Murgul antikacılar, Murgul antika alanlar, Murgul antika eşya alanlar, Murgul antika eşyalar, Murgul eski alım satım, Murgul antika koleksiyoncuları, Murgul antika eşya alıcıları, Murgul antika şirketleri, Murgul antika firması, Murgul antika şirketi, Murgul antika firmaları, Murgul antika eşya şirketleri, Murgul antika eşya firması, Murgul antika eşya şirketi, Murgul antika eşya firmaları, Murgul müzayede şirketi, Murgul eski alanlar, Murgul eski eşya alanlar, Murgul antika alan yerler, Murgul antika eşya alan yerler, Murgul eski alan yerler, Murgul eski eşya alan yerler, Murgul antika pazarı, Murgul antika alım satım, Murgul antika alıcıları, Murgul antika satıcıları, Murgul antika eşya satıcıları, Murgul eski eşya alıcıları, Murgul eski eşya satıcıları, Murgul antika fiyatları, Murgul antika eşya fiyatları, Murgul eski fiyatları, Murgul eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Murgul Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Murgul antika eşya alanlar ve Murgul antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Murgul antika eşya şirketimiz, Murgul antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Murgul Antika Alanlar

Murgul antika alanlar ve Murgul antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Murgul antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Murgul antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Murgul Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Murgul antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Murgul

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Murgul antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Murgul antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Murgul Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Murgul antika eşya alanlar ve Murgul antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Murgul antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Murgul antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Murgul Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Murgul antika eşya alanların tercih ettiği, Murgul bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Murgul antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Murgul antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Murgul antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Murgul Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Murgul eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Murgul eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Murgul eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Murgul eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Murgul eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Murgul Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Murgul bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Murgul antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Murgul bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Murgul antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Murgul antikacılar, Murgul antika eşyalar, Murgul eski eşyalar, Murgul antika şirketleri, Murgul antika firması, Murgul müzayede şirketi,Murgul el yazması alanlar, Murgul Kuran’ı kerim alanlar, Murgul hat yazı alanlar, Murgul obje alanlar, Murgul gümüş alanlar, Murgul turalı gümüş alanlar, Murgul karaf alanlar, vazo alanlar, Murgul jardinyer alanlar, Murgul resim alanlar, Murgul modern resim alanlar, Murgul aplik alanlar, Murgul bahü alanlar, Murgul bavul alanlar, Murgul çanak alanlar, Murgul çömlek alanlar, Murgul bakır alanlar, baston alanlar, Murgul biskiü alanlar, Murgul billur alanlar, Murgul cam alanlar, Murgul kristal alanlar, Murgul bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Murgul bandırma halısı alanlar, Murgul ceviz yemek odası alanlar, Murgul ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Murgul ceviz sandalye alanlar, Murgul cümbüş alanlar, Murgul constantin oble alanlar, Murgul cam obje alanlar, Murgul beykoz alanlar.

Murgul bohem alanlar, Murgul çeşmi bülbül alanlar, Murgul çeşme taşı alanlar, Murgul çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Murgul arnevu alanlar, art deko alanlar, Murgul deko alanlar, Murgul ayna alanlar, Murgul asma avize alanlar, Murgul aznavur gümüş alanlar, Murgul aznavur alanlar, Murgul bafon alanlar, Murgul ayvazozki alanlar, Murgul dolap alanlar, Murgul divit alanlar, Murgul biblo alanlar, Murgul dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Murgul daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Murgul dekopaj işi alanlar, Murgul dual alanlar, Murgul dual pikap alanlar.

Murgul dümen alanlar, Murgul gemici dümeni alanlar, Murgul gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Murgul derbent halı alanlar, Murgul eviye alanlar, Murgul ev halısı alanlar, Murgul elbiselik alanlar, Murgul elbise alanlar, Murgul paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Murgul el işi alanlar, Murgul el işi halı alanlar, Murgul el işi alanlar, Murgul el işi kilim alanlar, Murgul çan alanlar, Murgul kilise çanı alanlar, Murgul gemici çanı alanlar, Murgul çarık alanlar, Murgul Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Murgul ferforje alanlar, Murgul fistan alanlar, Murgul Osmanlı fistan alanlar, Murgul portmanto alanlar, Murgul eski saat alanlar, Murgul frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Murgul bronz heykel alanlar, Murgul bronz sütün alanlar, Murgul bronz avize alanlar, Murgul bronz vazo alanlar, Murgul bronz kutu alanlar, Murgul bronz el işi alanlar.

Murgul halı alanlar, Murgul lamba alanlar, resim alanlar, Murgul parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Murgul insan biblosu alanlar, Murgul oryantel biblo alanlar, Murgul kuş biblosu alanlar, Murgul havlu alanlar, Murgul mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Murgul turkısh antika alanlar, Murgul Osmanlı eşyalar alanlar, Murgul eski gelinlik alanlar, Murgul İstanbul resimleri alanlar, Murgul altın varak sehpa alanlar, Murgul altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Murgul afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Murgul bronz fener alanlar, Murgul bünyen alanlar, Murgul develi halı alanlar, Murgul dürbün alanlar, Murgul teleskop alanlar, Murgul sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Murgul çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Murgul flama alanlar, Murgul alem alanlar, Murgul arabesk alanlar.

Murgul pul alanlar, Murgul Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Murgul eski fincan alanlar, Murgul cam altı alanlar, Murgul şamdan alanlar, Murgul oryantel heykel alanlar, Murgul gümüşlük alanlar, Murgul hat yazı alanlar, Murgul teship alanlar, hokka alanlar, Murgul tophane alanlar, Murgul goblen alanlar, Murgul çin eski eşyalar alanlar, Murgul Çanakkale alanlar, Murgul Çanakkale vazo alanlar, Murgul fil dişi heykel alanlar, Murgul fil dişi baston alanlar, Murgul fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Murgul fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Murgul duvar saati alanlar, Murgul bez alanlar, buda heykel alanlar, Murgul hamedan halı alanlar, Murgul kılıç alanlar, Murgul antika kılıç alanlar.

Murgul antika araba alanlar, Murgul antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Murgul antika eşyalar alanlar, Murgul kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Murgul antika foto alanlar, Murgul kehribar alanlar, Murgul kehribar tesbih alanlar, Murgul Kütahya alanlar, kınık alanlar, Murgul seramik eşya alanlar, Murgul kilit alanlar, Murgul anahtar alanlar, Murgul antika anahtar alanlar, Murgul antika kilit alanlar, Murgul josefin alanlar, kaşpo alanlar, Murgul antika silah alanlar, Murgul antika rahle alanlar, rahle alanlar, Murgul lambader alanlar, Murgul minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Murgul komidin alanlar, Murgul kara kalem resim alanlar, Murgul blue black alanlar, Murgul mask alanlar, eski mask alanlar, Murgul aşurelik alanlar.

Murgul saleplik alanlar, bozalık alanlar, Murgul antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Murgul gramofon alanlar, Murgul mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Murgul güdüm alanlar, Murgul tekke işi alanlar, Murgul İznik alanlar, Murgul pusula alanlar, Murgul gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Murgul periyor saat alanlar, Murgul mangal alanlar, Murgul eski mangal alanlar, Murgul Şam işi alanlar, Murgul Süleymaniye işi alanlar, Murgul takunya alanlar, Murgul gümüş takunya alanlar, Murgul Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Murgul seccade alanlar, Murgul eski seccade alanlar, Murgul Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Murgul tablo alanlar.

Murgul antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Murgul abajur alanlar, Murgul sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Murgul antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Murgul madalya alanlar, Murgul eşya alanlar, Murgul ferman alanlar, Murgul berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Murgul jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Murgul bahça alanlar, Murgul Osmanlı bohça alanlar, Murgul bindallı alanlar, kaftan alanlar, Murgul ampir alanlar, Murgul chrıstofle alanlar, Murgul ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Murgul şamdan alanlar, Murgul çanta alanlar, Murgul van işi savat alanlar, Murgul tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Murgul Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Murgul hokka alanlar, Murgul fransız mine alanlar, Murgul teşhir vitrini alanlar, Murgul buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Murgul keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Murgul kandil alanlar, Murgul ebru alanlar, Murgul mustafa düzgünman alanlar, Murgul zigon alanlar, Murgul zemzemlik alanlar, Murgul mücevher kutusu alanlar, Murgul dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Murgul sürahi alanlar, Murgul Osmanlı sürahi alanlar, Murgul antik mercan alanlar, Murgul makta alanlar, teslim taşı alanlar, Murgul antik sedef alanlar, Murgul minyatür alanlar, Murgul kabe örtüsü alanlar, Murgul gülebdan alanlar, Murgul mineli dürbün alanlar, Murgul sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Murgul şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Murgul lali gue alanlar, Murgul gece sürahisi alanlar, Murgul meissen alanlar, Murgul satsuma alanlar, Murgul hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Murgul macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Murgul constantine alanlar, Murgul anonim alanlar, Murgul leyla gamsız alanlar, Murgul ibrahim safi alanlar, Murgul bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Murgul herend alanlar, Murgul nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Murgul osmanlıca alanlar, Murgul kitap alanlar, Murgul kalle alanlar, ali kartal alanlar, Murgul haydar besim aydar alanlar, Murgul orhan peker alanlar, Murgul sıtkı olçar alanlar, Murgul Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Murgul edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Murgul rus gümüşü alanlar, Murgul minyatür alanlar, Murgul viyana heykel alanlar, Murgul oryantal heykel alanlar, Murgul f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Murgul merasim kılıcı alanlar.

Murgul ahşap hilye alanlar, Murgul hereke halı alanlar, kuka alanlar, Murgul tesbih alanlar, Murgul seyahat saati alanlar, Murgul gravür alanlar, Murgul degü alanlar, radio antika alanlar, Murgul opalin alanlar, Murgul radyo alanlar, Murgul kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Murgul laledan alanlar, Murgul karaf alanlar, Murgul çerezlik alanlar, Murgul sahleplik alanlar, Murgul tutya alanlar, Murgul likör takımı alanlar, Murgul mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Murgul zarf alanlar, Murgul nargile alanlar, Murgul gülabdan alanlar, Murgul ferman alanlar, Murgul berat alanlar.

Murgul hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Murgul şifa tası alanlar, Murgul hokka takımı alanlar, Murgul mangal alanlar, Murgul barutluk alanlar, Murgul tombak alanlar, Murgul saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Murgul ağızlık alanlar, kemer alanlar, Murgul hançer alanlar, Murgul kılıç alanlar, Murgul mühürler alanlar, Murgul mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Murgul Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Murgul seccade alanlar, Murgul sırmalı örtüler alanlar, Murgul antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.