Ardanuç antikacılar, Ardanuç antika alanlar, Ardanuç antika eşya alanlar, Ardanuç antika eşyalar, Ardanuç eski alım satım, Ardanuç antika koleksiyoncuları, Ardanuç antika eşya alıcıları, Ardanuç antika şirketleri, Ardanuç antika firması, Ardanuç antika şirketi, Ardanuç antika firmaları, Ardanuç antika eşya şirketleri, Ardanuç antika eşya firması, Ardanuç antika eşya şirketi, Ardanuç antika eşya firmaları, Ardanuç müzayede şirketi, Ardanuç eski alanlar, Ardanuç eski eşya alanlar, Ardanuç antika alan yerler, Ardanuç antika eşya alan yerler, Ardanuç eski alan yerler, Ardanuç eski eşya alan yerler, Ardanuç antika pazarı, Ardanuç antika alım satım, Ardanuç antika alıcıları, Ardanuç antika satıcıları, Ardanuç antika eşya satıcıları, Ardanuç eski eşya alıcıları, Ardanuç eski eşya satıcıları, Ardanuç antika fiyatları, Ardanuç antika eşya fiyatları, Ardanuç eski fiyatları, Ardanuç eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Artvin Ardanuç Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ardanuç antika eşya alanlar ve Ardanuç antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ardanuç antika eşya şirketimiz, Ardanuç antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ardanuç Antika Alanlar

Ardanuç antika alanlar ve Ardanuç antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ardanuç antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ardanuç antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ardanuç Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ardanuç antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ardanuç

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ardanuç antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ardanuç antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ardanuç Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ardanuç antika eşya alanlar ve Ardanuç antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ardanuç antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ardanuç antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ardanuç Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ardanuç antika eşya alanların tercih ettiği, Ardanuç bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ardanuç antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ardanuç antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ardanuç antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ardanuç Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ardanuç eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ardanuç eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ardanuç eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ardanuç eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ardanuç eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ardanuç Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ardanuç bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ardanuç antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ardanuç bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ardanuç antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ardanuç antikacılar, Ardanuç antika eşyalar, Ardanuç eski eşyalar, Ardanuç antika şirketleri, Ardanuç antika firması, Ardanuç müzayede şirketi,Ardanuç el yazması alanlar, Ardanuç Kuran’ı kerim alanlar, Ardanuç hat yazı alanlar, Ardanuç obje alanlar, Ardanuç gümüş alanlar, Ardanuç turalı gümüş alanlar, Ardanuç karaf alanlar, vazo alanlar, Ardanuç jardinyer alanlar, Ardanuç resim alanlar, Ardanuç modern resim alanlar, Ardanuç aplik alanlar, Ardanuç bahü alanlar, Ardanuç bavul alanlar, Ardanuç çanak alanlar, Ardanuç çömlek alanlar, Ardanuç bakır alanlar, baston alanlar, Ardanuç biskiü alanlar, Ardanuç billur alanlar, Ardanuç cam alanlar, Ardanuç kristal alanlar, Ardanuç bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ardanuç bandırma halısı alanlar, Ardanuç ceviz yemek odası alanlar, Ardanuç ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ardanuç ceviz sandalye alanlar, Ardanuç cümbüş alanlar, Ardanuç constantin oble alanlar, Ardanuç cam obje alanlar, Ardanuç beykoz alanlar.

Ardanuç bohem alanlar, Ardanuç çeşmi bülbül alanlar, Ardanuç çeşme taşı alanlar, Ardanuç çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ardanuç arnevu alanlar, art deko alanlar, Ardanuç deko alanlar, Ardanuç ayna alanlar, Ardanuç asma avize alanlar, Ardanuç aznavur gümüş alanlar, Ardanuç aznavur alanlar, Ardanuç bafon alanlar, Ardanuç ayvazozki alanlar, Ardanuç dolap alanlar, Ardanuç divit alanlar, Ardanuç biblo alanlar, Ardanuç dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ardanuç daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ardanuç dekopaj işi alanlar, Ardanuç dual alanlar, Ardanuç dual pikap alanlar.

Ardanuç dümen alanlar, Ardanuç gemici dümeni alanlar, Ardanuç gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ardanuç derbent halı alanlar, Ardanuç eviye alanlar, Ardanuç ev halısı alanlar, Ardanuç elbiselik alanlar, Ardanuç elbise alanlar, Ardanuç paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ardanuç el işi alanlar, Ardanuç el işi halı alanlar, Ardanuç el işi alanlar, Ardanuç el işi kilim alanlar, Ardanuç çan alanlar, Ardanuç kilise çanı alanlar, Ardanuç gemici çanı alanlar, Ardanuç çarık alanlar, Ardanuç Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ardanuç ferforje alanlar, Ardanuç fistan alanlar, Ardanuç Osmanlı fistan alanlar, Ardanuç portmanto alanlar, Ardanuç eski saat alanlar, Ardanuç frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ardanuç bronz heykel alanlar, Ardanuç bronz sütün alanlar, Ardanuç bronz avize alanlar, Ardanuç bronz vazo alanlar, Ardanuç bronz kutu alanlar, Ardanuç bronz el işi alanlar.

Ardanuç halı alanlar, Ardanuç lamba alanlar, resim alanlar, Ardanuç parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ardanuç insan biblosu alanlar, Ardanuç oryantel biblo alanlar, Ardanuç kuş biblosu alanlar, Ardanuç havlu alanlar, Ardanuç mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ardanuç turkısh antika alanlar, Ardanuç Osmanlı eşyalar alanlar, Ardanuç eski gelinlik alanlar, Ardanuç İstanbul resimleri alanlar, Ardanuç altın varak sehpa alanlar, Ardanuç altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ardanuç afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ardanuç bronz fener alanlar, Ardanuç bünyen alanlar, Ardanuç develi halı alanlar, Ardanuç dürbün alanlar, Ardanuç teleskop alanlar, Ardanuç sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ardanuç çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ardanuç flama alanlar, Ardanuç alem alanlar, Ardanuç arabesk alanlar.

Ardanuç pul alanlar, Ardanuç Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ardanuç eski fincan alanlar, Ardanuç cam altı alanlar, Ardanuç şamdan alanlar, Ardanuç oryantel heykel alanlar, Ardanuç gümüşlük alanlar, Ardanuç hat yazı alanlar, Ardanuç teship alanlar, hokka alanlar, Ardanuç tophane alanlar, Ardanuç goblen alanlar, Ardanuç çin eski eşyalar alanlar, Ardanuç Çanakkale alanlar, Ardanuç Çanakkale vazo alanlar, Ardanuç fil dişi heykel alanlar, Ardanuç fil dişi baston alanlar, Ardanuç fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ardanuç fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ardanuç duvar saati alanlar, Ardanuç bez alanlar, buda heykel alanlar, Ardanuç hamedan halı alanlar, Ardanuç kılıç alanlar, Ardanuç antika kılıç alanlar.

Ardanuç antika araba alanlar, Ardanuç antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ardanuç antika eşyalar alanlar, Ardanuç kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ardanuç antika foto alanlar, Ardanuç kehribar alanlar, Ardanuç kehribar tesbih alanlar, Ardanuç Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ardanuç seramik eşya alanlar, Ardanuç kilit alanlar, Ardanuç anahtar alanlar, Ardanuç antika anahtar alanlar, Ardanuç antika kilit alanlar, Ardanuç josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ardanuç antika silah alanlar, Ardanuç antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ardanuç lambader alanlar, Ardanuç minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ardanuç komidin alanlar, Ardanuç kara kalem resim alanlar, Ardanuç blue black alanlar, Ardanuç mask alanlar, eski mask alanlar, Ardanuç aşurelik alanlar.

Ardanuç saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ardanuç antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ardanuç gramofon alanlar, Ardanuç mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ardanuç güdüm alanlar, Ardanuç tekke işi alanlar, Ardanuç İznik alanlar, Ardanuç pusula alanlar, Ardanuç gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ardanuç periyor saat alanlar, Ardanuç mangal alanlar, Ardanuç eski mangal alanlar, Ardanuç Şam işi alanlar, Ardanuç Süleymaniye işi alanlar, Ardanuç takunya alanlar, Ardanuç gümüş takunya alanlar, Ardanuç Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ardanuç seccade alanlar, Ardanuç eski seccade alanlar, Ardanuç Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ardanuç tablo alanlar.

Ardanuç antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ardanuç abajur alanlar, Ardanuç sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ardanuç antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ardanuç madalya alanlar, Ardanuç eşya alanlar, Ardanuç ferman alanlar, Ardanuç berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ardanuç jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ardanuç bahça alanlar, Ardanuç Osmanlı bohça alanlar, Ardanuç bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ardanuç ampir alanlar, Ardanuç chrıstofle alanlar, Ardanuç ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ardanuç şamdan alanlar, Ardanuç çanta alanlar, Ardanuç van işi savat alanlar, Ardanuç tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ardanuç Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ardanuç hokka alanlar, Ardanuç fransız mine alanlar, Ardanuç teşhir vitrini alanlar, Ardanuç buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ardanuç keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ardanuç kandil alanlar, Ardanuç ebru alanlar, Ardanuç mustafa düzgünman alanlar, Ardanuç zigon alanlar, Ardanuç zemzemlik alanlar, Ardanuç mücevher kutusu alanlar, Ardanuç dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ardanuç sürahi alanlar, Ardanuç Osmanlı sürahi alanlar, Ardanuç antik mercan alanlar, Ardanuç makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ardanuç antik sedef alanlar, Ardanuç minyatür alanlar, Ardanuç kabe örtüsü alanlar, Ardanuç gülebdan alanlar, Ardanuç mineli dürbün alanlar, Ardanuç sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ardanuç şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ardanuç lali gue alanlar, Ardanuç gece sürahisi alanlar, Ardanuç meissen alanlar, Ardanuç satsuma alanlar, Ardanuç hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ardanuç macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ardanuç constantine alanlar, Ardanuç anonim alanlar, Ardanuç leyla gamsız alanlar, Ardanuç ibrahim safi alanlar, Ardanuç bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ardanuç herend alanlar, Ardanuç nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ardanuç osmanlıca alanlar, Ardanuç kitap alanlar, Ardanuç kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ardanuç haydar besim aydar alanlar, Ardanuç orhan peker alanlar, Ardanuç sıtkı olçar alanlar, Ardanuç Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ardanuç edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ardanuç rus gümüşü alanlar, Ardanuç minyatür alanlar, Ardanuç viyana heykel alanlar, Ardanuç oryantal heykel alanlar, Ardanuç f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ardanuç merasim kılıcı alanlar.

Ardanuç ahşap hilye alanlar, Ardanuç hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ardanuç tesbih alanlar, Ardanuç seyahat saati alanlar, Ardanuç gravür alanlar, Ardanuç degü alanlar, radio antika alanlar, Ardanuç opalin alanlar, Ardanuç radyo alanlar, Ardanuç kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ardanuç laledan alanlar, Ardanuç karaf alanlar, Ardanuç çerezlik alanlar, Ardanuç sahleplik alanlar, Ardanuç tutya alanlar, Ardanuç likör takımı alanlar, Ardanuç mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ardanuç zarf alanlar, Ardanuç nargile alanlar, Ardanuç gülabdan alanlar, Ardanuç ferman alanlar, Ardanuç berat alanlar.

Ardanuç hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ardanuç şifa tası alanlar, Ardanuç hokka takımı alanlar, Ardanuç mangal alanlar, Ardanuç barutluk alanlar, Ardanuç tombak alanlar, Ardanuç saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ardanuç ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ardanuç hançer alanlar, Ardanuç kılıç alanlar, Ardanuç mühürler alanlar, Ardanuç mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ardanuç Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ardanuç seccade alanlar, Ardanuç sırmalı örtüler alanlar, Ardanuç antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.