Yusufeli antikacılar, Yusufeli antika alanlar, Yusufeli antika eşya alanlar, Yusufeli antika eşyalar, Yusufeli eski alım satım, Yusufeli antika koleksiyoncuları, Yusufeli antika eşya alıcıları, Yusufeli antika şirketleri, Yusufeli antika firması, Yusufeli antika şirketi, Yusufeli antika firmaları, Yusufeli antika eşya şirketleri, Yusufeli antika eşya firması, Yusufeli antika eşya şirketi, Yusufeli antika eşya firmaları, Yusufeli müzayede şirketi, Yusufeli eski alanlar, Yusufeli eski eşya alanlar, Yusufeli antika alan yerler, Yusufeli antika eşya alan yerler, Yusufeli eski alan yerler, Yusufeli eski eşya alan yerler, Yusufeli antika pazarı, Yusufeli antika alım satım, Yusufeli antika alıcıları, Yusufeli antika satıcıları, Yusufeli antika eşya satıcıları, Yusufeli eski eşya alıcıları, Yusufeli eski eşya satıcıları, Yusufeli antika fiyatları, Yusufeli antika eşya fiyatları, Yusufeli eski fiyatları, Yusufeli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Yusufeli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yusufeli antika eşya alanlar ve Yusufeli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yusufeli antika eşya şirketimiz, Yusufeli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yusufeli Antika Alanlar

Yusufeli antika alanlar ve Yusufeli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yusufeli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yusufeli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yusufeli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yusufeli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yusufeli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yusufeli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yusufeli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yusufeli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yusufeli antika eşya alanlar ve Yusufeli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yusufeli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yusufeli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yusufeli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yusufeli antika eşya alanların tercih ettiği, Yusufeli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yusufeli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yusufeli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yusufeli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yusufeli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yusufeli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yusufeli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yusufeli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yusufeli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yusufeli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yusufeli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yusufeli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yusufeli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yusufeli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yusufeli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yusufeli antikacılar, Yusufeli antika eşyalar, Yusufeli eski eşyalar, Yusufeli antika şirketleri, Yusufeli antika firması, Yusufeli müzayede şirketi,Yusufeli el yazması alanlar, Yusufeli Kuran’ı kerim alanlar, Yusufeli hat yazı alanlar, Yusufeli obje alanlar, Yusufeli gümüş alanlar, Yusufeli turalı gümüş alanlar, Yusufeli karaf alanlar, vazo alanlar, Yusufeli jardinyer alanlar, Yusufeli resim alanlar, Yusufeli modern resim alanlar, Yusufeli aplik alanlar, Yusufeli bahü alanlar, Yusufeli bavul alanlar, Yusufeli çanak alanlar, Yusufeli çömlek alanlar, Yusufeli bakır alanlar, baston alanlar, Yusufeli biskiü alanlar, Yusufeli billur alanlar, Yusufeli cam alanlar, Yusufeli kristal alanlar, Yusufeli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yusufeli bandırma halısı alanlar, Yusufeli ceviz yemek odası alanlar, Yusufeli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yusufeli ceviz sandalye alanlar, Yusufeli cümbüş alanlar, Yusufeli constantin oble alanlar, Yusufeli cam obje alanlar, Yusufeli beykoz alanlar.

Yusufeli bohem alanlar, Yusufeli çeşmi bülbül alanlar, Yusufeli çeşme taşı alanlar, Yusufeli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yusufeli arnevu alanlar, art deko alanlar, Yusufeli deko alanlar, Yusufeli ayna alanlar, Yusufeli asma avize alanlar, Yusufeli aznavur gümüş alanlar, Yusufeli aznavur alanlar, Yusufeli bafon alanlar, Yusufeli ayvazozki alanlar, Yusufeli dolap alanlar, Yusufeli divit alanlar, Yusufeli biblo alanlar, Yusufeli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yusufeli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yusufeli dekopaj işi alanlar, Yusufeli dual alanlar, Yusufeli dual pikap alanlar.

Yusufeli dümen alanlar, Yusufeli gemici dümeni alanlar, Yusufeli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yusufeli derbent halı alanlar, Yusufeli eviye alanlar, Yusufeli ev halısı alanlar, Yusufeli elbiselik alanlar, Yusufeli elbise alanlar, Yusufeli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yusufeli el işi alanlar, Yusufeli el işi halı alanlar, Yusufeli el işi alanlar, Yusufeli el işi kilim alanlar, Yusufeli çan alanlar, Yusufeli kilise çanı alanlar, Yusufeli gemici çanı alanlar, Yusufeli çarık alanlar, Yusufeli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yusufeli ferforje alanlar, Yusufeli fistan alanlar, Yusufeli Osmanlı fistan alanlar, Yusufeli portmanto alanlar, Yusufeli eski saat alanlar, Yusufeli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yusufeli bronz heykel alanlar, Yusufeli bronz sütün alanlar, Yusufeli bronz avize alanlar, Yusufeli bronz vazo alanlar, Yusufeli bronz kutu alanlar, Yusufeli bronz el işi alanlar.

Yusufeli halı alanlar, Yusufeli lamba alanlar, resim alanlar, Yusufeli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yusufeli insan biblosu alanlar, Yusufeli oryantel biblo alanlar, Yusufeli kuş biblosu alanlar, Yusufeli havlu alanlar, Yusufeli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yusufeli turkısh antika alanlar, Yusufeli Osmanlı eşyalar alanlar, Yusufeli eski gelinlik alanlar, Yusufeli İstanbul resimleri alanlar, Yusufeli altın varak sehpa alanlar, Yusufeli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yusufeli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yusufeli bronz fener alanlar, Yusufeli bünyen alanlar, Yusufeli develi halı alanlar, Yusufeli dürbün alanlar, Yusufeli teleskop alanlar, Yusufeli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yusufeli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yusufeli flama alanlar, Yusufeli alem alanlar, Yusufeli arabesk alanlar.

Yusufeli pul alanlar, Yusufeli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yusufeli eski fincan alanlar, Yusufeli cam altı alanlar, Yusufeli şamdan alanlar, Yusufeli oryantel heykel alanlar, Yusufeli gümüşlük alanlar, Yusufeli hat yazı alanlar, Yusufeli teship alanlar, hokka alanlar, Yusufeli tophane alanlar, Yusufeli goblen alanlar, Yusufeli çin eski eşyalar alanlar, Yusufeli Çanakkale alanlar, Yusufeli Çanakkale vazo alanlar, Yusufeli fil dişi heykel alanlar, Yusufeli fil dişi baston alanlar, Yusufeli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yusufeli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yusufeli duvar saati alanlar, Yusufeli bez alanlar, buda heykel alanlar, Yusufeli hamedan halı alanlar, Yusufeli kılıç alanlar, Yusufeli antika kılıç alanlar.

Yusufeli antika araba alanlar, Yusufeli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yusufeli antika eşyalar alanlar, Yusufeli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yusufeli antika foto alanlar, Yusufeli kehribar alanlar, Yusufeli kehribar tesbih alanlar, Yusufeli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yusufeli seramik eşya alanlar, Yusufeli kilit alanlar, Yusufeli anahtar alanlar, Yusufeli antika anahtar alanlar, Yusufeli antika kilit alanlar, Yusufeli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yusufeli antika silah alanlar, Yusufeli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yusufeli lambader alanlar, Yusufeli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yusufeli komidin alanlar, Yusufeli kara kalem resim alanlar, Yusufeli blue black alanlar, Yusufeli mask alanlar, eski mask alanlar, Yusufeli aşurelik alanlar.

Yusufeli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yusufeli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yusufeli gramofon alanlar, Yusufeli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yusufeli güdüm alanlar, Yusufeli tekke işi alanlar, Yusufeli İznik alanlar, Yusufeli pusula alanlar, Yusufeli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yusufeli periyor saat alanlar, Yusufeli mangal alanlar, Yusufeli eski mangal alanlar, Yusufeli Şam işi alanlar, Yusufeli Süleymaniye işi alanlar, Yusufeli takunya alanlar, Yusufeli gümüş takunya alanlar, Yusufeli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yusufeli seccade alanlar, Yusufeli eski seccade alanlar, Yusufeli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yusufeli tablo alanlar.

Yusufeli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yusufeli abajur alanlar, Yusufeli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yusufeli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yusufeli madalya alanlar, Yusufeli eşya alanlar, Yusufeli ferman alanlar, Yusufeli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yusufeli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yusufeli bahça alanlar, Yusufeli Osmanlı bohça alanlar, Yusufeli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yusufeli ampir alanlar, Yusufeli chrıstofle alanlar, Yusufeli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yusufeli şamdan alanlar, Yusufeli çanta alanlar, Yusufeli van işi savat alanlar, Yusufeli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yusufeli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yusufeli hokka alanlar, Yusufeli fransız mine alanlar, Yusufeli teşhir vitrini alanlar, Yusufeli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yusufeli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yusufeli kandil alanlar, Yusufeli ebru alanlar, Yusufeli mustafa düzgünman alanlar, Yusufeli zigon alanlar, Yusufeli zemzemlik alanlar, Yusufeli mücevher kutusu alanlar, Yusufeli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yusufeli sürahi alanlar, Yusufeli Osmanlı sürahi alanlar, Yusufeli antik mercan alanlar, Yusufeli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yusufeli antik sedef alanlar, Yusufeli minyatür alanlar, Yusufeli kabe örtüsü alanlar, Yusufeli gülebdan alanlar, Yusufeli mineli dürbün alanlar, Yusufeli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yusufeli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yusufeli lali gue alanlar, Yusufeli gece sürahisi alanlar, Yusufeli meissen alanlar, Yusufeli satsuma alanlar, Yusufeli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yusufeli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yusufeli constantine alanlar, Yusufeli anonim alanlar, Yusufeli leyla gamsız alanlar, Yusufeli ibrahim safi alanlar, Yusufeli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yusufeli herend alanlar, Yusufeli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yusufeli osmanlıca alanlar, Yusufeli kitap alanlar, Yusufeli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yusufeli haydar besim aydar alanlar, Yusufeli orhan peker alanlar, Yusufeli sıtkı olçar alanlar, Yusufeli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yusufeli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yusufeli rus gümüşü alanlar, Yusufeli minyatür alanlar, Yusufeli viyana heykel alanlar, Yusufeli oryantal heykel alanlar, Yusufeli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yusufeli merasim kılıcı alanlar.

Yusufeli ahşap hilye alanlar, Yusufeli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yusufeli tesbih alanlar, Yusufeli seyahat saati alanlar, Yusufeli gravür alanlar, Yusufeli degü alanlar, radio antika alanlar, Yusufeli opalin alanlar, Yusufeli radyo alanlar, Yusufeli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yusufeli laledan alanlar, Yusufeli karaf alanlar, Yusufeli çerezlik alanlar, Yusufeli sahleplik alanlar, Yusufeli tutya alanlar, Yusufeli likör takımı alanlar, Yusufeli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yusufeli zarf alanlar, Yusufeli nargile alanlar, Yusufeli gülabdan alanlar, Yusufeli ferman alanlar, Yusufeli berat alanlar.

Yusufeli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yusufeli şifa tası alanlar, Yusufeli hokka takımı alanlar, Yusufeli mangal alanlar, Yusufeli barutluk alanlar, Yusufeli tombak alanlar, Yusufeli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yusufeli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yusufeli hançer alanlar, Yusufeli kılıç alanlar, Yusufeli mühürler alanlar, Yusufeli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yusufeli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yusufeli seccade alanlar, Yusufeli sırmalı örtüler alanlar, Yusufeli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.