Aşık-Veysel Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aşık-Veysel Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aşık-Veysel, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aşık-Veysel olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aşık-Veysel İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aşık-Veysel ve antika satıcıları Aşık-Veysel için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aşık-Veysel Antikacı

İstanbul, Aşık-Veysel antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aşık-Veysel) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aşık-Veysel Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aşık-Veysel Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aşık-Veysel Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aşık-Veysel Takvim Alan Antikacı, Aşık-Veysel Mangal Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bindallı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Müzik Seti Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kama Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kazan Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kristal Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kuran Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kupa Alan Antikacı, Aşık-Veysel Ğügüm Alan Antikacı, Aşık-Veysel Arma Alan Antikacı, Aşık-Veysel Fıçı Alan Antikacı, Aşık-Veysel El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aşık-Veysel Efemera Alan Antikacı, Aşık-Veysel Hat Makası Alan Antikacı, Aşık-Veysel Silke Alan Antikacı, Aşık-Veysel Madalya Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Tarak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Harita Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kandil Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bez Alan Antikacı, Aşık-Veysel Porselen Alan Antikacı, Aşık-Veysel Müzik Aleti Alan Antikacı, Aşık-Veysel Takı Kutusu Alan Antikacı, Aşık-Veysel Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aşık-Veysel Resim Alan Antikacı, Aşık-Veysel İpek Halı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Silah Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kilim Alan Antikacı, Aşık-Veysel Plak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kasetçalar Alan Antikacı, Aşık-Veysel Zarf Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Yüzük Alan Antikacı, Aşık-Veysel Portre Alan Antikacı, Aşık-Veysel İran Halısı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Askeri Malzeme Alanalar, Aşık-Veysel Baston Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bileklik Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sehpa Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kamçı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Hat Alan Antikacı, Aşık-Veysel Oyma Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gümüşlük Alan Antikacı, Aşık-Veysel El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kılıç Alan Antikacı, Aşık-Veysel Takı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Cep Saati Alan Antikacı, Aşık-Veysel Dvd Alan Antikacı, Aşık-Veysel Komple Eşya Alan Antikacı, Aşık-Veysel Telefon Alan Antikacı, Aşık-Veysel Pipo Alan Antikacı, Aşık-Veysel Üç Etek Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bilezik Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bardak Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Tablo Alan Antikacı, Aşık-Veysel 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sefer Tası Alan Antikacı, Aşık-Veysel Dokuma Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kalem Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sürahi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gümüş Alan Antikacı, Aşık-Veysel Daktilo Alan Antikacı, Aşık-Veysel Pul Alan Antikacı, Aşık-Veysel Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bıçak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kol Saati Alan Antikacı, Aşık-Veysel Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aşık-Veysel Rozet Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gelinlik Alan Antikacı, Aşık-Veysel Çatal Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kıyafet Alan Antikacı, Aşık-Veysel Duvar Saati Alan Antikacı, Aşık-Veysel Fes Alan Antikacı, Aşık-Veysel Küp Alan Antikacı, Aşık-Veysel Saçma Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Hat Yazısı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Ağaç Alan Antikacı, Aşık-Veysel Halı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Günlük Alan Antikacı, Aşık-Veysel Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aşık-Veysel Masa Alan Antikacı, Aşık-Veysel Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kitap Alan Antikacı, Aşık-Veysel Amfi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Albüm Alan Antikacı, Aşık-Veysel Ahşap Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gondol Alan Antikacı, Aşık-Veysel Çizgi Roman Alan Antikacı, Aşık-Veysel Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aşık-Veysel Pusula Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gerdanlık Alan Antikacı, Aşık-Veysel Cezve Alan Antikacı, Aşık-Veysel Şerbetlik Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Tuval Alan Antikacı, Aşık-Veysel Okka Alan Antikacı, Aşık-Veysel Fincan Alan Antikacı, Aşık-Veysel Cd Alan Antikacı, Aşık-Veysel Cam Alan Antikacı, Aşık-Veysel Çan Alan Antikacı, Aşık-Veysel Hoparlör Alan Antikacı, Aşık-Veysel Çiçek Alan Antikacı, Aşık-Veysel Retro Eşya Alan Antikacı, Aşık-Veysel Vazo Alan Antikacı, Aşık-Veysel Koltuk Alan Antikacı, Aşık-Veysel Şapka Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bakır Eşya Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kilit Alan Antikacı, Aşık-Veysel Biblo Alan Antikacı, Aşık-Veysel Saat Alan Antikacı, Aşık-Veysel Matara Alan Antikacı, Aşık-Veysel Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aşık-Veysel 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Nişan Alan Antikacı, Aşık-Veysel Seramik Alan Antikacı, Aşık-Veysel Minyatür Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kase Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tas Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kavanoz Alan Antikacı, Aşık-Veysel 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aşık-Veysel El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Radyo Alan Antikacı, Aşık-Veysel Çini Alan Antikacı, Aşık-Veysel Mühür Alan Antikacı, Aşık-Veysel Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Çaydanlık Alan Antikacı, Aşık-Veysel Halhal Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tılsım Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sepet Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sandelye Alan Antikacı, Aşık-Veysel Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Pikap Alan Antikacı, Aşık-Veysel Roman Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tepsi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aşık-Veysel Forma Alan Antikacı, Aşık-Veysel Avize Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sahan Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aşık-Veysel Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bronz Heykel Alan Antikacı, Aşık-Veysel Şamdan Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Kartpostal Alan Antikacı, Aşık-Veysel Hereke Halısı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Sini Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tüfek Alan Antikacı, Aşık-Veysel Köstekli Saat Alan Antikacı, Aşık-Veysel Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aşık-Veysel Taş Plak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gravür Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kurşun Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gramafon Alan Antikacı, Aşık-Veysel Cd Player Alan Antikacı, Aşık-Veysel 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kahve Takımı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Mobilya Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kapı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kaşık Alan Antikacı, Aşık-Veysel İbrik Alan Antikacı, Aşık-Veysel Yağlı Boya Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tabanca Alan Antikacı, Aşık-Veysel Ferman Alan Antikacı, Aşık-Veysel Ebru Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tabak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Semaver Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kutu Alan Antikacı.

Aşık-Veysel Kehribar Alan Antikacı, Aşık-Veysel Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bronz Alan Antikacı, Aşık-Veysel Şişe Alan Antikacı, Aşık-Veysel Madalya Nişan Alan Antikacı, Aşık-Veysel Anahtar Alan Antikacı, Aşık-Veysel Makine Alan Antikacı, Aşık-Veysel Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Mekanik Alet Alan Antikacı, Aşık-Veysel Kolye Alan Antikacı, Aşık-Veysel Fotoğraf Alan Antikacı, Aşık-Veysel Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tesbih Alan Antikacı, Aşık-Veysel El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Opalin Alan Antikacı, Aşık-Veysel Taş Alan Antikacı, Aşık-Veysel Metal Alan Antikacı, Aşık-Veysel El Yazması Alan Antikacı, Aşık-Veysel Terazi Alan Antikacı, Aşık-Veysel Tokmak Alan Antikacı, Aşık-Veysel Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aşık-Veysel Dirhem Alan Antikacı, Aşık-Veysel El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.