Muratpaşa antikacılar, Muratpaşa antika alanlar, Muratpaşa antika eşya alanlar, Muratpaşa antika eşyalar, Muratpaşa eski alım satım, Muratpaşa antika koleksiyoncuları, Muratpaşa antika eşya alıcıları, Muratpaşa antika şirketleri, Muratpaşa antika firması, Muratpaşa antika şirketi, Muratpaşa antika firmaları, Muratpaşa antika eşya şirketleri, Muratpaşa antika eşya firması, Muratpaşa antika eşya şirketi, Muratpaşa antika eşya firmaları, Muratpaşa müzayede şirketi, Muratpaşa eski alanlar, Muratpaşa eski eşya alanlar, Muratpaşa antika alan yerler, Muratpaşa antika eşya alan yerler, Muratpaşa eski alan yerler, Muratpaşa eski eşya alan yerler, Muratpaşa antika pazarı, Muratpaşa antika alım satım, Muratpaşa antika alıcıları, Muratpaşa antika satıcıları, Muratpaşa antika eşya satıcıları, Muratpaşa eski eşya alıcıları, Muratpaşa eski eşya satıcıları, Muratpaşa antika fiyatları, Muratpaşa antika eşya fiyatları, Muratpaşa eski fiyatları, Muratpaşa eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Muratpaşa Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Muratpaşa antika eşya alanlar ve Muratpaşa antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Muratpaşa antika eşya şirketimiz, Muratpaşa antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Muratpaşa Antika Alanlar

Muratpaşa antika alanlar ve Muratpaşa antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Muratpaşa antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Muratpaşa antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Muratpaşa Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Muratpaşa antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Muratpaşa

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Muratpaşa antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Muratpaşa antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Muratpaşa Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Muratpaşa antika eşya alanlar ve Muratpaşa antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Muratpaşa antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Muratpaşa antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Muratpaşa Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Muratpaşa antika eşya alanların tercih ettiği, Muratpaşa bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Muratpaşa antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Muratpaşa antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Muratpaşa antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Muratpaşa Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Muratpaşa eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Muratpaşa eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Muratpaşa eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Muratpaşa eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Muratpaşa eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Muratpaşa Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Muratpaşa bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Muratpaşa antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Muratpaşa bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Muratpaşa antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Muratpaşa antikacılar, Muratpaşa antika eşyalar, Muratpaşa eski eşyalar, Muratpaşa antika şirketleri, Muratpaşa antika firması, Muratpaşa müzayede şirketi,Muratpaşa el yazması alanlar, Muratpaşa Kuran’ı kerim alanlar, Muratpaşa hat yazı alanlar, Muratpaşa obje alanlar, Muratpaşa gümüş alanlar, Muratpaşa turalı gümüş alanlar, Muratpaşa karaf alanlar, vazo alanlar, Muratpaşa jardinyer alanlar, Muratpaşa resim alanlar, Muratpaşa modern resim alanlar, Muratpaşa aplik alanlar, Muratpaşa bahü alanlar, Muratpaşa bavul alanlar, Muratpaşa çanak alanlar, Muratpaşa çömlek alanlar, Muratpaşa bakır alanlar, baston alanlar, Muratpaşa biskiü alanlar, Muratpaşa billur alanlar, Muratpaşa cam alanlar, Muratpaşa kristal alanlar, Muratpaşa bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Muratpaşa bandırma halısı alanlar, Muratpaşa ceviz yemek odası alanlar, Muratpaşa ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Muratpaşa ceviz sandalye alanlar, Muratpaşa cümbüş alanlar, Muratpaşa constantin oble alanlar, Muratpaşa cam obje alanlar, Muratpaşa beykoz alanlar.

Muratpaşa bohem alanlar, Muratpaşa çeşmi bülbül alanlar, Muratpaşa çeşme taşı alanlar, Muratpaşa çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Muratpaşa arnevu alanlar, art deko alanlar, Muratpaşa deko alanlar, Muratpaşa ayna alanlar, Muratpaşa asma avize alanlar, Muratpaşa aznavur gümüş alanlar, Muratpaşa aznavur alanlar, Muratpaşa bafon alanlar, Muratpaşa ayvazozki alanlar, Muratpaşa dolap alanlar, Muratpaşa divit alanlar, Muratpaşa biblo alanlar, Muratpaşa dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Muratpaşa daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Muratpaşa dekopaj işi alanlar, Muratpaşa dual alanlar, Muratpaşa dual pikap alanlar.

Muratpaşa dümen alanlar, Muratpaşa gemici dümeni alanlar, Muratpaşa gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Muratpaşa derbent halı alanlar, Muratpaşa eviye alanlar, Muratpaşa ev halısı alanlar, Muratpaşa elbiselik alanlar, Muratpaşa elbise alanlar, Muratpaşa paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Muratpaşa el işi alanlar, Muratpaşa el işi halı alanlar, Muratpaşa el işi alanlar, Muratpaşa el işi kilim alanlar, Muratpaşa çan alanlar, Muratpaşa kilise çanı alanlar, Muratpaşa gemici çanı alanlar, Muratpaşa çarık alanlar, Muratpaşa Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Muratpaşa ferforje alanlar, Muratpaşa fistan alanlar, Muratpaşa Osmanlı fistan alanlar, Muratpaşa portmanto alanlar, Muratpaşa eski saat alanlar, Muratpaşa frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Muratpaşa bronz heykel alanlar, Muratpaşa bronz sütün alanlar, Muratpaşa bronz avize alanlar, Muratpaşa bronz vazo alanlar, Muratpaşa bronz kutu alanlar, Muratpaşa bronz el işi alanlar.

Muratpaşa halı alanlar, Muratpaşa lamba alanlar, resim alanlar, Muratpaşa parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Muratpaşa insan biblosu alanlar, Muratpaşa oryantel biblo alanlar, Muratpaşa kuş biblosu alanlar, Muratpaşa havlu alanlar, Muratpaşa mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Muratpaşa turkısh antika alanlar, Muratpaşa Osmanlı eşyalar alanlar, Muratpaşa eski gelinlik alanlar, Muratpaşa İstanbul resimleri alanlar, Muratpaşa altın varak sehpa alanlar, Muratpaşa altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Muratpaşa afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Muratpaşa bronz fener alanlar, Muratpaşa bünyen alanlar, Muratpaşa develi halı alanlar, Muratpaşa dürbün alanlar, Muratpaşa teleskop alanlar, Muratpaşa sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Muratpaşa çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Muratpaşa flama alanlar, Muratpaşa alem alanlar, Muratpaşa arabesk alanlar.

Muratpaşa pul alanlar, Muratpaşa Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Muratpaşa eski fincan alanlar, Muratpaşa cam altı alanlar, Muratpaşa şamdan alanlar, Muratpaşa oryantel heykel alanlar, Muratpaşa gümüşlük alanlar, Muratpaşa hat yazı alanlar, Muratpaşa teship alanlar, hokka alanlar, Muratpaşa tophane alanlar, Muratpaşa goblen alanlar, Muratpaşa çin eski eşyalar alanlar, Muratpaşa Çanakkale alanlar, Muratpaşa Çanakkale vazo alanlar, Muratpaşa fil dişi heykel alanlar, Muratpaşa fil dişi baston alanlar, Muratpaşa fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Muratpaşa fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Muratpaşa duvar saati alanlar, Muratpaşa bez alanlar, buda heykel alanlar, Muratpaşa hamedan halı alanlar, Muratpaşa kılıç alanlar, Muratpaşa antika kılıç alanlar.

Muratpaşa antika araba alanlar, Muratpaşa antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Muratpaşa antika eşyalar alanlar, Muratpaşa kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Muratpaşa antika foto alanlar, Muratpaşa kehribar alanlar, Muratpaşa kehribar tesbih alanlar, Muratpaşa Kütahya alanlar, kınık alanlar, Muratpaşa seramik eşya alanlar, Muratpaşa kilit alanlar, Muratpaşa anahtar alanlar, Muratpaşa antika anahtar alanlar, Muratpaşa antika kilit alanlar, Muratpaşa josefin alanlar, kaşpo alanlar, Muratpaşa antika silah alanlar, Muratpaşa antika rahle alanlar, rahle alanlar, Muratpaşa lambader alanlar, Muratpaşa minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Muratpaşa komidin alanlar, Muratpaşa kara kalem resim alanlar, Muratpaşa blue black alanlar, Muratpaşa mask alanlar, eski mask alanlar, Muratpaşa aşurelik alanlar.

Muratpaşa saleplik alanlar, bozalık alanlar, Muratpaşa antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Muratpaşa gramofon alanlar, Muratpaşa mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Muratpaşa güdüm alanlar, Muratpaşa tekke işi alanlar, Muratpaşa İznik alanlar, Muratpaşa pusula alanlar, Muratpaşa gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Muratpaşa periyor saat alanlar, Muratpaşa mangal alanlar, Muratpaşa eski mangal alanlar, Muratpaşa Şam işi alanlar, Muratpaşa Süleymaniye işi alanlar, Muratpaşa takunya alanlar, Muratpaşa gümüş takunya alanlar, Muratpaşa Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Muratpaşa seccade alanlar, Muratpaşa eski seccade alanlar, Muratpaşa Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Muratpaşa tablo alanlar.

Muratpaşa antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Muratpaşa abajur alanlar, Muratpaşa sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Muratpaşa antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Muratpaşa madalya alanlar, Muratpaşa eşya alanlar, Muratpaşa ferman alanlar, Muratpaşa berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Muratpaşa jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Muratpaşa bahça alanlar, Muratpaşa Osmanlı bohça alanlar, Muratpaşa bindallı alanlar, kaftan alanlar, Muratpaşa ampir alanlar, Muratpaşa chrıstofle alanlar, Muratpaşa ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Muratpaşa şamdan alanlar, Muratpaşa çanta alanlar, Muratpaşa van işi savat alanlar, Muratpaşa tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Muratpaşa Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Muratpaşa hokka alanlar, Muratpaşa fransız mine alanlar, Muratpaşa teşhir vitrini alanlar, Muratpaşa buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Muratpaşa keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Muratpaşa kandil alanlar, Muratpaşa ebru alanlar, Muratpaşa mustafa düzgünman alanlar, Muratpaşa zigon alanlar, Muratpaşa zemzemlik alanlar, Muratpaşa mücevher kutusu alanlar, Muratpaşa dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Muratpaşa sürahi alanlar, Muratpaşa Osmanlı sürahi alanlar, Muratpaşa antik mercan alanlar, Muratpaşa makta alanlar, teslim taşı alanlar, Muratpaşa antik sedef alanlar, Muratpaşa minyatür alanlar, Muratpaşa kabe örtüsü alanlar, Muratpaşa gülebdan alanlar, Muratpaşa mineli dürbün alanlar, Muratpaşa sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Muratpaşa şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Muratpaşa lali gue alanlar, Muratpaşa gece sürahisi alanlar, Muratpaşa meissen alanlar, Muratpaşa satsuma alanlar, Muratpaşa hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Muratpaşa macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Muratpaşa constantine alanlar, Muratpaşa anonim alanlar, Muratpaşa leyla gamsız alanlar, Muratpaşa ibrahim safi alanlar, Muratpaşa bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Muratpaşa herend alanlar, Muratpaşa nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Muratpaşa osmanlıca alanlar, Muratpaşa kitap alanlar, Muratpaşa kalle alanlar, ali kartal alanlar, Muratpaşa haydar besim aydar alanlar, Muratpaşa orhan peker alanlar, Muratpaşa sıtkı olçar alanlar, Muratpaşa Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Muratpaşa edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Muratpaşa rus gümüşü alanlar, Muratpaşa minyatür alanlar, Muratpaşa viyana heykel alanlar, Muratpaşa oryantal heykel alanlar, Muratpaşa f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Muratpaşa merasim kılıcı alanlar.

Muratpaşa ahşap hilye alanlar, Muratpaşa hereke halı alanlar, kuka alanlar, Muratpaşa tesbih alanlar, Muratpaşa seyahat saati alanlar, Muratpaşa gravür alanlar, Muratpaşa degü alanlar, radio antika alanlar, Muratpaşa opalin alanlar, Muratpaşa radyo alanlar, Muratpaşa kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Muratpaşa laledan alanlar, Muratpaşa karaf alanlar, Muratpaşa çerezlik alanlar, Muratpaşa sahleplik alanlar, Muratpaşa tutya alanlar, Muratpaşa likör takımı alanlar, Muratpaşa mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Muratpaşa zarf alanlar, Muratpaşa nargile alanlar, Muratpaşa gülabdan alanlar, Muratpaşa ferman alanlar, Muratpaşa berat alanlar.

Muratpaşa hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Muratpaşa şifa tası alanlar, Muratpaşa hokka takımı alanlar, Muratpaşa mangal alanlar, Muratpaşa barutluk alanlar, Muratpaşa tombak alanlar, Muratpaşa saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Muratpaşa ağızlık alanlar, kemer alanlar, Muratpaşa hançer alanlar, Muratpaşa kılıç alanlar, Muratpaşa mühürler alanlar, Muratpaşa mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Muratpaşa Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Muratpaşa seccade alanlar, Muratpaşa sırmalı örtüler alanlar, Muratpaşa antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.