Şavşat antikacılar, Şavşat antika alanlar, Şavşat antika eşya alanlar, Şavşat antika eşyalar, Şavşat eski alım satım, Şavşat antika koleksiyoncuları, Şavşat antika eşya alıcıları, Şavşat antika şirketleri, Şavşat antika firması, Şavşat antika şirketi, Şavşat antika firmaları, Şavşat antika eşya şirketleri, Şavşat antika eşya firması, Şavşat antika eşya şirketi, Şavşat antika eşya firmaları, Şavşat müzayede şirketi, Şavşat eski alanlar, Şavşat eski eşya alanlar, Şavşat antika alan yerler, Şavşat antika eşya alan yerler, Şavşat eski alan yerler, Şavşat eski eşya alan yerler, Şavşat antika pazarı, Şavşat antika alım satım, Şavşat antika alıcıları, Şavşat antika satıcıları, Şavşat antika eşya satıcıları, Şavşat eski eşya alıcıları, Şavşat eski eşya satıcıları, Şavşat antika fiyatları, Şavşat antika eşya fiyatları, Şavşat eski fiyatları, Şavşat eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Şavşat Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şavşat antika eşya alanlar ve Şavşat antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şavşat antika eşya şirketimiz, Şavşat antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şavşat Antika Alanlar

Şavşat antika alanlar ve Şavşat antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şavşat antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şavşat antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şavşat Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şavşat antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şavşat

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şavşat antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şavşat antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şavşat Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şavşat antika eşya alanlar ve Şavşat antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şavşat antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şavşat antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şavşat Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şavşat antika eşya alanların tercih ettiği, Şavşat bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şavşat antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şavşat antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şavşat antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şavşat Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şavşat eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şavşat eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şavşat eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şavşat eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şavşat eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şavşat Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şavşat bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şavşat antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şavşat bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şavşat antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şavşat antikacılar, Şavşat antika eşyalar, Şavşat eski eşyalar, Şavşat antika şirketleri, Şavşat antika firması, Şavşat müzayede şirketi,Şavşat el yazması alanlar, Şavşat Kuran’ı kerim alanlar, Şavşat hat yazı alanlar, Şavşat obje alanlar, Şavşat gümüş alanlar, Şavşat turalı gümüş alanlar, Şavşat karaf alanlar, vazo alanlar, Şavşat jardinyer alanlar, Şavşat resim alanlar, Şavşat modern resim alanlar, Şavşat aplik alanlar, Şavşat bahü alanlar, Şavşat bavul alanlar, Şavşat çanak alanlar, Şavşat çömlek alanlar, Şavşat bakır alanlar, baston alanlar, Şavşat biskiü alanlar, Şavşat billur alanlar, Şavşat cam alanlar, Şavşat kristal alanlar, Şavşat bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şavşat bandırma halısı alanlar, Şavşat ceviz yemek odası alanlar, Şavşat ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şavşat ceviz sandalye alanlar, Şavşat cümbüş alanlar, Şavşat constantin oble alanlar, Şavşat cam obje alanlar, Şavşat beykoz alanlar.

Şavşat bohem alanlar, Şavşat çeşmi bülbül alanlar, Şavşat çeşme taşı alanlar, Şavşat çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şavşat arnevu alanlar, art deko alanlar, Şavşat deko alanlar, Şavşat ayna alanlar, Şavşat asma avize alanlar, Şavşat aznavur gümüş alanlar, Şavşat aznavur alanlar, Şavşat bafon alanlar, Şavşat ayvazozki alanlar, Şavşat dolap alanlar, Şavşat divit alanlar, Şavşat biblo alanlar, Şavşat dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şavşat daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şavşat dekopaj işi alanlar, Şavşat dual alanlar, Şavşat dual pikap alanlar.

Şavşat dümen alanlar, Şavşat gemici dümeni alanlar, Şavşat gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şavşat derbent halı alanlar, Şavşat eviye alanlar, Şavşat ev halısı alanlar, Şavşat elbiselik alanlar, Şavşat elbise alanlar, Şavşat paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şavşat el işi alanlar, Şavşat el işi halı alanlar, Şavşat el işi alanlar, Şavşat el işi kilim alanlar, Şavşat çan alanlar, Şavşat kilise çanı alanlar, Şavşat gemici çanı alanlar, Şavşat çarık alanlar, Şavşat Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şavşat ferforje alanlar, Şavşat fistan alanlar, Şavşat Osmanlı fistan alanlar, Şavşat portmanto alanlar, Şavşat eski saat alanlar, Şavşat frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şavşat bronz heykel alanlar, Şavşat bronz sütün alanlar, Şavşat bronz avize alanlar, Şavşat bronz vazo alanlar, Şavşat bronz kutu alanlar, Şavşat bronz el işi alanlar.

Şavşat halı alanlar, Şavşat lamba alanlar, resim alanlar, Şavşat parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şavşat insan biblosu alanlar, Şavşat oryantel biblo alanlar, Şavşat kuş biblosu alanlar, Şavşat havlu alanlar, Şavşat mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şavşat turkısh antika alanlar, Şavşat Osmanlı eşyalar alanlar, Şavşat eski gelinlik alanlar, Şavşat İstanbul resimleri alanlar, Şavşat altın varak sehpa alanlar, Şavşat altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şavşat afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şavşat bronz fener alanlar, Şavşat bünyen alanlar, Şavşat develi halı alanlar, Şavşat dürbün alanlar, Şavşat teleskop alanlar, Şavşat sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şavşat çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şavşat flama alanlar, Şavşat alem alanlar, Şavşat arabesk alanlar.

Şavşat pul alanlar, Şavşat Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şavşat eski fincan alanlar, Şavşat cam altı alanlar, Şavşat şamdan alanlar, Şavşat oryantel heykel alanlar, Şavşat gümüşlük alanlar, Şavşat hat yazı alanlar, Şavşat teship alanlar, hokka alanlar, Şavşat tophane alanlar, Şavşat goblen alanlar, Şavşat çin eski eşyalar alanlar, Şavşat Çanakkale alanlar, Şavşat Çanakkale vazo alanlar, Şavşat fil dişi heykel alanlar, Şavşat fil dişi baston alanlar, Şavşat fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şavşat fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şavşat duvar saati alanlar, Şavşat bez alanlar, buda heykel alanlar, Şavşat hamedan halı alanlar, Şavşat kılıç alanlar, Şavşat antika kılıç alanlar.

Şavşat antika araba alanlar, Şavşat antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şavşat antika eşyalar alanlar, Şavşat kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şavşat antika foto alanlar, Şavşat kehribar alanlar, Şavşat kehribar tesbih alanlar, Şavşat Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şavşat seramik eşya alanlar, Şavşat kilit alanlar, Şavşat anahtar alanlar, Şavşat antika anahtar alanlar, Şavşat antika kilit alanlar, Şavşat josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şavşat antika silah alanlar, Şavşat antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şavşat lambader alanlar, Şavşat minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şavşat komidin alanlar, Şavşat kara kalem resim alanlar, Şavşat blue black alanlar, Şavşat mask alanlar, eski mask alanlar, Şavşat aşurelik alanlar.

Şavşat saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şavşat antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şavşat gramofon alanlar, Şavşat mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şavşat güdüm alanlar, Şavşat tekke işi alanlar, Şavşat İznik alanlar, Şavşat pusula alanlar, Şavşat gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şavşat periyor saat alanlar, Şavşat mangal alanlar, Şavşat eski mangal alanlar, Şavşat Şam işi alanlar, Şavşat Süleymaniye işi alanlar, Şavşat takunya alanlar, Şavşat gümüş takunya alanlar, Şavşat Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şavşat seccade alanlar, Şavşat eski seccade alanlar, Şavşat Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şavşat tablo alanlar.

Şavşat antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şavşat abajur alanlar, Şavşat sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şavşat antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şavşat madalya alanlar, Şavşat eşya alanlar, Şavşat ferman alanlar, Şavşat berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şavşat jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şavşat bahça alanlar, Şavşat Osmanlı bohça alanlar, Şavşat bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şavşat ampir alanlar, Şavşat chrıstofle alanlar, Şavşat ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şavşat şamdan alanlar, Şavşat çanta alanlar, Şavşat van işi savat alanlar, Şavşat tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şavşat Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şavşat hokka alanlar, Şavşat fransız mine alanlar, Şavşat teşhir vitrini alanlar, Şavşat buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şavşat keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şavşat kandil alanlar, Şavşat ebru alanlar, Şavşat mustafa düzgünman alanlar, Şavşat zigon alanlar, Şavşat zemzemlik alanlar, Şavşat mücevher kutusu alanlar, Şavşat dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şavşat sürahi alanlar, Şavşat Osmanlı sürahi alanlar, Şavşat antik mercan alanlar, Şavşat makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şavşat antik sedef alanlar, Şavşat minyatür alanlar, Şavşat kabe örtüsü alanlar, Şavşat gülebdan alanlar, Şavşat mineli dürbün alanlar, Şavşat sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şavşat şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şavşat lali gue alanlar, Şavşat gece sürahisi alanlar, Şavşat meissen alanlar, Şavşat satsuma alanlar, Şavşat hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şavşat macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şavşat constantine alanlar, Şavşat anonim alanlar, Şavşat leyla gamsız alanlar, Şavşat ibrahim safi alanlar, Şavşat bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şavşat herend alanlar, Şavşat nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şavşat osmanlıca alanlar, Şavşat kitap alanlar, Şavşat kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şavşat haydar besim aydar alanlar, Şavşat orhan peker alanlar, Şavşat sıtkı olçar alanlar, Şavşat Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şavşat edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şavşat rus gümüşü alanlar, Şavşat minyatür alanlar, Şavşat viyana heykel alanlar, Şavşat oryantal heykel alanlar, Şavşat f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şavşat merasim kılıcı alanlar.

Şavşat ahşap hilye alanlar, Şavşat hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şavşat tesbih alanlar, Şavşat seyahat saati alanlar, Şavşat gravür alanlar, Şavşat degü alanlar, radio antika alanlar, Şavşat opalin alanlar, Şavşat radyo alanlar, Şavşat kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şavşat laledan alanlar, Şavşat karaf alanlar, Şavşat çerezlik alanlar, Şavşat sahleplik alanlar, Şavşat tutya alanlar, Şavşat likör takımı alanlar, Şavşat mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şavşat zarf alanlar, Şavşat nargile alanlar, Şavşat gülabdan alanlar, Şavşat ferman alanlar, Şavşat berat alanlar.

Şavşat hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şavşat şifa tası alanlar, Şavşat hokka takımı alanlar, Şavşat mangal alanlar, Şavşat barutluk alanlar, Şavşat tombak alanlar, Şavşat saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şavşat ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şavşat hançer alanlar, Şavşat kılıç alanlar, Şavşat mühürler alanlar, Şavşat mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şavşat Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şavşat seccade alanlar, Şavşat sırmalı örtüler alanlar, Şavşat antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.