Aşiyan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aşiyan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aşiyan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aşiyan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aşiyan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aşiyan ve antika satıcıları Aşiyan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aşiyan Antikacı

İstanbul, Aşiyan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aşiyan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aşiyan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aşiyan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aşiyan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aşiyan Takvim Alan Antikacı, Aşiyan Mangal Alan Antikacı, Aşiyan Bindallı Alan Antikacı, Aşiyan Müzik Seti Alan Antikacı, Aşiyan Kama Alan Antikacı, Aşiyan Kazan Alan Antikacı, Aşiyan Kristal Alan Antikacı, Aşiyan Kuran Alan Antikacı, Aşiyan Kupa Alan Antikacı, Aşiyan Ğügüm Alan Antikacı, Aşiyan Arma Alan Antikacı, Aşiyan Fıçı Alan Antikacı, Aşiyan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aşiyan Efemera Alan Antikacı, Aşiyan Hat Makası Alan Antikacı, Aşiyan Silke Alan Antikacı, Aşiyan Madalya Alan Antikacı.

Aşiyan Tarak Alan Antikacı, Aşiyan Harita Alan Antikacı, Aşiyan Kandil Alan Antikacı, Aşiyan Bez Alan Antikacı, Aşiyan Porselen Alan Antikacı, Aşiyan Müzik Aleti Alan Antikacı, Aşiyan Takı Kutusu Alan Antikacı, Aşiyan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aşiyan Resim Alan Antikacı, Aşiyan İpek Halı Alan Antikacı, Aşiyan Silah Alan Antikacı, Aşiyan Kilim Alan Antikacı, Aşiyan Plak Alan Antikacı, Aşiyan Kasetçalar Alan Antikacı, Aşiyan Zarf Alan Antikacı.

Aşiyan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aşiyan Yüzük Alan Antikacı, Aşiyan Portre Alan Antikacı, Aşiyan İran Halısı Alan Antikacı, Aşiyan Askeri Malzeme Alanalar, Aşiyan Baston Alan Antikacı, Aşiyan Bileklik Alan Antikacı, Aşiyan Sehpa Alan Antikacı, Aşiyan Kamçı Alan Antikacı, Aşiyan Hat Alan Antikacı, Aşiyan Oyma Alan Antikacı, Aşiyan Gümüşlük Alan Antikacı, Aşiyan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aşiyan Kılıç Alan Antikacı, Aşiyan Takı Alan Antikacı, Aşiyan Cep Saati Alan Antikacı, Aşiyan Dvd Alan Antikacı, Aşiyan Komple Eşya Alan Antikacı, Aşiyan Telefon Alan Antikacı, Aşiyan Pipo Alan Antikacı, Aşiyan Üç Etek Alan Antikacı, Aşiyan Bilezik Alan Antikacı, Aşiyan Bardak Alan Antikacı.

Aşiyan Tablo Alan Antikacı, Aşiyan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aşiyan Sefer Tası Alan Antikacı, Aşiyan Dokuma Alan Antikacı, Aşiyan Kalem Alan Antikacı, Aşiyan Sürahi Alan Antikacı, Aşiyan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aşiyan Gümüş Alan Antikacı, Aşiyan Daktilo Alan Antikacı, Aşiyan Pul Alan Antikacı, Aşiyan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aşiyan Bıçak Alan Antikacı, Aşiyan Kol Saati Alan Antikacı, Aşiyan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aşiyan Rozet Alan Antikacı, Aşiyan Gelinlik Alan Antikacı, Aşiyan Çatal Alan Antikacı, Aşiyan Kıyafet Alan Antikacı, Aşiyan Duvar Saati Alan Antikacı, Aşiyan Fes Alan Antikacı, Aşiyan Küp Alan Antikacı, Aşiyan Saçma Alan Antikacı.

Aşiyan Hat Yazısı Alan Antikacı, Aşiyan Ağaç Alan Antikacı, Aşiyan Halı Alan Antikacı, Aşiyan Günlük Alan Antikacı, Aşiyan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aşiyan Masa Alan Antikacı, Aşiyan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aşiyan Kitap Alan Antikacı, Aşiyan Amfi Alan Antikacı, Aşiyan Albüm Alan Antikacı, Aşiyan Ahşap Alan Antikacı, Aşiyan Gondol Alan Antikacı, Aşiyan Çizgi Roman Alan Antikacı, Aşiyan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aşiyan Pusula Alan Antikacı, Aşiyan Gerdanlık Alan Antikacı, Aşiyan Cezve Alan Antikacı, Aşiyan Şerbetlik Alan Antikacı.

Aşiyan Tuval Alan Antikacı, Aşiyan Okka Alan Antikacı, Aşiyan Fincan Alan Antikacı, Aşiyan Cd Alan Antikacı, Aşiyan Cam Alan Antikacı, Aşiyan Çan Alan Antikacı, Aşiyan Hoparlör Alan Antikacı, Aşiyan Çiçek Alan Antikacı, Aşiyan Retro Eşya Alan Antikacı, Aşiyan Vazo Alan Antikacı, Aşiyan Koltuk Alan Antikacı, Aşiyan Şapka Alan Antikacı, Aşiyan Bakır Eşya Alan Antikacı, Aşiyan Kilit Alan Antikacı, Aşiyan Biblo Alan Antikacı, Aşiyan Saat Alan Antikacı, Aşiyan Matara Alan Antikacı, Aşiyan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aşiyan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aşiyan Nişan Alan Antikacı, Aşiyan Seramik Alan Antikacı, Aşiyan Minyatür Alan Antikacı, Aşiyan Kase Alan Antikacı, Aşiyan Tas Alan Antikacı, Aşiyan Kavanoz Alan Antikacı, Aşiyan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aşiyan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aşiyan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aşiyan Radyo Alan Antikacı, Aşiyan Çini Alan Antikacı, Aşiyan Mühür Alan Antikacı, Aşiyan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aşiyan Çaydanlık Alan Antikacı, Aşiyan Halhal Alan Antikacı, Aşiyan Tılsım Alan Antikacı, Aşiyan Sepet Alan Antikacı, Aşiyan Sandelye Alan Antikacı, Aşiyan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aşiyan Pikap Alan Antikacı, Aşiyan Roman Alan Antikacı, Aşiyan Tepsi Alan Antikacı, Aşiyan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aşiyan Forma Alan Antikacı, Aşiyan Avize Alan Antikacı, Aşiyan Sahan Alan Antikacı, Aşiyan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aşiyan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aşiyan Bronz Heykel Alan Antikacı, Aşiyan Şamdan Alan Antikacı.

Aşiyan Kartpostal Alan Antikacı, Aşiyan Hereke Halısı Alan Antikacı, Aşiyan Sini Alan Antikacı, Aşiyan Tüfek Alan Antikacı, Aşiyan Köstekli Saat Alan Antikacı, Aşiyan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aşiyan Taş Plak Alan Antikacı, Aşiyan Gravür Alan Antikacı, Aşiyan Kurşun Alan Antikacı, Aşiyan Gramafon Alan Antikacı, Aşiyan Cd Player Alan Antikacı, Aşiyan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aşiyan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aşiyan Kahve Takımı Alan Antikacı, Aşiyan Mobilya Alan Antikacı, Aşiyan Kapı Alan Antikacı, Aşiyan Kaşık Alan Antikacı, Aşiyan İbrik Alan Antikacı, Aşiyan Yağlı Boya Alan Antikacı, Aşiyan Tabanca Alan Antikacı, Aşiyan Ferman Alan Antikacı, Aşiyan Ebru Alan Antikacı, Aşiyan Tabak Alan Antikacı, Aşiyan Semaver Alan Antikacı, Aşiyan Kutu Alan Antikacı.

Aşiyan Kehribar Alan Antikacı, Aşiyan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aşiyan Bronz Alan Antikacı, Aşiyan Şişe Alan Antikacı, Aşiyan Madalya Nişan Alan Antikacı, Aşiyan Anahtar Alan Antikacı, Aşiyan Makine Alan Antikacı, Aşiyan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aşiyan Mekanik Alet Alan Antikacı, Aşiyan Kolye Alan Antikacı, Aşiyan Fotoğraf Alan Antikacı, Aşiyan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aşiyan Tesbih Alan Antikacı, Aşiyan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aşiyan Opalin Alan Antikacı, Aşiyan Taş Alan Antikacı, Aşiyan Metal Alan Antikacı, Aşiyan El Yazması Alan Antikacı, Aşiyan Terazi Alan Antikacı, Aşiyan Tokmak Alan Antikacı, Aşiyan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aşiyan Dirhem Alan Antikacı, Aşiyan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.