Arapcami Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Arapcami Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Arapcami, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Arapcami olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Arapcami İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Arapcami ve antika satıcıları Arapcami için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Arapcami Antikacı

İstanbul, Arapcami antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Arapcami) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Arapcami Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Arapcami Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Arapcami Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Arapcami Takvim Alan Antikacı, Arapcami Mangal Alan Antikacı, Arapcami Bindallı Alan Antikacı, Arapcami Müzik Seti Alan Antikacı, Arapcami Kama Alan Antikacı, Arapcami Kazan Alan Antikacı, Arapcami Kristal Alan Antikacı, Arapcami Kuran Alan Antikacı, Arapcami Kupa Alan Antikacı, Arapcami Ğügüm Alan Antikacı, Arapcami Arma Alan Antikacı, Arapcami Fıçı Alan Antikacı, Arapcami El Yazması Kitap Alan Antikacı, Arapcami Efemera Alan Antikacı, Arapcami Hat Makası Alan Antikacı, Arapcami Silke Alan Antikacı, Arapcami Madalya Alan Antikacı.

Arapcami Tarak Alan Antikacı, Arapcami Harita Alan Antikacı, Arapcami Kandil Alan Antikacı, Arapcami Bez Alan Antikacı, Arapcami Porselen Alan Antikacı, Arapcami Müzik Aleti Alan Antikacı, Arapcami Takı Kutusu Alan Antikacı, Arapcami Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Arapcami Resim Alan Antikacı, Arapcami İpek Halı Alan Antikacı, Arapcami Silah Alan Antikacı, Arapcami Kilim Alan Antikacı, Arapcami Plak Alan Antikacı, Arapcami Kasetçalar Alan Antikacı, Arapcami Zarf Alan Antikacı.

Arapcami Komple Miras Evi Alan Antikacı, Arapcami Yüzük Alan Antikacı, Arapcami Portre Alan Antikacı, Arapcami İran Halısı Alan Antikacı, Arapcami Askeri Malzeme Alanalar, Arapcami Baston Alan Antikacı, Arapcami Bileklik Alan Antikacı, Arapcami Sehpa Alan Antikacı, Arapcami Kamçı Alan Antikacı, Arapcami Hat Alan Antikacı, Arapcami Oyma Alan Antikacı, Arapcami Gümüşlük Alan Antikacı, Arapcami El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Arapcami Kılıç Alan Antikacı, Arapcami Takı Alan Antikacı, Arapcami Cep Saati Alan Antikacı, Arapcami Dvd Alan Antikacı, Arapcami Komple Eşya Alan Antikacı, Arapcami Telefon Alan Antikacı, Arapcami Pipo Alan Antikacı, Arapcami Üç Etek Alan Antikacı, Arapcami Bilezik Alan Antikacı, Arapcami Bardak Alan Antikacı.

Arapcami Tablo Alan Antikacı, Arapcami 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Arapcami Sefer Tası Alan Antikacı, Arapcami Dokuma Alan Antikacı, Arapcami Kalem Alan Antikacı, Arapcami Sürahi Alan Antikacı, Arapcami Komple Kütüphane Alan Antikacı, Arapcami Gümüş Alan Antikacı, Arapcami Daktilo Alan Antikacı, Arapcami Pul Alan Antikacı, Arapcami Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Arapcami Bıçak Alan Antikacı, Arapcami Kol Saati Alan Antikacı, Arapcami Makaralı Teyp Alan Antikacı, Arapcami Rozet Alan Antikacı, Arapcami Gelinlik Alan Antikacı, Arapcami Çatal Alan Antikacı, Arapcami Kıyafet Alan Antikacı, Arapcami Duvar Saati Alan Antikacı, Arapcami Fes Alan Antikacı, Arapcami Küp Alan Antikacı, Arapcami Saçma Alan Antikacı.

Arapcami Hat Yazısı Alan Antikacı, Arapcami Ağaç Alan Antikacı, Arapcami Halı Alan Antikacı, Arapcami Günlük Alan Antikacı, Arapcami Yıldız Porselen Alan Antikacı, Arapcami Masa Alan Antikacı, Arapcami Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Arapcami Kitap Alan Antikacı, Arapcami Amfi Alan Antikacı, Arapcami Albüm Alan Antikacı, Arapcami Ahşap Alan Antikacı, Arapcami Gondol Alan Antikacı, Arapcami Çizgi Roman Alan Antikacı, Arapcami Komple Mira Evi Boşaltanlar, Arapcami Pusula Alan Antikacı, Arapcami Gerdanlık Alan Antikacı, Arapcami Cezve Alan Antikacı, Arapcami Şerbetlik Alan Antikacı.

Arapcami Tuval Alan Antikacı, Arapcami Okka Alan Antikacı, Arapcami Fincan Alan Antikacı, Arapcami Cd Alan Antikacı, Arapcami Cam Alan Antikacı, Arapcami Çan Alan Antikacı, Arapcami Hoparlör Alan Antikacı, Arapcami Çiçek Alan Antikacı, Arapcami Retro Eşya Alan Antikacı, Arapcami Vazo Alan Antikacı, Arapcami Koltuk Alan Antikacı, Arapcami Şapka Alan Antikacı, Arapcami Bakır Eşya Alan Antikacı, Arapcami Kilit Alan Antikacı, Arapcami Biblo Alan Antikacı, Arapcami Saat Alan Antikacı, Arapcami Matara Alan Antikacı, Arapcami Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Arapcami 33 Lük Plak Alan Antikacı, Arapcami Nişan Alan Antikacı, Arapcami Seramik Alan Antikacı, Arapcami Minyatür Alan Antikacı, Arapcami Kase Alan Antikacı, Arapcami Tas Alan Antikacı, Arapcami Kavanoz Alan Antikacı, Arapcami 45 Lik Plak Alan Antikacı, Arapcami Varaklı Halı Alan Antikacı.

Arapcami El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Arapcami Radyo Alan Antikacı, Arapcami Çini Alan Antikacı, Arapcami Mühür Alan Antikacı, Arapcami Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Arapcami Çaydanlık Alan Antikacı, Arapcami Halhal Alan Antikacı, Arapcami Tılsım Alan Antikacı, Arapcami Sepet Alan Antikacı, Arapcami Sandelye Alan Antikacı, Arapcami Eski Oyuncak Alan Antikacı, Arapcami Pikap Alan Antikacı, Arapcami Roman Alan Antikacı, Arapcami Tepsi Alan Antikacı, Arapcami Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Arapcami Forma Alan Antikacı, Arapcami Avize Alan Antikacı, Arapcami Sahan Alan Antikacı, Arapcami Tırnak Ayna Alan Antikacı, Arapcami Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Arapcami Bronz Heykel Alan Antikacı, Arapcami Şamdan Alan Antikacı.

Arapcami Kartpostal Alan Antikacı, Arapcami Hereke Halısı Alan Antikacı, Arapcami Sini Alan Antikacı, Arapcami Tüfek Alan Antikacı, Arapcami Köstekli Saat Alan Antikacı, Arapcami Varaklı Ayna Alan Antikacı, Arapcami Taş Plak Alan Antikacı, Arapcami Gravür Alan Antikacı, Arapcami Kurşun Alan Antikacı, Arapcami Gramafon Alan Antikacı, Arapcami Cd Player Alan Antikacı, Arapcami 78 Lik Plak Alan Antikacı, Arapcami Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Arapcami Kahve Takımı Alan Antikacı, Arapcami Mobilya Alan Antikacı, Arapcami Kapı Alan Antikacı, Arapcami Kaşık Alan Antikacı, Arapcami İbrik Alan Antikacı, Arapcami Yağlı Boya Alan Antikacı, Arapcami Tabanca Alan Antikacı, Arapcami Ferman Alan Antikacı, Arapcami Ebru Alan Antikacı, Arapcami Tabak Alan Antikacı, Arapcami Semaver Alan Antikacı, Arapcami Kutu Alan Antikacı.

Arapcami Kehribar Alan Antikacı, Arapcami Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Arapcami Bronz Alan Antikacı, Arapcami Şişe Alan Antikacı, Arapcami Madalya Nişan Alan Antikacı, Arapcami Anahtar Alan Antikacı, Arapcami Makine Alan Antikacı, Arapcami Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Arapcami Mekanik Alet Alan Antikacı, Arapcami Kolye Alan Antikacı, Arapcami Fotoğraf Alan Antikacı, Arapcami Bünyan Halısı Alan Antikacı, Arapcami Tesbih Alan Antikacı, Arapcami El Dokuması Halı Alan Antikacı, Arapcami Opalin Alan Antikacı, Arapcami Taş Alan Antikacı, Arapcami Metal Alan Antikacı, Arapcami El Yazması Alan Antikacı, Arapcami Terazi Alan Antikacı, Arapcami Tokmak Alan Antikacı, Arapcami Gaz Ocağı Alan Antikacı, Arapcami Dirhem Alan Antikacı, Arapcami El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.