Armağanevler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Armağanevler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Armağanevler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Armağanevler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Armağanevler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Armağanevler ve antika satıcıları Armağanevler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Armağanevler Antikacı

İstanbul, Armağanevler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Armağanevler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Armağanevler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Armağanevler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Armağanevler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Armağanevler Takvim Alan Antikacı, Armağanevler Mangal Alan Antikacı, Armağanevler Bindallı Alan Antikacı, Armağanevler Müzik Seti Alan Antikacı, Armağanevler Kama Alan Antikacı, Armağanevler Kazan Alan Antikacı, Armağanevler Kristal Alan Antikacı, Armağanevler Kuran Alan Antikacı, Armağanevler Kupa Alan Antikacı, Armağanevler Ğügüm Alan Antikacı, Armağanevler Arma Alan Antikacı, Armağanevler Fıçı Alan Antikacı, Armağanevler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Armağanevler Efemera Alan Antikacı, Armağanevler Hat Makası Alan Antikacı, Armağanevler Silke Alan Antikacı, Armağanevler Madalya Alan Antikacı.

Armağanevler Tarak Alan Antikacı, Armağanevler Harita Alan Antikacı, Armağanevler Kandil Alan Antikacı, Armağanevler Bez Alan Antikacı, Armağanevler Porselen Alan Antikacı, Armağanevler Müzik Aleti Alan Antikacı, Armağanevler Takı Kutusu Alan Antikacı, Armağanevler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Armağanevler Resim Alan Antikacı, Armağanevler İpek Halı Alan Antikacı, Armağanevler Silah Alan Antikacı, Armağanevler Kilim Alan Antikacı, Armağanevler Plak Alan Antikacı, Armağanevler Kasetçalar Alan Antikacı, Armağanevler Zarf Alan Antikacı.

Armağanevler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Armağanevler Yüzük Alan Antikacı, Armağanevler Portre Alan Antikacı, Armağanevler İran Halısı Alan Antikacı, Armağanevler Askeri Malzeme Alanalar, Armağanevler Baston Alan Antikacı, Armağanevler Bileklik Alan Antikacı, Armağanevler Sehpa Alan Antikacı, Armağanevler Kamçı Alan Antikacı, Armağanevler Hat Alan Antikacı, Armağanevler Oyma Alan Antikacı, Armağanevler Gümüşlük Alan Antikacı, Armağanevler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Armağanevler Kılıç Alan Antikacı, Armağanevler Takı Alan Antikacı, Armağanevler Cep Saati Alan Antikacı, Armağanevler Dvd Alan Antikacı, Armağanevler Komple Eşya Alan Antikacı, Armağanevler Telefon Alan Antikacı, Armağanevler Pipo Alan Antikacı, Armağanevler Üç Etek Alan Antikacı, Armağanevler Bilezik Alan Antikacı, Armağanevler Bardak Alan Antikacı.

Armağanevler Tablo Alan Antikacı, Armağanevler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Armağanevler Sefer Tası Alan Antikacı, Armağanevler Dokuma Alan Antikacı, Armağanevler Kalem Alan Antikacı, Armağanevler Sürahi Alan Antikacı, Armağanevler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Armağanevler Gümüş Alan Antikacı, Armağanevler Daktilo Alan Antikacı, Armağanevler Pul Alan Antikacı, Armağanevler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Armağanevler Bıçak Alan Antikacı, Armağanevler Kol Saati Alan Antikacı, Armağanevler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Armağanevler Rozet Alan Antikacı, Armağanevler Gelinlik Alan Antikacı, Armağanevler Çatal Alan Antikacı, Armağanevler Kıyafet Alan Antikacı, Armağanevler Duvar Saati Alan Antikacı, Armağanevler Fes Alan Antikacı, Armağanevler Küp Alan Antikacı, Armağanevler Saçma Alan Antikacı.

Armağanevler Hat Yazısı Alan Antikacı, Armağanevler Ağaç Alan Antikacı, Armağanevler Halı Alan Antikacı, Armağanevler Günlük Alan Antikacı, Armağanevler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Armağanevler Masa Alan Antikacı, Armağanevler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Armağanevler Kitap Alan Antikacı, Armağanevler Amfi Alan Antikacı, Armağanevler Albüm Alan Antikacı, Armağanevler Ahşap Alan Antikacı, Armağanevler Gondol Alan Antikacı, Armağanevler Çizgi Roman Alan Antikacı, Armağanevler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Armağanevler Pusula Alan Antikacı, Armağanevler Gerdanlık Alan Antikacı, Armağanevler Cezve Alan Antikacı, Armağanevler Şerbetlik Alan Antikacı.

Armağanevler Tuval Alan Antikacı, Armağanevler Okka Alan Antikacı, Armağanevler Fincan Alan Antikacı, Armağanevler Cd Alan Antikacı, Armağanevler Cam Alan Antikacı, Armağanevler Çan Alan Antikacı, Armağanevler Hoparlör Alan Antikacı, Armağanevler Çiçek Alan Antikacı, Armağanevler Retro Eşya Alan Antikacı, Armağanevler Vazo Alan Antikacı, Armağanevler Koltuk Alan Antikacı, Armağanevler Şapka Alan Antikacı, Armağanevler Bakır Eşya Alan Antikacı, Armağanevler Kilit Alan Antikacı, Armağanevler Biblo Alan Antikacı, Armağanevler Saat Alan Antikacı, Armağanevler Matara Alan Antikacı, Armağanevler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Armağanevler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Armağanevler Nişan Alan Antikacı, Armağanevler Seramik Alan Antikacı, Armağanevler Minyatür Alan Antikacı, Armağanevler Kase Alan Antikacı, Armağanevler Tas Alan Antikacı, Armağanevler Kavanoz Alan Antikacı, Armağanevler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Armağanevler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Armağanevler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Armağanevler Radyo Alan Antikacı, Armağanevler Çini Alan Antikacı, Armağanevler Mühür Alan Antikacı, Armağanevler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Armağanevler Çaydanlık Alan Antikacı, Armağanevler Halhal Alan Antikacı, Armağanevler Tılsım Alan Antikacı, Armağanevler Sepet Alan Antikacı, Armağanevler Sandelye Alan Antikacı, Armağanevler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Armağanevler Pikap Alan Antikacı, Armağanevler Roman Alan Antikacı, Armağanevler Tepsi Alan Antikacı, Armağanevler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Armağanevler Forma Alan Antikacı, Armağanevler Avize Alan Antikacı, Armağanevler Sahan Alan Antikacı, Armağanevler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Armağanevler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Armağanevler Bronz Heykel Alan Antikacı, Armağanevler Şamdan Alan Antikacı.

Armağanevler Kartpostal Alan Antikacı, Armağanevler Hereke Halısı Alan Antikacı, Armağanevler Sini Alan Antikacı, Armağanevler Tüfek Alan Antikacı, Armağanevler Köstekli Saat Alan Antikacı, Armağanevler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Armağanevler Taş Plak Alan Antikacı, Armağanevler Gravür Alan Antikacı, Armağanevler Kurşun Alan Antikacı, Armağanevler Gramafon Alan Antikacı, Armağanevler Cd Player Alan Antikacı, Armağanevler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Armağanevler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Armağanevler Kahve Takımı Alan Antikacı, Armağanevler Mobilya Alan Antikacı, Armağanevler Kapı Alan Antikacı, Armağanevler Kaşık Alan Antikacı, Armağanevler İbrik Alan Antikacı, Armağanevler Yağlı Boya Alan Antikacı, Armağanevler Tabanca Alan Antikacı, Armağanevler Ferman Alan Antikacı, Armağanevler Ebru Alan Antikacı, Armağanevler Tabak Alan Antikacı, Armağanevler Semaver Alan Antikacı, Armağanevler Kutu Alan Antikacı.

Armağanevler Kehribar Alan Antikacı, Armağanevler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Armağanevler Bronz Alan Antikacı, Armağanevler Şişe Alan Antikacı, Armağanevler Madalya Nişan Alan Antikacı, Armağanevler Anahtar Alan Antikacı, Armağanevler Makine Alan Antikacı, Armağanevler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Armağanevler Mekanik Alet Alan Antikacı, Armağanevler Kolye Alan Antikacı, Armağanevler Fotoğraf Alan Antikacı, Armağanevler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Armağanevler Tesbih Alan Antikacı, Armağanevler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Armağanevler Opalin Alan Antikacı, Armağanevler Taş Alan Antikacı, Armağanevler Metal Alan Antikacı, Armağanevler El Yazması Alan Antikacı, Armağanevler Terazi Alan Antikacı, Armağanevler Tokmak Alan Antikacı, Armağanevler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Armağanevler Dirhem Alan Antikacı, Armağanevler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.