Arhavi antikacılar, Arhavi antika alanlar, Arhavi antika eşya alanlar, Arhavi antika eşyalar, Arhavi eski alım satım, Arhavi antika koleksiyoncuları, Arhavi antika eşya alıcıları, Arhavi antika şirketleri, Arhavi antika firması, Arhavi antika şirketi, Arhavi antika firmaları, Arhavi antika eşya şirketleri, Arhavi antika eşya firması, Arhavi antika eşya şirketi, Arhavi antika eşya firmaları, Arhavi müzayede şirketi, Arhavi eski alanlar, Arhavi eski eşya alanlar, Arhavi antika alan yerler, Arhavi antika eşya alan yerler, Arhavi eski alan yerler, Arhavi eski eşya alan yerler, Arhavi antika pazarı, Arhavi antika alım satım, Arhavi antika alıcıları, Arhavi antika satıcıları, Arhavi antika eşya satıcıları, Arhavi eski eşya alıcıları, Arhavi eski eşya satıcıları, Arhavi antika fiyatları, Arhavi antika eşya fiyatları, Arhavi eski fiyatları, Arhavi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Arhavi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Arhavi antika eşya alanlar ve Arhavi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Arhavi antika eşya şirketimiz, Arhavi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Arhavi Antika Alanlar

Arhavi antika alanlar ve Arhavi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Arhavi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Arhavi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Arhavi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Arhavi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Arhavi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Arhavi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Arhavi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Arhavi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Arhavi antika eşya alanlar ve Arhavi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Arhavi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Arhavi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Arhavi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Arhavi antika eşya alanların tercih ettiği, Arhavi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Arhavi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Arhavi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Arhavi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Arhavi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Arhavi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Arhavi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Arhavi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Arhavi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Arhavi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Arhavi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Arhavi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Arhavi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Arhavi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Arhavi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Arhavi antikacılar, Arhavi antika eşyalar, Arhavi eski eşyalar, Arhavi antika şirketleri, Arhavi antika firması, Arhavi müzayede şirketi,Arhavi el yazması alanlar, Arhavi Kuran’ı kerim alanlar, Arhavi hat yazı alanlar, Arhavi obje alanlar, Arhavi gümüş alanlar, Arhavi turalı gümüş alanlar, Arhavi karaf alanlar, vazo alanlar, Arhavi jardinyer alanlar, Arhavi resim alanlar, Arhavi modern resim alanlar, Arhavi aplik alanlar, Arhavi bahü alanlar, Arhavi bavul alanlar, Arhavi çanak alanlar, Arhavi çömlek alanlar, Arhavi bakır alanlar, baston alanlar, Arhavi biskiü alanlar, Arhavi billur alanlar, Arhavi cam alanlar, Arhavi kristal alanlar, Arhavi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Arhavi bandırma halısı alanlar, Arhavi ceviz yemek odası alanlar, Arhavi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Arhavi ceviz sandalye alanlar, Arhavi cümbüş alanlar, Arhavi constantin oble alanlar, Arhavi cam obje alanlar, Arhavi beykoz alanlar.

Arhavi bohem alanlar, Arhavi çeşmi bülbül alanlar, Arhavi çeşme taşı alanlar, Arhavi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Arhavi arnevu alanlar, art deko alanlar, Arhavi deko alanlar, Arhavi ayna alanlar, Arhavi asma avize alanlar, Arhavi aznavur gümüş alanlar, Arhavi aznavur alanlar, Arhavi bafon alanlar, Arhavi ayvazozki alanlar, Arhavi dolap alanlar, Arhavi divit alanlar, Arhavi biblo alanlar, Arhavi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Arhavi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Arhavi dekopaj işi alanlar, Arhavi dual alanlar, Arhavi dual pikap alanlar.

Arhavi dümen alanlar, Arhavi gemici dümeni alanlar, Arhavi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Arhavi derbent halı alanlar, Arhavi eviye alanlar, Arhavi ev halısı alanlar, Arhavi elbiselik alanlar, Arhavi elbise alanlar, Arhavi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Arhavi el işi alanlar, Arhavi el işi halı alanlar, Arhavi el işi alanlar, Arhavi el işi kilim alanlar, Arhavi çan alanlar, Arhavi kilise çanı alanlar, Arhavi gemici çanı alanlar, Arhavi çarık alanlar, Arhavi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Arhavi ferforje alanlar, Arhavi fistan alanlar, Arhavi Osmanlı fistan alanlar, Arhavi portmanto alanlar, Arhavi eski saat alanlar, Arhavi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Arhavi bronz heykel alanlar, Arhavi bronz sütün alanlar, Arhavi bronz avize alanlar, Arhavi bronz vazo alanlar, Arhavi bronz kutu alanlar, Arhavi bronz el işi alanlar.

Arhavi halı alanlar, Arhavi lamba alanlar, resim alanlar, Arhavi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Arhavi insan biblosu alanlar, Arhavi oryantel biblo alanlar, Arhavi kuş biblosu alanlar, Arhavi havlu alanlar, Arhavi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Arhavi turkısh antika alanlar, Arhavi Osmanlı eşyalar alanlar, Arhavi eski gelinlik alanlar, Arhavi İstanbul resimleri alanlar, Arhavi altın varak sehpa alanlar, Arhavi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Arhavi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Arhavi bronz fener alanlar, Arhavi bünyen alanlar, Arhavi develi halı alanlar, Arhavi dürbün alanlar, Arhavi teleskop alanlar, Arhavi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Arhavi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Arhavi flama alanlar, Arhavi alem alanlar, Arhavi arabesk alanlar.

Arhavi pul alanlar, Arhavi Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Arhavi eski fincan alanlar, Arhavi cam altı alanlar, Arhavi şamdan alanlar, Arhavi oryantel heykel alanlar, Arhavi gümüşlük alanlar, Arhavi hat yazı alanlar, Arhavi teship alanlar, hokka alanlar, Arhavi tophane alanlar, Arhavi goblen alanlar, Arhavi çin eski eşyalar alanlar, Arhavi Çanakkale alanlar, Arhavi Çanakkale vazo alanlar, Arhavi fil dişi heykel alanlar, Arhavi fil dişi baston alanlar, Arhavi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Arhavi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Arhavi duvar saati alanlar, Arhavi bez alanlar, buda heykel alanlar, Arhavi hamedan halı alanlar, Arhavi kılıç alanlar, Arhavi antika kılıç alanlar.

Arhavi antika araba alanlar, Arhavi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Arhavi antika eşyalar alanlar, Arhavi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Arhavi antika foto alanlar, Arhavi kehribar alanlar, Arhavi kehribar tesbih alanlar, Arhavi Kütahya alanlar, kınık alanlar, Arhavi seramik eşya alanlar, Arhavi kilit alanlar, Arhavi anahtar alanlar, Arhavi antika anahtar alanlar, Arhavi antika kilit alanlar, Arhavi josefin alanlar, kaşpo alanlar, Arhavi antika silah alanlar, Arhavi antika rahle alanlar, rahle alanlar, Arhavi lambader alanlar, Arhavi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Arhavi komidin alanlar, Arhavi kara kalem resim alanlar, Arhavi blue black alanlar, Arhavi mask alanlar, eski mask alanlar, Arhavi aşurelik alanlar.

Arhavi saleplik alanlar, bozalık alanlar, Arhavi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Arhavi gramofon alanlar, Arhavi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Arhavi güdüm alanlar, Arhavi tekke işi alanlar, Arhavi İznik alanlar, Arhavi pusula alanlar, Arhavi gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Arhavi periyor saat alanlar, Arhavi mangal alanlar, Arhavi eski mangal alanlar, Arhavi Şam işi alanlar, Arhavi Süleymaniye işi alanlar, Arhavi takunya alanlar, Arhavi gümüş takunya alanlar, Arhavi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Arhavi seccade alanlar, Arhavi eski seccade alanlar, Arhavi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Arhavi tablo alanlar.

Arhavi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Arhavi abajur alanlar, Arhavi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Arhavi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Arhavi madalya alanlar, Arhavi eşya alanlar, Arhavi ferman alanlar, Arhavi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Arhavi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Arhavi bahça alanlar, Arhavi Osmanlı bohça alanlar, Arhavi bindallı alanlar, kaftan alanlar, Arhavi ampir alanlar, Arhavi chrıstofle alanlar, Arhavi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Arhavi şamdan alanlar, Arhavi çanta alanlar, Arhavi van işi savat alanlar, Arhavi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Arhavi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Arhavi hokka alanlar, Arhavi fransız mine alanlar, Arhavi teşhir vitrini alanlar, Arhavi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Arhavi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Arhavi kandil alanlar, Arhavi ebru alanlar, Arhavi mustafa düzgünman alanlar, Arhavi zigon alanlar, Arhavi zemzemlik alanlar, Arhavi mücevher kutusu alanlar, Arhavi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Arhavi sürahi alanlar, Arhavi Osmanlı sürahi alanlar, Arhavi antik mercan alanlar, Arhavi makta alanlar, teslim taşı alanlar, Arhavi antik sedef alanlar, Arhavi minyatür alanlar, Arhavi kabe örtüsü alanlar, Arhavi gülebdan alanlar, Arhavi mineli dürbün alanlar, Arhavi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Arhavi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Arhavi lali gue alanlar, Arhavi gece sürahisi alanlar, Arhavi meissen alanlar, Arhavi satsuma alanlar, Arhavi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Arhavi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Arhavi constantine alanlar, Arhavi anonim alanlar, Arhavi leyla gamsız alanlar, Arhavi ibrahim safi alanlar, Arhavi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Arhavi herend alanlar, Arhavi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Arhavi osmanlıca alanlar, Arhavi kitap alanlar, Arhavi kalle alanlar, ali kartal alanlar, Arhavi haydar besim aydar alanlar, Arhavi orhan peker alanlar, Arhavi sıtkı olçar alanlar, Arhavi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Arhavi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Arhavi rus gümüşü alanlar, Arhavi minyatür alanlar, Arhavi viyana heykel alanlar, Arhavi oryantal heykel alanlar, Arhavi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Arhavi merasim kılıcı alanlar.

Arhavi ahşap hilye alanlar, Arhavi hereke halı alanlar, kuka alanlar, Arhavi tesbih alanlar, Arhavi seyahat saati alanlar, Arhavi gravür alanlar, Arhavi degü alanlar, radio antika alanlar, Arhavi opalin alanlar, Arhavi radyo alanlar, Arhavi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Arhavi laledan alanlar, Arhavi karaf alanlar, Arhavi çerezlik alanlar, Arhavi sahleplik alanlar, Arhavi tutya alanlar, Arhavi likör takımı alanlar, Arhavi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Arhavi zarf alanlar, Arhavi nargile alanlar, Arhavi gülabdan alanlar, Arhavi ferman alanlar, Arhavi berat alanlar.

Arhavi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Arhavi şifa tası alanlar, Arhavi hokka takımı alanlar, Arhavi mangal alanlar, Arhavi barutluk alanlar, Arhavi tombak alanlar, Arhavi saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Arhavi ağızlık alanlar, kemer alanlar, Arhavi hançer alanlar, Arhavi kılıç alanlar, Arhavi mühürler alanlar, Arhavi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Arhavi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Arhavi seccade alanlar, Arhavi sırmalı örtüler alanlar, Arhavi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.