımescit Halhal Alan Antikacı, Asmalımescit Tılsım Alan Antikacı, Asmalımescit Sepet Alan Antikacı, Asmalımescit Sandelye Alan Antikacı, Asmalımescit Eski Oyuncak Alan Antikacı, Asmalımescit Pikap Alan Antikacı, Asmalımescit Roman Alan Antikacı, Asmalımescit Tepsi Alan Antikacı, Asmalımescit Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Asmalımescit Forma Alan Antikacı, Asmalımescit Avize Alan Antikacı, Asmalımescit Sahan Alan Antikacı, Asmalımescit Tırnak Ayna Alan Antikacı, Asmalımescit Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Asmalımescit Bronz Heykel Alan Antikacı, Asmalımescit Şamdan Alan Antikacı.

Asmalımescit Kartpostal Alan Antikacı, Asmalımescit Hereke Halısı Alan Antikacı, Asmalımescit Sini Alan Antikacı, Asmalımescit Tüfek Alan Antikacı, Asmalımescit Köstekli Saat Alan Antikacı, Asmalımescit Varaklı Ayna Alan Antikacı, Asmalımescit Taş Plak Alan Antikacı, Asmalımescit Gravür Alan Antikacı, Asmalımescit Kurşun Alan Antikacı, Asmalımescit Gramafon Alan Antikacı, Asmalımescit Cd Player Alan Antikacı, Asmalımescit 78 Lik Plak Alan Antikacı, Asmalımescit Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Asmalımescit Kahve Takımı Alan Antikacı, Asmalımescit Mobilya Alan Antikacı, Asmalımescit Kapı Alan Antikacı, Asmalımescit Kaşık Alan Antikacı, Asmalımescit İbrik Alan Antikacı, Asmalımescit Yağlı Boya Alan Antikacı, Asmalımescit Tabanca Alan Antikacı, Asmalımescit Ferman Alan Antikacı, Asmalımescit Ebru Alan Antikacı, Asmalımescit Tabak Alan Antikacı, Asmalımescit Semaver Alan Antikacı, Asmalımescit Kutu Alan Antikacı.

Asmalımescit Kehribar Alan Antikacı, Asmalımescit Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Asmalımescit Bronz Alan Antikacı, Asmalımescit Şişe Alan Antikacı, Asmalımescit Madalya Nişan Alan Antikacı, Asmalımescit Anahtar Alan Antikacı, Asmalımescit Makine Alan Antikacı, Asmalımescit Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Asmalımescit Mekanik Alet Alan Antikacı, Asmalımescit Kolye Alan Antikacı, Asmalımescit Fotoğraf Alan Antikacı, Asmalımescit Bünyan Halısı Alan Antikacı, Asmalımescit Tesbih Alan Antikacı, Asmalımescit El Dokuması Halı Alan Antikacı, Asmalımescit Opalin Alan Antikacı, Asmalımescit Taş Alan Antikacı, Asmalımescit Metal Alan Antikacı, Asmalımescit El Yazması Alan Antikacı, Asmalımescit Terazi Alan Antikacı, Asmalımescit Tokmak Alan Antikacı, Asmalımescit Gaz Ocağı Alan Antikacı, Asmalımescit Dirhem Alan Antikacı, Asmalımescit El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.