Kumluca antikacılar, Kumluca antika alanlar, Kumluca antika eşya alanlar, Kumluca antika eşyalar, Kumluca eski alım satım, Kumluca antika koleksiyoncuları, Kumluca antika eşya alıcıları, Kumluca antika şirketleri, Kumluca antika firması, Kumluca antika şirketi, Kumluca antika firmaları, Kumluca antika eşya şirketleri, Kumluca antika eşya firması, Kumluca antika eşya şirketi, Kumluca antika eşya firmaları, Kumluca müzayede şirketi, Kumluca eski alanlar, Kumluca eski eşya alanlar, Kumluca antika alan yerler, Kumluca antika eşya alan yerler, Kumluca eski alan yerler, Kumluca eski eşya alan yerler, Kumluca antika pazarı, Kumluca antika alım satım, Kumluca antika alıcıları, Kumluca antika satıcıları, Kumluca antika eşya satıcıları, Kumluca eski eşya alıcıları, Kumluca eski eşya satıcıları, Kumluca antika fiyatları, Kumluca antika eşya fiyatları, Kumluca eski fiyatları, Kumluca eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Kumluca Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kumluca antika eşya alanlar ve Kumluca antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kumluca antika eşya şirketimiz, Kumluca antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kumluca Antika Alanlar

Kumluca antika alanlar ve Kumluca antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kumluca antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kumluca antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kumluca Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kumluca antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kumluca

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kumluca antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kumluca antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kumluca Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kumluca antika eşya alanlar ve Kumluca antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kumluca antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kumluca antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kumluca Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kumluca antika eşya alanların tercih ettiği, Kumluca bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kumluca antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kumluca antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kumluca antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kumluca Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kumluca eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kumluca eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kumluca eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kumluca eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kumluca eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kumluca Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kumluca bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kumluca antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kumluca bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kumluca antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kumluca antikacılar, Kumluca antika eşyalar, Kumluca eski eşyalar, Kumluca antika şirketleri, Kumluca antika firması, Kumluca müzayede şirketi,Kumluca el yazması alanlar, Kumluca Kuran’ı kerim alanlar, Kumluca hat yazı alanlar, Kumluca obje alanlar, Kumluca gümüş alanlar, Kumluca turalı gümüş alanlar, Kumluca karaf alanlar, vazo alanlar, Kumluca jardinyer alanlar, Kumluca resim alanlar, Kumluca modern resim alanlar, Kumluca aplik alanlar, Kumluca bahü alanlar, Kumluca bavul alanlar, Kumluca çanak alanlar, Kumluca çömlek alanlar, Kumluca bakır alanlar, baston alanlar, Kumluca biskiü alanlar, Kumluca billur alanlar, Kumluca cam alanlar, Kumluca kristal alanlar, Kumluca bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kumluca bandırma halısı alanlar, Kumluca ceviz yemek odası alanlar, Kumluca ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kumluca ceviz sandalye alanlar, Kumluca cümbüş alanlar, Kumluca constantin oble alanlar, Kumluca cam obje alanlar, Kumluca beykoz alanlar.

Kumluca bohem alanlar, Kumluca çeşmi bülbül alanlar, Kumluca çeşme taşı alanlar, Kumluca çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kumluca arnevu alanlar, art deko alanlar, Kumluca deko alanlar, Kumluca ayna alanlar, Kumluca asma avize alanlar, Kumluca aznavur gümüş alanlar, Kumluca aznavur alanlar, Kumluca bafon alanlar, Kumluca ayvazozki alanlar, Kumluca dolap alanlar, Kumluca divit alanlar, Kumluca biblo alanlar, Kumluca dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kumluca daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kumluca dekopaj işi alanlar, Kumluca dual alanlar, Kumluca dual pikap alanlar.

Kumluca dümen alanlar, Kumluca gemici dümeni alanlar, Kumluca gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kumluca derbent halı alanlar, Kumluca eviye alanlar, Kumluca ev halısı alanlar, Kumluca elbiselik alanlar, Kumluca elbise alanlar, Kumluca paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kumluca el işi alanlar, Kumluca el işi halı alanlar, Kumluca el işi alanlar, Kumluca el işi kilim alanlar, Kumluca çan alanlar, Kumluca kilise çanı alanlar, Kumluca gemici çanı alanlar, Kumluca çarık alanlar, Kumluca Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kumluca ferforje alanlar, Kumluca fistan alanlar, Kumluca Osmanlı fistan alanlar, Kumluca portmanto alanlar, Kumluca eski saat alanlar, Kumluca frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kumluca bronz heykel alanlar, Kumluca bronz sütün alanlar, Kumluca bronz avize alanlar, Kumluca bronz vazo alanlar, Kumluca bronz kutu alanlar, Kumluca bronz el işi alanlar.

Kumluca halı alanlar, Kumluca lamba alanlar, resim alanlar, Kumluca parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kumluca insan biblosu alanlar, Kumluca oryantel biblo alanlar, Kumluca kuş biblosu alanlar, Kumluca havlu alanlar, Kumluca mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kumluca turkısh antika alanlar, Kumluca Osmanlı eşyalar alanlar, Kumluca eski gelinlik alanlar, Kumluca İstanbul resimleri alanlar, Kumluca altın varak sehpa alanlar, Kumluca altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kumluca afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kumluca bronz fener alanlar, Kumluca bünyen alanlar, Kumluca develi halı alanlar, Kumluca dürbün alanlar, Kumluca teleskop alanlar, Kumluca sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kumluca çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kumluca flama alanlar, Kumluca alem alanlar, Kumluca arabesk alanlar.

Kumluca pul alanlar, Kumluca Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kumluca eski fincan alanlar, Kumluca cam altı alanlar, Kumluca şamdan alanlar, Kumluca oryantel heykel alanlar, Kumluca gümüşlük alanlar, Kumluca hat yazı alanlar, Kumluca teship alanlar, hokka alanlar, Kumluca tophane alanlar, Kumluca goblen alanlar, Kumluca çin eski eşyalar alanlar, Kumluca Çanakkale alanlar, Kumluca Çanakkale vazo alanlar, Kumluca fil dişi heykel alanlar, Kumluca fil dişi baston alanlar, Kumluca fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kumluca fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kumluca duvar saati alanlar, Kumluca bez alanlar, buda heykel alanlar, Kumluca hamedan halı alanlar, Kumluca kılıç alanlar, Kumluca antika kılıç alanlar.

Kumluca antika araba alanlar, Kumluca antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kumluca antika eşyalar alanlar, Kumluca kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kumluca antika foto alanlar, Kumluca kehribar alanlar, Kumluca kehribar tesbih alanlar, Kumluca Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kumluca seramik eşya alanlar, Kumluca kilit alanlar, Kumluca anahtar alanlar, Kumluca antika anahtar alanlar, Kumluca antika kilit alanlar, Kumluca josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kumluca antika silah alanlar, Kumluca antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kumluca lambader alanlar, Kumluca minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kumluca komidin alanlar, Kumluca kara kalem resim alanlar, Kumluca blue black alanlar, Kumluca mask alanlar, eski mask alanlar, Kumluca aşurelik alanlar.

Kumluca saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kumluca antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kumluca gramofon alanlar, Kumluca mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kumluca güdüm alanlar, Kumluca tekke işi alanlar, Kumluca İznik alanlar, Kumluca pusula alanlar, Kumluca gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kumluca periyor saat alanlar, Kumluca mangal alanlar, Kumluca eski mangal alanlar, Kumluca Şam işi alanlar, Kumluca Süleymaniye işi alanlar, Kumluca takunya alanlar, Kumluca gümüş takunya alanlar, Kumluca Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kumluca seccade alanlar, Kumluca eski seccade alanlar, Kumluca Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kumluca tablo alanlar.

Kumluca antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kumluca abajur alanlar, Kumluca sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kumluca antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kumluca madalya alanlar, Kumluca eşya alanlar, Kumluca ferman alanlar, Kumluca berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kumluca jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kumluca bahça alanlar, Kumluca Osmanlı bohça alanlar, Kumluca bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kumluca ampir alanlar, Kumluca chrıstofle alanlar, Kumluca ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kumluca şamdan alanlar, Kumluca çanta alanlar, Kumluca van işi savat alanlar, Kumluca tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kumluca Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kumluca hokka alanlar, Kumluca fransız mine alanlar, Kumluca teşhir vitrini alanlar, Kumluca buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kumluca keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kumluca kandil alanlar, Kumluca ebru alanlar, Kumluca mustafa düzgünman alanlar, Kumluca zigon alanlar, Kumluca zemzemlik alanlar, Kumluca mücevher kutusu alanlar, Kumluca dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kumluca sürahi alanlar, Kumluca Osmanlı sürahi alanlar, Kumluca antik mercan alanlar, Kumluca makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kumluca antik sedef alanlar, Kumluca minyatür alanlar, Kumluca kabe örtüsü alanlar, Kumluca gülebdan alanlar, Kumluca mineli dürbün alanlar, Kumluca sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kumluca şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kumluca lali gue alanlar, Kumluca gece sürahisi alanlar, Kumluca meissen alanlar, Kumluca satsuma alanlar, Kumluca hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kumluca macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kumluca constantine alanlar, Kumluca anonim alanlar, Kumluca leyla gamsız alanlar, Kumluca ibrahim safi alanlar, Kumluca bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kumluca herend alanlar, Kumluca nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kumluca osmanlıca alanlar, Kumluca kitap alanlar, Kumluca kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kumluca haydar besim aydar alanlar, Kumluca orhan peker alanlar, Kumluca sıtkı olçar alanlar, Kumluca Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kumluca edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kumluca rus gümüşü alanlar, Kumluca minyatür alanlar, Kumluca viyana heykel alanlar, Kumluca oryantal heykel alanlar, Kumluca f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kumluca merasim kılıcı alanlar.

Kumluca ahşap hilye alanlar, Kumluca hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kumluca tesbih alanlar, Kumluca seyahat saati alanlar, Kumluca gravür alanlar, Kumluca degü alanlar, radio antika alanlar, Kumluca opalin alanlar, Kumluca radyo alanlar, Kumluca kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kumluca laledan alanlar, Kumluca karaf alanlar, Kumluca çerezlik alanlar, Kumluca sahleplik alanlar, Kumluca tutya alanlar, Kumluca likör takımı alanlar, Kumluca mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kumluca zarf alanlar, Kumluca nargile alanlar, Kumluca gülabdan alanlar, Kumluca ferman alanlar, Kumluca berat alanlar.

Kumluca hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kumluca şifa tası alanlar, Kumluca hokka takımı alanlar, Kumluca mangal alanlar, Kumluca barutluk alanlar, Kumluca tombak alanlar, Kumluca saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kumluca ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kumluca hançer alanlar, Kumluca kılıç alanlar, Kumluca mühürler alanlar, Kumluca mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kumluca Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kumluca seccade alanlar, Kumluca sırmalı örtüler alanlar, Kumluca antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.