Borçka antikacılar, Borçka antika alanlar, Borçka antika eşya alanlar, Borçka antika eşyalar, Borçka eski alım satım, Borçka antika koleksiyoncuları, Borçka antika eşya alıcıları, Borçka antika şirketleri, Borçka antika firması, Borçka antika şirketi, Borçka antika firmaları, Borçka antika eşya şirketleri, Borçka antika eşya firması, Borçka antika eşya şirketi, Borçka antika eşya firmaları, Borçka müzayede şirketi, Borçka eski alanlar, Borçka eski eşya alanlar, Borçka antika alan yerler, Borçka antika eşya alan yerler, Borçka eski alan yerler, Borçka eski eşya alan yerler, Borçka antika pazarı, Borçka antika alım satım, Borçka antika alıcıları, Borçka antika satıcıları, Borçka antika eşya satıcıları, Borçka eski eşya alıcıları, Borçka eski eşya satıcıları, Borçka antika fiyatları, Borçka antika eşya fiyatları, Borçka eski fiyatları, Borçka eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Borçka Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Borçka antika eşya alanlar ve Borçka antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Borçka antika eşya şirketimiz, Borçka antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Borçka Antika Alanlar

Borçka antika alanlar ve Borçka antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Borçka antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Borçka antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Borçka Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Borçka antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Borçka

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Borçka antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Borçka antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Borçka Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Borçka antika eşya alanlar ve Borçka antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Borçka antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Borçka antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Borçka Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Borçka antika eşya alanların tercih ettiği, Borçka bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Borçka antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Borçka antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Borçka antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Borçka Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Borçka eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Borçka eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Borçka eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Borçka eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Borçka eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Borçka Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Borçka bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Borçka antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Borçka bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Borçka antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Borçka antikacılar, Borçka antika eşyalar, Borçka eski eşyalar, Borçka antika şirketleri, Borçka antika firması, Borçka müzayede şirketi,Borçka el yazması alanlar, Borçka Kuran’ı kerim alanlar, Borçka hat yazı alanlar, Borçka obje alanlar, Borçka gümüş alanlar, Borçka turalı gümüş alanlar, Borçka karaf alanlar, vazo alanlar, Borçka jardinyer alanlar, Borçka resim alanlar, Borçka modern resim alanlar, Borçka aplik alanlar, Borçka bahü alanlar, Borçka bavul alanlar, Borçka çanak alanlar, Borçka çömlek alanlar, Borçka bakır alanlar, baston alanlar, Borçka biskiü alanlar, Borçka billur alanlar, Borçka cam alanlar, Borçka kristal alanlar, Borçka bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Borçka bandırma halısı alanlar, Borçka ceviz yemek odası alanlar, Borçka ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Borçka ceviz sandalye alanlar, Borçka cümbüş alanlar, Borçka constantin oble alanlar, Borçka cam obje alanlar, Borçka beykoz alanlar.

Borçka bohem alanlar, Borçka çeşmi bülbül alanlar, Borçka çeşme taşı alanlar, Borçka çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Borçka arnevu alanlar, art deko alanlar, Borçka deko alanlar, Borçka ayna alanlar, Borçka asma avize alanlar, Borçka aznavur gümüş alanlar, Borçka aznavur alanlar, Borçka bafon alanlar, Borçka ayvazozki alanlar, Borçka dolap alanlar, Borçka divit alanlar, Borçka biblo alanlar, Borçka dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Borçka daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Borçka dekopaj işi alanlar, Borçka dual alanlar, Borçka dual pikap alanlar.

Borçka dümen alanlar, Borçka gemici dümeni alanlar, Borçka gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Borçka derbent halı alanlar, Borçka eviye alanlar, Borçka ev halısı alanlar, Borçka elbiselik alanlar, Borçka elbise alanlar, Borçka paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Borçka el işi alanlar, Borçka el işi halı alanlar, Borçka el işi alanlar, Borçka el işi kilim alanlar, Borçka çan alanlar, Borçka kilise çanı alanlar, Borçka gemici çanı alanlar, Borçka çarık alanlar, Borçka Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Borçka ferforje alanlar, Borçka fistan alanlar, Borçka Osmanlı fistan alanlar, Borçka portmanto alanlar, Borçka eski saat alanlar, Borçka frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Borçka bronz heykel alanlar, Borçka bronz sütün alanlar, Borçka bronz avize alanlar, Borçka bronz vazo alanlar, Borçka bronz kutu alanlar, Borçka bronz el işi alanlar.

Borçka halı alanlar, Borçka lamba alanlar, resim alanlar, Borçka parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Borçka insan biblosu alanlar, Borçka oryantel biblo alanlar, Borçka kuş biblosu alanlar, Borçka havlu alanlar, Borçka mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Borçka turkısh antika alanlar, Borçka Osmanlı eşyalar alanlar, Borçka eski gelinlik alanlar, Borçka İstanbul resimleri alanlar, Borçka altın varak sehpa alanlar, Borçka altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Borçka afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Borçka bronz fener alanlar, Borçka bünyen alanlar, Borçka develi halı alanlar, Borçka dürbün alanlar, Borçka teleskop alanlar, Borçka sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Borçka çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Borçka flama alanlar, Borçka alem alanlar, Borçka arabesk alanlar.

Borçka pul alanlar, Borçka Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Borçka eski fincan alanlar, Borçka cam altı alanlar, Borçka şamdan alanlar, Borçka oryantel heykel alanlar, Borçka gümüşlük alanlar, Borçka hat yazı alanlar, Borçka teship alanlar, hokka alanlar, Borçka tophane alanlar, Borçka goblen alanlar, Borçka çin eski eşyalar alanlar, Borçka Çanakkale alanlar, Borçka Çanakkale vazo alanlar, Borçka fil dişi heykel alanlar, Borçka fil dişi baston alanlar, Borçka fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Borçka fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Borçka duvar saati alanlar, Borçka bez alanlar, buda heykel alanlar, Borçka hamedan halı alanlar, Borçka kılıç alanlar, Borçka antika kılıç alanlar.

Borçka antika araba alanlar, Borçka antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Borçka antika eşyalar alanlar, Borçka kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Borçka antika foto alanlar, Borçka kehribar alanlar, Borçka kehribar tesbih alanlar, Borçka Kütahya alanlar, kınık alanlar, Borçka seramik eşya alanlar, Borçka kilit alanlar, Borçka anahtar alanlar, Borçka antika anahtar alanlar, Borçka antika kilit alanlar, Borçka josefin alanlar, kaşpo alanlar, Borçka antika silah alanlar, Borçka antika rahle alanlar, rahle alanlar, Borçka lambader alanlar, Borçka minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Borçka komidin alanlar, Borçka kara kalem resim alanlar, Borçka blue black alanlar, Borçka mask alanlar, eski mask alanlar, Borçka aşurelik alanlar.

Borçka saleplik alanlar, bozalık alanlar, Borçka antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Borçka gramofon alanlar, Borçka mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Borçka güdüm alanlar, Borçka tekke işi alanlar, Borçka İznik alanlar, Borçka pusula alanlar, Borçka gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Borçka periyor saat alanlar, Borçka mangal alanlar, Borçka eski mangal alanlar, Borçka Şam işi alanlar, Borçka Süleymaniye işi alanlar, Borçka takunya alanlar, Borçka gümüş takunya alanlar, Borçka Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Borçka seccade alanlar, Borçka eski seccade alanlar, Borçka Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Borçka tablo alanlar.

Borçka antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Borçka abajur alanlar, Borçka sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Borçka antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Borçka madalya alanlar, Borçka eşya alanlar, Borçka ferman alanlar, Borçka berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Borçka jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Borçka bahça alanlar, Borçka Osmanlı bohça alanlar, Borçka bindallı alanlar, kaftan alanlar, Borçka ampir alanlar, Borçka chrıstofle alanlar, Borçka ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Borçka şamdan alanlar, Borçka çanta alanlar, Borçka van işi savat alanlar, Borçka tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Borçka Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Borçka hokka alanlar, Borçka fransız mine alanlar, Borçka teşhir vitrini alanlar, Borçka buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Borçka keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Borçka kandil alanlar, Borçka ebru alanlar, Borçka mustafa düzgünman alanlar, Borçka zigon alanlar, Borçka zemzemlik alanlar, Borçka mücevher kutusu alanlar, Borçka dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Borçka sürahi alanlar, Borçka Osmanlı sürahi alanlar, Borçka antik mercan alanlar, Borçka makta alanlar, teslim taşı alanlar, Borçka antik sedef alanlar, Borçka minyatür alanlar, Borçka kabe örtüsü alanlar, Borçka gülebdan alanlar, Borçka mineli dürbün alanlar, Borçka sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Borçka şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Borçka lali gue alanlar, Borçka gece sürahisi alanlar, Borçka meissen alanlar, Borçka satsuma alanlar, Borçka hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Borçka macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Borçka constantine alanlar, Borçka anonim alanlar, Borçka leyla gamsız alanlar, Borçka ibrahim safi alanlar, Borçka bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Borçka herend alanlar, Borçka nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Borçka osmanlıca alanlar, Borçka kitap alanlar, Borçka kalle alanlar, ali kartal alanlar, Borçka haydar besim aydar alanlar, Borçka orhan peker alanlar, Borçka sıtkı olçar alanlar, Borçka Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Borçka edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Borçka rus gümüşü alanlar, Borçka minyatür alanlar, Borçka viyana heykel alanlar, Borçka oryantal heykel alanlar, Borçka f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Borçka merasim kılıcı alanlar.

Borçka ahşap hilye alanlar, Borçka hereke halı alanlar, kuka alanlar, Borçka tesbih alanlar, Borçka seyahat saati alanlar, Borçka gravür alanlar, Borçka degü alanlar, radio antika alanlar, Borçka opalin alanlar, Borçka radyo alanlar, Borçka kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Borçka laledan alanlar, Borçka karaf alanlar, Borçka çerezlik alanlar, Borçka sahleplik alanlar, Borçka tutya alanlar, Borçka likör takımı alanlar, Borçka mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Borçka zarf alanlar, Borçka nargile alanlar, Borçka gülabdan alanlar, Borçka ferman alanlar, Borçka berat alanlar.

Borçka hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Borçka şifa tası alanlar, Borçka hokka takımı alanlar, Borçka mangal alanlar, Borçka barutluk alanlar, Borçka tombak alanlar, Borçka saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Borçka ağızlık alanlar, kemer alanlar, Borçka hançer alanlar, Borçka kılıç alanlar, Borçka mühürler alanlar, Borçka mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Borçka Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Borçka seccade alanlar, Borçka sırmalı örtüler alanlar, Borçka antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.