Hopa antikacılar, Hopa antika alanlar, Hopa antika eşya alanlar, Hopa antika eşyalar, Hopa eski alım satım, Hopa antika koleksiyoncuları, Hopa antika eşya alıcıları, Hopa antika şirketleri, Hopa antika firması, Hopa antika şirketi, Hopa antika firmaları, Hopa antika eşya şirketleri, Hopa antika eşya firması, Hopa antika eşya şirketi, Hopa antika eşya firmaları, Hopa müzayede şirketi, Hopa eski alanlar, Hopa eski eşya alanlar, Hopa antika alan yerler, Hopa antika eşya alan yerler, Hopa eski alan yerler, Hopa eski eşya alan yerler, Hopa antika pazarı, Hopa antika alım satım, Hopa antika alıcıları, Hopa antika satıcıları, Hopa antika eşya satıcıları, Hopa eski eşya alıcıları, Hopa eski eşya satıcıları, Hopa antika fiyatları, Hopa antika eşya fiyatları, Hopa eski fiyatları, Hopa eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Hopa Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hopa antika eşya alanlar ve Hopa antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hopa antika eşya şirketimiz, Hopa antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hopa Antika Alanlar

Hopa antika alanlar ve Hopa antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hopa antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hopa antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hopa Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hopa antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hopa

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hopa antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hopa antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hopa Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hopa antika eşya alanlar ve Hopa antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hopa antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hopa antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hopa Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hopa antika eşya alanların tercih ettiği, Hopa bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hopa antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hopa antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hopa antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hopa Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hopa eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hopa eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hopa eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hopa eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hopa eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hopa Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hopa bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hopa antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hopa bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hopa antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hopa antikacılar, Hopa antika eşyalar, Hopa eski eşyalar, Hopa antika şirketleri, Hopa antika firması, Hopa müzayede şirketi,Hopa el yazması alanlar, Hopa Kuran’ı kerim alanlar, Hopa hat yazı alanlar, Hopa obje alanlar, Hopa gümüş alanlar, Hopa turalı gümüş alanlar, Hopa karaf alanlar, vazo alanlar, Hopa jardinyer alanlar, Hopa resim alanlar, Hopa modern resim alanlar, Hopa aplik alanlar, Hopa bahü alanlar, Hopa bavul alanlar, Hopa çanak alanlar, Hopa çömlek alanlar, Hopa bakır alanlar, baston alanlar, Hopa biskiü alanlar, Hopa billur alanlar, Hopa cam alanlar, Hopa kristal alanlar, Hopa bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hopa bandırma halısı alanlar, Hopa ceviz yemek odası alanlar, Hopa ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hopa ceviz sandalye alanlar, Hopa cümbüş alanlar, Hopa constantin oble alanlar, Hopa cam obje alanlar, Hopa beykoz alanlar.

Hopa bohem alanlar, Hopa çeşmi bülbül alanlar, Hopa çeşme taşı alanlar, Hopa çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hopa arnevu alanlar, art deko alanlar, Hopa deko alanlar, Hopa ayna alanlar, Hopa asma avize alanlar, Hopa aznavur gümüş alanlar, Hopa aznavur alanlar, Hopa bafon alanlar, Hopa ayvazozki alanlar, Hopa dolap alanlar, Hopa divit alanlar, Hopa biblo alanlar, Hopa dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hopa daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hopa dekopaj işi alanlar, Hopa dual alanlar, Hopa dual pikap alanlar.

Hopa dümen alanlar, Hopa gemici dümeni alanlar, Hopa gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hopa derbent halı alanlar, Hopa eviye alanlar, Hopa ev halısı alanlar, Hopa elbiselik alanlar, Hopa elbise alanlar, Hopa paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hopa el işi alanlar, Hopa el işi halı alanlar, Hopa el işi alanlar, Hopa el işi kilim alanlar, Hopa çan alanlar, Hopa kilise çanı alanlar, Hopa gemici çanı alanlar, Hopa çarık alanlar, Hopa Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hopa ferforje alanlar, Hopa fistan alanlar, Hopa Osmanlı fistan alanlar, Hopa portmanto alanlar, Hopa eski saat alanlar, Hopa frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hopa bronz heykel alanlar, Hopa bronz sütün alanlar, Hopa bronz avize alanlar, Hopa bronz vazo alanlar, Hopa bronz kutu alanlar, Hopa bronz el işi alanlar.

Hopa halı alanlar, Hopa lamba alanlar, resim alanlar, Hopa parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hopa insan biblosu alanlar, Hopa oryantel biblo alanlar, Hopa kuş biblosu alanlar, Hopa havlu alanlar, Hopa mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hopa turkısh antika alanlar, Hopa Osmanlı eşyalar alanlar, Hopa eski gelinlik alanlar, Hopa İstanbul resimleri alanlar, Hopa altın varak sehpa alanlar, Hopa altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hopa afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hopa bronz fener alanlar, Hopa bünyen alanlar, Hopa develi halı alanlar, Hopa dürbün alanlar, Hopa teleskop alanlar, Hopa sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hopa çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hopa flama alanlar, Hopa alem alanlar, Hopa arabesk alanlar.

Hopa pul alanlar, Hopa Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hopa eski fincan alanlar, Hopa cam altı alanlar, Hopa şamdan alanlar, Hopa oryantel heykel alanlar, Hopa gümüşlük alanlar, Hopa hat yazı alanlar, Hopa teship alanlar, hokka alanlar, Hopa tophane alanlar, Hopa goblen alanlar, Hopa çin eski eşyalar alanlar, Hopa Çanakkale alanlar, Hopa Çanakkale vazo alanlar, Hopa fil dişi heykel alanlar, Hopa fil dişi baston alanlar, Hopa fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hopa fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hopa duvar saati alanlar, Hopa bez alanlar, buda heykel alanlar, Hopa hamedan halı alanlar, Hopa kılıç alanlar, Hopa antika kılıç alanlar.

Hopa antika araba alanlar, Hopa antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hopa antika eşyalar alanlar, Hopa kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hopa antika foto alanlar, Hopa kehribar alanlar, Hopa kehribar tesbih alanlar, Hopa Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hopa seramik eşya alanlar, Hopa kilit alanlar, Hopa anahtar alanlar, Hopa antika anahtar alanlar, Hopa antika kilit alanlar, Hopa josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hopa antika silah alanlar, Hopa antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hopa lambader alanlar, Hopa minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hopa komidin alanlar, Hopa kara kalem resim alanlar, Hopa blue black alanlar, Hopa mask alanlar, eski mask alanlar, Hopa aşurelik alanlar.

Hopa saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hopa antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hopa gramofon alanlar, Hopa mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hopa güdüm alanlar, Hopa tekke işi alanlar, Hopa İznik alanlar, Hopa pusula alanlar, Hopa gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hopa periyor saat alanlar, Hopa mangal alanlar, Hopa eski mangal alanlar, Hopa Şam işi alanlar, Hopa Süleymaniye işi alanlar, Hopa takunya alanlar, Hopa gümüş takunya alanlar, Hopa Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hopa seccade alanlar, Hopa eski seccade alanlar, Hopa Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hopa tablo alanlar.

Hopa antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hopa abajur alanlar, Hopa sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hopa antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hopa madalya alanlar, Hopa eşya alanlar, Hopa ferman alanlar, Hopa berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hopa jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hopa bahça alanlar, Hopa Osmanlı bohça alanlar, Hopa bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hopa ampir alanlar, Hopa chrıstofle alanlar, Hopa ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hopa şamdan alanlar, Hopa çanta alanlar, Hopa van işi savat alanlar, Hopa tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hopa Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hopa hokka alanlar, Hopa fransız mine alanlar, Hopa teşhir vitrini alanlar, Hopa buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hopa keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hopa kandil alanlar, Hopa ebru alanlar, Hopa mustafa düzgünman alanlar, Hopa zigon alanlar, Hopa zemzemlik alanlar, Hopa mücevher kutusu alanlar, Hopa dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hopa sürahi alanlar, Hopa Osmanlı sürahi alanlar, Hopa antik mercan alanlar, Hopa makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hopa antik sedef alanlar, Hopa minyatür alanlar, Hopa kabe örtüsü alanlar, Hopa gülebdan alanlar, Hopa mineli dürbün alanlar, Hopa sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hopa şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hopa lali gue alanlar, Hopa gece sürahisi alanlar, Hopa meissen alanlar, Hopa satsuma alanlar, Hopa hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hopa macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hopa constantine alanlar, Hopa anonim alanlar, Hopa leyla gamsız alanlar, Hopa ibrahim safi alanlar, Hopa bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hopa herend alanlar, Hopa nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hopa osmanlıca alanlar, Hopa kitap alanlar, Hopa kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hopa haydar besim aydar alanlar, Hopa orhan peker alanlar, Hopa sıtkı olçar alanlar, Hopa Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hopa edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hopa rus gümüşü alanlar, Hopa minyatür alanlar, Hopa viyana heykel alanlar, Hopa oryantal heykel alanlar, Hopa f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hopa merasim kılıcı alanlar.

Hopa ahşap hilye alanlar, Hopa hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hopa tesbih alanlar, Hopa seyahat saati alanlar, Hopa gravür alanlar, Hopa degü alanlar, radio antika alanlar, Hopa opalin alanlar, Hopa radyo alanlar, Hopa kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hopa laledan alanlar, Hopa karaf alanlar, Hopa çerezlik alanlar, Hopa sahleplik alanlar, Hopa tutya alanlar, Hopa likör takımı alanlar, Hopa mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hopa zarf alanlar, Hopa nargile alanlar, Hopa gülabdan alanlar, Hopa ferman alanlar, Hopa berat alanlar.

Hopa hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hopa şifa tası alanlar, Hopa hokka takımı alanlar, Hopa mangal alanlar, Hopa barutluk alanlar, Hopa tombak alanlar, Hopa saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hopa ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hopa hançer alanlar, Hopa kılıç alanlar, Hopa mühürler alanlar, Hopa mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hopa Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hopa seccade alanlar, Hopa sırmalı örtüler alanlar, Hopa antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.