Arnavutköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Arnavutköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Arnavutköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Arnavutköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Arnavutköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Arnavutköy ve antika satıcıları Arnavutköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Arnavutköy Antikacı

İstanbul, Arnavutköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Arnavutköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Arnavutköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Arnavutköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Arnavutköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Arnavutköy Takvim Alan Antikacı, Arnavutköy Mangal Alan Antikacı, Arnavutköy Bindallı Alan Antikacı, Arnavutköy Müzik Seti Alan Antikacı, Arnavutköy Kama Alan Antikacı, Arnavutköy Kazan Alan Antikacı, Arnavutköy Kristal Alan Antikacı, Arnavutköy Kuran Alan Antikacı, Arnavutköy Kupa Alan Antikacı, Arnavutköy Ğügüm Alan Antikacı, Arnavutköy Arma Alan Antikacı, Arnavutköy Fıçı Alan Antikacı, Arnavutköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Arnavutköy Efemera Alan Antikacı, Arnavutköy Hat Makası Alan Antikacı, Arnavutköy Silke Alan Antikacı, Arnavutköy Madalya Alan Antikacı.

Arnavutköy Tarak Alan Antikacı, Arnavutköy Harita Alan Antikacı, Arnavutköy Kandil Alan Antikacı, Arnavutköy Bez Alan Antikacı, Arnavutköy Porselen Alan Antikacı, Arnavutköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Arnavutköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Arnavutköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Arnavutköy Resim Alan Antikacı, Arnavutköy İpek Halı Alan Antikacı, Arnavutköy Silah Alan Antikacı, Arnavutköy Kilim Alan Antikacı, Arnavutköy Plak Alan Antikacı, Arnavutköy Kasetçalar Alan Antikacı, Arnavutköy Zarf Alan Antikacı.

Arnavutköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Arnavutköy Yüzük Alan Antikacı, Arnavutköy Portre Alan Antikacı, Arnavutköy İran Halısı Alan Antikacı, Arnavutköy Askeri Malzeme Alanalar, Arnavutköy Baston Alan Antikacı, Arnavutköy Bileklik Alan Antikacı, Arnavutköy Sehpa Alan Antikacı, Arnavutköy Kamçı Alan Antikacı, Arnavutköy Hat Alan Antikacı, Arnavutköy Oyma Alan Antikacı, Arnavutköy Gümüşlük Alan Antikacı, Arnavutköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Arnavutköy Kılıç Alan Antikacı, Arnavutköy Takı Alan Antikacı, Arnavutköy Cep Saati Alan Antikacı, Arnavutköy Dvd Alan Antikacı, Arnavutköy Komple Eşya Alan Antikacı, Arnavutköy Telefon Alan Antikacı, Arnavutköy Pipo Alan Antikacı, Arnavutköy Üç Etek Alan Antikacı, Arnavutköy Bilezik Alan Antikacı, Arnavutköy Bardak Alan Antikacı.

Arnavutköy Tablo Alan Antikacı, Arnavutköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Arnavutköy Sefer Tası Alan Antikacı, Arnavutköy Dokuma Alan Antikacı, Arnavutköy Kalem Alan Antikacı, Arnavutköy Sürahi Alan Antikacı, Arnavutköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Arnavutköy Gümüş Alan Antikacı, Arnavutköy Daktilo Alan Antikacı, Arnavutköy Pul Alan Antikacı, Arnavutköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Arnavutköy Bıçak Alan Antikacı, Arnavutköy Kol Saati Alan Antikacı, Arnavutköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Arnavutköy Rozet Alan Antikacı, Arnavutköy Gelinlik Alan Antikacı, Arnavutköy Çatal Alan Antikacı, Arnavutköy Kıyafet Alan Antikacı, Arnavutköy Duvar Saati Alan Antikacı, Arnavutköy Fes Alan Antikacı, Arnavutköy Küp Alan Antikacı, Arnavutköy Saçma Alan Antikacı.

Arnavutköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Arnavutköy Ağaç Alan Antikacı, Arnavutköy Halı Alan Antikacı, Arnavutköy Günlük Alan Antikacı, Arnavutköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Arnavutköy Masa Alan Antikacı, Arnavutköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Arnavutköy Kitap Alan Antikacı, Arnavutköy Amfi Alan Antikacı, Arnavutköy Albüm Alan Antikacı, Arnavutköy Ahşap Alan Antikacı, Arnavutköy Gondol Alan Antikacı, Arnavutköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Arnavutköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Arnavutköy Pusula Alan Antikacı, Arnavutköy Gerdanlık Alan Antikacı, Arnavutköy Cezve Alan Antikacı, Arnavutköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Arnavutköy Tuval Alan Antikacı, Arnavutköy Okka Alan Antikacı, Arnavutköy Fincan Alan Antikacı, Arnavutköy Cd Alan Antikacı, Arnavutköy Cam Alan Antikacı, Arnavutköy Çan Alan Antikacı, Arnavutköy Hoparlör Alan Antikacı, Arnavutköy Çiçek Alan Antikacı, Arnavutköy Retro Eşya Alan Antikacı, Arnavutköy Vazo Alan Antikacı, Arnavutköy Koltuk Alan Antikacı, Arnavutköy Şapka Alan Antikacı, Arnavutköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Arnavutköy Kilit Alan Antikacı, Arnavutköy Biblo Alan Antikacı, Arnavutköy Saat Alan Antikacı, Arnavutköy Matara Alan Antikacı, Arnavutköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Arnavutköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Arnavutköy Nişan Alan Antikacı, Arnavutköy Seramik Alan Antikacı, Arnavutköy Minyatür Alan Antikacı, Arnavutköy Kase Alan Antikacı, Arnavutköy Tas Alan Antikacı, Arnavutköy Kavanoz Alan Antikacı, Arnavutköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Arnavutköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Arnavutköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Arnavutköy Radyo Alan Antikacı, Arnavutköy Çini Alan Antikacı, Arnavutköy Mühür Alan Antikacı, Arnavutköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Arnavutköy Çaydanlık Alan Antikacı, Arnavutköy Halhal Alan Antikacı, Arnavutköy Tılsım Alan Antikacı, Arnavutköy Sepet Alan Antikacı, Arnavutköy Sandelye Alan Antikacı, Arnavutköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Arnavutköy Pikap Alan Antikacı, Arnavutköy Roman Alan Antikacı, Arnavutköy Tepsi Alan Antikacı, Arnavutköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Arnavutköy Forma Alan Antikacı, Arnavutköy Avize Alan Antikacı, Arnavutköy Sahan Alan Antikacı, Arnavutköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Arnavutköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Arnavutköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Arnavutköy Şamdan Alan Antikacı.

Arnavutköy Kartpostal Alan Antikacı, Arnavutköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Arnavutköy Sini Alan Antikacı, Arnavutköy Tüfek Alan Antikacı, Arnavutköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Arnavutköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Arnavutköy Taş Plak Alan Antikacı, Arnavutköy Gravür Alan Antikacı, Arnavutköy Kurşun Alan Antikacı, Arnavutköy Gramafon Alan Antikacı, Arnavutköy Cd Player Alan Antikacı, Arnavutköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Arnavutköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Arnavutköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Arnavutköy Mobilya Alan Antikacı, Arnavutköy Kapı Alan Antikacı, Arnavutköy Kaşık Alan Antikacı, Arnavutköy İbrik Alan Antikacı, Arnavutköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Arnavutköy Tabanca Alan Antikacı, Arnavutköy Ferman Alan Antikacı, Arnavutköy Ebru Alan Antikacı, Arnavutköy Tabak Alan Antikacı, Arnavutköy Semaver Alan Antikacı, Arnavutköy Kutu Alan Antikacı.

Arnavutköy Kehribar Alan Antikacı, Arnavutköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Arnavutköy Bronz Alan Antikacı, Arnavutköy Şişe Alan Antikacı, Arnavutköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Arnavutköy Anahtar Alan Antikacı, Arnavutköy Makine Alan Antikacı, Arnavutköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Arnavutköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Arnavutköy Kolye Alan Antikacı, Arnavutköy Fotoğraf Alan Antikacı, Arnavutköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Arnavutköy Tesbih Alan Antikacı, Arnavutköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Arnavutköy Opalin Alan Antikacı, Arnavutköy Taş Alan Antikacı, Arnavutköy Metal Alan Antikacı, Arnavutköy El Yazması Alan Antikacı, Arnavutköy Terazi Alan Antikacı, Arnavutköy Tokmak Alan Antikacı, Arnavutköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Arnavutköy Dirhem Alan Antikacı, Arnavutköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.