Manavgat antikacılar, Manavgat antika alanlar, Manavgat antika eşya alanlar, Manavgat antika eşyalar, Manavgat eski alım satım, Manavgat antika koleksiyoncuları, Manavgat antika eşya alıcıları, Manavgat antika şirketleri, Manavgat antika firması, Manavgat antika şirketi, Manavgat antika firmaları, Manavgat antika eşya şirketleri, Manavgat antika eşya firması, Manavgat antika eşya şirketi, Manavgat antika eşya firmaları, Manavgat müzayede şirketi, Manavgat eski alanlar, Manavgat eski eşya alanlar, Manavgat antika alan yerler, Manavgat antika eşya alan yerler, Manavgat eski alan yerler, Manavgat eski eşya alan yerler, Manavgat antika pazarı, Manavgat antika alım satım, Manavgat antika alıcıları, Manavgat antika satıcıları, Manavgat antika eşya satıcıları, Manavgat eski eşya alıcıları, Manavgat eski eşya satıcıları, Manavgat antika fiyatları, Manavgat antika eşya fiyatları, Manavgat eski fiyatları, Manavgat eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Manavgat Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Manavgat antika eşya alanlar ve Manavgat antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Manavgat antika eşya şirketimiz, Manavgat antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Manavgat Antika Alanlar

Manavgat antika alanlar ve Manavgat antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Manavgat antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Manavgat antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Manavgat Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Manavgat antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Manavgat

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Manavgat antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Manavgat antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Manavgat Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Manavgat antika eşya alanlar ve Manavgat antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Manavgat antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Manavgat antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Manavgat Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Manavgat antika eşya alanların tercih ettiği, Manavgat bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Manavgat antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Manavgat antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Manavgat antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Manavgat Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Manavgat eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Manavgat eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Manavgat eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Manavgat eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Manavgat eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Manavgat Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Manavgat bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Manavgat antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Manavgat bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Manavgat antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Manavgat antikacılar, Manavgat antika eşyalar, Manavgat eski eşyalar, Manavgat antika şirketleri, Manavgat antika firması, Manavgat müzayede şirketi,Manavgat el yazması alanlar, Manavgat Kuran’ı kerim alanlar, Manavgat hat yazı alanlar, Manavgat obje alanlar, Manavgat gümüş alanlar, Manavgat turalı gümüş alanlar, Manavgat karaf alanlar, vazo alanlar, Manavgat jardinyer alanlar, Manavgat resim alanlar, Manavgat modern resim alanlar, Manavgat aplik alanlar, Manavgat bahü alanlar, Manavgat bavul alanlar, Manavgat çanak alanlar, Manavgat çömlek alanlar, Manavgat bakır alanlar, baston alanlar, Manavgat biskiü alanlar, Manavgat billur alanlar, Manavgat cam alanlar, Manavgat kristal alanlar, Manavgat bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Manavgat bandırma halısı alanlar, Manavgat ceviz yemek odası alanlar, Manavgat ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Manavgat ceviz sandalye alanlar, Manavgat cümbüş alanlar, Manavgat constantin oble alanlar, Manavgat cam obje alanlar, Manavgat beykoz alanlar.

Manavgat bohem alanlar, Manavgat çeşmi bülbül alanlar, Manavgat çeşme taşı alanlar, Manavgat çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Manavgat arnevu alanlar, art deko alanlar, Manavgat deko alanlar, Manavgat ayna alanlar, Manavgat asma avize alanlar, Manavgat aznavur gümüş alanlar, Manavgat aznavur alanlar, Manavgat bafon alanlar, Manavgat ayvazozki alanlar, Manavgat dolap alanlar, Manavgat divit alanlar, Manavgat biblo alanlar, Manavgat dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Manavgat daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Manavgat dekopaj işi alanlar, Manavgat dual alanlar, Manavgat dual pikap alanlar.

Manavgat dümen alanlar, Manavgat gemici dümeni alanlar, Manavgat gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Manavgat derbent halı alanlar, Manavgat eviye alanlar, Manavgat ev halısı alanlar, Manavgat elbiselik alanlar, Manavgat elbise alanlar, Manavgat paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Manavgat el işi alanlar, Manavgat el işi halı alanlar, Manavgat el işi alanlar, Manavgat el işi kilim alanlar, Manavgat çan alanlar, Manavgat kilise çanı alanlar, Manavgat gemici çanı alanlar, Manavgat çarık alanlar, Manavgat Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Manavgat ferforje alanlar, Manavgat fistan alanlar, Manavgat Osmanlı fistan alanlar, Manavgat portmanto alanlar, Manavgat eski saat alanlar, Manavgat frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Manavgat bronz heykel alanlar, Manavgat bronz sütün alanlar, Manavgat bronz avize alanlar, Manavgat bronz vazo alanlar, Manavgat bronz kutu alanlar, Manavgat bronz el işi alanlar.

Manavgat halı alanlar, Manavgat lamba alanlar, resim alanlar, Manavgat parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Manavgat insan biblosu alanlar, Manavgat oryantel biblo alanlar, Manavgat kuş biblosu alanlar, Manavgat havlu alanlar, Manavgat mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Manavgat turkısh antika alanlar, Manavgat Osmanlı eşyalar alanlar, Manavgat eski gelinlik alanlar, Manavgat İstanbul resimleri alanlar, Manavgat altın varak sehpa alanlar, Manavgat altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Manavgat afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Manavgat bronz fener alanlar, Manavgat bünyen alanlar, Manavgat develi halı alanlar, Manavgat dürbün alanlar, Manavgat teleskop alanlar, Manavgat sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Manavgat çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Manavgat flama alanlar, Manavgat alem alanlar, Manavgat arabesk alanlar.

Manavgat pul alanlar, Manavgat Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Manavgat eski fincan alanlar, Manavgat cam altı alanlar, Manavgat şamdan alanlar, Manavgat oryantel heykel alanlar, Manavgat gümüşlük alanlar, Manavgat hat yazı alanlar, Manavgat teship alanlar, hokka alanlar, Manavgat tophane alanlar, Manavgat goblen alanlar, Manavgat çin eski eşyalar alanlar, Manavgat Çanakkale alanlar, Manavgat Çanakkale vazo alanlar, Manavgat fil dişi heykel alanlar, Manavgat fil dişi baston alanlar, Manavgat fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Manavgat fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Manavgat duvar saati alanlar, Manavgat bez alanlar, buda heykel alanlar, Manavgat hamedan halı alanlar, Manavgat kılıç alanlar, Manavgat antika kılıç alanlar.

Manavgat antika araba alanlar, Manavgat antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Manavgat antika eşyalar alanlar, Manavgat kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Manavgat antika foto alanlar, Manavgat kehribar alanlar, Manavgat kehribar tesbih alanlar, Manavgat Kütahya alanlar, kınık alanlar, Manavgat seramik eşya alanlar, Manavgat kilit alanlar, Manavgat anahtar alanlar, Manavgat antika anahtar alanlar, Manavgat antika kilit alanlar, Manavgat josefin alanlar, kaşpo alanlar, Manavgat antika silah alanlar, Manavgat antika rahle alanlar, rahle alanlar, Manavgat lambader alanlar, Manavgat minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Manavgat komidin alanlar, Manavgat kara kalem resim alanlar, Manavgat blue black alanlar, Manavgat mask alanlar, eski mask alanlar, Manavgat aşurelik alanlar.

Manavgat saleplik alanlar, bozalık alanlar, Manavgat antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Manavgat gramofon alanlar, Manavgat mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Manavgat güdüm alanlar, Manavgat tekke işi alanlar, Manavgat İznik alanlar, Manavgat pusula alanlar, Manavgat gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Manavgat periyor saat alanlar, Manavgat mangal alanlar, Manavgat eski mangal alanlar, Manavgat Şam işi alanlar, Manavgat Süleymaniye işi alanlar, Manavgat takunya alanlar, Manavgat gümüş takunya alanlar, Manavgat Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Manavgat seccade alanlar, Manavgat eski seccade alanlar, Manavgat Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Manavgat tablo alanlar.

Manavgat antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Manavgat abajur alanlar, Manavgat sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Manavgat antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Manavgat madalya alanlar, Manavgat eşya alanlar, Manavgat ferman alanlar, Manavgat berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Manavgat jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Manavgat bahça alanlar, Manavgat Osmanlı bohça alanlar, Manavgat bindallı alanlar, kaftan alanlar, Manavgat ampir alanlar, Manavgat chrıstofle alanlar, Manavgat ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Manavgat şamdan alanlar, Manavgat çanta alanlar, Manavgat van işi savat alanlar, Manavgat tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Manavgat Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Manavgat hokka alanlar, Manavgat fransız mine alanlar, Manavgat teşhir vitrini alanlar, Manavgat buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Manavgat keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Manavgat kandil alanlar, Manavgat ebru alanlar, Manavgat mustafa düzgünman alanlar, Manavgat zigon alanlar, Manavgat zemzemlik alanlar, Manavgat mücevher kutusu alanlar, Manavgat dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Manavgat sürahi alanlar, Manavgat Osmanlı sürahi alanlar, Manavgat antik mercan alanlar, Manavgat makta alanlar, teslim taşı alanlar, Manavgat antik sedef alanlar, Manavgat minyatür alanlar, Manavgat kabe örtüsü alanlar, Manavgat gülebdan alanlar, Manavgat mineli dürbün alanlar, Manavgat sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Manavgat şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Manavgat lali gue alanlar, Manavgat gece sürahisi alanlar, Manavgat meissen alanlar, Manavgat satsuma alanlar, Manavgat hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Manavgat macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Manavgat constantine alanlar, Manavgat anonim alanlar, Manavgat leyla gamsız alanlar, Manavgat ibrahim safi alanlar, Manavgat bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Manavgat herend alanlar, Manavgat nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Manavgat osmanlıca alanlar, Manavgat kitap alanlar, Manavgat kalle alanlar, ali kartal alanlar, Manavgat haydar besim aydar alanlar, Manavgat orhan peker alanlar, Manavgat sıtkı olçar alanlar, Manavgat Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Manavgat edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Manavgat rus gümüşü alanlar, Manavgat minyatür alanlar, Manavgat viyana heykel alanlar, Manavgat oryantal heykel alanlar, Manavgat f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Manavgat merasim kılıcı alanlar.

Manavgat ahşap hilye alanlar, Manavgat hereke halı alanlar, kuka alanlar, Manavgat tesbih alanlar, Manavgat seyahat saati alanlar, Manavgat gravür alanlar, Manavgat degü alanlar, radio antika alanlar, Manavgat opalin alanlar, Manavgat radyo alanlar, Manavgat kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Manavgat laledan alanlar, Manavgat karaf alanlar, Manavgat çerezlik alanlar, Manavgat sahleplik alanlar, Manavgat tutya alanlar, Manavgat likör takımı alanlar, Manavgat mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Manavgat zarf alanlar, Manavgat nargile alanlar, Manavgat gülabdan alanlar, Manavgat ferman alanlar, Manavgat berat alanlar.

Manavgat hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Manavgat şifa tası alanlar, Manavgat hokka takımı alanlar, Manavgat mangal alanlar, Manavgat barutluk alanlar, Manavgat tombak alanlar, Manavgat saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Manavgat ağızlık alanlar, kemer alanlar, Manavgat hançer alanlar, Manavgat kılıç alanlar, Manavgat mühürler alanlar, Manavgat mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Manavgat Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Manavgat seccade alanlar, Manavgat sırmalı örtüler alanlar, Manavgat antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.