Ardıçlı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ardıçlı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ardıçlı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ardıçlı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ardıçlı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ardıçlı ve antika satıcıları Ardıçlı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ardıçlı Antikacı

İstanbul, Ardıçlı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ardıçlı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ardıçlı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ardıçlı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ardıçlı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ardıçlı Takvim Alan Antikacı, Ardıçlı Mangal Alan Antikacı, Ardıçlı Bindallı Alan Antikacı, Ardıçlı Müzik Seti Alan Antikacı, Ardıçlı Kama Alan Antikacı, Ardıçlı Kazan Alan Antikacı, Ardıçlı Kristal Alan Antikacı, Ardıçlı Kuran Alan Antikacı, Ardıçlı Kupa Alan Antikacı, Ardıçlı Ğügüm Alan Antikacı, Ardıçlı Arma Alan Antikacı, Ardıçlı Fıçı Alan Antikacı, Ardıçlı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ardıçlı Efemera Alan Antikacı, Ardıçlı Hat Makası Alan Antikacı, Ardıçlı Silke Alan Antikacı, Ardıçlı Madalya Alan Antikacı.

Ardıçlı Tarak Alan Antikacı, Ardıçlı Harita Alan Antikacı, Ardıçlı Kandil Alan Antikacı, Ardıçlı Bez Alan Antikacı, Ardıçlı Porselen Alan Antikacı, Ardıçlı Müzik Aleti Alan Antikacı, Ardıçlı Takı Kutusu Alan Antikacı, Ardıçlı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ardıçlı Resim Alan Antikacı, Ardıçlı İpek Halı Alan Antikacı, Ardıçlı Silah Alan Antikacı, Ardıçlı Kilim Alan Antikacı, Ardıçlı Plak Alan Antikacı, Ardıçlı Kasetçalar Alan Antikacı, Ardıçlı Zarf Alan Antikacı.

Ardıçlı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ardıçlı Yüzük Alan Antikacı, Ardıçlı Portre Alan Antikacı, Ardıçlı İran Halısı Alan Antikacı, Ardıçlı Askeri Malzeme Alanalar, Ardıçlı Baston Alan Antikacı, Ardıçlı Bileklik Alan Antikacı, Ardıçlı Sehpa Alan Antikacı, Ardıçlı Kamçı Alan Antikacı, Ardıçlı Hat Alan Antikacı, Ardıçlı Oyma Alan Antikacı, Ardıçlı Gümüşlük Alan Antikacı, Ardıçlı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ardıçlı Kılıç Alan Antikacı, Ardıçlı Takı Alan Antikacı, Ardıçlı Cep Saati Alan Antikacı, Ardıçlı Dvd Alan Antikacı, Ardıçlı Komple Eşya Alan Antikacı, Ardıçlı Telefon Alan Antikacı, Ardıçlı Pipo Alan Antikacı, Ardıçlı Üç Etek Alan Antikacı, Ardıçlı Bilezik Alan Antikacı, Ardıçlı Bardak Alan Antikacı.

Ardıçlı Tablo Alan Antikacı, Ardıçlı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ardıçlı Sefer Tası Alan Antikacı, Ardıçlı Dokuma Alan Antikacı, Ardıçlı Kalem Alan Antikacı, Ardıçlı Sürahi Alan Antikacı, Ardıçlı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ardıçlı Gümüş Alan Antikacı, Ardıçlı Daktilo Alan Antikacı, Ardıçlı Pul Alan Antikacı, Ardıçlı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ardıçlı Bıçak Alan Antikacı, Ardıçlı Kol Saati Alan Antikacı, Ardıçlı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ardıçlı Rozet Alan Antikacı, Ardıçlı Gelinlik Alan Antikacı, Ardıçlı Çatal Alan Antikacı, Ardıçlı Kıyafet Alan Antikacı, Ardıçlı Duvar Saati Alan Antikacı, Ardıçlı Fes Alan Antikacı, Ardıçlı Küp Alan Antikacı, Ardıçlı Saçma Alan Antikacı.

Ardıçlı Hat Yazısı Alan Antikacı, Ardıçlı Ağaç Alan Antikacı, Ardıçlı Halı Alan Antikacı, Ardıçlı Günlük Alan Antikacı, Ardıçlı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ardıçlı Masa Alan Antikacı, Ardıçlı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ardıçlı Kitap Alan Antikacı, Ardıçlı Amfi Alan Antikacı, Ardıçlı Albüm Alan Antikacı, Ardıçlı Ahşap Alan Antikacı, Ardıçlı Gondol Alan Antikacı, Ardıçlı Çizgi Roman Alan Antikacı, Ardıçlı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ardıçlı Pusula Alan Antikacı, Ardıçlı Gerdanlık Alan Antikacı, Ardıçlı Cezve Alan Antikacı, Ardıçlı Şerbetlik Alan Antikacı.

Ardıçlı Tuval Alan Antikacı, Ardıçlı Okka Alan Antikacı, Ardıçlı Fincan Alan Antikacı, Ardıçlı Cd Alan Antikacı, Ardıçlı Cam Alan Antikacı, Ardıçlı Çan Alan Antikacı, Ardıçlı Hoparlör Alan Antikacı, Ardıçlı Çiçek Alan Antikacı, Ardıçlı Retro Eşya Alan Antikacı, Ardıçlı Vazo Alan Antikacı, Ardıçlı Koltuk Alan Antikacı, Ardıçlı Şapka Alan Antikacı, Ardıçlı Bakır Eşya Alan Antikacı, Ardıçlı Kilit Alan Antikacı, Ardıçlı Biblo Alan Antikacı, Ardıçlı Saat Alan Antikacı, Ardıçlı Matara Alan Antikacı, Ardıçlı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ardıçlı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ardıçlı Nişan Alan Antikacı, Ardıçlı Seramik Alan Antikacı, Ardıçlı Minyatür Alan Antikacı, Ardıçlı Kase Alan Antikacı, Ardıçlı Tas Alan Antikacı, Ardıçlı Kavanoz Alan Antikacı, Ardıçlı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ardıçlı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ardıçlı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ardıçlı Radyo Alan Antikacı, Ardıçlı Çini Alan Antikacı, Ardıçlı Mühür Alan Antikacı, Ardıçlı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ardıçlı Çaydanlık Alan Antikacı, Ardıçlı Halhal Alan Antikacı, Ardıçlı Tılsım Alan Antikacı, Ardıçlı Sepet Alan Antikacı, Ardıçlı Sandelye Alan Antikacı, Ardıçlı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ardıçlı Pikap Alan Antikacı, Ardıçlı Roman Alan Antikacı, Ardıçlı Tepsi Alan Antikacı, Ardıçlı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ardıçlı Forma Alan Antikacı, Ardıçlı Avize Alan Antikacı, Ardıçlı Sahan Alan Antikacı, Ardıçlı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ardıçlı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ardıçlı Bronz Heykel Alan Antikacı, Ardıçlı Şamdan Alan Antikacı.

Ardıçlı Kartpostal Alan Antikacı, Ardıçlı Hereke Halısı Alan Antikacı, Ardıçlı Sini Alan Antikacı, Ardıçlı Tüfek Alan Antikacı, Ardıçlı Köstekli Saat Alan Antikacı, Ardıçlı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ardıçlı Taş Plak Alan Antikacı, Ardıçlı Gravür Alan Antikacı, Ardıçlı Kurşun Alan Antikacı, Ardıçlı Gramafon Alan Antikacı, Ardıçlı Cd Player Alan Antikacı, Ardıçlı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ardıçlı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ardıçlı Kahve Takımı Alan Antikacı, Ardıçlı Mobilya Alan Antikacı, Ardıçlı Kapı Alan Antikacı, Ardıçlı Kaşık Alan Antikacı, Ardıçlı İbrik Alan Antikacı, Ardıçlı Yağlı Boya Alan Antikacı, Ardıçlı Tabanca Alan Antikacı, Ardıçlı Ferman Alan Antikacı, Ardıçlı Ebru Alan Antikacı, Ardıçlı Tabak Alan Antikacı, Ardıçlı Semaver Alan Antikacı, Ardıçlı Kutu Alan Antikacı.

Ardıçlı Kehribar Alan Antikacı, Ardıçlı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ardıçlı Bronz Alan Antikacı, Ardıçlı Şişe Alan Antikacı, Ardıçlı Madalya Nişan Alan Antikacı, Ardıçlı Anahtar Alan Antikacı, Ardıçlı Makine Alan Antikacı, Ardıçlı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ardıçlı Mekanik Alet Alan Antikacı, Ardıçlı Kolye Alan Antikacı, Ardıçlı Fotoğraf Alan Antikacı, Ardıçlı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ardıçlı Tesbih Alan Antikacı, Ardıçlı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ardıçlı Opalin Alan Antikacı, Ardıçlı Taş Alan Antikacı, Ardıçlı Metal Alan Antikacı, Ardıçlı El Yazması Alan Antikacı, Ardıçlı Terazi Alan Antikacı, Ardıçlı Tokmak Alan Antikacı, Ardıçlı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ardıçlı Dirhem Alan Antikacı, Ardıçlı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.